widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-01-11

Narzędzia wróżebne, czyli z czego najlepiej wróżyć....

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Narzędzia wróżebne, czyli z czego najlepiej wróżyć...." przygotowanym przez naszego eksperta Oksana.Witajcie Moi Kochani !,

Dzwoni do mnie klientka i pyta można po wróżyć pani Oksano?.-Odpowiadam można.

A ona na to mówi tylko po proszę nie z kart tarota. Ja odpowiadam dobrze. A z czego pani by chciała?! Klientka myśli i po namyśle mówi nie wiem, ale od razu mówię, że o to samo pytałam trzy dni temu inną panią a ona wróżyła z kart tarota. Dlatego ja nie chcę ,bo wiem, że nie można w kółko pytać o to samo.

Oczywiście tak to prawda, chyba, że ktoś pyta tarota systematycznie i na bieżące sprawy w bardzo bliskim odstępie czasu to wtedy można wykorzystywać tarota bardzo często lub nawet codziennie. Tarot może służyć do przepowiadania przyszłości nawet każdego dnia. Jednak ja poprosiłam klientkę, żeby wybrała z czego sobie życzy wróżyć. -Nie wiedziała co wybrać.

W związku z tym zaproponowałam mój podstawowy sposób wróżenia, to co jest mi do wróżby wręcz niezbędne nie patrząc już na "narzędzie wróżebne" czy to talia kart tarota, czy anielska, cygańska, klasyczna czy inna. Dla mnie liczy się imię i data urodzin. -To jest mój sposób koncentracji-"główny ślad" z kim dokładnie rozmawiam .Kiedy pojawia się imię i cyfry daty urodzenia. to -Posiadam "taki dar", że to imię i data urodzenia pozwalają mi "namierzyć dokładnie tą osobę i z czytać to co przyniosła sobie jako dusza na ziemię do zrealizowania" ,jak również po tym właśnie "śladzie odbieram intuicyjnie konkretną osobę i wówczas dokładnie wiem co myśli dana osoba ,co czuje i co zamierza. Wiem czym się kieruje, dlaczego tak waśnie działa a nie inaczej, wiem dlaczego milczy czy atakuje. Dlatego moi kochani ja nie zamieniam cyfr na znana nam numerologię ,chociaż też czasami wykorzystuję ta dziedzinę ,kiedy jest taka potrzeba a tylko odbieram energie i nastroje osoby która pyta i osób o które dana osoba pyta. Sama kiedyś zastanawiałam się jak to jest możliwe?!-Jednak wiem, że po podaniu imienia i daty urodzenia czuję w sobie jej-czyli osoby o którą pytamy- myśli nastroje, wszystkie emocje i wiem dlaczego tak jest, dlaczego tak postępuje w danej chwili lub dlaczego tak postępowała. Dla mnie to jest jasne. Można powiedzieć i porównać to odczucie do anteny zbiorczej do której przesyłany jest sygnał a po przez sygnał pełen obraz sprawy.

Jednak wracając do wyboru metody i narzędzia z którego mam wróżyć klientce ,to jak podała imiona i daty urodzenia i poprosiłam Ją czy mogę od razu odpowiedzieć po moim odbiorze energii -z imienia i daty urodzenia i namierzeniu osoby .To odpowiedziała, że tak, ale była bardzo zdziwiona. Jak odpowiedziałam na pytanie to już zrezygnowała ze swojego wyboru ,z czego ma po wróżyć i usłyszałam, że jest dokładnie tak jak jej odpowiedziałam na pytanie, że ona to wie i to czuje. Była bardzo zadziwiona ,że tez tak można uzyskać dopowiedz na swoje pytanie.

Dlatego Kochani oczywiście można wybierać z czego ma wróżyć wróżbita, ale w zasadzie każdy z nas ma inne narzędzia do skupienia się i zobaczenia sedna sprawy. Karty, wahadełka czy "odbiór energii po dacie urodzenia danego człowieka to tylko jest nasze narzędzie do skupienia i zobaczenia sprawy". A wiedza ,odpowiedź jest w nas-"osobach widzących więcej"(wróżbitach, jasnowidzach). W naszym "otwartym umyśle"-,w naszej głowie .Czasem nawet nie warto komuś narzucać z czego ma nam odpowiedzieć, bo może nawet z fusów od kawy jak to go koncentruje. Zresztą kiedyś osobiście spotkałam taką wróżkę co mi wróżyła z fusów od kawy i mnie się osobiście sprawdziło to co mi przepowiedziała. To znaczy, że ją to koncentrowało na wróżbie-na przepowiadaniu przyszłości.-A ja miałam wtedy 20 lat i uśmiechałam się pod nosem, ponieważ dla mnie nie było to narzędzie do wróżenia tylko rozmazane, spływające fusy po filiżance. Ja nie widziałam w tych fusach nic, a wróżka bardzo wiele.

Pozdrawiam Was Kochani z całego serca. Oksana


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam moi Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00.Pozdrawiam z serca.Oksana:)
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji