widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-08-06

Horoskop tygodniowy 06.08.18 - 12.08.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 06.08.18 - 12.08.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 6.-8.08.2018. Zaćmienie Słońca na Nowiu Księżyca w znaku Lwa 11.8.18 o godzinie 11; 58."Nawet najbardziej praktyczna, piękna i wykonalna filozofia na świecie nie zadziała, jeśli Ty nie będziesz działać."(Zig Ziglar).

Planety biegnąc w biegu wstecznym robią zamieszanie zabierając nam energię i cierpliwość. W nowym tygodniu idąc do Nowiu Księżyca 11.8.18 Merkury, Słońce i Księżyc ustawiają się w kwadracie do Jowisza w Skorpionie i z tym aspektami nie należy wszystkim wierzyć, podchodzić krytycznie do transakcji finansowych wszelkiego rodzaju i nie ryzykować, jeżeli chodzi o wydatki finansowe. Ogólnie panuje powierzchowny, bardzo optymistyczny nastrój zasłaniający realne wydarzenia, które niosą konstelacje planet.

Zaćmienie Słońca na niebie wiedzie nas jednak do dalekiej przeszłości przypominając o starych wadach, przyzwyczajeniach, trudnych uczuciach, jak na przykład strach, frustracje i załamania utrudniając zrobienie pewnego kroku do przodu. Mars i Merkury w retrogradacji wprowadzają nieład i chaos w życiu prywatnym i biznesowym. Nierozwiązane tematy dni minionych są wyciągane z brutalnością, polecając nam konfrontację z tym, co nie posprzątaliśmy kiedyś do końca. Z aspektów wynika, że nagle, bez wiadomej przyczyny należy liczyć na zwroty akcji, niekoniecznie przyjemnie niespodzianki, które mogą rozwinąć w niebezpieczne uwarunkowania. Wenus stojąc na pierwszych stopniach Wagi w opozycji do Chirona i w kwadracie do Saturna, podczas częściowego zaćmienia Słońca przewiduje niepowodzenie, niesympatryczne doświadczenia w związkach i partnerstwach, które jeszcze będą analizowane do końca jesieni.

Co chcesz pożegnać? Co zakończyć? Co zabrać ze sobą w przyszłość?

"Działanie pociąga za sobą koszty i ryzyko, ale o wiele mniejsze biz te, które wiąże się z wygodną biernością."(J.F. Kennedy)

Zapraszam do wysłuchania video na Now Księżyca w znaku Lwa z częściowym zaćmieniem Słońca życząc odwagi, mądrości i optymizmu!

"Przestań klasyfikować zdarzenia, jako dobre czy złe. Pop prostu spróbuj ich doświadczyć, cieszyć się nimi i wyciągaj wnioski."


Baran: Planety namawiają do przebojowej reorientacji. Trygon Nowiu i zaćmienia Słońce proteguje Cię w każdym realnym przedsięwzięciu. Tendencja nowego ukazuje się także w miłości!

Byk; Wycofuj się ze statycznego, niefunkcjonalnego i wszystkiego, co nie ma dla Ciebie przyszłości. Decyzje podejmowałbym kierując się sercem obejmując odpowiedzialność za osobiste szczęście.

Bliźniak; zacznij w końcu mówić o tym, co Cię boli, co nie pasuje i co nie możesz już tolerować. Pozytywne nastawienie sprzyja rozwiązaniu problemów minionych i wejściu z werwą w postępowe!

Rak; Spokojem, harmonią zadziwisz otoczenie. Wiesz, czego chcesz dokładnie analizując cele ostateczne. Zakańczając różne, stare tematy wyłączaj emocjonalność.

Lew; Z Nowiem i zaćmieniem Słońca w Twoim znaku wypada jeszcze raz sprawdzić swoje życiowe wartości. O co chcesz walczyć? Potrzebujesz tego boju? Spróbuj zrozumieć potrzeby partnera nie zapominając o sobie.

Panna; Partnerstwa, kontakty i ludzie podobno myślący maja być aktualnie priorytetem. Zaprzyjaźnij się z awangardowymi ideami łącząc z doświadczeniami, wiedzą i praktyką.

Waga; Nów Księżyca porusza bardzo poważne tematy, gdy Twoja Wenus pozycjonuje naprzeciw Chirona. Daj sobie szanse na szczęście i radość akceptując postępowość.

Skorpion; W tym tygodniu nie słuchaj Jowisza. Określ jeszcze raz swoje wartości, rolę oraz pozycję. Zaakceptuj zmiany w relacjach dopuszczając transformację w relacjach.

Strzelce; Wybierz tylko to, co się rentuje, zabezpieczając decyzje przyszłości. Koniec jest tylko początkiem. Wenus już w Wadze przynosi konkretną nadzieję.

Koziorożec; radykalne przemiany mogą być korzystne. Dla Ciebie nadszedł czas zaakceptowania, pokochania, zrozumienia i odkrycia siebie na nowo!

Wodnik; Mars w biegu wstecznym poszukuje innych rozwiązań zakurzonych problemów. Konieczne są; ciekawsze aktywności, więcej swobody, kreatywność, wiara w siebie do wejścia w namacalną, awangardową przyszłość.

Ryba; Spójrz na całość po prostu sercem nie doszukując się podstępu. W partnerstwach trzeba energię wyrównać i zjednać. Najważniejsze jest poczuć się jeszcze raz jak dziecko czując całkowitą akceptację.

5.8.18 Słońce w Lwie, Księżyc w Byku.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
 "Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone." Goethe
WOLNY SMS/EMAIL
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się