widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-02-07

Horoskop na nowy rok numerologiczny 2019

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop na nowy rok numerologiczny 2019" przygotowanym przez naszego eksperta Sandra Nadya.Horoskop na Nowy Rok Numerologiczny 2019.
Numerologiczną wibracją roku 2019 jest liczba 3.W celu obliczenia osobistego roku numerologicznego musisz dokonać kilku prostych działań: - Oblicz swoją liczbę urodzenia, np.:
01-01-1990 =
0+1+0+1+1+9+9+0 = 21,
2+1=3

- Następnie dodaj do siebie wszystkie cyfry wchodzące w skład roku 2019:
2+0+1+9=12 ,
1+2=3.

- Po otrzymaniu dwóch liczb : liczby urodzenia (3) oraz aktualnego roku (3),
dodajemy je do siebie : 3+3=6

W ten sposób otrzymamy liczbę osobistego roku numerologicznego

Jedynka (1):
Materia:
Mogą pojawić się nowe pomysły, które nabiorą silnej energii do zmaterializowania ich. Mówią, że złota rybka spełnia tylko trzy życzenia. Uważaj, zatem czego pragniesz. Wykorzystaj swoją szansę dobrze. Poczujesz się jak dobry organizator i przywódca/lider. To dobry moment na rozpoczęcie biznesów stworzenia czegoś nowego. Doświadczenie, które zebrałeś w poprzednim roku będziesz potrafił dobrze wykorzystać.

Uczucia:
Jedynka sprzyja energii materialnej, ale to też dobry moment na "zasiewanie ziarenek", z których będzie można później zbierać plony, - co to oznacza? Rozpoczynanie nowych związków, przyjaźni, powiększanie rodziny. Wszelkie niedokończone sprawy z poprzedniego roku, które były dla Ciebie nie przyjemne i trudne w tym roku nabiorą pozytywnego dla Ciebie wydźwięku. To czas na dużo ciepła i sympatii

Dwójka (2):
Materia:
Czas usiąść i przyjrzeć się przedsięwzięciom, jakich podjąłeś się w ubiegłym roku. Dwójka to dualizm i współpraca. Przemyśl, czy tworzenie czegoś w pojedynkę nie jest dla Ciebie zbyt obciążające. Podziel się swoimi obowiązkami z drugą osobą - dzięki temu możesz więcej zyskać

Uczucia:
W relacjach będziesz kierować się intelektem. Staniesz na straży prawdy, dzięki czemu rozwiążesz wiele konfliktów. Swoją mądrością będziesz dzielić się z innymi, przez co będziesz traktowany, jako autorytet - doskonale będziesz wczuwać się w sytuację innych. Wykażesz się ogromną empatią. W swoim mistrzostwie nie zapomnij o osobach, które mogą być nieprzychylne. Jeśli napotkają Cię trudności, przyjmij je, jako doświadczenie.

Trójka (3):
Materia:
W sytuacjach, w których chcesz się poddać, pamiętaj, że wiara czyni cuda - uwierz, że dasz radę. Nie uciekaj od sytuacji, które na pierwszy rzut oka są dla Ciebie nie do przeskoczenia. Dzięki swoim talentom stawisz czoła problemom z korzyścią dla siebie.

Uczucia:
Możesz czuć, że ktoś obserwuje Twoje poczynania i próbuje wpłynąć na Ciebie. Skup się na doświadczaniu siebie i doprowadzaniu spraw do końca. Udzielając innym rad będziesz odbierany, jako dobry psycholog. Uważaj na uczucia takie jak złość, gniew, zazdrość - mogą wprowadzić dużo chaosu w Twoich relacjach.

Czwórka (4):
Materia:
Problemy w sprawach materialnych kończą się, by mogło wszystko pójść w dobrym kierunku. Czasem będziesz musiał walczyć o swoje, - ale warto, wprowadzisz tym harmonię. Ten rok jest ukierunkowaniem materii i spraw z nią związanych na stabilizację, skoncentrowanie i osiągniecie wyznaczonego przez Ciebie celu. Sytuacje ekstremalne w tym roku doprowadzą Cię do ogromnej satysfakcji.

Uczucia:
Nie podejmuj pochopnych decyzji w relacjach. Działaj ze świadomością, że efekty przyjdą z czasem. Twoje relacje z innymi nabiorą intensywności a Ty będziesz wykazywać się dojrzałością emocjonalną. Poczujesz się odpowiedzialny i stabilny.

Piątka (5):
Materia:
Spodziewaj się sytuacji konfliktowych i problemowych. Mierz siły na zamiary. Będziesz mieć wrażenie, że wszystko, za co się bierzesz idzie bardzo oporowo. Nie rezygnuj, powoli, ale dokończysz wszystko. Bądź otwarty na zmiany - z pozoru mogą wydawać Ci się fatalne, lecz to one doprowadzą do pozytywnego efektu.

Uczucia:
Będziesz mógł liczyć na wsparcie rodziny. Relacje z przeszłości mogą zostać zawieszone. Ten rok zmusi Cię do zmiany perspektywy. Możesz doświadczyć braku sprawiedliwości. Nie bój się, idź z biegiem wydarzeń i sam zobaczysz, że to, co Cię spotka będzie korzystną transformacją.

Szóstka (6):
Materia:
odczujesz równowagę materialną jak i emocjonalną. Dzięki wiedzy zdobytej z poprzedniego roku ruszysz sprawy materialne do przodu. Spodziewaj się pomocy od innych osób. Pomogą Ci uzyskać "świeże spojrzenia" na sprawy materialne. Wykorzystaj swoją inteligencję i intuicję w działaniu -ten rok Ci sprzyja.

Uczucia:
We wszystkich relacjach dojdziesz do porozumienia z drugą stroną. Nie trzymaj się minionych rozczarowań. To dobiegło końca.
Jeżeli planujesz ślub/zaręczyny/dziecko to jest to dobry moment. Spodziewaj się zaskakujących doświadczeń. Otwórz się i czerp z życia same korzyści. To rok, w którym ludzie będą przy Tobie, lecz wszystko, co zbudowane jest na fałszu i nieszczerości odejdzie.

Siódemka (7):
Materia:
Ostrożność i powściągliwość w sferze materialnej - ty będzie charakteryzował się ten rok. Będziesz narzucać sobie wysoko poprzeczkę w realizacji wyznaczonych celów, lecz wybieraj praktyczne rozwiązania - to podwoi efekty.

Uczucia:
Rok porządkowania relacji. Zrobisz roszadę w relacjach emocjonalnych. Odetniesz wszystko i wszystkich, którzy mają negatywny wpływ na Twoje uczucia i emocje. Na takim gruncie zaczniesz tworzyć nowy etap w życiu. To dobry rok na pozbycie się złych nawyków jak również nałogów. Słuchaj swojego wnętrza i zaufaj intuicji. Zastanów się nad duchową sferą w życia.

Ósemka (8):
Materia:
Sprawy, w których miałeś związane ręce ruszą "z kopyta" do przodu. Sytuacje, których nie dostrzegałeś i podświadomie broniłeś się przed nimi ujawnią się byś mógł z nich skorzystać. Zaczniesz wyciągać odpowiednie wnioski z sytuacji, które w ubiegłym roku przysporzyły Ci trudności. Wszystko, na co się otworzysz będzie skutkowało wkroczeniem w nowy etap pełen przychylności

Uczucia:
Osiągniesz stabilność emocjonalną. Doświadczysz wielu pozytywnych i ciepłych emocji. Ludzie w Twoim otoczeniu będą liczyli się z Twoim zdaniem, będą traktować Cię jak "lekarza dusz". Wszystko, co masz do powiedzenia zostanie zauważone i docenione.

Dziewiątka (9):
Materia:
Wszelkie nieporozumienia związane z energią materialną zostaną zakończone. To rok, w którym zamykasz i kończysz wszystko, co niedokończone. Nie jest to czas na nowe przedsięwzięcia. Nie podchodź do tego roku negatywnie - nie będzie najłatwiejszy, ale to czas bardzo ważny dla Ciebie. Zdasz sobie sprawę, że to, czego pragniesz jest na wyciągnięcie ręki i z takim podejściem wejdź w kolejny rok, w którym to, po teraźniejszym porządkowaniu i zamykaniu spraw, możesz kreować nową rzeczywistość.

Uczucia:
Odczujesz upragnioną stabilizację. Wszystko, co robisz będzie teraz miało ogromny wpływ na Twoich najbliższych. Nie jest to dobry moment na rozpoczynanie nowych związków. To czas wewnętrznego oczyszczenia. Zobacz jak zmienia się Twoje życie i relacje z innymi w momencie, kiedy to TY zbliżasz się do swojego ideału szczęścia


Sandra Nadya Zapytaj eksperta INFO
Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, z chęcią udzielę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, porozmawiam z Tobą, pomogę obrać właściwą ścieżkę w Twoim życiu - zgodną z Twoim Najwyższym Dobrem, oczyszczę i wzmocnię Twoją energetykę i dołożę wszelkich starań by sprostać Twoim oczekiwaniom w zakresie magii. 708 688 904
NIEDOSTĘPNY
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 688 904708 688 904 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9040048 224 628 904 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji