widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-07-30

Horoskop tygodniowy 30.07.18 - 05.08.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 30.07.18 - 05.08.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Konstelacje tygodnia:
Saturn stoi w trygonie do Uran i w kwadracie do Chirona. 2.8.18 dochodzi do drugiego w kwadratu między Uranem i Marsem, który tym razem jest w retrogradacji. Mars stoi na Węźle Karmicznym w sextilu do Chirona. Jowisz stoi w pięknym trygonie do Neptuna, będąc także w sextilu do Plutona. Pod koniec tygodnia uaktywnia się aspekt Słońce kwadrat Jowisz. Planety w biegu wstecznym: Merkury w Lwie, Mars w Wodniku, Saturn i Pluton w Koziorożcu, Neptun w Rybach i Chiron w Baranie. Lilith stoi na ostatnich stopniach Koziorożca.

"Nie wątp nigdy, że mała grupa troskliwych ludzi mogłaby zmienić świat. Tak naprawdę to jedyna rzecz, która go kiedykolwiek zmieniła." Margaret Mead)

Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


Baran 21.3-20.4


Po pełni i zaćmieniu Księżyca nabierzesz ochoty do zmian, jeżeli chodzi o kwestie profesjonale, grupy oraz przyjaźnie. Merkury i Słońce znajdują się w Lwie tworząc piękny trygony dla Barana. Wykorzystaj te aspekty w pracy, komunikacji oraz istotnych priorytetowych rozmowach. Uwaga jednak! Merkury jest w biegu wstecznym i trzeba liczyć na nieporozumienia, przeinaczenia w nastawieniach, umowach oraz przyrzeczeniach. Dodatkowo możliwe są błędy. 2.8.18 wypada energię kierować na siebie. Twój Mars jest znowu przyczyną skompilowanego aspektu z Uranem w Byku. Nie wchodziłabym w tym dniu w konflikty licząc na nagłe, nieoczekiwane wydarzenia. Nie rób też ważnych terminów. Wszystko i tak wydarzy się bez przygotowania. W trudnych chwilach zachowaj spokój, podchodząc cierpliwie do wyzwań. Planety znajdujące się w Lwie działają na Twoją korzyść, a z sextilem Mars znajdziesz sobie siły i techniki kreatywnego opanowania wszelkich uwarunkowań. W związkach zrób coś, co jeszcze nie robiłeś. Możesz liczyć na przypływ mocy, radości życia i świetnych pomysłów. Nie ryzykuj od środy.

Byk 21.4-20.5.


Niektóre z Was pragną już zmian, rewolucji, wyzwolenia i odmłodzenia z biegiem następnego tygodnia! Uran w Twoim znaku w niekorzystnym aspekcie jeszcze przymusza do pozostawienia, tego, co traci na wartości w nowoczesnym, wodnikowym świecie. Możliwe, pojawi się stres, niepokój, może strach lub złości. Szpagat między starym i nowym jest jednak realny, ponieważ planeta nowoczesności stoi w piękny aspekcie do Saturna w Koziorożcu. Zbierz pozytywną energię w sobie, myśląc o tym, co jest dobre i użyteczne. Nie trzymaj przy sobie, co odchodzi! Niekonwencjonalne ambicje, pomysły oraz idee pewnie pojawią się w pracy i rodzinie. Dopóki większość planet jest w biegu wstecznym przemyśl swoje scenariusze, nie podejmując pochopnie decyzji, skacząc z jednego tematu do drugiego. Jest nie realne, że z trygonem Plutona się nie powiedzie! Jesteś na odpowiedniej drodze transformacji. Przy okazji pozwól innym mieć swoje zdania, potrzeby oraz marzenia. Szczególnie, jeżeli chodzi o najbliższych i rodzinę czujesz chęci przeobrażania, ale działania "siłą" tu dają odwrotne rezultat. Myśl o sobie wykorzystując tolerancję, liberalność oraz akceptacje odmiennego. Z Merkurym w kwadracie przystało liczyć na nieporozumienia, niejasności i nie zawsze od razu dogadania. Gdy komunikacja ciągle się zacina zauważ, iż Wenus stoi w pięknym trygonie, namawiając na romanse, sympatyczne spotkania i tworzenia zabezpieczeń. I do tego wszystko na stałe! To zajęcie na pewno Bykom się spodoba. Przeznacz dużo czasu na przyjemności!

Bliźniak 21.5-21.6


Ze Słońcem i Merkurym w Lwie masz najlepsze karty w ręku do spraw zawodowych, przemyślanie, analizowania i wykreowania niecodziennych, życiowych projektów. Skup się na własnych życzeniach serca. Ono też głośno Bliźniakom podpowiada. Entuzjazmem możesz zarazić innych, gdy sam będziesz płoną. Może Twoja odwaga zadziwi samego Bliźniak. Skąd nagle tyle energii do stawiania wszystkiego do góry nogami? Z Wenus masz prawo zrezygnować z relacji, układów, kooperacji, które nic nie dają. Rozczarowania pojawią się tylko tam, gdzie nie chcesz spojrzeć prawdzie w oczy. Stojąc zdecydowany i pewny przypomnij sobie przeszłe doświadczenia. Nie słowa, ale czyny mają na końcu najwięcej wartości. Gdy Twój patron, Merkury jest w biegu wstecznym, ale pozytywnie nastwiony otrzymujesz szansę na odkrycie najlepszych rozwiązań. Z Marsem przemyślałabym od końca tygodnia reorientację. Silna pozycja czerwonej gwiazdy daje Ci nie tylko powera, ale możność naprawienia starych błędów. Masz dużo do zaoferowania światu, należy jeszcze próbować, ryzykować, mówiąc, co jest Twoim pragnieniem, nazywając rzeczy po imieniu. Pilnuj się szczegółów, gdy tempo przyśpiesza. Dosadnością i faktycznością można teraz dużo zdziałać. Słowa mają być wypowiedziane na wagę złota. Nie bierz całości od razu tak do serca, wydarzenia przeinaczają się w nowym tygodniu i tak z prędkością światła.

Rak 22.6.-22.7.


Słońce przed Tobą sprzyja budzeniu pewności siebie, kreowaniu inspirujących projektów i pomyśleniu o tym, czego pragnie Twoje serce. Gdy Merkury jest jednak w biegu wstecznym jeszcze nic nie zaczyniaj, ale skupiaj na tym, co użyteczne, poprawiając i korygując swoje zamierzenia. Wenus tymczasem w Pannie pomaga dokładnie ocenić dynamikę wydarzeń, pracować wspólnie z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Polegaj na swoich uczuciach. Nic tak nie daje mocy, jak wewnętrzna harmonia i zgoda z samym sobą. Gdy Mars z Wodniak ustawi się w kwadracie do Urana, w połowie tygodnia trzeba liczyć na niespodzianki. Na szczęście planeta rewolucji usytuowała się w pozytywnym aspekcie. Swoją intuicją, tolerancją i otwartością do świata oczekujesz ważnych protekcji ze strony najbliższych przyjaciół. Może ktoś wysoko postawiony zaproponuje kooperację. Nie rzucaj się od razu do akcji, dopóki nie jesteś pewny, dokąd Cię to zaprowadzi. Nowe przyjmuj z otwartymi ramionami. Po pełni Księżyca w nowoczesnym Wodniku wiele nieświadomego wypłynęło na powierzchnię. Oddzielaj dalej "moje" od "twojego" pamiętając o tolerancji. Wszyscy jesteśmy tacy sami, czyż nie prawda? Każdy ma prawo korzystać z wskazówek błękitnego uniwersum. W uczuciach postaraj się stworzyć balans mając na uwadze rozwagę. Wenus podchodzi bardzo praktycznie do każdej sprawy pragnąc abyś nie wchodził bez potrzeby w nieswoje, emocjonalne dramaty.

Lew 23.7.-23.8


Po pełni w opozycji, z Marsem naprzeciw, Słońce w Twoim znaku namawia do szlachetnych czynów i szukania wspólnych mianowników, Jeżeli chodzi o relacje, z Merkurym retro możesz upierać się przy swoim, nie chcąc kompromisów. A tu przydałoby się wyjść naprzeciw, wysłuchać odmiennych pojęć, zdań i potrzeb innych. Aby zdobyć cele sprawdź swoje myśli, przeanalizuj dokładnie, czego pragniesz starając się ciągle tworzyć harmonię. Mars naprzeciw potęguje złości i agresję. Tylko skąd to się bierze? Nie wchodziłabym w prowokacje unikając zbędnych konfliktów. Trudne połączenie czerwonej planety z Uranem może, bowiem jeszcze bardziej skomplikować każde uwarunkowanie. Ciała niebieskie przebywające się w znakach stałych, (czyli także Twoim) polecają otworzenie się na nowe, przyszłościowe i zamykanie niefunkcjonalnych struktur życiowych. Ze Słońcem pod rękę jesteś bardzo pewny siebie i nie brak Ci motywacji. Super sprawa! Wykorzystałabym to w domu i pracy mówiąc i robiąc, co mówi serce. Z gwiazdą komunikacji koryguj niezamknięte sprawy, a może lepiej jest z jakiegoś bezsensowego projektu czy układu zrezygnować zamiast brnąć w nierentowane plany. Myśląc o sobie oszczędzaj energię przestrzegając praw oraz reguł. Jowisz w kwadracie namawia do ryzyka, które na dłuższą metę się nie opłaca. Niebawem nadejdzie dla Ciebie lepszy czas, dlatego wrzuć na bieg wsteczny i w spokoju, cierpliwości przeczekaj odchodzącą burzę.

Panna 23.8-22.9


Pozycja Wenus w Twoim znaku namawia nie tylko do romansów i miłości, ale przede wszystkim zatroszczenie o siebie, swoje potrzeby i partnerstwa wszelkiego rodzaju. Miłość ma różne formy i jej pozytywna energia otacza każdą Pannę. Pewnie przekroczysz z nią każdą granicę, ale nie zapominaj w przypływie uczuć przede wszystkim o sobie. Po pełni Księżyca, z Marsem w rewolucyjnym Wodniku trzeba będzie się decydować za czymś lub przeciw czemuś, ale nie zwodząc swojego serca. Słońce idąc powoli do Twojego znaku pomaga odnaleźć ważne drogi i wyjść z każdego labiryntu. Wnet z planetami w Koziorożcu i tak postawisz na swoim mając przy sobie kolosalne siły przebicia. Ze Słońcem w sąsiednim znaku i Merkurym, Twoim patronem w retrogradacji ,podejmuj sama inicjatywę, sprawdzaj i koryguj przeszłe plany. Potężny Pluton i cierpliwy Saturn gwarantują i tak stabilizację na długie lata, dorzucając każdej Pannie dyscyplinę, pilną pracę, wielkie wizje przypisując Ciebie do nowatorskich, długofalowych projektów. Kto, jak kto, ale Ty nadajesz się do tego najbardziej! Z Jowiszem w pozytywnym aspekcie zabierz się za to, co jest Twoją pasją. Gwiazda szczęścia dorzuca masę entuzjazmu. Znajdziesz ludzi, którzy protegują i chronią. Wchodzisz w miesiąc sierpień z wiarą i nadzieją. Tego do ostatniego dnia na pewno nie zabraknie.

Waga 23.8-22.9


Mars znajdujący się w znaku Wodnika, po pełni, przypomni o Twojej wartości i wielkości. Pewne myśli naganiają do podkreślania Wagi talentów i wyjątkowości. Słońce w pozytywnym aspekcie w Lwie dodaje Ci odwagi do bohaterskich czynów i faktycznej realizacji zamierzeń. Długo już przemyślasz pewne plany, które w końcu wpada realizować. Merkury obok Słońca sprawdzi Wagi idee, sprzyjając rozmowom i kontaktom, których wcześniej się obawiałaś. Otwórz się na inne metody pracy, korzystając z polecenia przychylnych ludzi. Liczy się Twoja inicjatywa, zaangażowanie oraz wymiana myśli z podobnie myślącymi. Do końca miesiąca wszystko zakończy się zadziwiająco optymistycznie, co nawet Ciebie może wprowadzić w zdumienie. Zbudź w sobie odwagę, motywując codzienne. Saturn pewnie męczy pierwsza dekadę urodzonych przepisami, regułami i wymaganiami, jednak to będzie się opłacać. Te z Was, które zajmują się pisaniem prawdopodobnie wpadną na nietuzinkowe, życiowe kredo. Reorientacja i odnowa przyda się każdemu, a jeżeli ma się tak dobre, jak Ty konstelacje nie ma, co się obawiać eksperymentowania! Postaw na siebie i swoją ponadprzeciętność! Pracując dokładnie oczekujesz samych sukcesów. Wenus za Tobą szykuje istotne momenty. Pięknych chwil nie zabraknie, a może niektóre z Was będą wchodzić w trwałe partnerstwa lub planować rodzinę. Życie jest przyjemnie, gdy sami kierujemy swoje myśli do pozytywnego.

Skorpion 24.10.-22.


Z Merkurym i Słońcem w kwadracie komunikacja ma przejść na inne tory. Tendencja nieporozumień lub wyciągania błędów z przeszłości może się zwiększyć. Dlatego wrzuć na luz, zaopatrz w cierpliwość. Podejdź ze spokojem do sprawdzania i korygowań. Nie musisz za sobą ciągnąc całego bagażu dni minionych. Sytuacje będą się powoli poprawiać i na końcu i tak Ty zostaniesz zwycięzcą. Finansowo nie będziesz narzekać. Wenus w Pannie da porządnie zarobić. Pomoc nadchodzi również z otoczenia. Z pewnością z miejsca jesteś zadowolony. W związkach i miłości gwiazdy także Ci sprzyjają patrząc z przychylnością na każde poczynanie. Intensywności może jest aktualnie mniej, ale nie ma, na co narzekać. Po pełni w rewolucyjnym Wodniku należy przyjmować role wiodące, przykładów i pokazywać innym swoją wiarygodność i solidność. Saturn i Pluton w Koziorożcu wiodą Cię do poważanych celów. Nie ryzykuj nic, stawiając wymagania na ostrzu noża. Szkoda zmarnować Twoje długoletniej pracy i wysokich lotów, hen do nieba umożliwionych przez jowiszowe wpływy. Środek tygodnia wymaga pełnej koncentracji. Szczególnie pierwsza dekada urodzonych nie powinna kłaść palce między drzwi. Uran na przeciw zapowiada niekończące się niespodzianki. Zaufaj sobie, swojemu zaangażowaniu oraz zbieraniu dobrych myśli. To zaowocuje niebawem, dając stałość, trwałość i zabezpieczenia. Z rozpoczęciem projektów poczekaj do połowy nowego miesiąca. Gdy Mars przejdzie do Koziorożca otrzymasz zielone światło do startu. Patrz na to, co masz już w ręku!

Strzelec 23.11.-21.12


Ze Słońcem w trygonie masz największy potencjał przy sobie! Natęż swoje siły i koncentruj na pracy. Aktualnie potrafisz wykonać kilka zadań na raz, poprawiając z Merkurym w biegu wstecznym wszystko, co wcześniej się nie udało. Uniwersum daje Ci kolosalne moce, abyś dokonał nietuzinowych czynów. Masz dużo czasu przed sobą, dlatego nie marnuj ani chwilki. Nawet, gdy Wenus stoi w kwadracie nie zważałabym na małe nieporozumienia. Z planetą komunikacji w retro należy uważać podczas ważnych rozmów i nie upierać przy swoim. Dopuszczaj inne pojęcia oraz wyobrażenia. To przyda się w przyszłości. Mars, planeta energii także stoi w świetnym aspekcie. Idziesz jak burza przez życie potrafiąc wykorzystać swoje zdolności i produktywność. Sił nie zabraknie nawet na bardzo skomplikowane projekty. Nie ma dla Strzelca żadnych ograniczeń, jeżeli chodzi o wszystkie aktywności. Czas najwyższy przejść do akcji. Po pełni Księżyca zaczniesz myśleć bardziej rewolucyjnie sięgając do idei, które wcześniej nie wdrożyłeś w życie. W najlepszym przypadku najpewniej jest po prostu działać. Pewnych spraw nie da się już zatrzymać i czas najwyższy przestać płakać nad rozlanym mlekiem. W związkach wszelkiego rodzaju sam dostrzeżesz, na czym stoisz i do czego dążysz. Podejmowanie decyzji nie sprawia trudności. Po Twoich słowach i czynach każdy zrozumie, o co Strzelcom chodzi.

Koziorożec 22.12 -20.1.


Ze Słońcem i Merkurym w Lwie przypomnisz sobie swoje potrzeby i pragnienia. Co wcześniej odsuwałeś od siebie ma szasnę zaistnieć teraz wykorzystując niecodzienne pomysły. Błędy z przeszłości wypada z miejsca ponaprawiać i porozmawiać, z kim potrzeba. Pewnie postanowisz, co nieco przeinaczać w pracy myśląc o większej przestrzeni i wolności. Z innej strony zadecydujesz o wyjściu z ograniczeń wszelkiego rodzaju. Lilith pozostaje jeszcze tydzień przy Tobie walcząc dalej o wyrwanie z podlegania. Jej wpływy mają dobre i złe strony. Napięcie niebawem się zmniejszy i będziesz mógł ze spokojem szykować się do wystartowania z innowacyjnymi projektami. Wenus stoi w boskim trygonie. Relacje wszelkiego rodzaju mogą być uporządkowane. Wszystko, co piękne i dobre wpada Koziorożcom od razu w oko. W rodzinie i przyjaźniach oczekuj bardzo harmonijnej fazy. Mars w Wodniku nie ma na Ciebie żadnego wpływu, dlatego może brakować energii. Wykreuj sam w sobie dużo pozytywnej energii przechodząc do akcji i działania. Mobilizacja jest możliwa dzięki Plutonowi i czarnej Lilith. Nie widzę, że będzie nudno, raczej jesteś wszystkim potrzebny. Znajdź dużo czasu na odpoczynek, odwiedzenie miejsc kultury i sztuki. Uran jak zawsze szykuje niespodzianki. Jednak jego pozycja trygonu zapowiada przyjemną fazę z familią, najbliższymi i kolegami. Nie zapominaj o swoich pasjach. Czas jest doskonały na wprowadzenie eksperymentów i testowania. Wypróbuj, co nigdy nie robiłeś! To umożliwi dojście do informacji i odpowiedzi na długo otwarte pytania.

Wodnik 21.1.-19.2


Aby wszystko doszło do prawdy i oryginału masz pomoc energii Mars w retrogradacji. Jego energia przenosi Cię do przeszłości. Będzie Ci coraz łatwiej nawiązywać kontakty, otwierać na nowe, dając sobie szansę na życie prawdziwe szczęśliwe. W środku tygodnia należy jednak uważać. Mars w kwadracie do Uran jest konstelacją wyzwania. Nie wchodź w bezsensowne dysputy i zatargi z osobami, które znasz już dłużej. Jakieś sprawy są do końca niepozamiatane i spodziewaj się burzy z wyładowaniami wysoko elektryzującymi. Spontaniczne, nieprzemślane akcje zostawiłabym, dlatego na inne momenty. Licz na nieoczekiwane sytuacje i wydarzenia, które podeszłabym ze stoickim spokojem. Nie wchodź w kolizje, które Ciebie nie dotyczą. I tak będzie dużo do zrobienia. Gdy miłość kwitnie i potężnej energii do przenoszenia gór nie brakuje jest opcja na wykreowanie czegoś pieknego na kolejne lata. Nie zrażaj się od razu małymi nieporozumieniami. Merkury w opozycji nie kooperuje, ale to nie znaczny, że należy składać rezygnację. Pilnuj swoich celów wygładzając plany. Ogromne energie przeznaczyłabym na planowanie nowatorskiej przyszłości.

Ryba 20.2-20.3.


Z Wenus naprzeciw szykuj się do reorientacji zbierając odwagę do ważnych rozmów dotyczących kwestii profesjonalnych. Gdy niektóre z Was pływają w obłokach miłości na chmurce numer siedem, inne przemyślają odwroty, rezygnacje, oddalając od tego, co nie jest spełnieniem. Przygotuj się dobrze z Merkurym w retrogradacji do obrony swoich planów, projektów oraz wizji. Aura się przemienia, energia przyśpiesza. Dlatego zbierałbym siły zmierzając do wielkich skoków. Z Saturnem i Plutonem, w pozytywnym aspekcie z Koziorożca stoisz ciągle przy bardzo poważnych tematach. Zważ na Twoją rolę, jaką odgrywasz w otaczającym Cię bliższym i dalszym społeczeństwie. Czujesz się nie dobrze stojąc w centrum zainteresowania? A może trzeba się przyzwyczaić do znaczącej pozycji? Saturn i Pluton wcale nie żartują oddając Rybom tak dużo władzy i odpowiedzialności w jej ręce. Twoje wpływy będą się zwiększały, ale nie pracuj dalej krytyką i narzekaniem, ale więcej wskazywaniem innym odpowiedniej drogi. Będąc sama pod wpływem głębokiej transformacji otrzymujesz masę sił wewnętrznych, z którymi pokonasz wszystkie wyzwania. Czujesz już rzeczowość, która jest od Ciebie wymagana? Myślę, że nie zawiedziesz siebie oraz innych, którzy pokładają tak wiele w Tobie. Kieruj się dalej rozsądkiem i mądrością. Jowisz chce spełnić Twoje życzenia i marzenia. Z pozycji Marsa na Węźle Karmicznym nie jest to możliwe, dopóki nie posprzątasz przeszłości. Decyduj sercem. Są osoby blisko lub bardzo daleko, które nadal liczą na Ciebie oraz tęsknią. Czy jesteś tego świadoma czy uciekniesz od rzeczywistości?

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 30.7.18 do 5.8.2018. Część druga; Mars kwadrat Uran 2.8.2018"Przyjdzie taka chwila, gdy stwierdzisz, że wszystko się skończyło. To właśnie będzie początek". (Louis L'Amour).

Pierwszy tydzień sierpnia pokazuje się raczej bardzo zmiennym. Drugi kwadrat Marsa do Urana przynosi nagłe, nieoczekiwane wydarzenia, możliwe niebezpieczne wypadki, ataki agresji lub niekontrolowane uwarunkowania prowadzące, na przykład do eksplozji wydarzeń. Pierwszy kwadrat Marsa do Uran odbywał się przy wejściu planety rewolucji do znaku ziemskiego Byka 15.5.18. Teraz Mars zmienił bieg gubiąc kontrolę nad swoją aktywnością. Kieruj się harmonią, nie przejmuj od razu drobnostki. Pozytywne nastawienie, dobre myśli zawsze pomagają. Zwiększająca się tendencja do zgubienia cierpliwości i opanowania może przynieść chaos 1-3.8.18. Nie daj temu zawładnąć Twoją osobą. Koncentruj się na sobie, planując więcej czasu na wszystkie sprawy.

Weekend zapowiada już spokój, relaks oraz sympatyczną atmosferę. Niedługo chmury rozejdą się na dłuższą chwile, aby każdy mógł znaleźć dla siebie miejsca do odpoczynku. Ja życzę wszystkim spokojnego, pieknego tygodnia i całego sierpnia!

Pozdrawiam Was!

"Znajdź sobie dobre towarzystwo. Współpracuj z pozytywnymi, zorientowanymi na cele ludźmi, którzy inspirują Cię i pobudzają do działania." (Brian Tracy)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji