widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-06-18

Horoskop tygodniowy 18.06.18 - 24.06.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 18.06.18 - 24.06.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:
Od poniedziałku Merkury w Raku konstruuje trygon do Jowisza i Neptuna. Neptun szykuje do retrogracji. W środę Wenus ustawia naprzeciw Marsa i aspekt ten będzie dokładny w dzień następny. 21.6.18 Słońce przechodzi do znaku kardynalnego Raka. W sobotę Merkury stoi naprzeciw Plutona w Koziorożcu, a Wenus i Mars rozpoczynają kwadrat do Jowisza. Merkury pozycjonuje naprzeciw Lilith. Trygon Jowisza do Neptuna jest aktywny. Planety w biegu wstecznym: Jowisza, Pluton, Saturn i Neptun!

"Dom, bowiem zaczyna być wtedy, gdy jego ściany zamkną w sobie kawal przestrzeni. Ta zamknięta przestrzeń jest duszą domu."(Olga Tokarczuk)

Baran 21.3-20.4


Gdy Słońce wejdzie do Raka Twoja uwaga powinna być skierowana na sprawy najbliższych, emocji i rodziny. Postaraj się stworzyć dobrą atmosferę w domu, nie zapominając o potrzebach nikogo. Także Twoje emocje są ważne, aby poczuć się szczęśliwym. Chiron przy Słońcu przypomina o istotnych kwestiach. Każdy ma jakąś pietę Achillesową i mimo starań nie zawsze możemy zdobyć wszystko, co pragniemy w jednej chwili. Wymagana jest cierpliwość, spokój i dokładność w każdej czynności. Merkury, bowiem pozycjonuje w niebezpiecznej konstelacji naprzeciw Plutona. Uwaga na słowa i ludzi dookoła. Z jednej strony nie pozwalaj na użycie słownej przemocy, z drugiej nie przymuszaj innych do niczego. Chiron przypomina o słabościach, niedociągnięciach i niemożliwościach. Wykorzystaj swoje doświadczenia w aktualnych sytuacjach. Wenus w trygonie z Lwa między czasie ustawia na przeciw Twojego Marsa. W relacjach pretorskich oczekujesz przemiłych wydarzeń. Wzrasta pasja i ochota na zdobycie nieosiągalnego! Całość ma dawać radość, ma rozpalać ogień i koniecznie Baranom podobać! Inaczej nie ma sensu! Stoisz przed ważnym spotkaniem. Przygotuj się. Jakości energia ognia z Lwa przydanie Ci na pewno do gustu. Kieruj się otwartością, szczerością i gotowością do wrażeń! Emocji i wielkich uczuć na pewno nie zabraknie!

Byk 21.4-20.5.


Od kiedy Uran wszedł do Twojego znaku masz uczucie, że płyniesz pod prąd i wszystko działa przeciw Tobie. Popatrz na całość, jako możliwość rozwoju, poznania nowego, unowocześnienia swojego życia. Planeta rewolucji przeinacza Twoje plany, nakazuje przymusowe odmładzanie, więcej elastyczności oraz szybkiego myślenie. Wypróbuj ciągle inne metody działania, nie klej na starych przyzwyczajeniach i dopuszczaj moderną energię. Przyzwyczajenia, niefunkcjonalne aktywności wypada pomalutku kończyć, odchodzić z podniesioną głową od więdnącej już przeszłości. To nic nie da, gdy kurczowo trzymasz się tego, co odchodzi. Mars w Wodniku przesyła istotne impulsy. Może poczujesz niepokój, nerwowość a pewnie czasami złość na samego siebie, gdy takiego obrotu sprawy w ogóle się nie spodziewałeś. Uranus dzieli i mnoży, co do siebie nie pasuje, wyrzucając z Twojego otoczenia zakurzone historie i wymuszając nowy ultranowoczesny wiatr początków magicznej podroży. Słońce i Merkury na szczęście jest już w znaku kardynalnego Raka i razem z tym gwiazdami stworzysz piękną atmosferę dookoła siebie, znajdując przytulne zakątki. Rozmowy do końca tygodnia mają nie przebiegać, jako forma ultimatum. Myśl o sobie, ale uwzględnij potrzeby także innych, którzy mają ogromny wpływ na Twoje istnienie. Z Wenus w Lwie i pozycjonującym naprzeciw Marsem trzeba mówić jasno, czego się potrzebuje, rozwijać jeszcze swoje uczucia, odchodząc od dystansu. W poprzednim tygodniu było tak sobie. Teraz przypomnij sobie o bliskości i miłości. To przecież wspaniałe doświadczenie i doznanie. Oczekujesz tygodnia intensywnych wyrażeń!

Bliźniak 21.5-21.6


Słońce jeszcze do 21.6. zostaje w Twoim znaku. Wykorzystaj jego siłę, promienie i świetną energię do załatwienia najważniejszy kwestii dla Ciebie. Merkury już doszedł i nakłania wszystkich do zajęcia się sprawami emocyjnymi, kładąc nacisk na ciepłe, empatyczne rozmowy, zrozumienie innego i pamiętanie o sowich potrzebach. Gdy Wenus przeszła do znaku Lwa czujesz się świetnie, wiesz, czego chcesz oczekując bardzo ważnych, czarujących wydarzeń. Mars stoi bardzo poważnie z drugiej strony. Możesz zdobyć cały świat! Nie ma dla Ciebie trudności nie do pokonania! Wiesz, czego najmocniej pragniesz? Masz już sprecyzowany plan? Znasz dokładnie drogi do celu? Przechodź natychmiast do akcji, dopóki Mars nie ruszył w bieg wsteczny. Śmiałość dobra ocena sytuacji i niekonwencjonalność sprzyja każdemu przedsięwzięciu. Pod koniec tygodnia tylko trzeba uważać. Twój Merkury naprzeciw Plutona wprowadza konfliktowe uwarunkowania. Wykonuj swoje obowiązki, ale nie pozwalaj sobie na wyrzuty sumienia. Bez przesady. Gdy coś Bliźniakom przeszkadza należy mówić w prosty i jasny sposób. W końcu ma chodzić o Ciebie. Nie musisz się nikomu podporządkowywać. Energia następnego tygodnia jest zupełnie inna. Ty nie jesteś znakiem, który akceptuje granice i statyczne formy. Ciągle ma się zamieniać, być ciekawiej, radośniej, ciepło, inaczej, odmiennie, intelektualnie..... Jest gotowy do odnowy? Gwiazdy są po stronie Bliźniaka!

Rak 22.6.-22.7.


Gdy Merkury jest w Twoim znaku nadszedł czas ważnych rozmów, nawiązywania kontaktów, wyjaśnienia i zrozumienia. Idąc do końca tygodnia nie musisz być ciągle taki miły! Patrz na siebie i nie pozwalaj osobom z naprzeciwka rządzić sobą, wyrywać z rąk odpowiedzialności i służyć tym, którzy tego w ogóle nie doceniają! Gdy gwiazda komunikacji ustawi w opozycji do Plutona stoisz w cieniu mrocznej planety i teraz od Ciebie będzie zależeć jak wyjdziesz z trudnej sytuacji. Możesz się przestraszyć. Możesz wejść raptownie do raczej skorupki! Ale gdy Słońce w połowie siedmiu dni wejdzie do Ciebie wypada się bronić, chronić i pilnować nie akceptując gruboskórności, pomniejszania Twojej wartości, a przede wszystkim wykorzystać emocjonalne. Wcale nie jesteś taki słaby, jak Ci się to czasami wydaje. Wręcz przeciwnie. Słońce i Merkury zwiększa jeszcze Twoją wrażliwość dodając przy tym ogromnej siły witalnej. Po pierwsze nie wchodziłabym świadomie w skomplikowane uwarunkowania, ale wręcz przeciwnie pokazała swoją moc wewnętrzną. Słońce, Jowisz i Neptun pomagają, abyś otrzymał taki efekt i koniec jak Tobie odpowiada. Nie odwrotnie. Ze Słońcem w domu nadszedł czas zajęcia się sobą, pomyśleć o swoich emocjonalnych potrzebach i życzeniach serca. Nie marnuj czasu, nie zamyślaj, ale spożytkuj całej energii na swoje marzenia. Ja życzę wszystkim przychylności nieba na te piękne urodzinki. W związkach wszelkiego rodzaju nie pozwalaj, aby ktoś Cię ogranicza, uzależniał, ignorował. Posiadasz wszelkie, jakości i wyjątkowe wartości, z którymi w każdej sytuacji sobie poradzisz. Pięknego tygodnia, niezapomnianego lata! Niech Słońce spełnia wszystkie marzenia!

Lew 23.7.-23.8


Z Wenus w Twoim znaku na pewno nie zrezygnujesz ze swoich marzeń! Wielki ogień dopiero zaczyna płonąć w Lwie, aby odnaleźć to, co tak długo szukasz. Od poprzedniego lata w roku 2017 bardzo dużo się dzieje w Twoim życiu. Węzeł Karmiczny przypomina, co rusz, czego Ci potrzeba. Siła przeznaczenia jest jednoznaczna i Ty już czujesz, w które strony należy się wybierać. Z Marsem na przeciw może pewnie odczuć się, jako zagrożenie, pewnie ból, samotność czy opuszczenie i nie możność przebicia się z każdym postulatem. Chcesz po prostu być szczęśliwy, ale nie zawsze całość orkiestry gra na Twoją komendę. Wenus dodaje odwagi, spokoju i zrozumienia, że jednak wszystko na końcu dobrze się ułoży. Czerwona planeta w opozycji zmniejszy pomału obroty, nakazując przemyśleć osobiste postanowienia i priorytety. Wykorzystaj to wszystko, co nadchodzi z otoczenia do REORIENTACJI swojego życia. Ale tak, aby Tobie odpowiadało. Jeżeli kierujesz się do grup odpowiednich przyjaciół, rozmówisz w grupie, posłuchasz zaufanych osób będzie łatwiej inaczej myśleć, eksperymentować, uśmiechnąć się do siebie i poklepać po ramieniu. Zobacz, ile dokonałeś od ostatniego roku! Ty sam, nikt inny nie pomógł przy Twoim sukcesie! Twoja odwaga serca jest wielka, dlatego niekonwencjonalnymi metodami, super pionierską techniką oraz pokojowym myśleniem możesz przeskoczyć swoje cienie i sięgnąć do sił wewnętrznych. Wenus, tuż obok zwiększa powera, gwarantuje motywację, poprawia niektóre zamyślone korony. Gdy Księżyc wejdzie do znaku ognistego zrozumiesz już gdzie są zakopane Twoje największe moce. Nie poddawaj się z byle powodu! Walcz jak lew, do końca o swoje ambicje.

Panna 23.8-22.9


Gdy Twój Merkury przeszedł do znaku Raka, ustawiając w pozytywnym aspekcie trzeba przystosować się do tempa myślenia innych, zwracając uwagę na otoczenie , wczuwając w każdą sytuację. Masz przy sobie dużo cierpliwości i spokoju. Słońce już 21.6.18 ustawia się także w radosnym sextilu. Trudna faza odchodzi i będziesz wiedziała jak, z kim i dlaczego masz kooperować. Z Twoim patronem za pan bart możesz oczekiwać protekcji, pomocy w kwestach profesjonalnych, przyjemnych rozmów i współprac, które będą Pannie odpowiadały. Nie zapomnij przy tym o obowiązkach i rodzinie. Będziesz, bowiem zapraszana, rozrywana wśród dalszej i bliższej familii. Liczy się każda minuta spędzona w miłym towarzystwie. Przedstawiasz się bardzo dobrze, jesteś pewna siebie, masz pod ręką świetne argumenty. W pracy i domu wszyscy wsłuchują się w Ciebie ceniąc Twoją wiedzę i doświadczenie. Wenus już jest obok Twojego domu, w sąsiednim znaku ognistego Lwa. Pewnie będziesz potrzebowała dystansu, spokoju do przemyślenia wszelkich relacji rożnego rodzaju. Posortuj swoje uczucia i kontakt do pełni w znaku Koziorożca zakopując toporki wojenne, które i tak nic nie dały. Lepiej jest stworzyć dookoła ciepłą atmosferę, zrozumienie i zrezygnować z tych osób, które okazały się dwulicowe. Pod koniec tygodnia możliwe, odkryjesz ważne tajemnice, razem z Merkurym. Pozostań realna, prawdziwa broniąc konkretnie Twojego zdania. Finalnie i tak jest to na Twoją korzyść. Uznanie otoczenia, przełożonych i rodziny jest Ci gwarantowane. Bardzo dobry tydzień przed Tobą.

Waga 23.8-22.9


Gdy Merkury, a potem Słońce pozycjonuje się w Raku czas najwyższy, aby Waga przypomniała sobie o własnych emocjach, potrzebach oraz uczuciach. Mars w trygonie na Węźle Karmicznym nagle obudzi w Tobie olbrzymiego wojownika! Nie widzę, że będziesz dalej grzeczna i ułożona, ale przejdziesz do akcji nie zgadzając się z tym, co od dawna Ci nie odpowiada. Słońce pokaże, co jest priorytetem. Akcja może rozgrywać się w pracy albo domu. Tam, gdzie do tej pory nic dla siebie nie robiłaś jest możliwe, wejdziesz z sama z szabelką na czołgi! Wszystko dobrze i pięknie, tylko od piątku z konstelacją Merkury na przeciw Plutona zdystansowałbym się do osób, uwarunkowań i sytuacji, które Cię przerastają. Oceń dobrze sama. Ryzyka nie należy podejmować, ale wydobyć z siebie najlepsze siły do wykreowania niecodziennych pomysłów. Mars pomaga, motywuje, pozwala ciągle być aktywnym. Obojętnie, co się będzie działo, nadal czujesz w sobie nieludzkie siły! Niektóre z Was może stwierdzą nic nie jest do stracenia. Pewnie umknęło Ci już mnóstwo czasu na porównywanie, czy czekanie aż samo się, coś ułoży. Nic takiego się nie wydarzy! Odważ się bronić swoje zdania, niezależność i wolność istnienia. Tak, jak to było kiedyś! W związkach i relacjach wszelkiego rodzaju postanowisz nieco odkurzyć od nudy i rutyny. Wypowiadane lub usłyszane słowa mogą przy tym obrażać. Jak się ustosunkujesz, gdy ktoś chce narzuci Ci swoją wolę? Myślałabym o sobie. W każdej sytuacji. Mars i tak jest przy Tobie, nie dając szansy na przegrane.

Skorpion 24.10.-22.


Mars z Wodnika przeszkadza cały czas zabierając Twoją cierpliwość oraz pozytywne nastawienie. Jednak jego działania w powiązania z Uranem, placentą rewolucji daje sygnały, który nie powinieneś ignorować. Zamiast złości się na siebie, nie siedź przypadkiem na starym, ale przemyśl następne konstruktywne kroki. Już czujesz sam, coś odchodzi, mimo, że pragniesz to zatrzymać na siłę. Zaufaj w nieznane! Wielki trygon Jowisza z Neptunem rozwiał się na niebie, ale bieg wsteczny boga mórz znowu przywróci nadzieję, wiarę i ufność. Na końcu wszystko dobrze się ułoży, ale w zupełnie inną konstrukcję niż sobie na początku wymyśliłeś. Słońce i Merkury już jest w Raku dbając, aby począł się dobrze, podkręcił biznesy, zarobił gorsza przy gotując się na następne rewolucje. Idąc dalej w głąb tygodnia Merkury w opozycji do Plutona pokaże, kto ma tu większą moc i czyje słowa liczą się najbardziej. Obie planety stoją pozytywnie nastwione i Skorpion z pewnością obali niejednego przeciwnika. Myśląc elastyczniej stwórz sobie więcej przestrzeni myślowej! Wszystko płynie. Nic nie stoi. Transformacja rozpoczęła się już od Nowiu w zmiennym znaku Bliźniaka. Odkryj w sobie energię, aby nie wpadać w stereotypy. Ciekawsze przedsięwzięcia, przyszłościowe plany, inni ludzie do współpracy. Nie stawaj tylko sam sobie w drodze niszcząc wewnętrze faktory harmonii ciągle, jak bumerang powracając do punktów zwrotnych. Gdy Wenus ustawi się w środku tygodnia naprzeciw Twojego patrona, trudno będzie jej oprzeć się niecodziennej sile przyciągania. Oczekujesz niesamotnych spotkań. Daj sobie szanse poznać bardziej inspirujące strony życia. Na pewno nie będziesz żałował.

Strzelec 23.11.-21.12


Tydzień rozpoczynasz w bardzo dobrym humorze. Wenus przeszła już do znaku Lwa, gdzie razem z nią w boskim aspekcie znajdziesz czas na spotkania, inspirujące rozmowy i rozwój swoich talentów. Afrodytę wykorzystałbym do ważnych rozmów na początku siedmiu dni. Dalej dobrze byłoby nie tylko biegać od spotkania do spotkania, ale napełnić sobie , na przykład gotówką portfele. Gwiazda wartości pomoże znaleźć wspólników, protektorów i ludzi do pomocy czy współpracy. Mars z drugiej strony w wielkim trygonie motywuje serwując ciągle potężne moce. Postaraj się w tym tygodniu zapiąć do końca priorytetowe sprawy, przeprowadź istotne rozmowy. Bądź tu i teraz. Niech każdy widzi, jak konsekwentnie podochodzisz nawet do najmniejszej kwestii. Planety w Raku sygnalizują potrzebę cierpliwości i empatii, którą należy wykrzesać w każdej sytuacji. Pod koniec tygodnia możesz z kręgu ludzi podobnie myślących usłyszeć parę dziwnych sygnałów. Nie ignoruj tego, odpowiadając szczerze, co myślisz. Merkury tworzy z Plutonem krytyczną konstelację. Warto w tym czasie być sobą i prezentować się z profesjonalnej strony, jeżeli chodzi o pracę, dom czy uczucia. Dla wszystkich nadchodzą w pewnym sensie zmiany. Także dla Strzelca i jest konieczne otworzyć drzwi się na nowe. W związkach miłosnych nie chodzi już o przekaz informacji i kreowanie wielkich wizji. Daj poczuć osobie na, przeciw, że czujesz z nią jedność, wspólność oraz miłość. Można czasami także zostać w weekend w domu przygotowując romantyczny wieczór! Wenus w Lwie dorzuca masę pasji, ciesząc się na wymyślne niespodzianki. Nie daj jej na to długo czekać!

Koziorożec 22.12.-20.1.


Słońce i Merkury stoi na przeciw wskazując z miejsca priorytety i tematy, którymi trzeba się zająć. Może otrzymasz propozycję z kręgu rodziny, albo trzeba będzie pojechać kogoś odwiedzić. Nie ociągaj się. Praca może poczekać! Od środy przeznacz dużo czasu dla najbliższych i stworzenia dla nich bezpiecznego klimatu. Z Marsem za Tobą odkrywasz pewne kwestie w sobie, które już dawno dawały o sobie znaki. Teraz to chce wyjść na światło dzienne i ujawnić się w postaci wielkiej akcji. Jeżeli chcesz przeprowadzić ważne projekty to na początku tygodnia. Następnie Merkury już pozycjonuje na przeciw Pluton i trudno jest o konstruktywne rozmowy. Mars, bowiem spowalnia swój bieg, nie daje pewności siebie, nakazując przemyślenia wszelkich decyzji. Zanim, coś powiesz lub napiszesz wybierz dokładnie słowa i ocen precyzyjnie przeciwnika. Nie z każdym jest Ci po drodze do przyszłości. Bądź cierpliwy. To na pewno się opłaci. Nawet w trudnych sytuacjach zawsze można znaleźć rozwiązania. Saturn w Twoim znaku zgadza się tylko na zabezpieczania, konkrety, faktyczne układy i przyszłościowe związki rożnego rodzaju. Co nie stoi na mocnych nogach z Plutonem może być zniszczone. Zrezygnuj sam z tego, co się nie opłaca dbając o spokój i harmonię serca. Pluton w Twoim znaku schodzi do samych czeluści. On transformuje, zmienia postać, zamysły, idee, pragnienia, życzenia oraz uczucia. Liczy się tylko prawdziwość i oryginalność. Wykreowanie siebie nie jest prostą sprawą, ale masz pomoc od Jowisza i Neptuna. Ten ostatni stojąc w pozytywnym aspekcie do Merkurego gwarantuje inspirację, świetne pomysły i ciekawe opracowanie biznesowych planów.

Wodnik 21.1.-19.2


Mars stoi na Węźle Karmicznym w Twoim znaku zwalniając swoje obroty. Albo powinieneś sięgnąć do przeszłości wyciągając swoje doświadczenia, talenty i możliwości, albo trzeba wyrzucić ze swojego życia, co niepotrzebne, niepasujące, hamujące, niefunkcjonalne, nie przyszłościowe. Tydzień ma bardzo ważny charakter. Wenus ustawiała się na przeciw podkreślając wartości życia. Co jest dla Ciebie najważniejsze? Niektórzy z Was oczekują ważnych, prze- znaczeniowych spotykań, inni mogą podsumować swoje losy myśląc, co wypada udoskonalić. Wykorzystaj jeszcze dwa tygodnie planety inicjatywy w biegu prostym, aby jak najwięcej załatwić. Wielka siła jest przy Tobie, a odwaga sprzyja śmiałkom do potężnych przedsięwzięć. Ze Słońcem i Merkurym w Raku trzeba jednak patrzeć na słowa. Otoczenie reaguje na wszystko wysoko wrażliwie. Nawet wtedy, gdy właściwe nie masz nic specjalnego na myśli, możesz być zupełnie inaczej odebrany ze swoją dynamiczną energią. Z Afrodytą naprzeciw wypada w związkach wszelkiego rodzaju mówić, co się myśli. Połóż rękę na sercu i zastanów się czy to się zgadza z przesłankami gwiazd. A może jednak jeszcze coś leży Ci na języku? Liczy się prawda i autentyczność. Gdy Pluton ustawi się za Tobą, na przeciw Merkurego, od połowy tygodnia miej na względzie możliwość trafienia na opory, granice lub swoje zagmatwane myśli. Nie rozpoczynaj od razu dołowania. Rozluźnij się, wyjdź od ludzi, potrenuj trochę sportu, aby rozładować nagromadzone energie. Koncentrując się na swoich celach możesz wszystkiego dokonać. Polegaj zawsze na głosie serca.

Ryba 20.2-20.3.


Merkury już ustawił się w trygonie abyś poprawiła swoją komunikację, zorganizowała urlopy letnie, może wyjechała gdzieś z rodziną. Energia Raka służy Ci do odnalezienia siebie oraz miejsc bezpieczeństwa. Przy okazji decyduj się na to, co spoi familię, a Ty odpoczniesz od hałasu, zgiełku i przeszłych, trudnych przeżyć. Słońce już od 21.6.18 także jest w trygonie. Masa kreatywnych sił witalnych wpływa na świetne samopoczucie i zaangażowanie w pracy. Pokazujesz swoją profesjonalność, myślisz na przyśpieszonych obrotach, nawiązujesz intrygujące znajomości. A całość przebiega w przesympatycznej, prawie domowej atmosferze. Uważać należy tylko pod koniec tygodnia, gdy Merkury ustawi na przeciw Plutona wyciągając nieprawdy, zakłamania i oszusta. Pewnie odnajdziesz, co Cię wcześniej interesowało. Kieruj uwagę do swoich celów. Rób nawet małe kroki, ale idąc jednostajnym tempie. Siły wielkiego trygonu Neptuna są przy Tobie. Warto zabrać się także za prace artystyczne, kierując intuicją. Wena cały tydzień Cię nie opuści, a boskie idee będą dalej rozwijane w przyszłości. Ostatni tydzień dla niektórych z Was nie był łatwy. Teraz jest faza czas do zatankowania dużej porcji pozytywnej energii. Moc jest w Tobie. Pozostań suwerenna i otwarta do świata. Gdy docenisz siebie nic nie będzie Ci brakowało. Twoje miejsce jest tam, gdzie czujesz się dobrze. Polegaj zawsze na sobie."Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musisz ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa.."(G. Eliot)

21.6.18 o godzinie 12; 08 Słońce przechodzi do znaku kardynalnego Raka. Oś Rak /Koziorożec, na której w tym tygodniu bardzo wiele się wydarzy mówi przede wszystkim o bezpieczeństwie. W Raku chodzi o potrzebę wewnętrznego, emocjonalnego bezpieczeństwa, w Koziorożcu o to praktyczne, w szarym dniu codziennym. Ja życzę, aby Słońce w Raku dało każdemu dużo zadowolenia, miłości i możliwości odszukania miejsc, gdzie czujesz się jak w domu. Może sam ze sobą, ale w pełni szczęśliwy!

Pieknego lata! Wszystkiego dobrego! Zapraszam czytania horoskopu tygodnia dla każdego znaku zodiaku.

Pewność siebie nie może opierać się na przekonaniu, iż jest się zaakceptowanym przez innych."(Mark Twight)

17.6.18 Słońce w Bliźniaku, Księżyc w Lwie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji