widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-06-25

Horoskop tygodniowy 25.06.18 - 01.07.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 25.06.18 - 01.07.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.


Konstelacje tygodnia:

Mars zatrzymuje się 26.6.18 w Wodniku rozpoczynając bieg wsteczny. 27.6.18 Słońce w Raku ustawia naprzeciw Saturna w Koziorozcu.28.6.18 o godzinie 6; 53 odbywa się pełnia Księżyca na osi Rak/ Koziorożec w koniunkcji z Saturnem i trygonem do Urana. Słońce stoi w sextilu do Urana. Chiron w Baranie tworzy kwadrat do Słońca, Księżyca i Saturna. Merkury, jeszcze w Raku, jest w opozycji do Lilith i kwadracie do Urana w Byku. Saturn jest w trygonie do Urana, Jowisz w trygonie do Neptuna. 29.6.18 planeta komunikacji przechodzi do Lwa. Planety w biegu wstecznym; Saturn, Pluton, Neptun, Jowisz i Mars od wtorku.

"Czas nie zawsze przemija w jednakowym rytmie. To my decydujemy o rytmie czasu." (P. Coelho)

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiakuBaran 21.3-20.4


Słońce stoi nadal w Raku polecając zajęcie się sprawami uczuć, emocji, rodziny oraz dzieci. Twój patron, Mars, dzień przed pełnią w kardynalnym znaku Koziorożca, zatrzymuje się w Wodniku. Energia kieruje od natychmiast do wewnątrz odkręcając czynności, które były dokonane w przeszłości. Od tego momentu przerabiasz istotne wydarzenia, gdzie pewnie już myślałeś jest, coś dokonane. Mars, pozytywnie nastwiony, daje szansę jeszcze lepszego rozwiązania danych uwarunkowań. Nie zrażaj się blokadami czy opóźnieniami! Jednak każdemu będzie potrzeba więcej cierpliwości oraz lepszych, bardziej nowoczesnych metod działania. Wenus stoi w Lwie, w pięknym trygonie, gwarantując dobrych przyjaciół dookoła oraz ludzi protegujących Barana. Gdy Księżyc przejdzie w pełnię w znaku ziemskim natychmiast zajmuj się poważnymi sprawami, wykonując każdą czynność z odpowiedzialnością. Bądź profesjonalny. Nie uciekaj od rozmowy, nawet najtrudniejszych, przedstawiając klarownie swoje pojęcia i zdania. Luna przy Saturnie stoi w kwadracie dla pierwszej dekady urodzonych. Gdy przeznaczenie działa, a planeta karmy sprawdza Twoje decyzje podejmuj rozsądne i konkretne wyroki. Uwarunkowania mogą, bowiem nagle przybrać inną postać niż na początku sobie wyobrażałeś. Na szczęście planeta komunikacji znajduje się w Lwie, nie poddasz się od razu wykorzystując swoją błyskotliwą inteligencję urok osobisty. Z Marsem w retro natychmiast całość jest opanowana. Nastaw się przy tym na oczekiwania nie wchodząc w ryzyka. Okaż innym swoje serce i wspaniałomyślność, kierując także uczuciami. Księżyc przy Saturnie w kwadracie zamknie tymczasem tematy, gdzie nie ma przyszłości do kontynuowania. Kieruj się dalej, przestrzegając reguł i nie odwracając oczu od drobnostek. Liczy się odpowiedzialność.

Byk 21.4-20.5.


Z Uranem w Twoim znaku nawet nie masz zamiaru się komuś podporządkowywać, wysłuchiwać obcych prawd oraz reguł. Pełnia Księżyca w znaku Koziorożca wyprzedza zatrzymanie się Marsa w Wodniku. Niektóre sprawy dotyczące Twoich idei, wiar, wyobrażeń czy nadziei będą z pewnością jeszcze raz przerobione. Przygotuj się na wypróbowanie inspirujących pomysłów, tych jeszcze do tej pory niewykorzystanych. Prowokacje, protesty i kokieteria nie pomoże w tym momencie, ale solidna analiza i Byka sprytny intelekt. Gwiazdy przebywające się w znaku Raka i Księżyc w pełni w ziemskim Koziorożcu sprzyja tworzeniu gruntownych, solidnych zabezpieczeń i pozytywne zakończenie pewnych istotnych tematów. Także, jeżeli chodzi o kwestie materialne czy innych wartości. Konflikty mogą się tylko pojawić w poglądach i wyobrażeniach dotyczących dalszej przyszłości. Nie rozpoczynałabym kłótni wchodząc z szabelką na czołgi. Mars w retrogacji nie sprzyja wywoływaniu wojny, która może się nigdy nie zakończyć. Od środy uwaga na słowa i myśli. Przesady, pouczania i spekulacje nie rentują się z Merkurym w Lwie. Postaw na dyplomację unikając ryzyka wszelkiego rodzaju. Wenus ma także stworzyć uczucie miłości do samego siebie i swoich własnych wewnętrznych wartości. Daj sobie oraz innym dużo przestrzeni do kreatywnego czynności. W związkach warto wyczarować romantyczną aurę. Słońce w Raku szuka poczucia bezpieczeństwa w każdym zakamarku. Księżyc w pełni da poczucie wypełnienia wszelkich obowiązków i spokój wewnętrzny. Potraktuj siebie i całe otoczenie poważnie. Wszelkie partnerstwa doprowadź do harmonii. To zaowocuje w nowoczesnej przyszłości.

Bliźniak 21.5-21.6


Wenus stoi w pięknym aspekcie namawiając do uregulowania wszelkich związków, partnerstw oraz kooperacji. Do cudownej Afrodyty, która daje szansę na miłe spotkania, poprawy sytuacji gospodarczych oraz świetną aurę, dołącza w środku tygodnia planeta komunikacji. Po pełni Księżyca w kardynalnym Koziorożcu zabierz się z powagą do wszelkich zadań, obowiązków oraz tematów profesjonalnych. Mimo Marsa, który jest biegu wstecznym od 27.6.18 będziesz mógł pozałatwiać priorytetowe sprawy zawodowe. Do tego czujesz się energiczny, rozpiera Cię entuzjazm i chciałbyś przenieść każdą górę! Nie ma to jak pozytywnie nastwione planety! W miłości i domu aura jest przyjemna. Czujesz jak jesteś doceniony dbając jednocześnie o swoje wszystkie potrzeby. Odwaga sprzyja wypowiadaniu tego, co myślisz i czujesz. Zostając optymistą otrzymasz także wiarę we własne siły nawiązując, co rusz uskrzydlające kontakty z sympatycznymi osobami. Dzięki pomysłowym ideom zyskasz w współzawodnictwie nie zapominając o dobrej rozrywce. Pełnia Księżyca sprzyja kreowaniu przyszłościowych planów. Może któryś z Was zdecyduje się na konkretne plany, zaręczyny czy przeprowadzki. Gdy wiatr unosi Cię w przestworza spożytkuj dobre powiązania gwiazd dla siebie do realizacji wymarzonych zamierzeń. Punktem docelowym ma być zjednoczenie myśli, słowa, duszy z czynem. Jeszcze tylko bardziej ufaj sobie. Na końcu będziesz mógł dokonać prawie cudów. Powodzenia!

Rak 22.6.-22.7.


Opozycja Pełni Księżyca dotyczy urodzonych w pierwszej dekadzie dookoła daty 28. Aby tydzień przejść spokojnie z podniesioną głową najpierw wypada pokazywać swoje wrażliwe uczucia i nie wstydzić przedstawiać, co na prawdę siedzi w Tobie. Wyjaśniaj jasno, co chcesz przekazać światu. Merkury w Twoim znaku może przepełnić się wysoką emocjonalnością zapominając o konkretach i realnych przesłankach. W dzień pełni dobrze byłoby zabrać się do odkurzenie i wysprzątanie przeszłości, przyglądając z rozsądkiem faktom i kierując przy tym przesłankami serca. Saturn chce abyś wziął odpowiedzialność, za siebie(!) w swoje ręce! Podejmując odpowiednie decyzje. Nie jest to faza zaczynania, ale podsumowania minionych wydarzeń. W tym dniu tworzysz już nową przyszłość sprawdzając swoje dawne wyroki. Przy okazji wyciągając konsekwencje. Najlepiej będzie, gdy zapytasz siebie; czemu chcesz się poświęcić i co może doprowadzić do osobistego spełnienia? W każdej kwestii; zawodowej i prywatnej. Jednocześnie możesz w tych dniach trafić na osoby, które ukazują swoja siłę, dystans przewyższając Cię swoim zdecydowaniem i pewnością! Stój przy sobie! Pokaż, jaką masz moc wewnętrzną! Nie uciekaj od dbałości o szczegóły, obojętnie, co się wydarzy! Słońce jest Twoim znaku, nie widzę, że dasz się tak szybko zastraszyć. Możesz jednak, patrząc prawdzie w oczy odczuć smutek, zatroskanie. Koncentrując się na siebie i kierując tylko do energii serca znajdziesz rozwiązania na każde pytania! W partnerstwach wszelkiego rodzaju na pewno nazbierało się bardzo dużo nieomawianych teamów, dlatego zaakceptuj daną Ci szasnę przemiany także w tych materiach wczuwając w każdą sytuację. Twoje pragnienia i życzenia także się liczą, ale trzeba uwzględniać każde przesłanki nieba i twardej ziemi, gdy naprzeciw stoi Saturn. Planeta karmy przepuści dalej tylko to, co się spełni chcąc uchronić Rak od rozczarowania. Wybieraj pewność, nie dając, aby inni dokonywali wyboru za Ciebie. Jowisz oraz Neptun, Uran są przy Tobie. Uczucia wskażą, gdzie poczujesz i odnajdziesz wewnętrzne bezpieczeństwo.

Lew 23.7.-23.8


Z Marsem naprzeciw możesz czuć się ciągle jak gdyby pod obstrzałem, a nieustające prowokacje z zewnątrz należałoby odbierać z głową. Dzień przed pełnią Księżyca w Koziorożcu czerwona planeta zatrzymuje się wyruszając w bieg wsteczny. Tu trzeba byłoby od razu przejść do wykorzystania innych metod, użycia niekonwencjonalnych idei i pomysłów. Mars będzie na pewno zabierał energię, potęgował złości lub demotywował, jeżeli coś nie pójdzie po Twojej myśli. Powróć 18-19 lat do tyłu. Czy wtedy to, o co włączyłeś, udało się zdobyć mimo dużego nakładu pracy? Co było życzeniem serca? A co teraz? Jak podszedłeś od danego wyzwania? Czy walczyłeś do końca nie rezygnując? Wenus jest przy Tobie i pomaga złapać powietrze w płuca, poczuć własną wartość oraz wykrzesać wszystkie kreatywne talenty. Przedstawisz innym, jaki masz twórczy umysł i jak śmiało poradzisz z każdym problemem, podkreślając, jakości życia. Wypowiadaj prawdę nie zatrzymując żadnych prawdziwych informacji dla siebie. Od środy masz następną pomocą by zawalczyć z Marsem w opozycji. Planeta komunikacji przechodzi do Twojego domu dając szasnę na wejścia w zdrowe współzawodnictwa. Myślisz przy tym przyszłościowo, zgadzając na pionierskie przemiany. Energia jest dostarczana od natychmiast z drugiej strony abyś dobrze przeanalizował wszelkie tematy. W związkach prywatnych czy zawodowych może dojść do zahamowania jakiś kooperacji czy współdziałania. Nie bądź zaskoczony, gdy ktoś nie odpowiada na Twoje rozkazy. Wiatr przestroił kierunek, z Marsem w retro na następne dwa miesiące. Idąc do celu potrzebujesz wyobraźni, na pewno innych kontaktów i przede wszystkim wiary w swoje życzenia serca. Nie wierzę, że się poddasz z byle powodu. Słońce zmierza w Twoją stronę i nadchodzą asygnowane wydarzania, gdzie będziesz grał główną rolę. Tylko nie komplikuj sam wydarzeń, idź na dystans, gdzie poczujesz się, na przykład lekceważony. W spokoju i ciszy przemyślałabym każdy krok następny z planetą komunikacji. Pozostając prawdziwy zyskasz na opinii oraz akceptacji otoczenia. Wybieraj te kierunki, które stworzą dobre zabezpieczenia przyszłości. Bez ryzyka!

Panna 23.8-22.9


W nowym tygodniu nadchodzą bardzo ważne wydarzenia. Pełnia Księżyca dla Panny, w trygonie, pomaga ocenić dokładnie swoją pozycję oraz podjąć konkretne decyzje. Gdy planety w znaku Raka nakazują kierować się sercem, pokazywać uczucia i przyjrzeć sytuacji w rodzinie nie będziesz miała problemów z odpowiednimi wyrokami. Wręcz przeciwnie Twoja pewność, konkretna ocena rzeczywistości oraz sumienność znowu zadziwi innych. Gdy Mars się zatrzyma w znaku Wodniak otwórz się przy okazji na nowe możliwości, kreatywne wizje oraz idee, które jeszcze nie wykorzystałaś. Komunikacja ma płynąć z serca. Nie dystansuj się do osób, które reagują nieracjonalnie. Dzień jest trudny, a Mars w retro utrudnia podejmowania mądrych rezolucji. Sprawdziłabym swoje idee czy ideologie. Rozpoczynający się proces zamknięcia starego, niepotrzebnego jest możliwy, tylko z zaakceptowaniem wodnikowej energii. Niespodzianki mogą się pojawić i dla Ciebie z każdej strony, ale w sensie pozytywnym. Odpowiadaj na trudne pytanie pozostając przy swoich racjach, naciągając korektury i nie opierając przed możliwą zmianą kursu, tylko jeszcze w lepsze kierunki. Wenus w sąsiednim znak może sprawi, że zamyślisz się nad przyszłością szukając miejsc spokoju i harmonii. Najważniejsze, aby Twoje wewnętrze struktury były poukładane w należytym porządku mimo faktycznego chaosu dookoła. Liczy się tu i teraz. Zawodowe pomysły lub projekty po sprawdzeniu i naciągnięciu inspirujących elementów będą zrealizowane pewnie w późniejszym czasie, ale na pewno ujrzą światło dzienne. Wszystko ułoży się dobrze dla Panny. Prywatnie, w domu czy związkach postaw na kompromis nie odwracając od rutyny. Rozpoczynasz nowa fazę, gdzie całości zostanie uporządkowana także mając na względzie Panny uczucia i strony emocjonalne.

Waga 23.8-22.9


Bardzo istotne dla Wagi jest czas dookoła pełni księżyca w kwadracie, gdzie trzeba będzie nie tylko podejmować decyzje, ale zająć swoim stanowiskiem, celami i sytuacja osobistą. Ostatecznie chodzi o stworzenie nowego kierunku życiowego.. Skup się na swoich oczekiwanych, uczuciach, zaangażowaniu, lojalności...oraz głosie serca. Wenus już stoi w pięknym aspekcie pomagając nawiązywać kontakty. Od środy Merkury, gwiazda komunikacji także pozycjonuje się w boskim aspekcie, aby Waga uregulowała swoje uczucia i emocje, wypowiadała odważne osobiste potrzeby szukając możliwych rozwiań z każdej sytuacji. Mars w trygonie z Wodniaka zatrzymuje się. Odszukasz inne źródła motywacji, dasz zainspirować odkrywając nowe, przyszłościowe elementy. W domu i pracy da się wyczuć Twój optymizm, ekspresję i chęć przeprowadzenia innowacyjnych eksperymentów. Idąc do ery wodnikowej nie możesz pozostać na prahistorycznych stereotypach myślowych lub dopasowując do szarego otoczenia. Postaw na kontakt z ludźmi, wymianę myśli, aby niemożliwe stało się realne. Kompromis nie zawsze jest znośny, gdy czerwona planeta robi ostry zakręt wyruszając w retrogrację. Teraz dopiero trzeba będzie wypowiadać, czego nie chcesz i sobie nie wyobrażasz! Nawet, gdy Wenus świeci, czaruje i omamia, Mars w Wodniku da sygnał, które idee z przeszłości trzeba wyrzucić z lamusa, mimo dobrej funkcjonalności. Pozostań w realu nie upiększając niczego. Nawet, gdy głowa mówi "nie", a Ty wypowiadasz "tak", przecież tak wypada, rozpoczyna się dwumiesięczny test, gdzie prawda, autentyczność przechodzi bardzo istotne testy. Nie musisz odcinać się całkowicie od przeszłości, to przecież także nie Twoja domena, ale stwórz nowy, lepszy świat, gdzie stare elementy wyeliminujesz ze zrozumieniem. Waga potrzebuje korzeni, stabilności, pewności. Saturn w kwadracie obok Księżyca działa szczególnie na pierwsze dekady urodzonych. Od Was jest wymagana powaga i przejście do obejścia odpowiedzialności za siebie. Merkury zaostrzy Twoją koncentrację. Kieruj na siebie uwagę. Każdą rozmową zaznaczysz punkty, które Ciebie najbardziej interesują. Faza podsumowania już jest rozpoczęta. Ucieczka od szarego dnia jest nie możliwa, dlatego wszystkie zadanie i aktywności wymagają natychmiast uwzględnienia szczegółów. Zdecyduje się na korektury dawnych decyzji, nawet, jeżeli trzeba będzie przeskakiwać osobiste granice.

Skorpion 24.10.-22.


Bardzo pozytywne aspekty pełni Księżyca z Koziorożca i planet z Rak dla Skorpiona gwarantują pozytywne zakończenia istotnych dla Ciebie kwestii. Z Wenus w Lwie nie uciekałbym jednak od priorytetów likwidując z mojego horyzontu ważne szczegóły. Całość się uda, gdy przyłożysz się, nie lekceważąc odpowiedzialności. Wykaż się większą precyzją! Zaraz po pełni Merkury, gwiazda komunikacji ustawia się w kwadracie i bagatelizowanie istotnych elementów zapowiada długotrwały ból głowy! Mars z Wodnika ciągle przeszkadza, a zgrzyty i niedogadania mogą pojawić się w grupie przyjaciół czy ludzi podobnie myślących. Pozwól innym mieć swoje zdania pokazując swoje zainteresowanie. Twoje dzieło nie powinno rodzić z zaciekłą miną. Zaufaj. Całość jest w dobrych, skorpionowych rękach. Krytyczne uwagi wzięłabym pod uwagę. Merkury i Wenus w ognistym Lwie kochają dramat i z kwadratem Twojego patrona możesz rzucić się bez potrzeby na za głębokie wody. Pozostań wraz z pełnią Księżyca przy jasnym i klarownym wykonywaniu wszystkich obowiązków. Co budujesz na realnych przesłonach, biorąc odpowiedzialność w swoje ręce, nie będzie podlegało żadnej dyskusji.

Jeżeli czegoś pragniesz pokazuj to otoczeniu, nazywaj rzeczy po imieniu. Okazywanie uczuć jeszcze nikomu nie zaszkodziło. To działa nawet lepiej niż jakiekolwiek niewiadome i domysły. Co oczekujesz- otrzymasz od uniwersum. Odchodź przy tym od stereotypów, historycznych wyobrażeń i zakurzonych pojęć starej daty. Uran na przeciw chce odnowy i przejścia Skorpiona do przyszłości z lekkim plecakiem doświadczeń. Stare odchodzi, innowacyjne elementy uskrzydla szary dzień codzienny.

Strzelec 23.11.-21.12


Pełnia Księżyca przed Tobą sprzyja stworzeniu nowych źródeł zarabiania, popraw gospodarczych, które jednocześnie podniosą Twoją motywację, image, dostarczając namacalny wzrost osobistych wartości. Decyzje podejmuj teraz uważnie słuchając, co piszczy w trawie. Pojawią się, bowiem świetne szanse. Nie tylko do zebrania dobrego grosza, ale również w współpracy z ludźmi, którzy najbardziej Ci odpowiadają. Najlepiej wybrać kierunek pasji, zainteresowania, talentów, które stworzą faktyczną harmonię dnia codziennego. Patrząc na to, co potrafisz doceń siebie porównując do przeszłości. Wydarzenia sprzed 18-19 mają podobną energię i kiedy Mars zatrzyma się we wtorek zrozumiesz, gdzie potrzeba Twojej większej inicjatywy, zaangażowania oraz pewności. Wenus i Merkury z Lwa z miejsca sprzyjają ważnym rozmowom. Prezentujesz się pewnie otoczeniu, używając górnolotnych, sprytnych idei. Nie przesadzaj tylko, ale zauważ, Saturn jest w biegu wstecznym i dopiero rozpędza się do wyciągania wniosków. Punkty docelowo są Strzelcom zagwarantowana, a z czerwoną planetą w pozytywnym sextilu odnajdziesz w sobie wewnętrzną moc, motywację do aktywności i odnowy życia. W partnerstwach wszelkiego rodzaju zależy Ci na równości i jedności. Nikt nie musi wykazywać się większą siłą. Moc każdej relacji leży w równomiernym, jednostajnym podążaniu w takim samym kierunku. Spożytkuj gwiazdę komunikacji do konkretnych rozmów, pisania, nauki i zaliczania egzaminów. Twoja aura, bowiem napełniona jest akceptacją do samego siebie. A to gwarantuje przebicie się dalej za każdym pomysłem.

Koziorożec 22.12.-20.1.


Z pełnią Księżyca w Twoim znaku, w koniunkcji do Saturna, nadszedł czas poświęcenia sobie samemu uwagi, a nie ciągłe pomaganie innym. Rozdawanie sobie, reagowanie na wyciągnięte ręce, wspieranie i rzucanie koła ratunkowego powoduje, że sam stoisz gdzieś na szarym końcu.. Księżyc przypomina również o potrzebie uczuć, przyjaznych ludzi, a nie wysłuchiwanie bez końca czyiś zmartwień. Co jest z Tobą i czy jest ktoś, dookoła kto Ciebie rozumie? Luna stoi w pozytywnym aspekcie do Uran w Byku i z jej trygonem odważysz się zwrócić w końcu na siebie uwagę, zadbać o relaks, zdrowe, może zajmiesz sportem? Słońce i Merkury naprzeciwko są korzystne do spokojnych rozmów. Postaw granice do tych tematów zabierających potrzebną energię, nie dając nic w zamian. Czy to jest konieczne? Dlaczego wymagasz tego? Może wypada najpierw siebie samego docenić? Luna w koniunkcji z Saturnem wyciąga stare tematy z przeszłości. Nie musisz zawsze ciągnąć za siebie bagażu doświadczeń. Środa jest ważnym dniem, aby odciąć się od dni minionych. Ty masz być sobą, aby zrozumieć lepiej samego siebie, pokazać z innej strony, a nie tkwić, jako ,,produkt" Twoich rodziców i tego, co Ci może w dzieciństwie wpojono. Zawodowo, gdy Mars dzień wcześniej zatrzyma się, przenalizuj ostatnie wydarzenia sięgając do nowoczesnych metod działania. Nie koniecznie trzeba funkcjonować w pojedynkę. Niektóre cele wypada skorygować. Co się nie rentuje wyrzucić, a już na pewno nie współpracuj z kimś, kto nie wykazuje się zaangażowaniem. Konstelacje nadają się na precyzyjną pracę, wypełnianie dokładnie obowiązków i stawianie nowych celów. Otwórz się na inspirującą komunikację. Warto wybrać się w miejsca kultury i przyjrzeć, co dzieje w naturze. Nadeszło piękne lato. Zaplanuj wolny czas z najbliższymi, aby zatankować potrzebną Ci energię.

Wodnik 21.1.-19.2


Z pełnią Księżyca w sąsiednim znaku może przemyślisz ostatnie wydarzenia w swoim życiu. Mars zatrzymuje się na chwilę przed pełnią abyś zrewidował swoje decyzje. Czy wszystko jest w porządku? Wiesz, na co się decydujesz i dokąd podążasz? Czerwona planeta jeszcze raz przechodzi Węzeł Karmiczny. Przeszłość, ta niepotrzebna powinna odejść dając miejsce nowym początkom. Jaka jest Twoja osobista ocena siebie, czy mogłeś gdzieś zrobić błędy? Najważniejsze od środy pomagaj tylko sobie, bowiem wtedy otoczenie odbierze to pozytywnie. Gaszenie pożarów dookoła i walczenie z wiatrakami jeszcze nikogo nie zaprowadziło do gruntownej, potrzebnej reorientacji, ale wprowadzało jeszcze większy chaos uczuciowy. Mars i Wenus stoją na przeciw dając bardzo wartościowe propozycje. Przy tym wszystkim decydowałbym i wybierała tylko te, które są zgodne z życzeniami serca. Najlepiej jak będziesz sam siebie podziwiać za aktualne czyny, wielką motywację i moc wewnętrzną. Gdy Słońce znajduje się w znaku Raka zwracaj uwagę na ton, omawiaj uczucia i emocje prezentując całości w należytej, prawdziwej formie. Nic nie jesteś winny światu. Robisz, co możesz, aby być szczęśliwym. I teraz jest szansa na korzystne załatwienie istotnych dla Ciebie kwestii. Mars w Twoim znaku sprawdza od połowy tygodnia nie tylko Twoje rozstrzygnięcia, ale podejście do samego siebie, możliwości siły przebicia i opcję potwierdzenia tego, co pragniesz. Zrób plan i napisz, co jest dla Ciebie priorytetowe, ponieważ właśnie pewnie ulegnie radykalnej przemianie. Szczególnie dotyczy to Wodników urodzonych w pierwszej dekadzie.

Ryba 20.2-20.3.


Ze Słońcem i Merkurym do pełni Księżyca masz świetny czas na pozałatwianie ważnych spraw zawodach i prywatnych. Planety w trygonach i sextilach sprzyjają zamykaniu istotnych projektów, rozpoczęciu walki o swoje ideały i wykorzystaniu osobistej inspiracji podczas ważnych rozmów. Neptun tymczasem zawrócił w Twoim domu i rozpoczynasz możliwości sprawdzenia założeń i podejścia do realizacji marzeń. Działaj teraz, zbieraj siły, ponieważ dopóki Słońce jest w znaku Raka masz najlepszy czas, aby odnaleźć swoje emocjonalne bezpieczeństwo. W domu i rodzinie panuje atmosfera harmonii. Odnajdujesz się w każdym momencie, a otoczenie daje bardzo dobre uczucia. Ufając sobie możesz zdziałać jeszcze więcej, a z pełnią Księżyca w Koziorożcu wykonasz sumiennie wszystkie obowiązki. Żadne reguły nie zostaną ominięte. Zatrzymanie się Marsa za Tobą sprzyja przede wszystkim analizie następnym czynów, inicjatyw oraz projektów, które chcesz wykonać. Przy tym wszystkim istotna jest Twoja niezależność oraz wolność osobista! Ryba chce płynąć w swoim kierunku, a nie słuchać tego, co inni narzucają jej z góry. Księżyc w pełni przy Saturnie daje pewność, dotrzesz tam, gdzie będziesz chciała. Otwieraj się na nowe, przyszłościowe współdziałania z ludźmi akceptującymi Ryby odmienność, intelekt oraz kreatywność. Tylko z pozytywną energią można przecież urzeczywistnić swoje marzenia. Nagle trafisz na bardzo korzystne rozwiązania nurtujących Cię pytań. Obejmiesz odpowiedzialność za wszystko, co robisz z pełną świadomością. Podjęcie niezaprzeczalnych dyrektyw nie jest dla Ryb komplikacją.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 25.6.18 do 1.7.18. Pełnia Księżyca na kardynalnej osi Koziorożec/ Rak 28.6.18. Mars w biegu wstecznym od 27.6.18.-27.8.18.

"Cena wielkości jest odpowiedzialność." (Churchill)W nowym tygodniu z zatrzymaniem się Marasa w Wodniku i wyruszeniem w bieg wsteczny oraz ważną pełnią Księżyca na osi Koziorożec/Rak (28.6.18 )mamy szansę uporządkować przeszłości i z kreatywnymi ideami rozpocząć budowanie porządnych fundamentów do nowego. Mars odkręca stare historie i wszystkie procesy, które zostały niezakończone testując między innymi nasza motywację, zaangażowanie, decyzje, działania, agresję i gniew. Następne dwa miesiące wymagają od każdego(!) dużo cierpliwości. Gdy Mars jest w retrogracji nie da się dojść prostą drogą do celu. Daj sobie na wszystko czas nie wchodząc świadomie w różne prowokacje. Konflikty rozpoczęte w tym czasie (od 26.6.18 do 27.8.18) ciągana się przez długie miesiące .. a nawet lata.

Zapraszam wszystkich do horoskopu tygodnia dla poszczególnych znaków zodiaku. Dobrego tygodnia! Pozdrawiam Was.

24.6.18 Słońce w Raku, Księżyc w Skorpionie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji