widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 588 901708 588 901 3.69 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 627 9010048 224 627 901 3.08 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 627 901 lub 0048 224 627 901

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

JASNOWIDZ PROFESJONALNA WRÓŻKA Od czerwca 1966 do chwili obecnej.

Jestem doświadczonym ezoterykiem. Zostałam obdarzona przez los szczególnym darem.

Podchodzę do swojej pracy z ogromną pasją. Lubię pracować głównie z kartami Tarota i kartami klasycznymi. Odpowiedni dobór kart pozwala mi doprecyzować odpowiedzi na pytania klientów.

Dzięki Tarotowi łączę się z najgłębszymi pokładami podświadomości i potrafię intuicyjnie odkryć nawet najbardziej skrywane obawy czy marzenia.

Ostatnio zgłębiam tajniki kart intuicyjnych. Pracuję także z runami i wahadełkiem.

Jako doradca duchowy pomagam znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące takich dziedzin jak: partnerstwo, zdrowie, finanse czy kariera. Czytając karty, dzięki zawartej w nich uniwersalnej mądrości pomagam znaleźć zagubionym miejsce na Ziemi. Sprawdzam też relacje międzyludzkie oraz to czy firma klienta rozwinie finansowe skrzydła.

Moją pasją jest również numerologia. Wibracje liczb bardzo dużo mówią o nas, o naszym przeznaczeniu, rytmie rozwoju czy życiowych niepowodzeniach.

Od wielu lat pomagam ludziom jako ezoteryk.
Posiadam dyplomy i certyfikaty to potwierdzające.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu spełniam oczekiwaniom klientów, uzyskując kolejne doświadczenie i wyzwanie na drodze mojego rozwoju duchowego.

Wróżę: kartami klasycznymi, kartami Tarota, kartami cygańskimi, kartami intuicji oraz przesłania anielskie, numerologia, tłumaczenie snów, wahadełko.

Wykonuję rytuały separacyjne i miłosne. Jestem jasnowidzem.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się