widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-01-15

Horoskop tygodniowy 14.01.19 - 20.01.19

Zapraszamy do zapoznania się z "Video Horoskopem 14.01.19 - 20.01.19" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter."Nie jesteś środkiem do czyjegoś celu. Jesteś swoim własnym celem!"( Hyatt)

Nowy tydzień ma bardzo sprzeczne energie i gdy na początku wydaje nam się, że wszystko jest super i świetnie od połowy siedmiu dni oczekujemy inny powiew wiatru! Rozwój wielu uwarunkowań nie jest do przewidzenia idąc dalej do 21.1.2019. W tym dniu odbywa się skomplikowanej pełni Księżyca z jego totalnym zaćmieniem w znaku odważnego Lwa.

Każdy z Was odczuje od startu potrzebę aktywności, komunikowania i wyrażania się na różny sposób. Zbliżający się Merkury do Plutona w Koziorożcu niesie jednak przykre niespodzianki. Stare prawdy, żale, tajemnice będą w zadziwiający sposób obnażone i wyciągnięte na wierz do rozpatrzenia. Nielicznym z Was, w pozytywnym sensie, mogą urosnąć skrzydła, następni będą musieli się bronić przed zakurzonymi historiami. Nie oceniałabym żadnej sytuacji pobieżnie i lekkomyślnie, ale stawała do rozmowy czy dialogu, nawet, gdy tematy są nieprzyjemne.

Tak samo dzieje się w pracy i życiu prywatnym. Obejmuj odpowiedzialność za to, co było, nie uciekając od konfrontacji, na przykład autorytetami lub przełożonymi.

Trudno będzie także utrzymać aktualne struktury, systemy czy przyzwyczajenie. Nastaw się na -"nie" -pojawiające się w każdej sytuacji. Zadaniem tygodnia nie jest przeforsowanie na siłę blokad i ograniczeń, ale zrewidowanie osobistych wartości życiowych. Kogo opanuje strach winien przemyśleć strategie działania, następnie przechodzić do obrony swoich pozycji w mądry taktycznie sposób!

Nie sięgaj do "przemocy" słownej upierając bez sensu przy swoim, ale daj szanse zmianom, które i tak są nieuniknione. Idziemy do nowej ery, a energia przeinacza się bez naszego udziału.

Najlepiej będzie jak pozostaniesz sobą, podchodząc do wszystkiego krytycznie.

W tym samy czasie Wenus zbliża się do Jowisza w znaku optymistycznego Strzelca. Gdy Strzelce, Lwy, Barany, Wagi, Bliźniaki, Wodniki mogą pływać na chmurce numer siedem i przy okazji rozwijać się kreatywnie-nie warto tracić podłoża odbijając się całkowicie od rzeczywistości.

Od piątku do soboty czekają nas dalej niespodzianki. Słońce ustawia się w kwadracie do Urana dając sygnał do rewolucyjnej odnowy, wyzwolenia z ograniczeń wszelkiego rodzaju i opuszczania miejsc komfortu. Konflikty mogą się pojawić, na przykład między starym, a nowym, konserwatywnym -progresywnym. Uran wola do wyzwolenia! Proszę nie liczyć jednak na zrozumienie ze strony otocznia. Tempo tymczasem przyśpiesza i najważniejsze, aby każdy pozostał przy swoich prawdziwych życzeniach serca nie gubiąc się w natłoku nieoczekiwanych wydarzeń.

"Kiedy zorientujesz się, że jesteś w dołku, przestań kopać."(W.Rogers)

13.1.19, Słońce w Koziorożcu, Księżyc w Baranie.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 254708 788 254 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0240048 227 184 024 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji