widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-02-11

HOROSKOP WALENTYNKOWY 2013 r.

Zapraszamy do zapoznania się z Horoskopem Walentynkowym na rok 2013.


Baran Baran
I Dekada

W tym dniu drogie Barany pozwólcie swojemu partnerowi na hojność . Podczas tego dnia bądź wobec swojego partnera czuła i delikatna. Magia tego dnia Wam sprzyja.

Partner dla Barana - Twój partner może żyć z dala od Ciebie. Osoba dość surowa i nie potrafiąca pokazywać swoich uczuć.

II Dekada

Niestety 14 luty musicie poświecić pracy, lub nauce. Partner zaplanował magiczny dzień, pełen atrakcji. Będzie czuły nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zrób wszystko, by go nie zawieść.

Partner dla Barana - partner z przeznaczenia. Ta miłość Was sama odnajdzie. Może być osoba związana z handlem i podróżami. Za około 3 lata

III Dekada

Partner zaproponuje Wam coś nowego,taka zmiana podziała romantycznie, nawet na najbardziej wymagające Barany. Nie kapryś , gdyż możesz zakłócić miłą atmosferę. Jeśli nie masz nikogo bliskiego , wyjdź z domu, bo jest okazja , że spotkasz kogoś wyjątkowego.

Partner dla Barana - na waszej drodze stanie ktoś ze świata, z podróży. Osoba zmienna i mobilna. W lutym, lub w okresie wiosennym.

BykByk
I Dekada

Podczas tego dnia wyjdźcie z domu gdzieś, gdzie możecie się zabawić. Dbajcie o dobrą atmosferę między Tobą a partnerem, by nie zakłócić tak wyjątkowego dnia.

Partner dla Byka -młody mężczyzna agresywny , lub spontaniczny i nieobliczalny w swych poczynaniach, zazdrośnik . Poznasz go późnym latem,wczesną jesienią, nagle , niespodziewanie.

II Dekada

Podczas tego dnia nie będziesz tryskał optymizmem. Jednak pomyśl o wyjątkowości tego dnia i postaraj się zaskoczyć bliską osobę drobiazgiem, czymś, co sprawi mu przyjemność i pozostanie jego talizmanem do końca życia.

Partner dla Byka - nowa miłość,młody kochanek. Możesz tą osobę poznać w pracy ,lub może być związana z Twoja pracą, szkołą. Wysportowany, młody, aktywny, mobilny, szybki i dynamiczny. Około miesiąca.

III Dekada

Dzisiejszego dnia obudzą Was sny związane z miłością. Bądź miła dla partnera. On zaplanował ten dzień po swojemu , skorzystaj z tego i nie rób niepotrzebnych uwag. Postaraj się wciągnąć w jego grę, a spędzicie razem bardzo miłe chwile. Romantyczny wieczorny spacer pozwoli Wam na rozmowę o Waszej przyszłości.

Partner dla Byka - nadejście nowej miłości.. Osoba o jasnej cerze, wesoły, słoneczny, jasny, ciepły, pełen energii, aktywny. Okres lata, od wschodu do zachodu słońca.

BliźniętaBliźnięta
I Dekada

Miła atmosfera tego wyjątkowego dnia wprowadzi Was w bardzo romantyczny nastrój . Nie siedź w tym dniu pod telewizorem, wyjdź z domu , zabaw się . Między znajomymi udzieli Ci się magia tego dnia i poczujesz się wyjątkowo. Uważaj na zgubione przedmioty.

Partner dla Bliźniąt - nadejście nowej miłości.. Osoba o jasnej cerze, wesoły, słoneczny, jasny, ciepły, pełen energii, aktywny. Okres lata, od wschodu do zachodu słońca.

II Dekada

Podczas tego dnia postaraj się spędzić jak najwięcej czasu z partnerem. Wyjdźcie na spacer, do kina. Nie szukaj w partnerze wad , w tym dniu on i Ty jesteście wyjątkowi. Doceńcie to, co istnieje między Wami.

Partner dla Bliźniąt - stresujący, nerwowy, humorzasty, rozproszony, brak koncentracji. Przelotny, niespokojny. Spotkasz go w październiku.

III Dekada

Nie bądź zazdrosny o swojego partnera, o spojrzenia innych. W końcu to dla Ciebie wygląda wyjątkowo i pięknie, doceń to. Wyjdźcie z domu, spędźcie ten dzień czynnie. Wieczorem pójdźcie do pubu ze znajomymi. Będzie to miłe zakończenie tego wyjątkowego dnia.

Partner dla Bliźniąt - wierny,przyjacielski, miły, ciemny blondyn,pomocny i można go obdarzyć zaufaniem. Poznasz go w lipcu i to na długo.

RakRak
I Dekada

Ten dzień spędzicie w domu, przy romantycznej kolacji , dobrej muzyce lub filmie. Dobry nastrój dnia i jego wyjątkowość spowoduje , że będziecie planować wspólną przyszłość.

Partner dla Raka - osoba wykształcona, oczytana, ale zarazem tajemnicza. Poznasz go w marcu.

II Dekada

Postarajcie się wyjechać poza miasto, odwiedźcie swoje ulubione miejsca. Uznacie , że właśnie tego Wam było trzeba w tym wyjątkowym dniu. Bardzo ta wyprawa zbliży Was do siebie.

Partner dla Raka - osoba poukładana, harmonijna ,szlachetna,rodzinna, osoba między 40 a 50 rokiem życia. Mądry wykształcony. Może być człowiekiem z odzysku :)

III Dekada

Postarajcie się spędzić ten dzień od rana, wspólne śniadanie pozwoli Wam na zaplanowanie tego dnia w szczegółach. Postarajcie się wyjść do kina, teatru. Podczas kolacji dojdziecie do wniosku, że jesteście stworzeni dla siebie.

Partner dla Raka - partnerstwo budowane na pieniądzach, w których uczucia zepchnięte są na dalszy plan. Osoba uzależniona od alkoholu. Poznasz go za około 4 lata.

LewLew
I Dekada

Zaskocz dziś czymś swojego partnera. Może zróbcie coś , na co macie ochotę , ale brakowało Wam na to czasu. Miłym zakończeniem dnia będzie chwila bliskości i lampka czerwonego wina.

Partner dla Lwa - możesz tą osobę poznać w podroży . Niespodziewana, miła, przynosząca szczęście, optymistyczny, wesoły. Poznasz go bardzo szybko.

II Dekada

Nie pozwólcie, by w dzisiejszym dniu cokolwiek zakłóciło Wasze emocje. Postarajcie się wyjść z domu i spędźcie ze sobą miłe chwile. Wydarzy się w tym dniu coś, co spowoduje , że nie zapomnicie o tym dniu długo.

Partner dla Lwa - osoba skromna i skryta, silna i opiekuńcza. Może być prawnikiem, doradcą podatkowym, maklerem. Może być od Ciebie straszy ,zazdrosny, ograniczający, silny, stateczny, spokojny, odważny, godny zaufania, sylwetka postawna, muskularna. Stanie na Twojej drodze za 7 lat.

III Dekada

Zaplanujcie ten dzień wspólnie. Nie siedźcie w domu , długi spacer i gorąca herbata w kafejce wprawi Was miły nastrój. Świetnie będzie Wam się rozmawiać , te chwile pokażą , ile Was łączy.

Partner dla Lwa - trudny związek karmiczny z przeznaczenia. Osoba religijna, obciążająca. Poznasz tą osobę za 2-3 miesiące.

PannaPanna

I Dekada

Podczas tego dnia zorganizujcie spotkanie z przyjaciółmi. Będziecie się świetnie bawić. Zaskocz znajomych drobnymi zabawnymi prezentami Walentynkowymi. Sprawisz nie tylko przyjemność bliskim, ale będzie sporo śmiechu, a zarazem podkreślisz wyjątkowość tego dnia.

Partner dla Panien - osoba ciemnowłosa, doświadczona, inteligentna ,, wyrafinowana, obserwująca, nieszczera , fałszywa. Poznasz tą osobę za około 12 miesięcy.

II Dekada

Podczas dzisiejszego dnia unikaj drażliwych tematów i kłótni. Szkoda by było, byś właśnie w tym dniu to Ty zniszczył magię tego dnia. Może tego Ci partner nigdy nie wybaczyć.

Partner dla Panien - osoba pewna siebie, dobra aura, z brodą, solidny charakter, muskularny, dobrze zbudowany, silny. Stanie na Twojej drodze w listopadzie.

III Dekada

Nie zaliczysz tych Walentynek do najlepszych. Możesz ten dzień spędzić w domu przy komputerze , pisząc ze znajomymi. By do tego nie doszło , zaplanuj wcześniej wspólne wyjście z kimś bliskim lub z przyjaciółmi.

Partner dla Panien - osoba wierna, przyjacielska, miła, ciemny blondyn , osoba ,której można zaufać. Poznasz tą osobę w lipcu i na długo, może na całe życie.

WagaWaga

I Dekada

Romantyczny dzień, idealny by spędzić go razem z partnerem. Pozwól , by to on dziś Ciebie rozpieszczał. Niech poczuje się kimś wyjątkowym i widzi podziw w Twoich oczach.

Partner dla Wag - osoba aktywna, zdecydowana, tymczasowa, zmienna. Osoba, którą poznasz będzie tylko na krótki czas.

II Dekada

To wyjątkowy czas, by spotkać kogoś wyjątkowego. Dlatego postaraj się wyjść z domu z przyjaciółmi. Ten dzień może zmienić całe dotychczasowe Twoje życie.

Partner dla Wag - osoba po wyżej 50-tki, powolna, raczej mało mobilna, powyżej 175 cm , wysoka,spokojna , cierpliwa. Poznasz tą osobę w dłuższym czasie, 9- 12 miesięcy, 5 lat, wczesny wieczór do zachodu słońca.

III Dekada

Możesz być dziś zaskoczony zachowaniem partnera. Tak bardzo chce Ciebie zaskoczyć , a zarazem denerwuje się, jak odbierzesz jego niespodziankę , którą przygotował z myślą o Tobie. Postaraj się być cierpliwa i zaskocz go też miłym prezentem.

Partner dla Wag - osoba szarmancka, miła, wesoła, towarzyska ma dobre maniery, zadbany wygląd , modny strój, dobry gust. Przebiegła , podstępna. Osoba rozgoryczona, surowa, skrzywdzona i przez to bardzo silna. Stanie na Twojej drodze wiosną.

SkorpionSkorpion

I Dekada

Dzisiejszy dzień jest wyjątkowy, ale Ty go spędzisz w domowym zaciszu. Nie masz ochoty na wyjście, wolisz przygotować coś smacznego i obejrzeć dobry film u boku partnera.

Partner dla Skorpiona - Prawnik,mądry,wykształcony człowiek. Możesz zostać kochanką, utrzymanką. Osoba między 40- 50 rokiem życia. Poznasz tą osobę zimą.

II Dekada

W tym dniu masz niesamowite szczęście. Postaraj się nim podzielić z innymi. Szczególnie z osobą bliska sercu.

Partner dla Skorpiona - osoba ukrywająca problemy, sprytna i przebiegła. Związek nie stały, skazany na rozpad. Osoba niedbała , niechlujna, niezadowolona. Poznasz tą osobę dość szybko.

III Dekada

Podczas tego dnia jesteś zmuszony pracować. Postaraj się napisać chociaż miłego SMS-a do bliskiej osoby. Możesz spodziewać się , że wieczorem zostaniesz zaskoczony i to bardzo miło. Uznasz , że właśnie te Walentynki były wyjątkowe.

Partner dla Panien - osoba inteligentna,doświadczona,ciemnowłosa, doświadczona, obserwująca, nieszczera, fałszywa. Około roku czasu .

StrzelecStrzelec

I Dekada

Uważaj na swoje uczucia , nie daj sobie ich ukraść , dbaj o nie szczególnie w Walentynkowy dzień. Powstrzymaj też chęć zdobycia kogoś na siłę, podstępem. Pomyśl, że ten dzień jest dniem czczenia uczuć , nie tylko miłości , ale i przyjaźni. Pomysł , by uwieść partnera , który już z kimś jest, nie jest najlepszym pomysłem.

Partner dla Strzelca - inteligentny,doświadczony,ciemne włosy, ale też przebiegły,wyrafinowany, nieszczery i fałszywy. Może mieć skłonności do zdrad. Ta osoba stanie na Twojej drodze w ciągu najbliższego roku.

II Dekada

Czar tego dnia podziałał na Was magicznie. Możecie podjąć decyzje związane z przyszłością Twoją i partnera. Idealny dzień na zaręczyny. Nie szukaj dziś wielkiego grona znajomych , bądźcie razem tylko dla siebie.

Partner dla Strzelca - osoba o jasnej cerze,wesoła,jasna, ciepła,pełna energii, aktywna. Poznasz go latem.

III Dekada

Tegoroczne Walentynki zapamiętasz na bardzo długo. Dziś Ci towarzyszy szczęście i miłość. Pamiętaj przyjmując dar tego dnia , odwzajemnij się tym samym. Wybierz się z partnerem na spacer, połączony w wyprawą na dobrą kawę i lody.

Partner dla Strzelca - osoba dla Ciebie przeznaczona jest dobrym mówcą, jest komunikatywny, agresywny i konfliktowy. Poznasz go za 2 lata.

KoziorożecKoziorożec

I Dekada

Podczas dzisiejszego dnia dowiesz się , że jesteś kochana. Będziesz zaskoczona , ale i szczęśliwa. Może właśnie dziś nie powinnaś siedzieć w domu , by nie ominęły Ciebie Walentynkowe niespodzianki.

Partner dla Koziorożca - może być wiecznym dzieckiem, niedojrzały, ale także wesoły, otwarty, ciekawski, niewinny, może być niskiego wzrostu. Poznasz go w ciągu najbliższych miesięcy.

II Dekada

Walentynki to dzień magiczny, ale uważaj , by gestów, życzeń czy miłych słów nie odebrać fałszywie. Nie traktuj podczas dzisiejszego dnia wszystkiego serio. Baw się i ciesz się towarzystwem przyjaciół.

Partner dla Koziorożca - na pewno będzie to osoba wierna,przyjacielska,miła,pomocna,zaufana, ciemny blondyn. Spotkasz go latem w lipcu, może to być osoba na całe życie.

III Dekada

Możesz się dziś spodziewać miłej Walentynkowej niespodzianki. W dzisiejszym dniu nawet drobiazg podarowany od serca jest wyjątkowy i magiczny.

Partner dla Koziorożca - osoba samotna,samodzielna, odizolowana, egoistyczna, może pełnić wysokie stanowisko. Poznasz go w ciągu 3 lat.

WodnikWodnik

I Dekada

Nie siedź w dzisiejszym dniu w domu. Jeśli partner zaprosi Ciebie, by gdzieś wyjechać nie odmawiaj. Dobrze byś i sama o tym pomyślała . Nawet niedaleka podróż sprawi Wam wiele radości i będzie wyjątkową.

Partner dla Wodnika - Tobie przeznaczona osoba jest szczupła, zadbana, jasnowłosa, niepewna, humorzasta, osoba paląca. Znajdzie się w Twoim życiu wciągu 6 lat.

II Dekada

Magiczny dzień , a Ty nie masz najlepszego nastroju. Poczujesz się zawiedziona , nie tego się spodziewałaś , nie tego oczekiwałaś od partnera. Może zrób coś ze swojej strony , nie czekaj na gest . Walentynki właśnie po to są , dziś wypada zdradzić swoje tajemnice nawet najgłębiej skrywane. Możesz być zaskoczony , że właśnie na te słowa ktoś czeka i to od dawna.

Partner dla Wodnika - silny,stateczny, odważny, godny zaufania, sylwetka postawna, muskularna, wykształcona. Stanie na Twojej drodze za 7 lat lub w okresie od 10 do 20 lat, bardzo długo.

III Dekada

Pozwól dziś partnerowi na hojność , odrobinę szaleństwa. Planował to od jakiegoś czasu i nie psuj mu niespodzianki. Ty postaraj się być piękna , uwodzicielska . Niech cieszy się Tobą i Twoim wyglądem . Niech czuje , że jesteś tylko jego. To będzie dla niego najlepszy prezent Walentynkowy.

Partner dla Wodnika - osoba samotna,samodzielna, odizolowana, nie lubi spotkań towarzyskich, domator, egoistyczny, może pełnić wysokie stanowisko. Poznasz go w ciągu 3 lat.

RybyRyby

I Dekada

Nie jest to najlepszy dzień dla Ciebie. Problemy zaćmią Walentynkową atmosferę . Trudno Ci się bawić w tym dniu. Nie zawsze możemy sobie pozwolić na zabawę i radość. Jednak przyjmij miłe gesty od bliskich i postaraj się odwzajemnić chociażby uśmiechem .

Partner dla Ryb - delikatny, intuicyjny, ciepły, pełen uczuć. Masz szansę na poznanie takiej osoby w ciągu 2 lat.

II Dekada

Ty jesteś szczęściarzem , partner obsypie Ciebie miłymi słowami i pięknym drobiazgiem. Daj się zaprosić na spacer, do kina i na chwile bycia razem. Przekonasz się, jak Walentynki potrafią być cudowne. Zapamiętasz je na długo.

Partner dla Ryb - osoba duchowa, uzdolniona artystycznie, intuicyjna, otwarta, marząca, wrażliwa, romantyczna, osoba wysoka i dobrze zbudowana, jasne lub siwe włosy.

III Dekada

Zagraj dziś w gry liczbowe, możesz mieć szczęście. Uważaj też na nadmiar adoratorów chcących wykorzystać Walentynkowy dzień, by powiedzieć , że jesteś ważna , kochana i jedyna. Czasami taka sytuacja może być kłopotliwa, tym bardziej , że jest już ktoś przy Tobie.

Partner dla Ryb - inteligentny,doświadczony,ciemne włosy, ale też przebiegły,wyrafinowany, nieszczery i fałszywy. Może mieć skłonności do zdrad. Ta osoba stanie na Twojej drodze w ciągu najbliższego roku.


Wróżka Juletta Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Zapraszam na wróżby MIŁOŚĆ , PARTNER, PARTNERSTWO, numerologia, sny - tel. 708 688 925.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 925708 688 925 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7250048 224 179 725 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji