widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-12-03

Video Horoskop tygodniowy 03.12.18 - 09.12.18

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem tygodniowym 03.12.18 - 09.12.18" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.Horoskop tygodniowy dla wszystkich od 3.12.18 do 9.12.18. Nów Księżyca w optymistycznym Strzelcu 7.12.18 o godzinie 8;20.

"Cele są nie tylko absolutnie konieczne, by nas motywowały. One są kluczowe, by utrzymać nas przy życiu."

Merkury znajdujący się w retrogradacji do 6.12.18 nakazuje zwracać uwagę na komunikację, zbadanie wszelkich spraw, zbierania informacji i nie podejmowania ostatecznych decyzji. Poświęć czas na racjonalne myślenie i nie słuchaj obietnic bez pokrycia. Wzrasta, bowiem tendencja do nieprawdy, przekręcania faktów, niezrozumienia i chaosu wszelkiego rodzaju. Jeżeli Merkury zatrzyma się 6 grudnia nie należy od razu oczekiwać jasnych uwarunkowań. Planeta porusza się powoli (patrząc z ziemi) doprowadzając jeszcze do blokad, utrudnień czy ograniczeń. Tymczasem idziemy do Nowiu w optymistycznym znaku Strzelca, gdzie Jowisz po dwunasty latach wrócił do swojego domu! Księżyc podczas Nowiu otwiera świeżą fazę dla każdego, ale pojawiający się niekorzystny aspekt miedzy Luną, Słońcem i przede wszystkim Marsem także w koniunkcji z Neptunem nakazuje korygowanie swoich olbrzymich wizji i planów. Czy to marzenie, o którym od dawna myślisz, jest ostateczne? Uszczęśliwi Cię na pewno? Jest zgodne z Twoją wewnętrzną prawdą? A może pragniesz zupełnie czegoś innego, tylko obawiasz się to wypowiedzieć, zaufać, że może się naprawdę spełnić?!

Pozycja Marsa może sprawić, że godziny się na wszystko, chcemy się poświęcać, pomagać lub w drugą stronę może uniknąć pojmowania działań związanych z dalekosiężnymi planami. W tym momencie potrafimy skupić się na tym, co szybko i blisko! Zapalić się, chociaż raz, na moment! A potem spłonąć w mgnieniu oka?

To jest wszystko, czego oczekujesz od świata i patrona Strzelca, który chce poszerzyć wszystko, co dobre i sprawiedliwie dla Ciebie?

Z porcji Neptuna mamy zaufać w przyszłość, miłość nieskończoną, oczekując nieoczekiwanego! Wyznaczając sobie progresywny cel nastaw się na równomierną pracę, narzucając nieco dyscypliny. Wszystko, co stałe nie powstaje od razu. To potrzebuje czasu, cierpliwości i mądrości w każdej czynności. Saturn i Pluton pomaga wszystkim w transformacji. Mamy patrzyć na real i na to, co jest najbardziej potrzebne, akceptując siebie, prawdę i konieczność osobistego wyrażenia siebie. Bez masek i zakłamania oraz ludzi, którzy nas ograniczają.

Z Węzłem Karmicznym w Raku każdy ma trafić do swojego wewnętrznego domu. To nie musi być za siedmioma górami i rzekami, ale tuż u Twojego boku.

Z Marsem w Rybach należy kontrować energię i nie skupiać na rzeczach, które nie mają istoty. Bądź tu i teraz, jak budda wypowiadający tajemnicze zaklęcia. Ale pozwól sobie patrzyć dalej, sięgając nawet po najjaśniejsze gwiazdy. Akceptując, że jesteś wart najznakomitszego!

Wykorzystaj wiedzę oraz doświadczenia słuchając uczuć, które nigdy nie kłamią. Kierując swoim życiem najlepiej byłoby posłuchać siebie, nie poddawać sentymentom, nie patrzeć w zatraceniu w błękitne niebo, ale bardzo celowo kierować indywidualne moce tam, gdzie jest to zgodne z Twoim wnętrzem!

Idąc do Świąt Bożego Naradzenia sprezentuj sobie to, co najbardziej wartościowe.

Od Nowiu do pełni Księżyca... Uwolniony od kłamliwych wyobrażeń pozostań swoją oryginalną wersją rezygnując z tego, co pomniejsza Twoje wartości.

Szukaj wewnątrz siebie.

"Człowiek, który podjął decyzje by zwyciężyć, nigdy nie powie-niemożliwe!"(Pan Cytat)

Życzę wszystkim inspirującego Nowiu Księżyca i całego tygodnia!

"Zacznijmy wszystko od nowa. Przyroda postępuje tak każdego roku."( Valeriu Butulescu)
2.12.18 Słońce w Strzelcu, Księżyc w znaku Wagi.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji