widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-10-03

Księżyc i jego magiczny wpływ na urodę

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Księżyc i jego magiczny wpływ na urodę" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Nereusz.Czy wiesz, że Księżyc ma wpływ na naszą urodę?
Już tłumaczę jak? Co i dlaczego?

Jak wiele z Nas wie Fazy Księżyca potrafią różnie działać na nasz organizm jak i samopoczucie.
To wszystko za sprawą tego, że ludzki organizm w większej mierze składa się z wody przez co Księżyc potrafi oddziaływać na Nas na różne sposoby zarówno te negatywne ale i pozytywne jak przekonają się Państwo w drugiej części tego artykułu.

Księżyc wchodzi w trzy cykle i każdy z nich posiada bardzo wielkie znaczenie, które może okazać się zaskakująco pomocne a mianowicie:

1. Gdy Księżyca zaczyna na niebie przybywać, ludzki organizm nastawiony jest na regenerację zatrzymując w naszym organizmie więcej wody przez co również nasza skóra doskonale wchłania wszelkiego rodzaju witaminy zawarte w kremach, odżywkach czy też balsamach podczas codziennej pielęgnacji i stosowania wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak niestety faza ta ma również minusy i jednym z nich jest brak widocznych efektów podczas potencjalnie zastosowanej diety, ponieważ nie będzie to czas sprzyjający gubieniu zbędnych kilogramów. Za to kolejną z ciekawostek jaka jest zawarta w fazie Księżyca którą właśnie opisuje jest tendencja do dość szybkiej regeneracji i odrastania włosów, więc nie jest to również korzystny czas na skorzystanie z usług fryzjera czy też poddawanie się jakimkolwiek zabiegom depilacyjnym.

2. Gdy Księżyc wchodzi w fazę pełni będzie to idealny czas na zastosowanie różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych po przez zastosowanie maseczek, mikstur oraz odżywek, ponieważ nasz organizm podczas tej fazy będzie intensywniej odczuwał skutki takowych działań pozwalając na efektywniejszy odpoczynek i relaks. Jest to również korzystny czas na poddanie się koloryzacji włosów gdyż możemy w tym czasie uzyskać intensywniejszy i trwalszy kolor niż podczas skorzystania z niej w pozostałych fazach Księżyca.
Pełnia niestety również posiada drugą stronę medalu a mianowicie tę niekorzystną, ponieważ nie jest to sprzyjający czas na gojenie się jakikolwiek ran czy też podrażnień.

3. Podczas ostatniej fazy gdy Księżyca zaczyna na niebie ubywać będzie to dla Nas idealny czas na zastosowania i wprowadzenie w nasze życie wszelkiego rodzaju diet oraz ćwiczeń fizycznych, ponieważ nie będziemy odczuwać większego zmęczenia fizycznego. Jest to również dobry czas na skorzystanie z usług fryzjera czy kosmetyczki, ponieważ podczas tej fazy włosy i paznokcie odrastać będą o wiele wolniej niż w pozostałych fazach Księżyca. Jest to również dobry czas na zastosowanie zabiegów związanych z depilacją ciała.

Także czy czasami nie warto zwrócić uwagi na to w jakiej fazie Księżyca dziś się znajdujemy.


Wróżbita Nereusz Zapytaj eksperta INFO
W momencie mojej nieaktywności pod telefonem a wyrażeniem przez Państwa chęci rozmowy telefonicznej proszę o wysłanie wiadomości a pojawię się jak najszybciej będzie to możliwe :)
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 307708 788 307 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0370048 227 184 037 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji