widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-10-22

Horoskop tygodniowy 22.10.18 - 28.10.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 22.10.18 - 28.10.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Horoskop tygodniowy dla wszystkich od 22.10.18 do 28.10.18.

Ekscytująca pełnia Księżyca w znaku statecznego Byka.

"Wzrastanie i rozwój (...) to proces, w którym nieustannie pokonujemy swoje ego."(M.Grzesiak)

Nowy tydzień jest pod wpływem wyjątkowej pełni w znaku Byka.

Słońce, już w ekspresyjnym Skorpionie w połączeniu z Wenus w retrogradacji ustawia się na przeciw Księżyca w pełni w koniunkcji z Uranem. Energia sygnalizuje wiele intensywnych wewnętrznych i zewnętrznych aktywności z potencjałem zerwania ze starymi, przeżytymi strukturami życia.

Byk oznacza poczucie własnej wartości i wszystko, co jest nam drogie. Wenus, patronka Byka i Wagi symbolizuje własne wartości, osobistą miłość, które są podstawą do relacji z innymi ludźmi.

Dookoła tego dnia spodziewaj się bardzo intensywnych emocji. Wiele może wyjść na powierzchnię, co do tej pory było ukryte, co nie musi być wygodne. Pełnia jest najlepszym momentem, aby każdy rozpoznał sam; z czego, / od kogo można się jeszcze uwolnić?

Z czterema planetami w znaku Skorpiona; Słońcem, Merkurym, Wenus i Jowiszem stare rany przeszłości pragną być uzdrowione. Uświadomienie sobie, czego naprawdę sobie życzysz pomaga w poznaniu siebie i przeprogramowaniu emocji z Wenus w biegu wstecznym, aby wyzwolić się z niepotrzebnych uczuć. Dziwne myśli, leki i niepokoje wcale nie muszą należeć do Ciebie. Z Merkury każdy będzie potrafił nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem, gdy znajduje się w Skorpionie. Sytuacje, wydarzenia, decyzje mogą błyskawiczne przebiegać, gdy księżyc jest w koniunkcji z planetą odnowy. Pełnia daje każdemu szansę uwolnienia się z blokad, zdecydowania na swoje, indywidualne życiowe cele, pożegnanie się z przeszłością i wejście w nowe. Już na wyższym poziomie świadomości.

Słońce w Skorpionie transformuje wszystkie dziedziny życia i naszych wewnętrznych procesów.

Księżyc w Byku szuka bezpieczeństwa, miłości i stabilności, jednak w koniunkcji z Uranem oczekujemy niespodzianek, nagłych zwrotów akcji, rewolucyjnych wydarzeń i objawienie ukrytego. Zwariowane konstelacje proponują nie trzymanie się na starych przyzwyczajeniach i z uporem przeciwstawianie progresywnemu.

Nawet, jeżeli się wewnętrznie obawiasz lepiej jest w tym przypadku zrezygnować z niezgodnych duchem przyzwyczajeń. Zaskorupiałe poglądy nie są akceptowane przez planetę przyszłości. Wszystko, co się wydarzy ma zadziwiający charakter. Wypróbuj inspirację, niecodzienne idee kierując cierpliwością i odwagą.

W świecie możemy się spodziewać zaskakujących wydarzeń, incydentów i spostrzeżeń, które otwierają inne perspektywy.

Ważne, kuriozalne informacje, ustalania dotyczące autorytetów, przywódców( Słońce opozycja Uranus), które się dowiemy, są tylko przygrywką do tego, co nastąpi w marcu 2019, kiedy Uran wróci na punkt 0 Byka.

"To bardzo proste. Zrozumiałem, jak to działa. Albo ryzykujesz i dostajesz to, czego pragniesz, albo nie ryzykujesz i nie dostajesz."(S. Selfors)

Ja życzę wszystkim inspirującego tygodnia!

"Nie rezygnuj z marzeń(...) Nigdy nie wiesz, kiedy okażą się potrzebne."(C.R.Zafon)
21.10.18. Słońce w Wadze, Księżyc w znaku Ryb.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji