widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-01-11

Moc zaklęta w kamieniu.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Moc zaklęta w kamieniu." przygotowanym przez naszego eksperta Szeptunka Yosei.Czym jest kamień? Wiele definicji opisujących , skały, minerały pojęcia filozoficzne itd. W nich wszystkich najważniejsze jest , że to twarda substancja naturalna. Kamieni jest wiele, ale niemal każdy pochodzi sprzed wielu, wielu lat, a ukształtowały go czas, woda, wiatr czy ogień. I w ten prosty (wiem i przepraszam, zbyt uproszczony) sposób dowiadujemy się, że w zwykłej bryłce znalezionej na spacerze tkwi moc wszystkich żywiołów. I tu jest najprostsza odpowiedź dlaczego kamienie mają w sobie magiczną moc, dlaczego stają się talizmanami i dlaczego chodząc nadmorską plażą zatrzymujemy się przy niektórych egzemplarzach i wieziemy tysiące kilometrów do domu.

Są kamienie , które posiadają dodatkową wartości materialną dzięki rzadkości swojego występowania, są inne które mają piękne kolory i kształty a ich chemiczne właściwości mają działania takie jak minerał w nich zawarty .

Dla przykładu: Cytryn jest odmianą kwarcu. Przyjmuje barwy od żółtej po ciemnopomarańczową. Emituje dobre samopoczucie, daje ciepło i żywotność,  dodaje pewności siebie. Rozwesela tez dusze. Przypisuje się mu właściwości lecznicze. Pomaga na depresję, nerwowość, zmęczenie. Ożywia przemianę materii, wspaniały przy dolegliwościach trawiennych- wspomaga osoby walczące o szczupłą sylwetkę.

Inny przykład Chalcedon jest odmianą skrytokrystalicznej krzemionki o włóknistej strukturze, zbudowanej z kwarcu i moganitu. Chroni przed negatywnymi wpływami.
Chalcedon dobry jest dla mówców, pozwala w prostszy sposób zamieniać myśli na słowa, ułatwia kontakty, dodaje elokwencji i pewności siebie. Dobry prezent dla osób występujących przed dużą publicznością. Wyzwala towarzyskość. Uznany jest za skuteczny amuletem chroniący przed utonięciem.

Takich przykładów są dziesiątki, i oczywiście jeśli szukasz kamienia dla siebie-chętnie pomogę w wyborze. Jednak mój artykuł dotyczy kamieni całkiem zwyczajnych, fragmentów skał, bryłek itd.

Bo według mojej wiedzy i wiary wystarczy by taki kamień zwrócił Twoją uwagę na spacerze a już staje się amuletem.

Dobierasz kamień do okoliczności czy do problemu jaki akurat Cię trapi. Bierzesz go i ściskasz w dłoni- jeśli to właśnie ,,ten" który powinieneś ze sobą zabrać w powiązaniu z wilgocią zaciśniętej pięści zmieni kolor. Czasem to tylko zmiany odcienia, ale są kamienie, które nawet bardzo potrafią się wybarwiać w dłoni- wcale jej przy tym nie farbując (nie mylić z kredą czy cegłą).

Nosisz tak dobrany talizman tak długo jak czujesz jego działanie. Do czasu gdy problem zacznie się rozwiązywać, gdy zobaczysz , że zaczyna on ciążyć w twojej kieszeni. Wtedy wypowiadając właściwe życzenie wyrzucasz go za siebie - i oddychasz z ulgą bo nie tylko będzie Ci lżej na kieszeni ale poczujesz też ulgę jakbyś razem z nim wyrzucał obciążające Cię kłopoty.

Nie bierz kolejnego kamienia natychmiast- nie licz , że tak rozwiążesz wszystkie kłopoty. Noszenie całej torby różnych kamyków niestety nie pomaga - musi to być ten jeden jedyny , i musisz wierzyć, że pomaga i musisz dać mu czas by zadziałał- i nie zastępuj go natychmiast następnym.

Tak prosta magia otacza nas wszędzie - trzeba tylko umiejętnie się nią posługiwać, ale nie liczyć na to , że magia może poukładać całe Twoje życie- tylko Ty sam możesz sprawić by było ono dobre i poukładane.


Szeptunka Yosei Zapytaj eksperta INFO
Jestem tu dla Ciebie. Jesteś na zakręcie- razem poszukamy drogi.
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 688 900708 688 900 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 628 9000048 224 628 900 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji