widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-12-14

Horoskop miłosny 2013

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.

Baran(21.03 - 20.04) W 2013 roku wokół Baranów może zapanować istny chaos w sferze uczuć. Stałe związki mogą przeżywać bardzo intensywne doznania - od szalonych, namiętnych uniesień, aż po nieznośne i gwałtowne kłótnie. Wasza miłość może przypominać pole walki, przez co znów mogą pojawić się wątpliwości odnośnie Waszego związku. Rok 2013 może być istną przeplatanką emocji, co spowoduje wiele nieporozumień. Warto zadbać o spokój wewnętrzny i kilkakrotnie przemyśleć słowa, które w złości mogą być wypowiedziane wobec partnera. Nie tylko Wy odczuwacie stres związany z codziennym życiem, Wasz partner również stara się by wszystko było po Waszej myśli. Samotne Barany, mimo swojej popularności, mogą mieć problem by w nowym roku odnaleźć partnera na stałe. W zamian za to mają szansę poznać wielu ludzi, przeżyć wiele flirtów, miłostek i romansów.

Byk(21.04 - 20.05) Byki w nadchodzącym roku mają szansę zmienić swoje dotychczasowe życie miłosne, jeśli tego naprawdę chcą. Wszystkie trudności, które Was ograniczały - właśnie teraz będą mogły zostać przezwyciężone. Byki będące w związku doskonale zorganizują wspólny czas by odczuwać jak najwięcej przyjemności z bycia razem. Wszelkie zmiany, do których się szykujecie przebiegną po Waszej myśli, macie szansę otworzyć się na partnera i scalić Waszą relację. Byki, które są wolne powinny stronić od szaleństw, a spędzać czas w spokojnym towarzystwie. W roku 2013 ktoś może chcieć ,,zabawić się" Waszym kosztem, dlatego bacznie uważajcie by nie dać się złapać za szybko w sidła bezowocnego romansu. Zacznijcie miłość od budowania przyjaźni, od rozmowy i uśmiechu - to może zaowocować na długie lata.

Bliźnięta(21.05 - 21.06) Dla osób urodzonych w znaku Bliźniąt rok 2013 może przysporzyć zarówno niewielkich problemów jak też wielkich uniesień miłosnych. Bliźnięta, które są w związku mogą odczuwać problemy ze zrozumieniem swojej drugiej połówki, to natomiast może skłonić Was do rozmów z innymi i niebezpiecznych dla związku flirtów. Rozwiązaniem może być wspólne spędzanie czasu z partnerem poza domem - w szczególności weźcie pod uwagę aktywny wypoczynek. Wasz związek dosłownie ewoluuje na wyższy poziom, nabierzecie do siebie zaufania, rozbudzicie swoją namiętność i zarazem miłość. Bliźnięta, które są wolne mogą mieć problem by budować trwałe relacje. W Waszym życiu mogą pojawić się osoby, które wprowadzą ogromny zamęt i poważnie naruszą Wasze zaufanie. Nie zważajcie na plotkarzy, kierujcie się wrodzonym instynktem, a natraficie na godną uwagi osobę, która otworzy przed Wami swe ramiona.

Rak(22.06 - 22.07) Dla osób urodzonych pod znakiem Raka rok 2013 może okazać się prawdziwym wyznaniem. Raki, które są w związku powinny zapanować nad zazdrością, która w małych ilościach sprawia partnerowi przyjemność, lecz w dużych potrafi denerwować i ranić. Wokół Was zawsze będzie dużo plotkarzy i zazdrośników, którzy będą podsuwać Wam do głowy najgorsze scenariusze, a tylko, dlatego, że sami chcieliby mieć tyle szczęścia w miłości, co Wy. W Nowy Roku Raki mogą oczekiwać romantycznych deklaracji, zaręczyn, a także poczęcia potomka. Nie brak Wam odwagi i rozsądku, który da poczucie bezpieczeństwa Waszemu partnerowi. Samotne Raki mogą odnaleźć szczęście przy starszej od siebie osobie, wszelkie decyzje powinny być jednak podejmowane bez zbędnego pośpiechu.

Lew(23.07 - 23.08) Lwy w roku 2013 będą miały szansę wyszaleć się za wszystkie czasy. Wasza zmysłowość skłania Was do wszystkiego, co jest piękne, budzi w Was namiętność, a także gwałtowność. Lwy, które są w związku mogą mieć skłonność to wybuchowych zachowań i konfliktowości, ale to niesie ze sobą również prognozę pięknych i namiętnych pojednań między kochankami. Nowy rok niesie ze sobą możliwość przeżycia wielu romantycznych, wręcz malowniczych chwil - pod warunkiem, że nie zapomnicie znaleźć na nie miejsca w swoim napiętym grafiku. Lwy, które są wolne powinny kierować się sercem. Poznając nową osobę czy starając się o czyjeś względy musicie zastanowić się czy na pewno czujecie się bezpiecznie w jej towarzystwie. Wasz instynkt będzie pomagał Wam wybierać pomiędzy przelotnymi znajomościami, a relacjami, które mają szansę wpisać się na długo w Wasz życiorys. Słuchajcie swojego serca i nie załamujcie rąk po porażce, one też Nas czegoś uczą.

Panna(24.08 - 23.09) Dla osób urodzonych pod znakiem Panny rok 2013 może przynieść wiele dobrych wyborów, kilka zmian, a także nową miłość. Wokół Was pojawi się wiele nowych możliwości urozmaicenia i scalenia życia miłosnego. Panny, które są w związkach mają szansę odświeżyć swoje uczucia i na nowo odkrywać swojego partnera. Przed Wami możliwa korzystna zmiana miejsca zamieszkania. Wraz z partnerem macie szansę stworzyć dla siebie prawdziwy dom. Nowy rok niesie również ze sobą możliwość pięknych i romantycznych zaręczyn. Panny muszę być szczególnie ostrożne by nie zapominać o swojej drugiej połówce w natłoku codziennych spraw. Bardzo ważne jest by w ciągu dnia znaleźć chwilę tylko dla Was dwojga i spędzić ją mile - omijając tematy problemów i trosk. Samotne panny mogą w nowym roku mieć problem by odnaleźć właściwą osobę. Warto byście pomyślały nad nowym zajęciem, które pozwoli Wam poznać grono nowych znajomych. Jeżeli Wasze serduszko już mocniej do kogoś zabiło, to będziecie miały szansę przeżyć z tą osobą niezapomniane chwile.

Waga(24.09 - 23.10) Nowy rok dla Wag może okazać się dość trudny i wymagający względem miłości. Związki, w których trwacie mogą okazać się dla Was niepewne. Wagi, które mają partnera mogą odczuć Jego oddalenie czy też brak większego zainteresowania. Żyjecie obydwoje w ciągłym biegu, powinniście zwolnić by dać sobie szansę na szczerą rozmowę o Waszych uczuciach. Upór i obrażanie się po sprzeczce czy kłótni - może tylko zaognić całą sytuację. Postarajcie się właśnie w roku 2013 okazać cierpliwość i zrozumienie wobec partnera. Wasi rodzice czy bliscy mogą nie pomagać w Waszych trudnościach, tylko dolewać oliwy do ognia. Zadbajcie o swoją prywatność i sami podejmujcie wszelkie decyzje, a uda Wam się przetrwać nawet największe trudności. Wagi, które są samotne mogą kilkukrotnie sparzyć się na nowych znajomościach, to jednak nie przeszkodzi Wam w bogatym życiu towarzyskim i poszukiwaniu miłości. Związki zawarte w tym roku mogą nie być tymi na cale życie, ale warto mimo wszystko ryzykować.

Skorpion(24.10 - 22.11) Skorpiony w nowym roku mają szansę odczuć pełnię miłości, nawet, jeśli sytuacja z partnerem nie układa się po ich myśli. Rok 2013 chce obdarować Was lawiną miłosnych uniesień. Skorpiony, które są w związku przeżyją cudowny okres pełen uczuć. Między Wami, a partnerem ma szansę powstać bardzo silna więź, dzięki której będziecie mogli rozumieć się dosłownie bez słów. Osoby, którym nie układa się w związku będą miały szansę rozpalić dawną iskrę namiętności i wzbudzić uśpioną miłość. Nowy rok da również Wam szansę byście pomyślnie wybrali partnera, który będzie Wam towarzyszył do końca życia. Ta możliwość może również wiązać się z tym, że poznacie bardzo interesującą osobę, która zwróci na Was szczególną uwagę. Podejmijcie rozsądną decyzję przy wyborze uczuciowym i przemyślcie ją kilkukrotnie. Skorpiony, które są samotne mogą stworzyć nowy związek w nadchodzącym roku.

Strzelec(23.11 - 21.12) Osoby urodzone pod znakiem Strzelca mogą nie zaliczyć roku 2013 do swoich ulubionych względem miłości. Powinnyście być bardzo ostrożne, ponieważ nowy rok może chcieć Was nauczyć doceniać uczucia, o których tak często zapominamy w życiu codziennym. Strzelce, które są w związku mogą zostać obarczone wieloma obowiązkami i wplątać się w wiele rodzinnych konfliktów. Taka sytuacja może poważnie zatruć Waszą relację z partnerem i postawić pod znakiem zapytania cały dalszy związek. Postarajcie się zapanować nad emocjami i nie skupiajcie się na przykrościach, które Was dotkną. Rok 2013 nauczy Was podnosić głowę wysoko ponad wszelkie problemy i cierpliwie znosić docinki innych, zazdrosnych o Was ludzi. Jeżeli uda Wam się uporać z przeciwnościami Losu, to Wasz partner spojrzy na Was przychylnym okiem. Wspólnie odczujecie bezpieczeństwo, harmonię i trwałość Waszej miłości. Strzelce, które są wolne odnajdą radość w zabawie i flircie. Jednodniowe znajomości będą kusiły atrakcyjnością, ale postępujcie rozważnie i nie spieszcie się z decyzjami, których mogłybyście żałować.

Koziorożec(22.12 - 20.01) Rok 2013 ma szansę przynieść Koziorożcom ogromną zawieruchę uczuciową. Rozmowy, kłótnie, emocje i wszelkie decyzje mogą wymknąć się Wam spod kontroli. Koziorożce, które są w związku mogą spodziewać się wielu skrajnych sytuacji w życiu miłosnych. Zaręczyny, ślub, a nawet potomek mogą zaskoczyć Was w nowym roku. Wokół Was skumuluje się również silne zainteresowanie płci przeciwnej - możliwe jest pojawienie się zdrady z Twojej strony, a nawet ze strony partnera. Istnieje ryzyko zerwania, rozwodu. Koziorożce muszą być bardzo uważne, ponieważ złe i dobre wydarzenia mogą następować po sobie nagle bez większego uprzedzenia. Postarajcie się być na bieżąco z potrzebami swoimi i partnera, nie zapominajcie o rozmowie i wyjaśnianiu sobie wspólnych sprzeczek. Rozmowa może okazać się dla Was kluczem do sukcesu i zrozumienia. Koziorożce, które są wolne mają szansę poznać wielu ludzi z różnych zakątków świata i przeżyć wiele niezapomnianych chwil w wielu nieznanych wcześniej miejscach.

Wodnik (21.01 - 19.02) Osoby urodzone w znaku Wodnika mają szansę odczuć w nowym roku potęgę miłości i namiętności, w dwóch skrajnych znaczeniach. Wodniki, które znajdują się w stałym związku będą miały szansę odkryć szczęście w każdej sferze partnerstwa. Dawne spory zostaną zażegnane, a niedopowiedzenia wyjaśnione, co pozwoli odetchnąć po wcześniejszych problemach. Rok 2013 może okazać się doskonałym czasem dla niepewnych swoich decyzji, by zastanowić się czy związek, w którym trwacie przynosi Wam więcej szczęścia czy trosk. Wszelkie decyzje, które podejmiecie będą miały dobroczynny wpływ na dalsze Wasze życie. Wodniki, które jeszcze są samotne - mają szansę na znaczne powiększenie swojego grona przyjaciół, gdzie niejedna znajomość może przerodzić się w coś poważniejszego. Właśnie w roku 2013 możecie zbudować związek, który zrodzi się z ogromnej namiętności.

Ryby(20.02 - 20.03) Dla Ryb nowy rok ma szansę ustabilizować sytuację miłosną i wprowadzić w Wasze życie upragniony spokój i zgodę. Ryby, które są w stałym związku nie będą miały większych problemów w komunikacji i zrozumieniu partnera. Wasza wyrozumiałość i cierpliwość zostanie nagrodzona, a Wasz związek będzie miał szansę się znacznie rozwinąć. W nowym roku powinniście zwrócić szczególną uwagę by nie dać się całkowicie zdominować przez swojego partnera. Warto zadbać o to by Wasza pozycja była na równi z pozycją drugiej połówki. Tylko w ten sposób w Waszym domu zapanuje równowaga na długi, długi czas. Ryby, które są samotne nie powinny rezygnować ze spotkań towarzyskich ani możliwości wyjazdu. Rok 2013 pozwoli Wam doskonale czuć się w towarzystwie, odnaleźć w nowych kręgach znajomych, którzy sami zechcą Was swatać ze swoimi przyjaciółmi. Nie odrzucajcie żadnych ofert, bo możecie długo żałować takiej decyzji.


Amber Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Dzień dobry Kochani, dziś jestem do Waszej dyspozycji do godziny 13:00, a następnie w godzinach 18:00-20:15. Zapraszam do rozmowy, Amber
Zadzwoń na
708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji