widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-20

Gdzie jest mój Anioł Stróż?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Gdzie jest mój Anioł Stróż?" przygotowanym przez naszą ekspertkę IKKA.Angelomania
Pod tym określeniem opisywany jest trend ostatnich lat, niezwykłe zainteresowanie Aniołami, wręcz moda na nie. Sceptycy twierdzą, że to, w pewnym sensie, omijanie drogi do Boga. Wierzący w Anioły tłumaczą w ten sposób: i tak wszelkie prośby trafiają do Boga. Jeśli skorzystasz z pośrednika - specjalisty od danej sprawy - może być Ci łatwiej!

Anielskie specjalizacje
Zależnie od wiary, kraju i tradycji możesz znać 4, 7 lub dużo więcej Archaniołów. Aniołów jest nieskończona ilość (niektórzy angelolodzy, mówią o milionie lub więcej!). Oczywiście nie musisz znać wszystkich. Jeśli nie wiesz do kogo konkretnie się zwrócić - poproś o wsparcie Archanioła Michała albo Kamaela - ten ostatni "deleguje" zadania innym Aniołom. Patronuje też twórcom.

Warto jednak choć trochę znać podstawowe anielskie "specjalizacje".
Potrzebujesz ochrony, wsparcia i ogólnie pomocy - Zwróć się do Archanioła Michała - doda Ci odwagi.
W sprawach relacji i związków i dobrym porozumiewaniu się pomocni będą: Haniel, Zafkiel (pomoże Ci również w także zwanych szczęśliwych zbiegach okoliczności i okazjach), Zadkiel (który odpowiada za dobrą pamięć) i Sandalfon.
W nauce pomoże Uriel, jest on również pomocny, kiedy chcemy skon czymś z jakimś chorobliwym nałogiem (podobnie jak Metatron i Hakamih). Ogólnie za sprawy zdrowia odpowiada Rafael. W kwestiach poczęcia, ciąży oraz adopcji pomoże Gabriel.
Za porządek, sztukę Feng Shui, harmonię i piękne wnętrza odpowiada Jofiel.
Zwierzętami i przyroda opiekuje się Ariel.
Jeśli czujesz się skrzywdzony - zawołaj Raguela - obrońcę sprawiedliwości.

Wiele zawodów ma wśród Aniołów swojego patrona. Literatura anielska jest tak bogata, że zmieściłam tutaj zaledwie maleńki fragment wiedzy o Aniołach.

Gdzie jest mój Anioł Stróż?
Wiele osób zada daje sobie to pytanie, czy aby na pewno Anioł dobrze czuwa przy mnie?
Byłam w trakcie czytania jednej z książek dr Doreen Virtue "Ocaleni przez Anioły". W pracy ezo coacha - posługuję się kartami opracowanymi przez Panią Doreen, która sama w sobie jest postacią niezwykłą: dr Doreen Virtue to jasnowidząca, doktor psychologii, z doświadczeniem w pracy klinicznej i uniwersyteckiej. Wg mnie tworzy wspaniałe dzieła dotyczące wiedzy o Aniołach.
Osoby, które mnie trochę znają, wiedzą, że posługuję się w swojej pracy terapeuty duchowego - zarówno kartami anielskimi, jak i wiedzą o Aniołach, mówię często też o modlitwach do Aniołów podczas konsultacji.

Nie powinnam zatem wątpić, prawda?
A jednak, zadałam sobie pytanie.. Czy mój Anioł Stróż, a raczej Anioły Stróże (gdyż mamy więcej niż jednego) na pewno o mnie pamięta, bo jakoś tak tego ostatnio nie czuję...
Był 1 lipca tego roku. Jechałam odwiedzić moją znajomą, na wiejskiej opuszczonej drodze zobaczyłam koparkę manewrującą w lewo i w prawo, obok stali 3 mężczyźni. Patrzyli w moim kierunku. Zatrzymałam się. Koparka tez się zatrzymała i wykonała taki manewr, że operator obrócił kadłub i schował "łyżkę" czy jak to się fachowo nazywa - z przodu - dając mi przestrzeń, abym mogła ominąć pojazd z lewej strony. W każdym razie tak to zrozumiałam - przecież stojący obok koparki mężczyźni mnie widzieli. Ruszyłam powoli lewa stroną piaszczystej drogi. Nagle koparka gwałtownie obróciła się, a szufla znalazła się na wprost przedniej szyby... Jechałam wolno, zaczęłam hamować, ale już wyobrażałam sobie co się za chwilę stanie. Łyżka koparki nagle się obniżyła i lekko (powodując tylko niewielkie wgniecenie tablicy rejestracyjnej) zatrzymała się prawie przy ziemi... W tym samym czasie robotnicy zaczęli krzyczeć do operatora koparki.
Pierwsze, co pomyślałam to: Dziękuję Ci, mój Aniele Stróżu - już nigdy w Ciebie nie zwątpię!
Dlaczego akurat w takich okolicznościach dostałam dowód na to, że Anioł jest przy mnie?
Był czas (kilkanaście lat!) w moim życiu, kiedy bardzo dużo podróżowałam samochodem. Miałam kilka stłuczek i wypadków. Zawsze wychodziłam z nich bez szwanku, często czułam, że mój Anielski Opiekun (szczególnie w nocy i przy złej pogodzie) jeździ obok mnie na siedzeniu pasażera...

Jestem przy Tobie, jesteśmy przy Tobie
Pamiętaj, że Twoje Anioły dobrze Cię pilnują. Jeśli potrzebujesz pomocy w konkretnej sprawie - wystarczy poprosić. Prośby o pomoc przyjmują nie tylko Anioły-Stróże, ale też inne ,,pomocnicze" Anioły. Słynny w wielu kręgach jest Anioł Parkingowy (znajduje wolne miejsca, kiedy chcesz zaparkować i nagle je widzisz, po prostu On kieruje Cię do nich!). Anioł Obiektów Zagubionych - Chamuel (oprócz Świętego Antoniego - można prosić o pomoc Anioły w sprawie zgub).

Nie bójmy się prosić o wsparcie, Anioły są szczęśliwe, kiedy mogą wysłuchać Twoich próśb
i Tobie pomóc!

IKKA


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji