widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-12-17

Co chcą Ci przekazać Twoje ANIOŁY.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Co chcą Ci przekazać Twoje ANIOŁY. " przygotowanym przez naszego eksperta IKA.

Co chcą Ci przekazać Twoje ANIOŁY. PROGNOZA z Kart Anielskich NA ROK 2019Przesłanie tylko dla Ciebie
Anioły, a właściwie- Aniołowie towarzyszą nam na co dzień. Zakładamy (i uznajemy!) obecność Anioła Stróża, większość osób pamięta też zapewne modlitwę:

Aniele Boży, stróżu mój,
Ty zawsze przy mnie stój.
Rano, wieczór, we dnie, w nocy
Bądź mi zawsze ku pomocy,
Strzeż duszy, ciała mego,
zaprowadź mnie do żywota wiecznego.
Amen.

Jest kilka wersji tej modlitwy, do tego wątku jeszcze powrócimy w tym artykule, jednak adresatem modlitwy jest Twój Anioł Stróż. Świetnie! Warto jednak

Używać liczby mnogiej!
Ponieważ Twoich Aniołów masz kilku. Albo kilkoro. Zwykle towarzyszą Ci dwa Anioły (czasami więcej), mogą One posiadać "płeć" czyli być Aniołem Żeńskim lub Męskim. Posiadają też imiona. Istnieje wiele opisów Aniołów, są tez Encyklopedie Aniołów albo zestawienia anielskich imion i funkcji, gdzie możesz odnaleźć na przykład Anioła Patrona danego tematu lub swojego Anioła-Patrona Dnia Twoich Urodzin.

Co robią Anioły?
Ktoś kiedyś powiedział, że dobrze się bawią, chcąc pokazać Ci co masz robić, bo to jest dla Ciebie najlepsze i obserwując jak sam/a sobie podstawiasz nogę ?. Gdybyśmy uważnie słuchali przesłania od Opiekuńczych Aniołów i nie robili "po swojemu"- życie byłoby prostsze. Wracając do wspomnianych wyżej kilku wersji Modlitwy do Anioła, zapamiętaj ważne zdanie zawarte w jednej z nich:

"Gdybym jednak okazywał lekceważenie względem Ciebie i Twoich starań o moje dobro, wstrząśnij mną, stań mi na drodze, bądź przeszkodą dla mnie".

Stań mi na drodze? Jak to? A dokładnie tak! To samo zrobiłby Twój dobry i prawdziwy Przyjaciel próbując powstrzymać Cię przed zrobieniem głupstwa...

Anioły chcą Ci pomóc!
Jeśli zechcesz skorzystać z osobistej, bardzo indywidualnie opieki i protekcji Aniołów -zwróć się do nich bezpośrednio. Nie musisz znać ich imion. Musisz mieć intencję. I Wiarę. Anioły opiekują się też Twoimi Bliskimi, a nawet Twoimi zwierzętami. Wystarczy Anioły przywołać i poprosić je o wsparcie w danym temacie, a jeśli nie wiesz lub nie pamiętasz, że np.: opiekunem Związków jest Haniel - przywołaj po prostu Anioła Miłości i Relacji. Można też skorzystać z Anielskiego przesłania, które zostanie Ci przekazane przy pomocy Anielskiego Doradcy.

Prognoza, która możesz wcielić w życie!
Zamów prognozę, jeśli chcesz wiedzieć, co przyniesie Ci 2019 rok, czego unikać, za czym podążać, kogo zabierać w dalszą podróż w swoim życiu, a kogo pozostawić tam, gdzie jest.

Karty Anielskie podpowiedzą Ci jakie masz talenty i jak je możesz wykorzystać, dostaniesz wskazówki od czego i od kogo trzymać się z daleka i jak zabezpieczyć się przed tym, czego w życiu nie chcesz, a przyciągnąć to, czego pragniesz!

Prognoza zawiera następujące Anielskie Przesłania dotyczące obszarów życia: zalecenia ogólne, zdrowie, praca i finanse, uczucia, relacje, związki, szczególne wskazówki, na co zwrócić uwagę.

Cena Prognozy Anielskiej - 70 zł. Zamówienia można składać poprzez e-mail. Wystarczy podać imię i datę urodzenia.

Szybkość realizacji zależy od kolejności zgłoszenia.

Z Anielskim pozdrowieniem i błogosławieństwem na cały 2019 rok!
IKA


IKA - Iwona K. Zapytaj eksperta INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy przeważnie w godz.10:00-20:00 (oczywiście czasem robię przerwy :) ZAPRASZAM DO ZAMAWIANIA ROZMÓW Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną po 20 00. PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ -ODDZWANIAM NA ROZMOWY WG KOLEJNOŚCI ZAMÓWIENIA :-)
NIEDOSTĘPNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 888 668708 888 668 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7620048 224 179 762 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji