widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Nowe zasady połączeń na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 588 901708 588 901 3.69 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 627 9010048 224 627 901 3.08 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 627 901 lub 0048 224 627 901

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

JASNOWIDZ PROFESJONALNA WRÓŻKA Od czerwca 1966 do chwili obecnej.

Jestem doświadczonym ezoterykiem. Zostałam obdarzona przez los szczególnym darem.

Podchodzę do swojej pracy z ogromną pasją. Lubię pracować głównie z kartami Tarota i kartami klasycznymi. Odpowiedni dobór kart pozwala mi doprecyzować odpowiedzi na pytania klientów.

Dzięki Tarotowi łączę się z najgłębszymi pokładami podświadomości i potrafię intuicyjnie odkryć nawet najbardziej skrywane obawy czy marzenia.

Ostatnio zgłębiam tajniki kart intuicyjnych. Pracuję także z runami i wahadełkiem.

Jako doradca duchowy pomagam znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące takich dziedzin jak: partnerstwo, zdrowie, finanse czy kariera. Czytając karty, dzięki zawartej w nich uniwersalnej mądrości pomagam znaleźć zagubionym miejsce na Ziemi. Sprawdzam też relacje międzyludzkie oraz to czy firma klienta rozwinie finansowe skrzydła.

Moją pasją jest również numerologia. Wibracje liczb bardzo dużo mówią o nas, o naszym przeznaczeniu, rytmie rozwoju czy życiowych niepowodzeniach.

Od wielu lat pomagam ludziom jako ezoteryk.
Posiadam dyplomy i certyfikaty to potwierdzające.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spełniam oczekiwaniom klientów, uzyskując kolejne doświadczenie i wyzwanie na drodze mojego rozwoju duchowego.

Wróżę: kartami klasycznymi, kartami Tarota, kartami cygańskimi, kartami intuicji oraz przesłania anielskie, numerologia, tłumaczenie snów, wahadełko.

Wykonuję rytuały separacyjne i miłosne. Jestem jasnowidzem.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji