widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-10-15

Horoskop tygodniowy 15.10.18 - 21.10.2018

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 15.10.18 - 21.10.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Baran:


Po Nowiu w znaku Wagi ważne jest stworzenie harmonii. Twój Mars, dalej w pozytywnym aspekcie do Twojego Słońca, biegnąc przez znak Wodnika nie zgadza się na wszystko. Jego droga jest inna, niż wcześniej. Dostrzegasz łatwiej, czego potrzebujesz, pragniesz i gdzie znaleźć szczęście. Musisz przecież spełnić się osobiście, a uczucia nie da się związać siłą lub przymusić serca do słuchania rozumu. Twój patron kieruje się do przyszłości, innego otoczenia, ciekawszych metod działania i uniezależnienia od ludzi, którzy kradną pozytywną energię. Potrzebujesz także spełnić się indywidualnie! Zanim jeszcze coś zmienisz długo przemyślasz aktualne uwarunkowania. Tyle myśli naraz. Kwadrat ustawiający się na niebie, nie pozwala jednak na układy, gdzie nie ma sprawiedliwości, autentyczności i lojalności. Patrzysz sam przez pryzmat prawdy. Upieranie się przy swoim na nic pomoże, jeżeli nie dopuścisz do siebie równości i tolerancji. Partner ( prywatny czy zawodowy) może mieć swoje, odmienne zdania, ale jeżeli nie ma łączności -węzeł gordyjski pewnie się rozerwie. Na Twoją korzyść. Nie zgadzasz się na podlegania, nudę i brak faktycznej emocjonalności. Twoja potrzeba walki o swoje wartości winna być skierowana tylko na te osoby, projekty mające jakość długofalową i przyszłościową. Saturn w kwadracie nie chce połowiczności. Kto nie pasuje do Twojego życia, jest przeniesiony na dalsze pozycje.

Nie pukaj do tych drzwi, które wcześniej sam zamknąłeś. Były przecież poważne powody ku temu. Wenus w Skorpionie porusza tematy dni minionych. Z Merkurym obok trzeba przemyśleć akcje, aby każdy w danym związku mógł odnaleźć siebie. Pozytywny aspekt Wenus do Saturna jest jutrzenką na niebie. Wszystkie sygnały proponują kontakty na takiej samej wysokości oczu. Manipulacja, kontrola i ograniczenia nie są uwzględnione w kooperacjach wszelkiego rodzaju. Pozostań sobą.

Byk;


Dopóki Uranus jest w Twoim znaku, a to jeszcze trochę potrawa, zanim otrzymasz od gwiazd krótką przerwę, czujesz może niepokój, chęć przemian i rozpoczęcia wielkiej rewolucji. Nie zgadzając się z każdym, nie dzieląc poglądów oraz idei zwróć uwagę; aż trzy planety stoją na przeciw w intensywnym Skorpionie. Z jego energią nie zawsze można zrozumieć drugą osobę, a emocje osiągają w szybkim tempie zenitu. Tu brak jest miejsca na cierpliwość. Odszukaj szybciutko w sobie odwagę, aby wysłuchać innych, wczuć się w daną sytuację i uwarunkowanie, nie negując z góry wszystkiego. Każdy ma swój własny obraz życia. Argumenty znaku Skorpiona, z planetą komunikacji w opozycji są jednoznaczne. Stój do tego, co mówisz dopuszczając inne wizje na życie. Kwadrat Mars do gwiazdy intelektu, od środy, wprowadza bardzo trudną aurę, gdzie brak jest zrozumienia, łączności i porozumienia. Nie zwracałbym od razu uwagi na prowokatorów i zazdrośników, ale szła spokojnie dalej pokojową drogą. Aura do końca tygodnia może, bowiem się przemienić. Ostra wymian słów dać początek wielkiej kłótni. Po co Ci to wszystko? Wenus w retrogradacji bierze pod lupę wszystkie relacje wszelkiego rodzaju. Jej sextil do Saturna gwarantuje wielką szansę zrozumienia i pojęcia zakurzonych wydarzeń. Może jeszcze nie za pierwszym razem, ale na pewno za drugim i trzecim. Nie wykopuj toporków wojennych, nie buduj muru dookoła siebie odsuwając ludzie, z którymi wcześniej bardzo wiele Cię łączyło. Z Saturnem i Plutonem masz największą możność wykreowania relacji stałych, przyszłościowych, pewnie w radykalnie innej formie. Całość ma opierać się na prawdzie i etyczności. Nie musisz ulegać nikomu pozostając sobą. Nie akceptuj przy tym zawikłanych układów. Merkury w Skorpionie rozwiąże każdą łamigłówkę. Nawet tą, która sięga wiele lat do tylu.

Bliźniak;


Twój Merkury ustawia się w następnym tygodniu w kwadracie do Marsa, co ma na celu wypowiedzenie prawdy, pozostanie przy faktach, a może dostrzeżenie i pojęcie tego, co się wydarzyło. Mars nie ma już ochoty siedzieć dalej smętnie na starych przyzwyczajeniach. Aktywności wszelkiego rodzaju, Twoje wizje i plany wymagają z miejsca odkurzenia i unowocześnienia. Aby razem znaleźć wspólny mianownik Wenus winna zakończyć przeprosiny, być realną dążąc do stworzenia harmonii na każdym poziomie życia prywatnego i zawodowego. Jeżeli czujesz się niezrozumiany, jeszcze raz zapytaj, pozostając koniecznie naturalny. Włączenie emocji w tym tygodniu może, bowiem zagrozić dalszymi powikłaniami emocjonalnym. Finalnie, gdy czerwona planeta stoi dla Bliźniaka w trygonie, masz tyle mocy przy sobie, aby sam podejmować męskie decyzje! Już wiesze, gdzie znaleźć szczęścia i zadowolenie. Energię trzeba kierować na siebie, rozpocząć tam, na dnie serca robienie porządków. Co nie doprowadza do równowagi możesz do weekendu porostu zamykać. Nie masz ochoty na prowokacje, nudne filozofie i partnerstwa, gdzie się nie spełniasz. Twoim zadaniem jest nie trzymanie na starym, ale podejmowanie inicjatywy, idąc odważnie w nowych kierunkach! Nie, to nie jest koniec. To początek końca, co potrawa do połowy listopada, aby każdy odnalazł swoje miejsca i odpowiedzi na trudne pytania. Słońce przyświeca Bliźniakom z Wagi do końca tygodnia. Jest dużo radości, jeżeli chodzi o spotkania, ciekawych ludzi, którzy dostrzegają i rozwijają Twój wewnętrzny potencjał. Nie przegap tylu impulsów pozytywnej energii od planety Marsa. On chce więcej Twoich kreatywnych pomysłów, wyswobodzenie z uzależnień oraz innowacyjnego działania. Wybieraj swoje ścieżki, podkreślając indywidualną wyjątkowych i oryginalność.

Rak;


Trzy trygony mogą pomóc stworzyć równowagę z kwadratem Słońca w Wadze i planetami w opozycji. Z Merkurym, po swojej stronie, nie wjedziesz na pole miniowe, ale z precyzją zawodowca skierujesz swoje myśli, energię tylko w te odpowiednie strony. Wenus w retrogradacji przywołuje uczucia, które zapomniałeś, ominąłeś lub wydawały się Tobie nieważne. Postań konstruktywny, otwarty na rozmowy nie stawiając sam nad sobą znaku zapytania. Dobrze byłoby zebrać wszystkie uczucia, przeanalizować, wyjaśnić dokładnie. Jeżeli jesteś na przykład rozczarowany, dotknięty czy zdenerwowany. Mów, co czujesz rozwiązując w spokoju stare sprawy. W partnerstwach wszelkiego rodzaju, przyjaźniach powinno zostać na równowadze i harmonii. Nie pozwól na to, aby ktoś działał "siłą". Pluton w pozycji przemijania radykalnie Raka postać. Masz wiedzieć, czego chcesz i pragniesz, dokąd podążasz kładąc nacisk na sprawiedliwość i równouprawnienie w relacjach i współpracach. Z Merkurym, Wenus i Jowiszem powiedz krótko; "nie." jeżeli Tobie nie pasuje. Pozostań wobec siebie fair otaczając opieką i respektem, mimo, że gwiazda karmy czasami blokuje. Idź dalej małymi krokami do przodu korzystając ze sprzyjających konstelacji na każdym poziomie życia. Zawodowo możesz wybić się w szybkim tempie na pierwsze pozycje, zarobić pieniądze i poznać ludzi, z którymi współpraca opiera się na korzystnych warunkach. Mimo, że początku tygodnia może być tak sobie z Księżycem w Koziorożcu. Dalej świat wygląda już dużo lepiej.

Entuzjazmu, determinacji, optymizmu na pewno nie zabraknie. Świetne pomysły oraz przyszłościowe projekty wymagają elastycznego podejścia. Potrafisz z każdym rozmawiać, a pozytywna energia nie opuści Raka do końca tygodnia. Zajmuj się więcej sobą nie rozdając gdzieś po drodze serdecznego nastroju.

Lew;


Z trzema plantami w kwadracie i Marsem naprzeciw należy przygotować się szczególny tydzień. Znaki stałe są zajęte i może tu dojść do upierania się bez sensu przy swoim stanowisku. Aby zdobyć powodzenie nastaw się na konieczność zmiany stanowiska. Myśląc elastycznie nie staraj się za wszelką cenę dowieść innym, jaki jesteś bohaterski. Energia wody poleca wczucie się w każdą sytuację, wysłuchanie innych i przyjęcie z zaakceptowaniem nieznanych Ci elementów. Przedstawiaj śmiało swoje idee dając innym szansę na swobodną prezentację życiowych założeń. Ze Słońcem w znaku dyplomatycznej Wagi ważny jest rozwiązywanie pojedynków na słowa, nie zapominając o spokoju w sercu podczas każdego uwarunkowania. Mars na przeciw już dawno wyruszył do przodu. Nie jest możliwe, aby udało Ci się przywołać bardzo dawną przeszłość. Chyba tylko do wysprzątania i zrozumienia tamtych sytuacji. Słowa, z Merkury w Skorpionie mają ogromną siłę. Nie potrzebne są Lwom dramaty wywołane w jednej sekundzie. Aura nie jest dobra do podejścia z entuzjazmem całkiem odmiennych projektów zawodowych.

Rozmawiaj lepiej z ludźmi, którzy mają dla Ciebie znaczenie, nie pozwalając na zaczepki i prowokacje. Każda aktywność wymaga zminimalizowania przepaści między bliskością i dystansem. Jeżeli Twój partner, wspólnik, szef, koleżanka ma odmienne zdanie nie trać pogody ducha! Postaw na technologię, nowoczesność, osłupiając innych unikalnymi poglądami. Preferując twórcze rozwiązania zaskoczysz przyjemnie swoje otocznie. Nikt nie lubi siedzieć na laurach. Patrz do przodu!

Panna;


Z Merkurym, Wenus i Jowiszem w Skorpionie nareszcie widzisz wszystko w odmiennych farbach. Rozumiesz, co się dzieje dookoła. Słuchając innych natychmiast wyciągasz odpowiednie wnioski. Myśli gonią czyny i już jesteś jednym skokiem przy najlepszych wynikach. Z Wenus, biegnącą do tyłu przemyślisz swoje najważniejsze wartości. Nawet, jeżeli wcześniej jakieś relacje się nie kleiły, teraz otrzymasz szansę naprawienia teamów dni minionych.

Nowy tydzień jest idealny do szukania ciekawych, perspektywicznych kontaktów, przedstawiając z powagą swoje plany. Dobrze byłoby zaznajomić się z techniką i otworzyć do świata. Spotkania z przyjaciołom i sprawy zawodowe przebiegają na najwyższych obrotach. Nie tkwij w stereotypach. Trzy gwiazdy, znajdujące się w intensywnym znaku wody, dają możność rozwoju wewnętrznego, przygotowania do świetnych zamierzeni i całości wpojenia w odpowiednie kompozycje. Najlepsze jest w tym wszystkich, że trafiasz na odpowiednich ludzi odbierając bardzo pozytywną energię. Zawodowo możesz wejść w rewelacyjne współprace. Prywatnie, single nie posiedzą długo w domu. Intensywna energia sprzyja tworzeniu rewelacyjnych kontaktów. Także w domu, rodzinie możesz ożywić i pogłębić dawne więzi. Pracy nie przesuwaj tylko na później. Działania w grupie wypadają super korzystnie. Ważne decyzje podejmujesz bez zmrużenia oka. Finansowo dobrze jest pomyśleć o zabezpieczeniach, a pieniędzy na boku przy tym nie zbraknie. Masz dobra rękę do biznesu. Pozytywne wyniki nie dają na siebie długo czekać. Wszystko ułoży się finalnie bardzo dobrze!

Waga;


Słońce pozostaje jeszcze w tym tygodniu w Twoim domu, aby każda z Was wykorzystała jego energię tylko dla siebie. Wenus zmierza do Twojego znaku i to będzie bardzo ważny moment, ponieważ otrzymasz jeszcze jedną szansę sprecyzowania swoich pragnień. Może te z Was, którym szczęście uciekło odnajdą je w zupełnie innym miejscu? Ze Słońcem przy boku ważna jest prawda, równość i sprawiedliwość. Chociaż z Plutonem i Saturnem w kwadracie nakazane są dla pierwszej i drugiej dekady przemyślenia życiowych celów i radykalne przemiany. Dobrze byłoby uporządkować w ciągu siedmiu dni wszystkie sprawy. Mars stoi w trygonie dając ogromną energię i moc do przezwyciężenia każdego wyzwania. Planety budzą Cię do życia. Odsuń od siebie negatywne myślenie pożytkując masę dynamicznej energii dookoła Ciebie. Kwestie prywatne, rodziny możesz spokojnie wyprowadzić na prostą. W pracy jest świetny czas na zarobienie pieniędzy rozwijając przy okazji swoje talenty i potencjały. Pomysłów masz wiele. Przejdź do ich realizacji, najpierw omawiając szczegóły z zaufaną osobą. W relacjach, priorytetowe byłoby wyjść ze starych schematów, decydując na progresywne metody. Pozostań przez całe siedem dni aktywna. Nie czekaj. Podejmuj sam decyzje. Jeżeli długo się zastanawiasz szanse uciekają do Ciebie. Szkoda czasu na zamyślania. Zastanów się tymczasem, co jest dla Ciebie najważniejsze. Afrodyta ma mnóstwo szczegółowych pytań dotyczących wartości i przeszłych relacji dalszych oraz bliższych.

Skorpion;


Planety znajdujące się w Twoim znaku przedstawiają najintensywniejszą fazę tego roku. Wiele się wydarzyło już od maja, gdy Mars przeszedł do Wodnika. Dodatkowe zaćmienia Słońca i Księżyca dorzucają prze- znaczeniowe wydarzenia abyś niemożliwe zamienił w stałe i realne. Twoje myślenie z Merkurym jest z miejsca odważniejsze. Nie szukaj bezpieczeństwa w tym, co kiedyś było istotne, ponieważ Uranus naprzeciw przeistoczył już dawno wartości. Uświadamiając sobie, czego naprawdę od życia pragniesz możesz stwierdzić, że wszystko masz już w zasięgu ręki! Zanim wejdzie Słońce do Twojego domu zredukuj wymagania koncentrując na pracy. Twoje myśli i działania są najlepszą metodą do osiągnięcia szczęścia. Czy to materialne, za którym ciągle gonisz jest więcej ważne niż emocjonalne i uczuciowe?

Każdy z nas ma różne wartości. Planeta rewolucji na przeciw odmieni Twoje poglądy, wysadzając w powietrze zakurzone sfery komfortu. Wenus retro przypomina o potrzebach uczucia, miłości, ciepła i harmonijnej aury w domu. Czy już odkreśliłeś, czego najbardziej Ci potrzeba? Z Merkurym rozważasz całość bardzo dokładnie. Zrozumiesz innych oraz siebie docierając na samo dno najskrytszych uczuć. Podczas każdej rozmowy postaraj się wczuć w sytuację, patrząc z perspektywy ludzi, z którymi prowadzisz rozmowy. Twoja intuicja Cię nie zawiedzie, a przy okazji zainicjujesz istotne przedsięwzięcia. Zadbaj o wszystkie socjalne kontakty. Niebawem sam pojmiesz jak ważne jest samopoczucie Twoje rodziny, najbliższych, przyjaciół i kolegów. To, bowiem ma olbrzymi wpływ na stan ducha Skorpiona.

W środku tygodnia, gdy Merkury ustawi się w kwadracie do Marsa nie podejmowałbym ryzyka. Szczególnie zwracaj uwagę w komunikacji wszelkiego rodzaju. Nie śpiesz się. Na pewno nic nie umknie Twoje uwadze.

Strzelce;


Z trzema planetami przed Tobą, w znaku Skropiona, trzymasz na starym, co dawno powinieneś już zostawić.

Energia przeszłości rozprzestrzenia się w Twoje głowie budząc tęsknotę za tym, co było. Świat zmienia się. To sam wiesz. Zaakceptuj, że życie toczy się swoim torem. Wenus patrzy do dni minionych, a Mars w pozytywnym aspekcie chce już progresywności, niezależności, innych formatów aktywności i przede wszystkim..wolności.

Jeżeli jeszcze sam nie wiesz, czego do końca pragniesz zrób plan, przeanalizuj swoje wartości, nie roztrząsając starych tematów. Jest wiele kwestii, gdzie sam możesz kierować swoim życiem nastawiając nawigator ku reformie. Afrodyta biegnie zupełnie innym torem nie akceptując ucieczki czerwonej planety do przodu. Aby połączyć aktywności z myślami wykorzystaj Merkurego obok Twojego znaku, który chce prawdy, autentyczności i oryginalności. Czasami trzeba zejść na samo dno naszych uczuć, aby zobaczyć, co się dzieje po stronach cienia. Nie obawiaj się intensywnych emocji, które mogą wzbudzać czasami niepokój. W środku tygodnia nagle zrozumiesz złożoność przeszłych wydarzeń.

Nie pozwalaj, aby inni kierowali Twoim życiem. Ty masz stawiać żagle także pod wiatr płynąc zawsze do swojego celu. Wypowiadaj odważnie swoje życzenia. Saturn przebywający długo w Twoim znaku spowodował może, że oceniasz siebie bardzo surowo. Wyluzuj się. Świat jest piękny, Ty sam to wiesz, szczególnie, gdy niebawem Jowisz wejdzie do Twojego znaku po dwunastu latach. Będzie lepiej. Myśl pozytywnie. Tylko od Ciebie przecież zależy każdy dzień następny.

Koziorożec;


Z planetami w znaku Skorpiona trzeba coś oddać. Wenus biegnąca do tyłu wskazuje na Twoje emocje, uczucia, które są aktualnie potrzebne do poznania samego siebie. Możliwe, otoczenie Cię nie poznaje, a Ty sam zachowujesz się zupełnie inaczej. Czasami poznajemy kogoś zupełnie od początku. Jowisz w Skorpionie miedzy innymi ma nas uzdrawiać przypominając o wartościach życiowych. Gdy prywatnie potrzebne jest stworzenie ładu i porządku, profesjonalnie, z Merkurym przechodzisz do wyjątkowych zadań. Czynności związane z Twoją pasą i zaangażowaniem można się w pełni poświęcić. Zastanów się tylko, co ma sens i przyszłość.

Do nowych projektów potrzebne jest perspektywiczne myślenie i wykorzystanie kreatywnych elementów. Nie trzymanie na tradycji. Wszystko to masz przy sobie, dlatego nie zabraknie pozytywnych suwenirów. Aż trzy gwiazdy pomagają Koziorożcom w procesie uwalniania od niepotrzebnego i szkodliwego. Nie zabierzesz przecież wszystkiego w dni następne! To jest zbędne w etapie przechodzenia do ery Wodnika.

W relacjach wszelkiego rodzaju, mimo zakrętów zrezygnuj z dróg jednokierunkowych. Gotowość do rozmowy, włączenie intuicji i skupiona uwaga stworzą w szybkim tempie wspólne mianowniki z każdą osobą. Zawodowo odważysz się nawet na niecodzienne interesy. Ekscytujących momentów nie zabraknie. Nie wchodź w ryzyka od środy, gdy planeta komunikacji utworzy niekorzystny aspekt do Merkurego. Twoje przesłanki nie są do podbicia i na końcu będziesz bardzo zadowolony.

Wodnik;


Odkąd Twój Uranus ustawił się w kwadracie nie lubisz robić tego, co inni wymagają od Ciebie.

Myślę, że żaden Wodnik długo nie wytrzyma w takiej sytuacji. Szczególnie wtedy, gdy Mars stoi obok Twojego Słońca. Z planetami przebywającymi w znaku Skorpiona chodzi o coś dużo więcej niż powierzchowne uczucia. Tutaj musimy schodzić na samo dno emocji, aby przemyśleć swoje uwarunkowania, potrzeby, pragnienia i emocje. Patrząc za czarną kurtynę możesz dostrzec więcej aniżeli się spodziewasz. Dlaczego robisz to, co nie jest Twoim interesem ani pasjom? Czasami dziwimy się samym sobie ile jest w nas nieprawdziwości. Te właśnie momenty pomogą Ci w odnalezieniu ścieżek indywidualności, jeżeli chodzi o Twoją profesję, zapał i energię. Gdzie to wszystko kierować? Merkury w kwadracie jest żądny przygody, chce więcej wytrwałości i zaangażowania! Uwaga w środku tygodnia, gdy ustawi się w niemiłym kwadracie do Marsa. Nagłe zmiany sytuacji sygnalizują nie tylko nadejście kłótni, ale realne powikłania w komunikacji wszelkiego rodzaju. Nie polecam ryzyka zawodowego i prywatnego, ale ze Słońcem w Wadze wykreowanie spokoju i harmonii. Dążąc do ekspansji nie zapomnij do rozpoznania sedna sprawy. Czego chcesz w partnerstwie i jakie wartości życiowe preferujesz? W każdej relacji postawiłabym na lojalność, otwartość i absolutną prawdę. Reszta nie będzie się opłacać. Sam obejmuj odpowiedzialność za wszystkie założenia. Mars jeszcze długo zostanie przy Tobie dostarczając wielką energię. Wykorzystaj to dla siebie w pozytywnym aspekcie.

Ryby;


Jak jest możliwe, że wcześniej tego nie dostrzegłaś?

Trzy boskie trygony ze znaku Skrojona dają Rybom ogromne wyczucie, siłę przebicia i zmysł najlepszego proroka. Kolory się zmieniają i wszystko przyśpiesza. Już wiesz, potrzebna jest prawda, która zawsze ma na końcu największe wartości. Wypowiadasz swoje słowa bardzo dokładnie. Merkury załatwia w mig kwestie profesjonalne i zawodowe. Nie zmarnujesz czasu na zamysły, gdy planeta komunikacji precyzyjne sięga samego dna każdego problemu. Możesz się uspokoić. Proces zostawiania jest rozpoczęty, a gdy fala zawróci Twoje będzie na pewno na wierzchu.

Mars w Twoje głowę robi dalej rewolucję. Zdecyduj się na osobiste, jakości -nie biorąc słów innych osób prosto do serca. Masz przy sobie bardzo dużo motywacji i rozumiesz-każdy ma swoją historię. Zawikłane lub bardziej proste, które znak Ryb zawsze najprędzej wyczuwa. Siła Wenus w pozytywny aspekcie ma istotne znaczenie. Sterujesz spokojnie do miłości wykorzystując pozytywne myślenie i talenty. Nie jest realne, że podczas siedmiu dni odpuścisz swoją nadzieję i wiarę w dobro. Rola skazanego lub oskarżającego nie jest dla Ciebie! Kieruj energię tylko na siebie sprzątając wszystkie obszary życia. Szanse czekają na każdym rogu i trzeba je skrzętnie wykorzystać. Partnerstwa wypada ożywić, wprowadzić kreatywne elementy. Ratunkiem, nawet w trudnych sytuacjach jest cierpliwa praca. Masz przy sobie wszystko, aby wykreować wspaniały tydzień. Dodatkowo jesteś otoczona tylko pozytywnymi konstelacjami.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 15.10.18 - 21.10.18.Merkury kwadrat Mars.
"Nie nauczysz się pływać, nie wchodząc do wody."(Lee)Początek tygodnia może wydać się bardzo trudny, gdy Księżyc w znaku Koziorożca zbliża do Plutona. Tak sam może czujesz się Wenus. Jej pobyt w Skorpionie przywołuje dawne tematy w czarno-szarych kolorach. Do tego wszystkiego w środku tygodnia Merkury pragnący dogadania ustawia niekorzystnie do Marsa w Wodniku. Nie wszystko będzie nam się podobać.

Z czerwoną planetą istotna jest sprawiedliwa i niezależna postawa, otwarte myślenie, nowoczesność, równość i niezależność. Każdy ma takie same prawa. Do końca tygodnia wszelkie uwarunkowania znajdą rozwiązania. Pozwólcie sobie wczuć się w każdą sytuację. Łączność, zrozumienie, porozumienie, dyplomacja ma najwyższy priorytet, gdy Słońce znajduje się w znaku Wagi.

"Okazje są jak wschody słońca. Jeśli czeka się zbyt długo, można je przegapić!"( W. Arthur)

Ja zapraszam na horoskop tygodnia przesyłając tylko pozytywną energię na całe siedem dni.

Pozdrawiam Was!

"W życiu można uciec od wszystkiego z wyjątkiem samego siebie." (G. Masterton)
15.10.18 Słońce w Wadze, Księżyc w Koziorożcu.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji