widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-08-14

Każdy z nas się czegoś boi. A ty?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Każdy z nas się czegoś boi. A ty?" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita."Przeżyłem wiele lat i miałem wiele problemów, z których większość nigdy się nie wydarzyła" napisał Mark Twain.

Dziś chcę podzielić się z tobą refleksją na temat lęku. Już sam temat może wywoływać w tobie to uczucie, kiedy ściska w splocie słonecznym i trudno odetchnąć.

Chcę przedstawić ci nową analizę, którą robię na Magicznych Wrotach. Sprawdzenie, czy i w jakim stopniu twój lęk jest zasadny. O utratę miłości, pracy, zdrowia. Każdy.

Lęk adekwatny, wyolbrzymiony i wymyślony.

Lęk adekwatny jest ważny, bo to jest sygnał dla ciebie do akcji, do zmiany kierunku, do przemyślenia od nowa i zadziałania inaczej. Podejdź konkretnie. Tak jak wiesz albo według nowej strategii.

Lęk wyolbrzymiony, nieadekwatnie duży znamy wszyscy. Kiedy idziesz na spotkanie, randkę, czy egzamin i boisz się nieuszanowania twoich uczuć, odrzucenia, może się okazać, że pierwsze lody stopniały i lęk był zasadny, tylko dużo mniejszy. Nie wyszarpałby się tak bardzo, nie umęczył.

Lęk wymyślony, często przed utratą zdrowia, opuszczeniem, biedą. Mam na myśli takie sytuacje, kiedy ktoś ci mówi "Beze mnie zginiesz" "Nikt cię nie zechce, jeżeli odejdziesz". To jest lęk wymyślony poprzez czyjąś manipulację. Sami też potrafimy się tak niepokoić. Wykreować sobie lęk przed czymś, co nigdy się nie wydarzy. Czasem nawet lęk przed lękiem.

Sprawdźmy, w którym miejscu jest twój lęk. Zapraszam _ Tamita


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji