widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-10-07

Trójka w Czwórce, czyli czas na rozwijanie siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Trójka w Czwórce, czyli czas na rozwijanie siebie. " przygotowanym przez naszego eksperta Ania Diakowska.Witaj Trójko - urodzona, by błyszczeć, przyjazna i wielkoduszna wobec wszystkich, nie przejmująca się konwenansami, patrząca na świat swoimi kategoriami, w których brak takich słów jak złośliwość ( no chyba, że w innych częściach Portretu Numerologicznego masz sporo ósemek, lub w horoskopie astrologicznym w ważnych miejscach pojawia się Mars, bądź jesteś Skorpionem ), poszukująca piękna wszędzie, uwielbiająca być w centrum zainteresowania, co dzieje się bezwiednie, mająca łatwość słowa pisanego i mówionego, ale niekiedy kapryśna, małostkowa i pobłażliwa wobec siebie.

Jak znajdziesz się w Czwartym Roku Osobistym, który niesie stabilność, pewność, myślenie o sferze materialnej, będący zaprzeczeniem prawie że Twojego swoistego " ADHD " ?

No i znowu mam swoisty bunt przeciw ogólnemu odczytowi Czwórki w takim połączeniu ( a może po prostu to ta moja strzelcowo-dziewiątkowa upartość w szukaniu połączeń przyczynowo - skutkowych w zupełnie innych miejscach, niż zwykło się to robić ? ) Teoretycznie powinno wiać nudą. A u Was pokazuje mi się zupełnie co innego ! Owszem, 7 rok daje wycofanie z życia, który lubicie, w przysłowiowym "błysku fleszy", zgłębianie swojej natury, duszy, swoich potrzeb duchowych, naukę w dosłownym znaczeniu tego słowa i gdyby to połączyć tak, jak się to utarło to wyszedłby klops. No gdzie Wy i rozkminy filozoficzne :D !

Mnie się tu pokazuje zupełnie inna możliwość, a brzmi ona tak : No ok, wiem, że jestem cudna, mądra, mam w sobie mnóstwo ukrytych talentów, więc w tym roku będę mieć szansę na skupienie się i zastanowienie, który z nich wybrać i rozwijać z korzyścią dla mnie i co najważniejsze - w zgodzie z moją naturą ! No bo przecież teoretycznie Czwórka daje możliwość ustabilizowania się i życia według stabilnych, pewnych i przewidywalnych norm, tylko - czy Ty się do tego nadajesz ? Przecież Ty i skrupulatność to jakby założyć ptakowi szelki i spróbować wyprowadzić go na spacer :) I nie jest to złe. Po prostu taka jesteś Trójko.

Jak więc wykorzystać tą Czwórkę, by zamiast wbijać w podłogę, wyniosła Cię wyżej ? Bądź z sobą szczera, ot co. Zrób sobie rachunek, rozpiskę - jestem taka i taka. I ... już ( Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że pojawiłoby się tu inne słowo, ale nie wypada ;-) Wybierz, co zaniedbałaś w ostatnim czasie. I na tym się skup, choćby to było na przykład tworzenie origami czy napisanie książki kucharskiej. Ważne, by było to zgodne z Tobą, nie z tym, o czym wszyscy trąbią, że w Siódemce trzeba się rozwijać duchowo, odnaleźć sens życia itd. etc itp... Pamiętaj, dla każdego sens życia jest inny i nie daj się wbić do jednego wora. To nie o to. Ty zostałaś stworzona do lekkości, uśmiechu, pasji i przekazania innym, że istnieje inna, lżejsza odsłona tego Świata, w którym przyszło nam żyć tu i teraz. Wykonać :)

A co dla Cię mają karty wyroczni szamańskiej ?
Deer - Jeleń znaczy się :) I cóż on przekazuje ?

Mam oczy szeroko otwarte i z zachwytem dostrzegam wokół zarówno wielkie dobro oraz świadomość wielkiego niebezpieczeństwa. Ból innych wprawia mnie w zakłopotanie, a nawet sprawia mi ból, ale mój delikatny dotyk jest wszystkim, co konieczne. Piękno jest subiektywne, a moja wiedza o nim to moja wolność i radość. Cicho stąpam po Twojej ścieżce - przypominam Ci, byś był sobie drogi !

Podaruj sobie delikatność, szczególnie w chwilach stresu. Uczę Cię o konieczności trzymania się z dala od spraw innych ludzi. Próbując pomóc, możesz jedynie zaszkodzić, przede wszystkim sobie. Bądź dla siebie łagodny.

Widzicie ? No ja naprawdę mocno je tasuję, a patrzcie, jakie przekazy !
Zatem do dzieła - odkrywaj siebie na nowo !


Ania Diakowska Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Drodzy klienci. W związku ze zmianami w prawie telekomunikacyjnymi, aby móc nadal korzystać z moich usług konieczny będzie kontakt z Biurem Obsługi Klienta Waszego operatora i zniesienie blokady na numery wysokopłatne, którą to blokadę nakłada owa zmiana.
Zadzwoń na
708 708 002708 708 002 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0810048 227 184 081 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji