widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-06

Horoskop tygodniowy 06.08.18 - 12.08.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 06.08.18 - 12.08.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 6.-8.08.2018. Zaćmienie Słońca na Nowiu Księżyca w znaku Lwa 11.8.18 o godzinie 11; 58."Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia na świecie nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać."(Zig Ziglar).

Planety biegnąc w biegu wstecznym robią zamieszanie zabierając nam energię i cierpliwość. W nowym tygodniu idąc do Nowiu Księżyca 11.8.18 Merkury, Słońce i Księżyc ustawiają się w kwadracie do Jowisza w Skorpionie i z tym aspektami nie należy wszystkim wierzyć, podchodzić krytycznie do transakcji finansowych wszelkiego rodzaju i nie ryzykować, jeżeli chodzi o wydatki finansowe. Ogólnie panuje powierzchowny, bardzo optymistyczny nastrój zasłaniający realne wydarzenia, które niosą konstelacje planet.

Zaćmienie Słońca na niebie wiedzie nas jednak do dalekiej przeszłości przypominając o starych wadach, przyzwyczajeniach, trudnych uczuciach, jak na przykład strach, frustracje i załamania utrudniając zrobienie pewnego kroku do przodu. Mars i Merkury w retrogradacji wprowadzają nieład i chaos w życiu prywatnym i biznesowym. Nierozwiązane tematy dni minionych są wyciągane z brutalnością, polecając nam konfrontację z tym, co nie posprzątaliśmy kiedyś do końca. Z aspektów wynika, że nagle, bez wiadomej przyczyny należy liczyć na zwroty akcji, niekoniecznie przyjemnie niespodzianki, które mogą rozwinąć w niebezpieczne uwarunkowania. Wenus stojąc na pierwszych stopniach Wagi w opozycji do Chirona i w kwadracie do Saturna, podczas częściowego zaćmienia Słońca przewiduje niepowodzenie, niesympatryczne doświadczenia w związkach i partnerstwach, które jeszcze będą analizowane do końca jesieni.

Co chcesz pożegnać? Co zakończyć? Co zabrać ze sobą w przyszłość?

"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko, ale o wiele mniejsze biz te, które wiąże się z wygodną biernością."(J.F. Kennedy)

Zapraszam do wysłuchania video na Now Księżyca w znaku Lwa z częściowym zaćmieniem Słońca życząc odwagi, mądrości i optymizmu!

"Przestań klasyfikować zdarzenia, jako dobre czy złe. Pop prostu spróbuj ich doświadczyć, cieszyć się nimi i wyciągaj wnioski."


Baran: Planety namawiają do przebojowej reorientacji. Trygon Nowiu i zaćmienia Słońce proteguje Cię w każdym realnym przedsięwzięciu. Tendencja nowego ukazuje się także w miłości!

Byk; Wycofuj się ze statycznego, niefunkcjonalnego i wszystkiego, co nie ma dla Ciebie przyszłości. Decyzje podejmowałbym kierując się sercem obejmując odpowiedzialność za osobiste szczęście.

Bliźniak; zacznij w końcu mówić o tym, co Cię boli, co nie pasuje i co nie możesz już tolerować. Pozytywne nastawienie sprzyja rozwiązaniu problemów minionych i wejściu z werwą w postępowe!

Rak; Spokojem, harmonią zadziwisz otoczenie. Wiesz, czego chcesz dokładnie analizując cele ostateczne. Zakańczając różne, stare tematy wyłączaj emocjonalność.

Lew; Z Nowiem i zaćmieniem Słońca w Twoim znaku wypada jeszcze raz sprawdzić swoje życiowe wartości. O co chcesz walczyć? Potrzebujesz tego boju? Spróbuj zrozumieć potrzeby partnera nie zapominając o sobie.

Panna; Partnerstwa, kontakty i ludzie podobno myślący maja być aktualnie priorytetem. Zaprzyjaźnij się z awangardowymi ideami łącząc z doświadczeniami, wiedzą i praktyką.

Waga; Nów Księżyca porusza bardzo poważne tematy, gdy Twoja Wenus pozycjonuje naprzeciw Chirona. Daj sobie szanse na szczęście i radość akceptując postępowość.

Skorpion; W tym tygodniu nie słuchaj Jowisza. Określ jeszcze raz swoje wartości, rolę oraz pozycję. Zaakceptuj zmiany w relacjach dopuszczając transformację w relacjach.

Strzelce; Wybierz tylko to, co się rentuje, zabezpieczając decyzje przyszłości. Koniec jest tylko początkiem. Wenus już w Wadze przynosi konkretną nadzieję.

Koziorożec; radykalne przemiany mogą być korzystne. Dla Ciebie nadszedł czas zaakceptowania, pokochania, zrozumienia i odkrycia siebie na nowo!

Wodnik; Mars w biegu wstecznym poszukuje innych rozwiązań zakurzonych problemów. Konieczne są; ciekawsze aktywności, więcej swobody, kreatywność, wiara w siebie do wejścia w namacalną, awangardową przyszłość.

Ryba; Spójrz na całość po prostu sercem nie doszukując się podstępu. W partnerstwach trzeba energię wyrównać i zjednać. Najważniejsze jest poczuć się jeszcze raz jak dziecko czując całkowitą akceptację.

5.8.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Byku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji