widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-08-04

Podpowiedzi z kart Tarota na sierpień 2020

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Podpowiedzi z kart Tarota na sierpień 2020" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Renata.
Baran 3.21-4.20

Sierpień dla Baranów może okazać się przełomowym miesiącem. Niektórzy z Was zakończą jakieś przedsięwzięcie lub też znajdą się na rozdrożach. Zapowiadają się poważne zmiany w życiu i zupełnie nowe sytuacje. Możecie odbudować pewne sprawy i doprowadzić je do szczęśliwego zakończenia. Niektórzy z Was mogą otrzymać wiadomość zawierającą korzystną propozycję. Zaczniecie porządkować swoje życie. Niewykluczone też, że część z Was podejmie decyzję o założeniu rodziny Możecie powrócić do planów z przeszłości i znów zacząć je realizować. Być może nieoczekiwanie rozwiążecie swoje problemy. Wasze zdolności mediacyjne pomogą na konstruktywne rozwiązanie konfliktów. Pojawi się szansa na poprawę stosunków z krewnymi. Postarajcie się w tym czasie załatwiać na bieżąco swoje sprawy i nie przekładać niczego na później. Bądźcie uważni, abyście nie przegapili pojawiających się okazji. Dokonujcie przemyślanych osądów dotyczących Waszego życia, a następnie podejmujcie decyzje, których jesteście pewni. Tylko uczciwość wobec siebie zagwarantuje Wam osiągnięcie sukcesu.

Byk 4.21-5.21

Każdy drobiazg, może spowodować u Was lawinę niekorzystnych odczuć. Będzie cechować Was bardziej refleksyjne podejście do życia. Pochłonięci będziecie sobą i skupiać będziecie się na swoich przeżyciach wewnętrznych. Możecie też być obojętni wobec innych ludzi. Z łatwością udzielać się Wam może zły nastrój oraz towarzyszyć może uczucie zdenerwowania,. Niespodziewanie zatęsknicie za kimś lub za czymś co kiedyś utraciliście bezpowrotnie. Prawdopodobnie odczuwać również będziecie niechęć do wykonywania powierzonych Wam obowiązków oraz brak motywacji. Porozmawiajcie z kimś o swoich problemach. Nie traćcie czujności, gdyż może pojawić się szansa, która może Was ominąć, jeśli jej nie dostrzeżecie. Poszukajcie swojej drogi i inspiracji, dzięki czemu Wasze życie na nowo zyska sens.

Bliźnięta 22.05-22.06

Wkroczycie w nową i ekscytującą fazę życia. Podejmiecie się realizacji nowego przedsięwzięcia co może się wiązać z pewnym ryzykiem. Możecie podjąć decyzję o zakończeniu pewnego etapu w życiu i podjąć decyzję o rozpoczęciu czegoś nowego. Zapragniecie urozmaicić swoje życie i mieć z niego więcej radości. Sierpień będzie sprzyjał zawieraniu nowych znajomości. Samotne Bliźnięta mogą przeżyć miłość od pierwszego wejrzenia. Być może dla niektórych z Was będzie czas, w którym podejmiecie nową pracę. Ponadto możecie wybrać się w podróż w miejsce, którego nie znacie. Otwórzcie się na wszelkie aspekty życia, gdyż prawdopodobnie pojawią się przed Wami nowe możliwości. Ważne jest aby uwierzyć w siebie i własne siły.

Rak 6.23-7.22

W sierpniu mogą pojawić się wyzwania, takie, które Was przerosną, równocześnie możecie odczuwać niechęć, aby stawić czoła nowym sytuacjom. Możecie mieć problem z uspokojeniem myśli. Towarzyszyć Wam może napięcie spowodowane poczuciem zagrożenia, konfliktami lub intrygami. Nie angażujcie się w nie i postarajcie się ich unikać. W tym czasie warto zachować ostrożność i uwagę, być wytrwałym i konsekwentnym. Pojawiające się przeszkody mogą być łatwiejsze do pokonania niż się Wam wydaje i zrealizujcie z powodzeniem to co sobie zaplanowaliście na ten miesiąc. Ktoś może zwrócić się do Was o pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Uwierzcie w siebie, zachowajcie odwagę, nie poddawajcie się i chrońcie wszystko to co do tej pory udało się Wam osiągnąć.W swoich działaniach wykażcie się tolerancją i bezinteresownością.

Lew 7.23-8.23

Zapowiada się udany i pracowity miesiąc. Skupiać się będziecie raczej na praktycznej stronie życia. Sierpień będzie Wam sprzyjał w rozwiązywaniu ważnych życiowych dylematów. Zapowiadają się ekscytujące spotkanie lub inne romantyczne wydarzenie. Panie mogą spotkać mężczyznę, który w przyszłości odegra ważną rolę w ich życiu. Świadomie odnoście się do swoich emocji i nie unikajcie okazywania uczuć. Pojawią się nowe okazje na niwie zawodowej. Pamiętajcie, że dobry plan i organizacja przyniosą Wam sukces w tej sferze. Być może część z Was wyjedzie za pracą, która w przyszłości przyniesie Wam zadowolenie finansowe. Wykażcie się dużą dozą cierpliwości i realizmu. Uszanujcie swoje obietnice i zobowiązania. Porzućcie planowanie i zacznijcie działać. Uważajcie jednak, by nie zgubiła Was zbytnia pewność siebie. Pozamykajcie zaległe sprawy. Pozbądźcie się rutyny i bądźcie spontaniczni.

Panna 8.24-9.23

Dla Panien sierpień będzie miesiącem sprzyjającym nauce, pełnym refleksji oraz duchowych przeżyć, a także czasem wyjątkowo spokojnym i bez przykrych niespodzianek. Możecie poszerzyć krąg Twoich przyjaciół, bądź dołączyć do jakiejś grupy. Prawdziwą przyjemność przyniesie Wam czas spędzony w rodzinnym gronie. Dojrzejecie do pewnych decyzji i zachowań. Chcąc, aby sprawy ruszyły z miejsca będziecie musieli dostosować się do pewnych zasad. W Waszym otoczeniu może pojawić się osoba, którą darzycie szacunkiem i czujecie do niej respekt. Ktoś może udzielić Wam pomocy lub wskazać Ci drogę do prawdy. Wykażcie się cierpliwością w stosunku do bliskich Ci osób i nie bądźcie radykalni w swoich poglądach. Otwórzcie się na nowe idee. Uważajcie na wydatki oraz swoją naiwność wobec innych ludzi.

Waga 9.24-10.23

Sierpień może nie należeć do tych najlepszych miesięcy. Staniecie w obliczu sytuacji, która wyprowadzi Was z równowagi i może spędzać sen z powiek. Możecie wdać się w dyskusję podczas, której będziecie musieli w sposób logiczny przekonywać adwersarza do swoich racji. Korzystajcie z różnych źródeł informacji. W tym miesiącu pozytywne myślenie będzie dla Was podstawą. Negatywne myśli mogą powodować największe obawy. Mogą u Was pojawiać się wyrzuty sumienia oraz złe obrazy z przeszłości. Być może znajdziecie się w niekorzystnym położeniu lub będziecie musieli skonfrontować się z czymś czego obawialiście się od pewnego czasu. Możecie mieć wątpliwości co do swojego partnera. Zachowajcie spokój, gdyż wiele obaw może być wytworem wyobraźni. Towarzyszyć Wam może poczucie osamotnienia. Część z Was zapragnie bliskości i ciepła ze strony drugiej osoby. Istnieje także prawdopodobieństwo wystąpienia niebezpieczeństw z zewnątrz. Zwróćcie uwagę na możliwości jakie mogą się pojawić przed Wami w przyszłości pozwalając równocześnie przeszłości na odejście. Bardziej niż zwykle możecie odczuwać skutki zmęczenia i stresu. Spotkajcie się lub porozmawiajcie z kimś, kto może Was wesprzeć psychicznie.

Skorpion 10.24-11.22

Bieżący miesiąc będzie sprzyjał podejmowaniu ważnych decyzji. Możecie otrzymać wartościową radę od inteligentnego profesjonalisty. Dzięki wrodzonej inteligencji możecie doznać zaszczytów i osiągnąć pozycję, do której już od dawna dążyliście. Będzie to miesiąc sprzyjający zawieraniu korzystnych umów lub porozumień. Nie wchodźcie w konflikty z człowiekiem bezwzględnym, od którego zależy pomyślność załatwianych przez Was spraw. W Waszym życiu, życiu Waszej rodziny lub pomiędzy Waszymi znajomymi mogą wystąpić kwestie sporne. Możecie przeprowadzić rozmowę ze swoim partnerem/ką , na temat podziału obowiązków lub wspólnej przyszłości. Dobrze zaplanujcie ten czas a do wszelkich nagłych wydarzeń podchodźcie z ostrożnością. Bądźcie asertywni i postarajcie się nie kontrolować wszystkiego wokół za wszelką cenę. Zrównoważcie względy emocjonalne i mentalne. Wypowiadajcie swe myśli z pewnością siebie, a we wszelkich rozmowach wykazujcie się rozwagą.. Skorzystajcie również ze swoich doświadczeń i umiejętności, wykorzystajcie urok osobisty i mądrość. Ważne by podejmowane przez Was decyzje były sprawiedliwe i uwzględniały racje innych osób.

Strzelec 11.23- 12.21

Przygotujcie się na miesiąc, w którym nadejdzie wiele doświadczeń. Możecie nie mieć możliwości zaspokojenia swoich potrzeb, a pewne sprawy mogą potoczyć się niezgodnie z wcześniejszym planem. Towarzyszyć Wam mogą obawy dotyczące pieniędzy lub pozycja zawodowa może wydawać się niepewna. Możecie mieć dużo wydatków. Racjonalnie gospodarujcie środkami finansowymi, bądźcie ostrożni we wszelkiego rodzaju inwestycjach, gdyż możecie ponieść straty. Może to być także trudny i przełomowy czas jeżeli chodzi o relacje międzyludzkie. Wasza relacja uczuciowa może zostać wystawiona na próbę. Być może poczujecie niedosyt i stwierdzicie, że czegoś brakuje Wam w relacji partnerskiej. Możecie popaść w konflikt z bliską Wam osobą. Pod Waszym kątem mogą posypać się oskarżenia. Uporządkujcie więc swoje domowe sprawy. Nie pozostawajcie sami ze swoimi problemami. Pamiętajcie, że mentalność braku tworzy rzeczywistość pełną braków.

Koziorożec 12.22-1.20

Zapowiada się czas odpoczynku. Nie zabraknie Wam powodów do radości. Odczujecie nadzieję na lepszą przyszłość. Poczujecie sie na tyle aktywni, że będziecie z ochotą brać udział w tym co będzie działo się wokół. Będziecie pogodni i towarzyscy. Będzie to odpowiedni czas na podjęcie konkretnych działań, mających na celu dokonanie pożądanej przez Was zmiany. Pomyślne załatwicie wszelkie sprawy. Jeśli jesteście bezrobotni możecie trafić na odpowiednią ofertę. W pracy nie zabraknie Wam dobrych pomysłów, powróci motywacja i chęć do działania. Towarzyszyć Wam będzie satysfakcja i zadowolenie z podejmowanych działań. Niektórzy z Was mogą otrzymać nagrodę lub uzyskać wiadomość o awansie. Może również pojawić się szansa na załagodzenie konfliktu z bliską osobą i naprawienie relacji. W wesołej atmosferze możecie świętować rezultaty swoich działań. Wasze plany uczuciowe z całą pewnością się powiodą. Część z Was może uczestniczyć w ważnym wydarzeniu rodzinnym lub towarzyskim, albo też zostanie na nie zaproszona. Bądźcie gotowi na przyjęcie nowych doznań i nie obawiajcie się zmian. Świętujcie nie tylko swoje osiągnięcia, ale również osiągnięcia innych ludzi.

Wodnik 1.21-2.18

Skupieni będziecie na umacnianiu swojej pozycji zawodowo-materialnej. Poprawie mogą ulec warunki pracy. Możecie liczyć na awans lub otrzymacie informację o poprawie sytuacji finansowej. Rozważnie podejmujcie decyzje. Towarzyszyć Wam może huśtawka emocjonalna, poczucie niepewności w związku z nagłym zwrotem sytuacji. Możecie stanąć przed koniecznością szybkiego podjęcia decyzji Prawdopodobnie będziecie musieli wykazać się elastycznością i dokonać wyboru spomiędzy dwóch opcji, opowiedzieć się po czyjejś stronie lub ustalić priorytety. Niektórzy z Was znajdą dodatkowe zatrudnienie. Wykażcie się umiejętnością dostosowania się do zmiennych sytuacji. Nie porównujcie się do innych, zapanujcie na swoimi emocjami i konsekwentnie realizujcie to co zaplanowaliście. Zróbcie sobie chwilę przerwy, aby się wyciszyć. Jak tylko poprawicie swój nastrój, z łatwością podejmiecie właściwą decyzję.

Ryby 2.19 -3.20

Przytłoczyć Was może nadmiar obowiązków spoczywających na Waszych barkach. Prawdopodobnie będzie to miesiąc pełen ciężkiej pracy. Równocześnie możecie odnosić wrażenie zatrzymania się postępów, w działaniach, które będziecie podejmować w najbliższym czasie. Prócz tego, możecie czuć się również zniechęceni oraz zmęczeni sprawami bliskich Wam osób. Bądźcie cierpliwi i nie zrażajcie się przejściowymi trudnościami, które mogą pojawić się na Waszej drodze. Chrońcie się przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Podejmując się ważnych przedsięwzięć miejcie poczucie odpowiedzialności za siebie i swoje czyny. Zaakceptujcie pomoc od innych i usuńcie zbędne aktywności z harmonogramu działań.


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 948708 688 948 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7580048 224 179 758 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji