widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-12-14

Księżyc w Nowiu 14 grudnia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Księżyc w Nowiu 14 grudnia" przygotowanym przez naszego eksperta Szeptunka Yosei.Księżyc w Nowiu to ekscytujący czas, ale wchodząc w ,,nowe" można czasami czuć się niepewnie. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, aby upewnić się, że to co robisz czynisz dobrze, czy nie. Karty w tym czytaniu są drogowskazami, czy idziesz właściwą drogą.

O cyklach księżyca

Ilekroć Księżyc jest w nowiu, zaczynają się dwa cykle: ten, który trwa 28,5 dnia do następnego nowiu i ten, który trwa sześć miesięcy, aż do pełni księżyca w tym samym znaku zodiaku co nów.

Najbliższy nów w Strzelcu 14 grudnia 2020 r. Będzie miał 28,5-dniowy cykl do 13 stycznia i będzie miał sześciomiesięczny cykl, gdy pełnia księżyca w Strzelcu pojawi się 26 maja 2021 r.

Obydwu tych osi używam w mojej naturalnej magii i czuję, że obie są niezwykle ważne. Wydaje się, że krótszy cykl przygotowuje grunt pod dłuższy półroczny.

Opracowałam czytanie tarota tak żeby szukać znaków na następne sześć miesięcy. Świadomość tego co może się zdarzyć- pomaga w podejmowaniu decyzji . Pomogą zachować czujność w wykonywanych działaniach i pokazuje gdy być aktywnym a kiedy uważać.

Czytanie Tarota dla znaków na następne sześć miesięcy

Tasując karty koncentruje się na planie, założeniu pytaniu jakie podeśle mi do analizy.
Rozkładając karty głośno wypowiadam zaklęcie :

 "Znaki, które należy znać i znaki, które należy zobaczyć.
Sześć miesięcy znaków, prześlij mi.
Symbole, ludzie, miejsca i znaczenia
Aby pokazać mi, że jestem na ścieżce, której szukam ".

Wybieram sześć kart ze środka talii. Układam w łuku od lewej do prawej strony.

Te karty przedstawiają znaki dla każdego z sześciu miesięcy.

W swojej księdze cieni zapisz nazwę, obrazy i znaczenie kart.

Na przykład:

1. Grudzień: Siła: lew, uśmiechnięta kobieta, przyjmowanie niebezpieczeństwa, dzikie zwierzę numer 8, znak nieskończoności, diadem / korona, czerwone zasłony, góry, błękitne niebo z chmurami, odwaga, moc, pewność siebie, siła

W tym sytlu opisuje każdą z 6 kart na najbliższe półmroku .Przez następne sześć miesięcy obserwuj te znaki, aby wiedzieć, że jesteś na właściwej ścieżce.

Kiedy otrzymasz znak, poszukaj czegokolwiek, co może doprowadzić cię do twoich zamiarów w owym czasie. Na przykład, jeśli Twoją kartą była Siła i widzisz lwa, poszukaj innych symboli na karcie, takich jak uśmiechnięta kobieta lub znak nieskończoności.

Znaki na kartach mogą doprowadzić cię do ludzi, którzy mogą pomóc urzeczywistnić Twoje intencje.

Zapisz znak w swoim dzienniku  a także, jak myślisz, co oznacza dla twojej wybranej drogi. Podejmij dodatkowe działania zgodnie z tym co widzisz i czujesz. Siła, może również oznaczać że będziesz musiał będziesz musiał wzmocnić swoje intencje, aby udowodnić, że tego właśnie chcesz, lub być może będziesz musiał być silny i nawet czasem powalczyć o swoje . Rób co uważasz za słuszne. Czytaj Kartę i słuchaj intuicji.


Szeptunka Yosei Zapytaj eksperta INFO
Jestem tu dla Ciebie. Jesteś na zakręcie- razem poszukamy drogi.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 900708 688 900 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9000048 224 628 900 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji