widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-09-24

Horoskop tygodniowy 24.09.18 - 30.09.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 24.09.18 - 30.09.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku


" Jestem silniejsza niż próby, którym mnie poddają."( Dan Wells)

Baran:


Pełna Księżyca w Twoim znaku konfrontuje urodzonych w pierwszej dekadzie z tematami przeszłości. Możliwe, że są poruszone kwestie ostatnich miesięcy, które wzbudzały Twój przeciw. Saturn nakłada wiele ograniczen, a Słońce z Merkurym naprzeciw nakazuje stworzyć konieczną harmonię. Znajdź w sobie dużo cierpliwości nie wchodząc z miejsca na barykady.

Energia pełni rozciąga się na kolejne dni, abyś wydedukował pomysł na dotarcie do partnerów czy przeciwników. Decyzje nie podejmowałabym impulsywnie, w przypływie emocji. Zastanów się jak sobie dalej wyobrażasz relacje, współprace czy kooperacje? Nie z każdym jest Wam po drodze lub trzeba budować mosty porozumienia na zupełnie innych już zasadach. Saturn chce abyś sam objął za siebie odpowiedzialność, sprecyzował kierunki przeznaczania, był autentyczny nie wchodził w podlegania. To nie pasuje do Baran na dłuższą metę. Ty sam masz kierować i dyrygować, także samym sobą. Przecież wiesz, gdzie poczujesz się spełniony, tylko potrzeba jeszcze odpowiedniej decyzji. Każde słowo winno być przemyślane, a ton dyplomatyczny i obiektywny. Przenalizuj przeszłe wydarzenia. Jak wypadają te zbiory jesienne? Gdy zaakceptujesz postawione ci limity, przechodź z miejsca do innych metod działania. Twój Mars w pozytywnym aspekcie podsunie, bowiem świetne idee. W związkach z Chironem możesz poczuć się dotknięty. Dajesz z siebie za dużo? Za mało?

Nie rezygnuj tylko z siebie, akceptując, że nikt nie jest idealny. Zawsze można ponowie podejść do trudnych teamów. Nie wchodź w inne role. Nie podporządkuj się nikomu. Pozostań sobą. Zgoda i akceptacja życzeń serca zamanifestuje się do grudnia w pozytywnym aspekcie. Osiągniesz to, czego pragniesz, ale inną strategią. Bądź spokojny.

Byk:


Nowy tydzień wymaga spokój, dokładnej analizy i czasu na podejmowanie przyszłościowych decyzji. Gdy Mars, stojąc w kwadracie podczas pełni "zmusza" do decydowania, nie biegałbym na oślep przed siebie. Znajdź czas na przemyślenia najpierw analizując swoją, aktualna pozycję. Czego bark jest w tym momencie i co wypadłoby unowocześnić?

Z Księżycem w Rybach, przed pełnią, wczuj się w siebie, wsłuchaj w intuicję starając się zachować do końca neutralne pozycje. Co chcesz zrobić dla innych, a co sam potrzebujesz? Pełnia Księżyca podkreśla nasze życzenia i marzenia oraz dla Byka wartości, jakimi sam siebie mierzysz. Przypatrując się dokładnie faktom i realności, nie stawiaj całości na ostrzu noża kierując impulsem, złością czy agresją. Wiadomości, które usłyszysz masz wykorzystać dla siebie, ale zwracając uwagę na potrzeby najbliższego otoczenia. Wszystkie konstelacje i Uran w Twoim znaku przyśpiesza losowe rewolucje, radykalne odnowy na każdym poziomie życia. Wenus naprzeciw czeka na wyjaśnienia. Co jest dla Byka priorytetem, co najistotniejsze i jakie wartości i jakości najbardziej sobie cenisz?

Gdy Księżyc przejdzie do Twojego znaku i połączy z Uranem możesz przeskoczyć swoje cienie, zadziwiając jednocześnie odwagą i śmiałością. Tak, jesteśmy tu na ziemi tylko jeden raz i jeżeli to jest dobre, to już wystarczy. Twoja przyszłość nabiera innych wymiarów. Jasne tony, spokój i klarowne rozmowy pomogą uporządkować skołowane myśli. Zachowaj ostrożność nie stawiając nad sobą znaku zapytania. Kluczowe rozstrzygnięcia podejmowałbym w terminie późniejszym.

Bliźniak:


Pełnia Księżyca odbywa się w zbawiennym trygonie. Nareszcie poczujesz pewność do swoich decyzji i rozstrzygnięć. Z pozycji Chirona, który wskoczy do Ryb, zmierzysz się z własnymi cieniami oraz słabościami. To trzeba uleczyć, zrozumieć, zająć się i zatroszczyć. Przeszłość wcale nie była różowa, ale nikt przecież długo nie wytrzyma w pozycji ofiary. Siła Słońca i Merkurego pomaga przeprowadzić ważne rozmowy, stworzyć w relacjach dyplomatyczną harmonię i przechodzić z powagą do nowego etapu. Twoja moc wewnętrza radykalnie się zmienia. Otoczysz się nowymi ludźmi, którzy motywują, rozumieją i zawsze stoją po Bliźniaka stronie. Zawodowo i biznesowo możesz liczyć na pojawienie się ciekawych projektów. Może jakiś temat z dawnych miesięcy niebawem ponownie będzie odkręcony. Nastawiasz się pozytywnie. Krytyczne sygnały nie będą Cię już dotykać. Wiesz nagle, czego chcesz i gdzie znajdziesz osobiste zadowolenie. Podejmuj decyzje po pełni. Z pozycją gwiazdy komunikacji znajdziesz popleczników i promotorów, odpowiednie słowa, a rozmowy przebiegają na wysokim poziomie. Jeżeli niektóre z Was siedzą w różnych uzależnieniach, wygląda to na wyrwanie, wyswobodzenie się z ogromnym powodzeniem. W relacjach należy kierować się głębokim uczuciem, lojalnością i wiernością. Prawda stoi na pierwszym miejscu, a jeżeli tego wszystkiego nie ma, wypada pomyśleć o sobie. Polegaj na sobie słuchając serca. Wszystkie planety są przyjacielsko ustawione dla Bliźniaka.

Rak:


Z Saturnem i Plutonem na przeciw pewnie ciągle robisz, coś dla innych. Czując potrzebę poświęcenia nie wpadaj tylko w podlegania akceptując wyłącznie czyjeś życzenia i pragnienia. Saturn w tym tygodniu, przy pełni w kwadracie może okazać się nielitościwy. Czy zaakceptujesz wyznaczone przez niego granice? Czy stać Cię będzie na wyłuskanie jeszcze innej, nowocześniej idei?

Wiele się zmieniło od maja idąc poprzez zaćmienia i lato. Jowisz ostatnie tygodnie przyświeca w trygonie, a Wenus wskazuje na bardzo intensywne procesy. Licząc na siebie, nie zapomnij o swoich marzeniach. Agresje napływające z zewnątrz na należy ignorować, ale na pewno również nie zgadzać na ograniczenia. Przeszłabym do akcji bardzo spokojnie przemyślając jeszcze raz, jak masz spełnić życzenia serca. Uran w Byku stoi w pozytywnym sextilu. Pomoc nieba jest, a przyjemnie niespodzianki napłyną szczególnie z otoczenia przyjaciół i ludzi myślących tak samo. Nie zamykaj się w czterech ścianach, ale wychodzi z inicjatywą, zgadzaj na rozmowy, uważając na swoją wrażliwość. Nie pozwól, aby każda informacja Cię dotknęła. To tylko tak brzmi, ale jednocześnie dotyczy osoby siedzącej na przeciw. To, co przeszkadza nam w innych, właściwie wypływa z naszego wnętrza. Impulsywne reakcje są zbędne. Z Jowiszem masz daną wielką szansę i znajdziesz rozwiązania na każdą bolączkę. Zadbaj o swoje dobre samopoczucie otaczając pozytywną energią. Profitujesz, bowiem od wielu zbawiennych konstelacji.

Lew:


Z pełnią Księżyca w znaku Baran, w sympatycznym trygonie nie masz zamiaru wchodzić na barykady i pozwalać na dalsze prowokacje.

Konstelacje gwiazd jednak nakazują powrócić do tematów rozpoczętych w maju. Nie śpiesz się, nie daj poganiać. Słońce i Merkury stoją już w życzliwym aspekcie. Twoja komunikacja przebiega spokojnie, czujesz się pewnie i wiesz, kto jest po Twoje stronie. Relacje wszelkiego rodzaju mogą być zharmonizowane, gdy stworzysz balans miedzy sobą, a otoczeniem.

Mars jeszcze denerwuje stojąc na przeciw urodzonych w pierwszej dekadzie. Zważając na słowa, rezygnując z ostrej krytyki, i dwuznacznych podtekstów możesz osiągnąć spokój w bardzo szybkim tempie. Decydowałbym się na siebie nie dolewając oliwy do ognia. Chiron stoi w trudnych konstelacjach, aby zawalczyć o cele, wyższe rezygnując z egoistycznych pobudek. Z położenia planeta w znaku harmonijnej Wagi odszukasz szybko najlepsze rozwiązania, nie wchodząc sam w różne komplikacje. W związkach prywatnych nie musisz nic finalizować, ale wykreować podstawy do lepszych, unowocześnionych relacji. Znając siebie dobrze najlepiej będzie jak w niektórych punktach postanowisz się zmienić. Może postaw swoje życzenia na pierwszym miejscu? Może zrezygnuj z dominacji? Należy zachować równowagę, a potem przechodz do rozsądnego wyciągania wniosków z minionych miesięcy.

Panna:


Ze Słońcem i Merkurym przed Tobą oraz pełnią w Baranie, która ma i dla Ciebie charakter zakończenia, wchodzisz w nowe etapy partnerskie. Planety w znaku Wagi poruszaj bardzo ważne kwestie; pozostawienia starego, skupienie się na tworzeniu harmonii, balansu między Panną a, partnerem/ otoczeniem, miłość i ważne kooperacje zawodowe.

Z Wenus i Jowiszem w Skorpionie, w pozytywnym aspekcie, nie ma dużo wyboru, ale trzeba pozostać autentycznym. Tylko wtedy możesz być spełniona i szczęśliwa. Nowy faza ma w sobie bardzo dużo odpowiedzialności. Saturn stojąc w Koziorożcu w trygonie mówi o tworzeniu zabezpieczeń na bardzo długie lata. Jego kwadrat do Chirona może skonfrontować Cię z tematami przeszłości, gdzie nie byłaś zadowolona, gdzie nie było idealnie, a w pewnych momentach może także cierpiałaś. Stał wtedy w opozycji do Twojego Słońca. Dopuść do siebie te myśli, ale nie siedź długo na wspomnieniach. Z spirytualnymi Chironem jest konieczne być tu i teraz, szczególnie, gdy się ma tak dobre, przyszłościowe konstelacje. Gdy potrzeby Twoje i partnera zostaną omówione wiesz już dokładnie, co jest Twoim priorytetem. Uran w pięknym trygonie podkreśla inne wartości życia. Znajdujesz czas na normalny dzień codzienny, przyjemności, ludzi, których kochasz. Chowanie się za stosem papierów już nic nie da. Warto z kwadratem Marsa do Uran wchodzić w intersujące synergie, podejmując pierwsza inicjatywę. Przed Tobą świetny czas i nie jest możliwe abyś popełniła jakiekolwiek błędy. Powodzenia.

Waga:


Z pełnią Księżyca naprzeciw i licznych dodatkowych konstelacjach należy zamykać czas miniony i przechodzić odważnie do lepszych etapów. Z pozycji gwiazd pokażesz się światu bardzo odważna! Masz ochotę na intersujące, oryginalne spotkania, innowacje pomysły, sama inicjujesz spotkania z ludźmi o odmiennych poglądach i nic nie wydaje się niemożliwe jak kiedyś. Walkę o siebie rozpoczynasz z ogromnym zaangażowaniem. Z opozycją Chirona może w jakimś momencie pełni stwierdzisz, że Twoja przeszła postawa spowodowała zgubienie masy szans, które dawało Ci kiedyś życie. Luna w pełni w impulsywnym Baranie jest świetna do rezygnowania ze stagnacji, ciągłego podporzadkowania, wycofania i rozprawiania nad krwawiącymi dawno ranami.

Zrobisz sama pierwszy krok do przyszłości wykorzystując potężną moc Marsa, Słońca i Merkurego. Z planetą komunikacji spodziewaj się życiowych rozmów o przyszłości, udanych wyjazdów i zadowolenia z informacji, które sama zbierzesz i usłyszysz. Z Węzłem Karmicznym w pozytywnym aspekcie, z Lwa, spełnisz do końca roku swoje życzenia i marzenia. Trochę innowacji, odwagi, oryginalności i naturalności umili tylko aktywne i ekscytujące życie. Przy okazji doceń siebie, zauważ jak w tym roku bardzo się zmieniłaś, a zbieranie jesiennych plonów okazuje się przyjemnością i radością. Słońce przy Tobie wprowadza wszystkie Wagi w nowy rok astrologiczny, gdzie szczęście osobiste ma być Twoim własnym kredo i ostatecznym celem.

Skorpion:


Podczas impulsywnej pełni w znaku Baran, kwadrat Marsa do Urana jest jeszcze aktywny.

Z tymi pozycjami gwiazd należy nie chować się ze swoimi myślami i planami, ale samemu podejmować decyzje, rozstrzygać myśląc o przyszłości. Zrób krok do tylu i z ręką na sercu pomyśl, co jest dla Ciebie najważniejsze. Zmiany zarysowują się przede wszystkim w domu i pracy. Z uwzględnieniem wyboru dróg powołania. Wenus w Twoim znaku zaprasza do przyjemności, radości i więcej relaksu. Gdy dasz sobie czas łatwiej podejdziesz do poważnych zadań. Planty podążając w Twoim kierunku. Nie jest możliwe, że popełnisz gafy, jeżeli pokierujesz się spokojem, cierpliwością i harmonią serca.

Po pełni księżyc ustawia się naprzeciw w Byku, przechodząc Urana. Nagle sytuacje mogą się przeinaczyć, a to, co wydawało się stabilne znowu zachwiej się, jeżeli nie jest zbudowane na solidnych fundamentach. Pozwól sobie na postawienie nowych celów, świadomą reorientacje nie akceptując, zaczepki, agresję skierowaną w Twoją stronę lub zbędne komentarze. W partnerstwach trzeba myśli i uczucia zjednoczyć, wyjaśniać przeszłe niedomowienia i samemu kierować do pokoju i zrozumienia. Jowisz pozostaje jeszcze przy Tobie pragnąc byś zrealizował swoje marzenia. W następnych dniach nie działaj pod wpływem impulsu. Całość ma być przemyślana, przekalkulowana z wyciagnięciem wniosków z wydarzeń od maja 2018.Nawet wyjątkowa, niecodzienna idea jest lepsze od zamyślenia i nic nie robienia.

Strzelce:


Wszystkie gwiazdy stoją łaskawie nastwione dla Strzelca byś przeszedł do akcji, podejmował decyzje i sam wychodzi z inicjatywą. Mars w pięknym aspekcie nakazuje uwolnić się z przeszłych przyzwyczajeń, uciążliwych sytuacji i ludzi, którzy Cię ograniczają. Nie, nie wszystkie marzenia się spełniły z lat poprzednich. Gdy Chiron, po pełni wejdzie do znaku Ryb możesz poczuć smutek, żal do tego, co nie potrafisz wdrożyć w życie. Podejdź do siebie ze zrozumiem. Pozycja ofiary nie pasuje do Ciebie. Co było, a nie jest musi być w końcu z pełnią Luny wykreślone ze Strzelca życiorysu. Zasłużyłeś sobie na szczęście, zadowolenie, masę relaksu. Przyjmuj radość w związkach miłosnych! Wenus za Tobą chce jasnych, klarownych decyzji. Ona wróci do znaku Wagi abyś się upewnił, czy Twoje wyroki są prawdziwe. Na razie, dając sobie czas na wszystko pokieruj się sercem.

Węzeł Karmiczny stoi w trygonie zsyłając przyjazne doświadczenia błogosławieństwa nieba. Zmienisz swoje zachowanie. Trochę więcej barwy, inicjatywy i zaciętości podkreśli Strzelca nieustraszoną postawę oraz chęci zreformowania całego życiorysu. Odnowy, unowocześnienia sprzyjają wykreowaniu lepszej perspektywy. Nawet nie wyobrażasz sobie jak będzie bardziej korzystnie spełnić się osobiście nie przyzwalając na stopowanie przez ludzi nieodpowiedzialnych i przykre wydarzenia. Z Marsem stojącym w Wodniku wybieraj odmienne pomysły, rezygnuj z przyzwyczajeń i kierunków, które i tak nic nie niosą w Strzelca optymistyczny los. Potrzebujesz świeżej wizji! Sam zrozumiesz do końca tygodnia, że progresywność jest koniecznością. Słońce z Merkurym potwierdza Twoje odpowiedzialne, odmienne postanowienia. Na końcu wszystko ułoży się dobrze.

Koziorożec:


Pełnia Księżyca w Baranie nigdy nie należała dla Cebie do przyjemności. Jednak układy gwiazdy się zmieniły, gdy Uran w znaku Byka pomaga w spojrzeniu z perspektywy na dane uwarunkowania. Jest możliwe ,z Chironem przypomnisz sobie z krótkim smutkiem, co mogłeś zrobić w przeszłości, ale tego nie wykonałeś! Nic nie szkodzi. Nadejdzie wiele lepszych sytuacji, gdzie masę będziesz mógł jeszcze naprawić. Saturn dla urodzonych w pierwszej dekadzie nakazuje samemu podejmować za siebie odpowiedzialność, skonkretyzować pozycję, wyciągając wnioski z minionych doświadczeń.

Możemy dużo nauczyć się ze tego, co było, ale najważniejsze jest podejmować się zadań, które naprawdę do Ciebie pasują! Planeta karmy zatrzymuje przy Słońcu, co potrzebne. Uran w boskim trygonie całości odnawia. Nic się Koziorożcom nie stanie, nawet, gdy jeden moment zawisną nad przemyśleniami Chirona. Pluton transformuje całą Twoją postać. Nie zdziw się, że otoczenie, partnerzy, znajomi także ulegną całkowitemu przesortowaniu. Słońce i Merkury w znaku Wagi przypominają, co rusz priorytetowe zadnia, uszanowanie swoich własnych potrzeb, ludzi najbliższych i dzieci. Nacisk ma być na Twoje indywidualne spełnienie bez ulegania manipulacji. Gdy pozostaniesz sobą, dalsza praca z gwiazdą przywracania do nowości uda się na pewno. W związkach miłosnych możesz siebie samego zaskoczyć. Bądź odważny mówiąc, co masz na myśli. Nie musisz kontrolować swoich uczuć, ale wystarczy, że będziesz prawdziwy. "Nie" oznacza "nie", a "tak" wiedzie do stałości.

Wodnik:


Podczas korzystnej pełni księżyca dla Ciebie w znaku Barana, Mars zbliża się do Węzła Karmicznego, aby zakończyć trudne tematy ostatnich miesięcy a dla niektórych nawet lat osiemnastu. Jeszcze aktywny kwadrat czerwonej planety do Urana daje ogromną siłę i zdecydowanie wyboru nowych dróg do przyszłości. Z odpowiedzialnością, mądrością i odwagą. Mając przy sobie tyle motywacji postanawiasz wyznaczyć sobie szczytne cele czując w sobie radość życia i chęć uwolnienia z trudnych dni minionych. Pionierski etap otwiera się przed Tobą, a Luna w pełni uświadomi jeszcze Twoją wewnętrzną determinację i moc przebicia. Pozwolisz sobie nawet na chwilę słabości i romantyczności. Jesteś tylko człowiekiem, a przyznanie się do wzruszeń bardziej podkreśla wodnikowe moce. Pozytywna energia napływa ze znaku Wagi. Nowe partnerstwa zakreślają się już na horyzoncie. Zawodowo do urodziny dalej będzie się sukcesywnie przeobrażać. Nie zapomnisz o głosie serca, który nie chce już wracać do zamarzłych czasów. Z Wenus w Skorpionie już wiesz, że nie ma odwrotu.

Lepiej zrobić krok do przodu, cieszyć życiem i pozostać w zgodzie ze sobą, zamiast latami kręcić w nudne koło. Wyciągniesz konkluzję, podsumujesz szykując na ważne zadnia prywatnie i zawodowo. Czas najwyższy pomyśleć o sobie respektując granicę potrzeb osobistych i na przykład partnera. Wchodzisz w nowy proces, który porządkuje całości do połowy grudnia. Decyzje podejmiesz z jasnością i swobodą.

Ryby:


Poniedziałek jeszcze stoisz od wpływem energii Księżyca przy Twoim Słońcu, ale w następny dzień budzisz z zaspania potężną energią pełni znaku Barana.

Z ochotą przejdziesz do akcji zamykając szczelnie trudne etapy za sobą. Długo było już przemyślanie i wałkowane w głowie trudnych tematów. Nagle dostrzeżesz nowe opcje i szanse, które pozwolą Ci stworzyć lepsze życie. Wracający Chiron do Twojego znaku przypomni o uwarunkowaniach, które koniecznie trzeba podsumować, rozważyć, bez nagłych, impulsywnych rozstrzygnięć i żalu. Wszystko, co kreujesz ma dawać Ci stałość i zabezpieczenie. Ale już o innym charakterze, ponieważ Uran stoi w pozytywnym aspekcie ze znaku ziemskiego Byka. Mów jasno, o co ci chodzi, wypowiadaj głośno życzenia i pragnienia serca. Wenus i Jowisz w trygonie wspomagają utrzymanie idealnego obrazu całego otoczenia.

Twoja siła wewnętrzna polega na wierze w dobro, czego może wielu Ci zazdrościć. Może czasami jesteś niezrozumiana przez innych lub też wiedzie to do wykorzystywania. Skup się na sobie, kieruj energię tylko w tę stronę. Z Chironem nie należy długo siedzieć na rozlanym mlekiem, rozdzierając rany przeszłości. Gdy Księżyc przejdzie do pełni, sama wchodź z inicjatywą! W nowym tygodniu możesz przeforsować niecodzienne idee, oryginalne pomysły i zrobić krok do przodu w przyszłościowym kierunku. Profile artystyczne mają także bardzo dobre rokowania. Z lekkością i łatwością otworzysz się na zupełnie inną aurę. Merkury i Słońce już w Wadze obiecuje przyjazne, dyplomatyczne rozmowy. Detale są jeszcze ważne, ale jeszcze więcej ludzie, którzy myślą na takim samym poziomie. Wybieraj sama, co Ci najbardziej odpowiada.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 24.9.18 do 30.9.18.

Impulsywna pełnia w znaku ognia Baranie 25.9.18 o godzinie 4, 52.

"Człowiekowi można zabrać wszystko z wyjątkiem jednej rzeczy; ostatniej z ludzkich wartości-wyboru swojej postawy w każdej okolicznościach wyboru swojej drogi."(Viktor Frankl)

Tydzień z burzliwą pełnią Księżyca w znaku Barana jest bardzo dobry do zakończenia starych tematów, sprecyzowania aktualnych punktów życia, w których stoisz, może skonfrontowania ze swoimi słabościami i na końcu wyciągania wniosków do podejmowania decyzji. Nie śpiesz się i nie daj poganiać burzliwej aurze pierwszych dni tygodnia. Saturn, planeta przeznaczenia zsyła rożnego rodzaju blokady, zatrzymania, reguły z koniecznością wykonywania obowiązków. Obojętnie, co się w Twoim życiu dzieje, nie podejmuj gwałtownych decyzji, ale świadomie, może nawet w chaosie wydarzeń szukaj dla wszystkiego zrozumienia i szansy dla siebie. Gwiazdy na niebie wskazuj, że są wyjścia z każdej, nawet skomplikowanej sytuacji. Licz jednak na przemiany bez końca. Nic nie musi działać według opracowanego przez nas wcześniej planu.

"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w całości."(Vincent van Gogh)

W partnerstwach wszelkiego rodzaju ważne są dyplomatyczne reguły, otwarty dialog i łączność do rozpoczęcia nowych projektów i planów. Postaw na stabilizację i pewność zamiast na niecierpliwość i nadpobudliwe zachowania. Tylko w spokoju dojdziesz do końca tygodnia, choć po drodze nie zabraknie nam niespodzianek wszelakiego rodzaju.

Ja życzę wszystkim jednak pogodnego i ciepłego tygodnia!
Pozdrawiam Was!
"Znajdziesz to, czego szukasz, umyka Ci to, co zaniedbujesz."(Sokrates)
23.9.18 Słońce w Wadze, Księżyc w znaku Ryb.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji