widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2013-02-12

Propozycje Walentynkowe Amandy

Witam Was moi drodzy! Chciałam przypomnieć, że za kilka dni nastanie jeden z najpiękniejszych dni w roku - Walentynki!Dawno, dawno temu w wielkim i niebezpiecznym kraju żył sobie pewien człowiek, który nazywał się Walenty. Pewnego dnia ów człowiek został pojmany i uwięziony, gdyż sprzeciwił się ustanowionemu prawu i udzielał potajemnie ślubów. Piękna dziewczyna dbała o niego i podtrzymywała go na duchu w tym ciężkim dla niego czasie. Niestety los nie był dla Walentego łaskawy - został stracony. Przed swoja śmiercią napisał list do ukochanej i podpisał go ,,Twój Walenty". Stąd wzięła się tradycja obdarowywania ukochanej osoby kartką i drobnym upominkiem.

Do Walentynek został tydzień a niektórzy z Was pewnie nie mają jeszcze pomysłu, jak zaskoczyć swoją drugą połowę. Przedstawię Wam kilka propozycji na mile spędzony dzień.

Panowie, jeśli chcecie by Wasza Ukochana poczuła się dowartościowana, możecie ją obudzić pięknie przygotowanym śniadankiem. Lekka i zdrowa propozycja - tościk w kształcie serducha z ulubioną marmoladą. Potrzebne składniki to chleb, słoiczek marmolady i duża porcja Miłości. Życzę smacznego!

Drogie Panie, swojego Najdroższego możecie uraczyć pysznym obiadem, którego długo nie zapomni - odrobina wyobraźni i sprawdzony przepis a w tle (ku Jego zaskoczeniu) romantyczny film, np. ,,Zakochany Kundel". A spaghetti jest łatwe, szybkie i romantycznie się kojarzy. Po obiedzie należałoby się przewietrzyć, dlatego świetnym pomysłem jest wybranie się na spacer w jakieś wyjątkowe miejsce - albo kojarzące się Wam z jakimś wydarzeniem z Waszego życia, albo zupełnie nowe, pozwalające na gromadzenie nowych wspomnień.

Klasycznym motywem spędzenia wieczoru jest wyjście na kolację. W restauracjach w Walentynki pokazują się nowe propozycje w menu i romantyczny wystrój. Ulubione dania, czerwone wino, słodki deser i kwiaty to klasyczna forma spędzenia tego Dnia.
Ale niekoniecznie trzeba iść do restauracji. Obiekty kulturalne, muzea, kina i teatry w Walentynki przygotowują specjalne pokazy, spektakle i premiery filmowe, a na większość z nich pierwszeństwo w kupnie biletów mają właśnie Zakochani.

A jak spędzają Walentynki osoby 50+? Urządzają sobie towarzyskie spotkania w domach, klubach i kameralnych knajpkach. Panowie z reguły kupują piękne róże, proponując wspólną przechadzkę, szczególnie w miejsca zaciszne żeby wyznać miłość.

Jednak osoby samotne nie muszą czuć się w tym dniu źle. W klubach i knajpkach mogą znaleźć swoją drugą połowę - oferty dla singli w dzisiejszych czasach stały się bardzo popularne. Można spędzić taki wieczór przy drinku i wyjść z imprezy w ciekawym towarzystwie, może znajdzie się w końcu druga połówka?

Także moi Drodzy, nie bójcie się tego święta, możliwości jest wiele a szczęścia i radości życzy Wam Amanda.


Wróżka Amanda Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam.jestem jasnowidzem-wróżką.40 lat doświadczenia.Pomagam.Zdrowie,praca i finanse.Związki partnerskie i małżeńskie.Wykonuję Rytuały.Zapraszam.
Zadzwoń na
708 588 901708 588 901 3.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 627 9010048 224 627 901 3.08 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji