widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-06-29

Przebudzeni duchowo - czy jesteśmy pośród nich?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Przebudzeni duchowo - czy jesteśmy pośród nich?" przygotowanym przez naszą ekspertkę Amber.


W swoim życiu przeprowadziłam wiele rozmów, które w jakiś sposób dotyczyły rozwoju duchowego. To naturalne, kiedy pragniemy poszerzać swoje horyzonty. Jedni sami odczuwają taką potrzebę, inni są do tego namawiani, a niektórym to przychodzi "samo". Kiedy uda się osiągnąć wyższy poziom duchowości - mówimy właśnie o przebudzeniu duchowym. Nasza intuicja działa wtedy lepiej, życie również wydaje się prostsze, a problemy nie takie straszne jak niegdyś. Co może świadczyć o tym, że jesteśmy tytułowymi "przebudzonymi"? Dziś kilka słów na ten temat :)

Dorastamy, uczymy się, wybieramy ścieżkę zawodową i zakładamy rodzinę. Życie płata nam różne figle, nasze ścieżki życiowe się plączą i pojawiają się problemy. To całkowicie naturalne. Najczęściej w obliczu wyzwań i trudności zaczynamy analizować wszystko to, co się dzieje lub już się wydarzyło. Czasem zapominamy o sobie - gubimy gdzieś nasz wewnętrzny kompas i żyjemy tak, jak zostaliśmy nauczeni - niemalże mechanicznie. Praca, dom, dzieci i pytanie "gdzie znów są te przeklęte kluczyki od samochodu"? Musisz wynieść śmieci i wywiesić pranie. Nie masz czasu dla siebie, masz zbyt dużo na głowie i brak Ci już chęci na to, aby poczytać książkę. Idziesz spać, budzisz się i... tak życie płynie... A my na małym stateczku pośrodku tej wzburzonej rzeki. Być może właśnie się tak czujesz lub był taki okres, że tego doświadczałeś. Czy można inaczej? Wiesz przecież, że tak. Obowiązków może nam nie ubędzie, ale możemy przecież inaczej podejść do codziennych spraw.

Wszyscy - jak okiem sięgnąć - nie lubimy rutyny. Przyzwyczajamy się do niej, akceptujemy, ale w głębi serca nie lubimy, gdy wszystko wokoło wciąż jest takie samo. Pragniemy miłych niespodzianek, wrażeń, radości i odpoczynku od codziennych spraw. Myślimy o tym, aby coś zmienić. Chcemy dowiedzieć się więcej o czasach, w których żyjemy. Sięgamy do coraz głębszych zasobów wiedzy i dostrzegamy pętelki życiowe, w które się uwikłaliśmy. Pragniemy się z nich uwolnić i rozwinąć szerzej skrzydła. To pierwszy krok ku temu, aby i nasz wewnętrzny duch się przebudził.

Zauważasz, że wokół Ciebie krąży inna energia.

To pierwsza oznaka tego, że coś się w Tobie zmieniło. Postrzegasz świat inaczej. Udało Ci się wyciągnąć lekcję z poprzednich doświadczeń i czujesz, że jesteś już inną osobą niż kilka lat temu. Zauważyłeś, że osoby, które nie miały według Ciebie wad - również je posiadają. Nie jesteś na to zły, lecz akceptujesz taki stan rzeczy. Widzisz i rozumiesz więcej. Zaczynasz współczuć osobom, które tkwią w błędnych kołach i czujesz, że już przeciąłeś wiele krępujących Cię więzów.

Dostrzegasz swój wpływ na świat i pragniesz go zmienić na lepsze.

Czułeś się wcześniej człowiekiem, który dla świata jest mało znaczący - niczym ziarnko piasku na pustyni - lecz już tak nie jest. Wiesz, że Twój głos się liczy, masz wpływ na innych i możesz wpłynąć na to, aby świat był lepszy. Zaczynasz pomagać innym, masz dla nich więcej czasu i serca. Czujesz, że nie tylko Ty jesteś ważny. Otaczasz opieką bliskich, zwierzęta, rośliny i nieznajomych. Zachęcasz również do tego innych. Pomalutku odmieniasz świat tak, aby stał się miejscem bezpieczniejszym, radośniejszym i lepszym.

Wiesz kim jesteś.

Za sobą masz wiele przeżyć - tych lepszych i gorszych. Jesteś świadomy tego, czego w życiu oczekujesz i czego już nie chcesz powtarzać. Wyciągnąłeś lekcję ze wcześniejszych doświadczeń. Czujesz spokój, nie masz żalu i w końcu możesz powiedzieć, że jesteś sobą. Jesteś gotowy na zmiany i już się ich nie boisz. Wiesz, w którym kierunku zmierzasz.

Potrafisz przebaczyć i obdarować innych miłością.

Doświadczyłeś już w swoim życiu wielu różnych rodzaju emocji. Przebaczyłeś i otworzyłeś się na to, co świat dobrego może ofiarować. Potrafisz okazywać innym troskę i miłość. Czujesz ją w swoim wnętrzu i potrafisz ją przyjąć. Nie boisz się i nie oczekujesz niczego w zamian. Radość na twarzach innych ładuje Twoje wewnętrzne bateryjki. Miłość stała się Twoją siłą.

Nie brak Ci pomysłów i sił do działania.

Wszystkie plany, które odkładałeś "na później" możesz już realizować. Znajdujesz czas dla siebie, ponieważ wyrwałeś się ze sztucznych ram, które narzuciło Ci życie. Potrafisz patrzeć na świat z radością i pozwalasz sobie doświadczać dobra, które może Ci ofiarować. Stałeś się osobą kreatywną, pomysłową i zaradną. Kiedy czegoś pragniesz, to już się nie boisz, lecz po prostu działasz.

Twoja intuicja daje Ci wyraźne sygnały.

Na naszej ścieżce życiowej wciąż pojawiają się coraz to nowsze zakręty. Teraz jednak masz silnego sprzymierzeńca, który pomoże Ci podjąć właściwe decyzje. Intuicja daje Ci sygnały - podsyła możliwe rozwiązania, wskazuje kierunek działania. Zaczynasz ufać sobie i wierzysz we własne siły. Jesteś świadomy tego, że to Ty kierujesz swoim życiem.

W Twoim życiu pojawiają się dobre zbiegi okoliczności.

Pragniesz dla siebie dobrych zmian, a otoczenie zaczyna Ci to ułatwiać. Spotykasz właściwych ludzi w odpowiednim miejscu. Kiedy Ci czegoś brakuje, to otrzymujesz to od innych. Kiedy nie znasz rozwiązania, to znajdzie je dla Ciebie ktoś innym. Możesz to nazwać przypadkiem, lecz dla osób o wyższym poziomie duchowym staje się to dowodem na działanie prawa energetycznego. Dobro przyciąga dobro, a są to "wysokie" energie :)

Czujesz, że nie jesteś sam.

Twoje otoczenie jest częścią Ciebie - tak jak i Ty częścią otoczenia. Czujesz bliskość z naturą - z fauną i florą. Dostrzegasz jak ważni są dla Ciebie inni ludzie, mimo że odmienni od Ciebie. Masz świadomość powiązań pomiędzy emocjami, słowami, myślami, a kreowaniem świata. Czujesz odpowiedzialność za to, co robisz. Jesteś częścią czegoś większego i masz woje "miejsce" na Ziemi.

Twój sen nie jest taki jak kiedyś.

Czasem zdarza się, że wybudzasz się w nocy i czujesz niepokój. Innym razem doświadczasz poczucia, że przepełniony jesteś energią. Potrzebujesz więcej snu niż dotychczas. Odpoczywasz częściej i ucinasz drzemki w środku dnia. Rozwój duchowy porusza bardzo głębokie energie, które potrzebują częstej regeneracji. Czasem możesz odczuwać dłuższe okresy przemęczenia.

Pragniesz dowiedzieć się więcej o sobie.

Nie chcesz, aby inni mówili Ci kim jesteś i kim masz być. Jesteś odpowiedzialny za siebie, wytyczyłeś sobie własną drogę i masz zamiar nią podążać. Inni powiedzą, że coś z Tobą "nie tak", lecz czy już uwolnili się ze swoich "więzów"? Możesz momentami czuć się niezrozumiany, nieakceptowany, lecz Ty to akceptujesz. Sam sobie jesteś sterem i okrętem. Zastanawiasz się nad swoim życie, nad jego sensem i celem tej wędrówki. Pragniesz poznać zasady, którymi kieruje się wszechświat. Szukasz odpowiedzi, które pozwolą Ci być wolnym i szczęśliwym człowiekiem.

Rozwój duchowy to złożony i długi proces. Dla każdego może on przebiegać odmiennie. Nasza intuicja nieraz namawia nas do tego, aby dowiedzieć się więcej. Czujemy, że czegoś nam brakuje i zaczynamy poszukiwać. Powyżej wspomniałam jedynie o kilku oznakach, które mogą świadczyć o wyższej świadomości duchowej, lecz moglibyśmy sobie jeszcze długo, długo wymieniać. Każdy z nas jest inny i nie dla każdego "schemat" będzie ten sam. Przebudzenie duchowe jest przecież wyjściem ze schematu, więc i sam proces dla każdego może być odmienny. A czy Ty odnalazłeś w sobie oznaki przebudzenia? :)

Pozdrawiam gorąco i życzę Wam wszystkiego dobrego,
Amber


Amber Zapytaj eksperta INFO
Dzień dobry Kochani, dziś (tj. piątek) jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie słyszymy się już w poniedziałek. Życzę Wam spokojnego i wspaniałego weekendu <3 Amber
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji