widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-08-29

Horoskop tygodniowy 27.08.18 - 02.09.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 27.08.18 - 02.09.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


Baran:


Zawodowo masz najlepsze szansę, jeżeli chodzi o położenie Merkurego. Jego pozycja trygonu sprzyja podejmowaniu ważnych zadań, przeprowadzaniu istotnych rozmów i analizowaniu przyszłościowych planów. Poniedziałek zapisz już sobie w kalendarzu na czerwono. Twój patron, Mars wyrusza do przodu! Stojąc w znaku ziemskiego Koziorożca wymaga z miejsca powagi, konsekwencji, cierpliwości i aktywności krok po kroku! Nic nie rób pod wpływem impulsu. Szczególnie trzecia dekada urodzonych powinna kierować się cierpliwością obejmując jednoczenie odpowiedzialności za to, co mówi i robi. Na szczęście Wenus na przeciw poprawia wszystkim humory. Świat stoi przed Baranem otworem, a razem z nią oczekujesz dużo przyjemności. Single mogą nastawić się na poznanie sympatycznych osób. Daj sobie sam szansę na miłość, przyjaźń i spędzenie przyjemnego czasu w dobrym towarzystwie. Nie powtarzaj tylko starego błędu. Nie musisz na siłę zgadzać się przypodobać się komuś. Twoja oryginalna, prosta postawa zdziała cuda. Merkury już da odpowiednie słowa, myśli i pewność siebie do realizacji pomysłów w każdej sferze Twojego życia. Nic i nikt nie musi być perfekt, ale wystarczy, że idealnie pasuje do Ciebie.

Byk;


Po pełni Księżyca, z Marsem w biegi prostym znajdujesz nagle złote mosty! Już wiesz jak połączyć przeszłość z przyszłością, tradycje z nowoczesnością, eksperyment z bezpieczeństwem, jednocześnie samemu obejmując odpowiedzialność za siebie. Słońce znajdujące się w Pannie daje natychmiast idealne rozwiązania, zawiłych starych tematów i wyjścia nawet z dramatycznych sytuacji. Nie wyrywasz się do przodu, ale z namysłem i precyzją przeanalizujesz jeszcze raz swoje przedsięwzięcia. Wiesz sam, nie da się uciec od starego, ale wypada wybrać nowoczesne prądy zabierając ze sobą tylko to, co będzie potrzebne! Nie krzywdząc nikogo. Byk stanie się szybko przykładem dla innych oraz autorytetem. Twoje partnerstwa wszelkiego rodzaju także wymagają reorganizacji i odrestaurowania. Zanim podejmiesz wyroki, patrz, co jest problemem. Jest to naprawdę trudność czy tylko tak sobie wyobrażałeś, a może komplikacja sam odpłynęła wraz z pełnią? Dzięki pozycji Słońca połączysz swoją duszę, umysł i wszystkie siły do przeforsowania swoich zamysłów. Kieruj energię tylko na te projekty, które zabezpieczają w inny sposób niż kiedyś. Uran w Twoim znaku zawraca, ale wcześniej czy później i tak postawi na indywidualność, oryginalność, nie odstępując od rewolucji życiowych. Ty masz się poczuć szczęśliwy i spełniony.

Bliźniak;


Ze Słońcem w znaku praktycznej Panny, po pełni Księżyca rozpoczynasz wszelkie porządki. Nie chowaj się tylko. Przypatrz dokładnie bałaganowi dookoła. Jest dużo do uregulowania, posprzątania, a może podjęcia bardziej praktycznych metod działania. Lato przyniosło zastój w pewnych punktach Twojego życia, a wpływy zaćmień dopiero się objawią. Postaw na dokładność, obowiązkowość oraz sumienność. Merkury w bardzo pozytywnym aspekcie rozwiązuję całość w pozytywny sposób, przynosi dobre wiadomości, nowe kontakty i możliwość zarobienia pieniędzy. Własna inicjatywa na pewno się przyda. Przechodź do akcji realizując praktycznymi metodami swoje marzenia. Niektóre tematy należy pozostawić samym sobie. Pełnia w znaku Ryb nakazuje nam zaufać, wierzyć, a nie ciągle się denerwować. Wykorzystaj dobre szanse prezentowane od Twojego patrona i Wenus! W związkach może zapanować sielanka, uczucia rozwijać w harmonijną stałość. Poświęć dużo czasu dla osób najbliższych. Powiedz; "tak!" nie czekając. Zaakceptuj pozytywne emocje, które otaczają Bliźniaka. Już wiesz przecież, czego chcesz. Należy przejść od działania, decydowania i akcji! Czas czekania się skończył. Wychodź z ukrycia. Przed Tobą bardzo dobry tydzień. Tylko wyciągaj konsekwencje z dni minionych i postaw na tych ludzi, którym ufasz. Realność i fakty jest za każdym razem priorytetem.

Rak;.


Nareszcie będziesz mógł podejść do wykonania solidnych planów. Słońce znajdujące się w znaku Panny, swoim radosnym sextilem daje moc możliwości do pokonania komplikacji i trudności. Z Marsem naprzeciw dziel porządnie swoją energię, rób częściej przerwy i nie zatrzymuj i rozciągaj przy tematach, które Ciebie nie dotyczą! Czasami trzeba też odpocząć, gdy wymagane jest za wiele. Szczególnie urodzeni w trzeciej dekadzie muszą trzymać nerwy na wodzy i mieć pod kontrolą całość uwarunkowań. Co się nie da od razu zrobić przekładaj na inne pory. Nic siłą nie zdziałasz. Wręcz przeciwnie. Najpierw ze Słońcem w rozsądnej Pannie przystoi stworzyć plan, następnie analizować i wykorzystać praktyczne metody. To wszystko bardzo dobrze potrafisz. Nie zniechęcaj się małymi trudnościami. Z trygonem Jowisza i Neptuna masz ogromną pomoc jeszcze do końca jesieni. Wyprzedzaj innych, nie wchodząc w niepotrzebne kłótnie i emocjonalne spory. Postaw zawsze swoją osobę na pierwszym miejscu. Z Plutonem i Saturnem na przeciw masz bardzo ważną rolę i wszystkie oczy skierowane są na Ciebie. Pokaż im swoją odwagę, odpowiedzialność, autorytet traktując realne wyzwanie z profesjonalizmem. Pozytywne myśli oraz oczekiwania zaskoczą na pewno innych. Wiara i zaufanie jest z Tobą. Po pełni w pięknym trygonie potrzebujesz wizji, którą można w namacalny sposób wykonać. Wszystko się uda. Najpierw zawsze zadbaj o siebie!

Lew;


Gwiazdy stoją dla Lwa we wspaniałych konstelacjach. Z Merkurym w Twoim znaku możesz realizować swoje marzenia, a miłość rozpromieni każdy dzień kolejny. Możesz poczuć się nie tylko szczęśliwy, ale również połączyć wielkie uczucie z naturą. Znajdź czas na spędzenie masę czasu z osobami bliskimi sercu. Zawodowo, z planetą komunikacji przeprowadzisz ważne rozmowy. Umowy mogą już być realnie podpisane. Lew przeforsuje każdy swój pomysł, a otoczenie podziwia Twoją elokwencję i sposoby podejścia do pracy. Przygotuj się dobrze, pamiętając o drobnostkach i detalach. Słońce znajdujące się już w znaku Panny chce abyś stał się przykładem dla innych. Najlepsze trofea możesz zdobyć również na polu finansowym. Słońce rozświetla Twoje poczynania. Z kwadratem Jowisza powinni uważać urodzeni między 8.8.-10.8. Nie przesadzaj wchodząc w ryzyka wszelkiego rodzaju. Przedstawiaj się odważny. Tematy, które od dawna nosisz w sercu będziesz potrafił nie tylko obronić z łatwością, również jednym zamachem skonkretyzować! Sprawdź informacje, które posiadasz. A może trzeba jeszcze się dokładniej rozeznać, aby zapisać zwycięstwa na lwim koncie? Siły masz bardzo wiele. Teraz zależy od Ciebie czy posłuchasz, co mówi serce i dusza.

Panna;


Teraz już nikt nie będzie mógł Pannie dorównać! Ze Słońcem w Twoim znaku rozpoczynasz najlepsze cztery tygodnie tego roku. Wykorzystaj siłę gwiazdy podchodząc i planując realizację nawet trudnych tematów, które wcześniej przemyślałaś! Wszystko jest do załatwienia, a dobry humor nie opuści w następnym tygodniu. Trygon Uran do Słońca daje stworzenie zabezpieczeń, wyswobodzenie z trudnych układów, masę pomysłów, przyjaciół, którzy Cię protegują. Przeżyjesz dużo ekscytujących momentów, a Saturn sam pomaga ab wdrapywanie na szczyt drabiny kariery przebiegało spokojnie, płynnie i przyjemnie w połączenie z planetą rewolucji. Wykonane czynności mają się w pierwszej linii Tobie się podobać. Nie wypatruj od razu błędów, ale zakreślaj całość na większą skalę pamiętając o unowocześnianych, wyższej technice i możliwości wejścia w inne kooperacje. Przy okazji poznasz masę osób, które będą pomagać. Planety w Koziorożcu sprzyjają Twoim przedsięwzięciom. Twoja pilność i dokładność jest doceniona. Jeszcze nauczysz się wiele nowego. Mars stoi w trygonie i rusza w poniedziałek do przodu! To jest moment na podejmowanie decyzji, finalne rozstrzygania i zdobycie tego, nad czym już długo pracowałaś! Power Ci nie zabraknie. Ja życzę wszystkim Pannom spełnienia marzeń i wspaniałych konstelacji następnych dwunastu miesięcy. Wszystkiego dobrego na urodziny!

Waga;


Gdy Wenus zamieszkała w Twoim domu wszystko wygląda jaśniej, barwniej i ukazuje w kolorowych odcieniach. Twoja patronka zatroszczy się o świetny humor, przyjemną aurę dając szansę nie tylko dla miłości, ale również wejściu w kręgi życzliwych Ci osób. Wykorzystaj dane Ci sposobności, ponieważ Mars w kwadracie, szczególnie dla trzeciej dekady urodzonych może wmanewrować w zawile uwarowania. Energię wypada kierować tylko na te przedsięwzięcia, które dają namacalne wyniki. Nie rzuca się z szabelka na czołgi, ale dokładnie oceniaj swoją sytuację. Merkury z Lwa będzie pomagać. Przyjazny sextil to odpowiednie słowa, argumenty i sprawność nakreślenia wielkich projektów. Zajmuj się najpierw sobą i swoimi marzeniami pozostając sobie samej wierną. Nie należy się innych słuchać, ale spożytkować dobre położenie planet. Stoisz pod ochroną gwiazd w pełni skoncentrowana. Kreatywności i fantazji przy okazji urosną wielkie skrzydła .Będzie można również nieźle zarobić. Rozważ precyzyjnie, o co chcesz walczyć. Ja proponowałbym w pierwszej kolejności najpierw zająć się sobą.

Skorpion;


Po pełni Księżyca rozumiesz, że wypada, coś zakończyć i wystartować z nowoczesnymi projektami serca, które należy również do Twoich pasji. Pozytywny sextil Słońca umożliwi świetne kontakty z innymi i nawiązywanie współpracy. Przy okazji nie tylko nauczysz się czegoś nowego, jak również przeżyjesz niezapomniane chwile. Znajdź czas na omówienie wszystkiego z przyjaciółmi, pokazanie się wśród ludzi podobnie myślących i opracowania inspirujących projektów. Mars, Twój drugi patron już w poniedziałek przechodzi w bieg prosty. Wiesz z miejsca, czego chcesz, jaką podjąć decyzję, a wytrwałości i cierpliwości na pewno nie zabraknie w zdobywanie górnolotnych celów. Masz wiele osób, dookoła, które Ci pomogą, protegując, służąc radą. Aby wejść na prawidłowe drogi należy zatrzasnąć drzwi do przeszłości. Nie musisz tego robić tak od razu. Sam wyczujesz, kiedy jest najodpowiedniejszy moment. Jowisz pozostaje w Twoim znaku. Wykorzystaj jego ekspansyjne fluidy do realizowania swoich życzeń i osobistego rozwoju. Emanujesz niesamowitą energią dzięki sprzyjającemu położeniu Plutona. Myśląc jasno i realistycznie nie wchodź w ryzyko. Zabezpieczenia z opozycją Urana opierają się na innych wartościach. Aktywności oparte na współpracy i pomocy innym stoją pod dobrą gwiazdą.

Strzelce;


Z kwadratem Słońca pokaż się otoczeniu poważany, konsekwentny i odpowiedziany. Położenie gwiazdy w znaku Panny sprzyja korygowaniu, poprawianiu i wybieraniu bardziej praktycznych kierunków życiowych. Przy okazji należy zaufać swojemu głosowi wewnętrznemu. Wenus, Merkury i Węzeł Karmiczny stoją w trygonie abyś pozwolił sobie na miłość, przyjemne emocje, przyjemności i rewaluację marzeń. Traktując swoje życzenia serca znacząco i konkretnie dasz także innym uczucie pewności i stałości. Single mogą w tym czasie poznać prze- znaczeniowe osoby. Zaproszenie do kina, teatru czy restauracji uda się przez następne tygodnie, a Ty poczujesz jak rosną Ci skrzydła. Kieruj energię na trwałe projekty. Wysoka, jakość myślenia dzięki Merkuremu w trygonie sprzyja biznesom, interesom i zarabianiu pieniędzy. Słuchaj dobrze, co inni do Ciebie mówią. Z zaufaniem w przyszłość przechodzisz po pełni na inne poziomy rozumując, co się w lato właściwe wydarzyło. Trzymaj się prawdy, a Wenus pomoże reagować dyplomatycznie. Zanim postanowisz i przejdziesz do akcji pozamykaj w sercu to, co mija bezpowrotnie. Z sextilem czerwonej planety podejmiesz właściwe decyzje bez zastanowienia.

Koziorożec;


Z Marsem osiągniesz więcej niż sobie wyobrażałeś! Jego energia jest w Twoim znaku największa i dlatego otrzymasz dodatkowe, świetne szanse i możliwości do pokazaniu światu swojej doskonałości. Od poniedziałku podchodź do wszystkiego realistycznie. Słońce w trygonie z Panny to kolosalne, sprzyjające wypływy. Mars dodaje przy okazji odwagi i pewności siebie. Wierząc w swoją moc i ekspresję przebicia dojdziesz w błyskawicznym tempie do powodzenia. Odważ się zrobić coś nowego! Zaplanuj, o czym od maja już w samotności myślałeś. Aktualnie masz wyjątkowy czas, aby sięgnąć z łatwością do sukcesu i powodzenia. Z Wenus możesz czujesz, że Twoja wiedza, doświadczenie i zaangażowanie zostało przez innych brutalnie wykorzystane....zostaw te myśli i wybierz nowe ścieżki. Czarne wytwory umysłu zaniżają tylko Koziorożca pozytywną energię. Twój nastój się poprawia, a Neptun czyni ogromnie kreatywnym, otwartym na nowe doświadczenia, wpływy innych poglądów i połączenie z całym uniwersum. Wszystko, co piękne i dobre możesz mieć przy sobie. Jowisz ze Skorpiona zaprogramował Cię w odpowiednim kierunku. Pierwsza dekada urodzonych z koniunkcją Saturna i trygonem Uran powinna zamykać przestarzałe rozdziały korzystając z rewolucyjnych idee i sprzyjających okoliczności. Druga dekada urodzinach z koniunkcją Plutona nie może myśleć tylko osobie lub z innej strony nie pozwalać na wyzyskiwanie. Doceń siebie. Swoje wartości, jakości i talenty. Decyduj o wszystkim sam, nie opierając na opinii otoczenia.

Wodnik;


Z Merkurym naprzeciw stoisz pod obstrzałem gwiazd. Pozycja środka uniwersum może na moment przypadnie Ci do gustu, ale za chwilę pewnie będziesz potrzebował odpoczynku. Z Wenus w trygonie masz ogromną siłę, rozświetlasz i emanujesz bardzo korzystną energią miłości i dobroci. Harmonia w związkach wszelkiego rodzaju jest dla Ciebie najważniejsza. W pracy otrzymasz wiele zadań, ale nie musisz od razu każdemu podlegać. Stawiaj także swoje warunki, wybieraj to, co masz na dnie serca, co długo nie wypowiadałeś. Między Tobą, a otoczeniem wytworzy się przyjemna atmosfera. Bierz życie jak leci, sortuj ze Słońcem w Pannie to, co jest Ci przydatne na długie lata. Kwadrat Jowisza ostrzega przez ryzykowaniem, lekkomyślnością i współpracami z ludźmi, którzy za wiele obiecują. Polegaj i zaufaj sobie! W końcu Ty chcesz sam być szczęśliwy i spełniony. Życie mamy tylko jedno i nie ma, co wałkować cały czas przeszłości. Zacznij od nowa, po pełni w znaku Ryby, wypuszczając w powietrze swojego, osobistego, szczęśliwego latawca. Nowe cele wcielaj dojrzale w życie.

Ryby;


Ze Słońcem naprzeciw nie trzeba się niczego obawiać. Od samego poniedziałku patrz na real uwzględniając zdroworozsądkowe myślenie. Energie przysłane z naprzeciw nie marnuj na przykład na strach czy czarne myślenie. Pełnia Księżyca była w niedziele, a w poniedziałek wyruszasz do przodu abyś i Ty w pozytywnym sextilu przebiła się ze swoim pomysłem. Połącz swoją intuicję, ciało i dusze w jedno, bądź tu i teraz, nie w zaświatach i fantazjach(!).Tu, na ziemi dokonasz namacalnych, bohaterskich czynów. Uranus z Byka gwarantuje pozytywne, niespodziewane, korzystne wydarzenia. Szczęście może spadać nawet z nieba! Jednocześnie Saturn z Koziorożca odbiera trudne uwarunkowania dając Tobie pewność, trwałość i namacalność. Korzystne rewolucje życiowe umożliwiają przejście Rybom na inne poziomy egzystencjonalne. Po niedzielnej pełni Luny wchodzisz już w następną fazę. Pluton pomaga przekształcić skostniałe struktury w nowoczesność oraz progresywność, prowadząc za rękę do wyjścia z ciemnego tunelu. Wykonasz każdą czynność z ogromną dokładnością. Nie pozwalaj tylko innym sobą kierować i ustawiać się po kątach. Ty masz decydować sama za siebie, bez upominania i napominania. Pielęgnuj kontakty, wchodząc w nowe współprace, nie osiadając na laurach. Odchodząc od mijającego nie musisz się odwracać, ale wykorzystaj zdobytą wiedzę i doświadczenia do zbudowania swojego, przytulnego i bezpiecznego wszechświata.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 27.8.2018 do 2.9.18.


"Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe." (Arthur C. Clarke)

Po niecodziennej pełni w znaku Ryby, Mars zatrzymał się w znaku Koziorożca. To nie jest wezwanie do rewolucji, wywoływania wojny czy kłótni, ale każdy z nas będzie odważnie stał do tego, co myśli. Jesteśmy odważni, śmiało wypowiadamy swoje poglądy, wole, pragnienia oraz myśli. Już wiemy dokładnie, czego chcemy, a co zakończymy z niedzielną pełnią Luny. Latawiec wzniósł się w przestworza. Mars będzie sutwia się coraz ścisłej w kwadracie do Urana w Byku. Wchodząc w nową erę potrzebujemy więcej swobody, przestrzeni do spełnienia i aktywności, które rozwijaj nasz potencjał. Tymczasem wielki trygon Urana do Saturna wiąże przeszłe z nowym polecając wprowadzania progresywnych elementów w normalny dzień codzienny. Merkury w Lwie wie kooperuje z Wenus w znaku Wagi. Kto chce być zadowolony znajdzie powody. Autentyczność, wiara w swoje cele sprzyja dążeniu do osiągniecia samozadowolenia.

Ja życzę wszystkim pieknego tygodnia!

"Odwaga jest dobra, lecz wytrwałość lepsza." (Theodor Fontane)

26.8.18 Słońce w Pannie, Księżyc w znaku Ryb.

"Do tego, żeby żyć zwyczajnie, trzeba mieć wiele odwagi." (Soren Aabye Kierkegaard)


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji