Noma

Byk

URLOP od 10.03.2024 do 19.03.2024

NOWOŚĆ NA PORTALU
Odczyt z kronik Akaszy.
Czym są kroiniki Akaszy?
Kroniki Akaszy to uniwersalna, gigantyczna biblioteka Wszechświata zawierająca przeszłe zdarzenia i przyszłe potencjały.
To rodzaj kosmicznej pamięci, bank informacji, w którym zapisane są wszystkie wydarzenia, wspomnienia oraz informacje o każdej istocie, która kiedykolwiek inkarnowała się w danym systemie.
Kroniki Akaszy to pole informacyjne, które dla zobrazowania można porównać do internetowego pola danych, w którym przechowywane są wszystkie dane ze wszystkich sieci komputerowych.
W Kronice Akaszy znajdziemy wszystko włącznie z myślami, ideami i emocjami. Jest to miejsce poza czasem i przestrzenią.
W celu umówienia się na seans proszę o wiadomości priv. Sesje wyłącznie przez telefon. Zczytuje informacje z pola w transie hiptotycznym.
Specjalistka w relacjach partnerskich. Zwłaszcza tych w których chodzi o prawdziwą miłość. Doskonale znam relacje bliźniaczych płomieni, bratnich duszy, związków karmicznych. Potrafię rozwiązać problemy w związku. Dzięki energetyce Bastet zapewniam szczęście w milości ;) 
Kto nie ryzykuję ten nie pije szampana :)
Witam serdecznie;)
Od dzieciństwa mam dar jasnowidzenia, który z biegiem lat tylko się pogłębiał. W moim życiu istniały od zawsze przeczucia, które spełniały się w życiu. Po kolei sięgałam po karty klasyczne, cygańskie, tarota oraz numerologię, lenormand, magię. To, co robię jest moją pasją w której odnajduję zadowoleni [...]

więcej…

Grafik

  • Poniedziałek
  • Wtorek
  • Środa
  • Czwartek
  • Piątek
  • Sobota
  • Niedziela

Telefon

Zadzwoń na 708 888 931 7.69 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 631 6.49 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.120 na numer 7455 Koszt to 4.92 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 4.92 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.120 na numer 799 599 539 Koszt to 3.99 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 3.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] oraz spełnienie. Twarz uśmiechniętych klientów zawsze mnie cieszy.... Zapraszam Was moi mili zawsze, kiedy mnie potrzebujecie postaram się pomóc jak umiem najlepiej.
Stawiam także rozkłady dotyczące spraw związanych z karmą... Analizuję każdy problem i rozkładam go na czynniki pierwsze. Zawsze staram się znaleźć rozwiązanie. Dostaniecie ode mnie moc pozytywnej energii a także wsparcia.
UWAGA
Proszę w SMS-ach podawać datę urodzenia oraz imię i konkretne pytanie.
Tarot to nie wyrocznia proszę pamiętać, że każdy ma wolną wolę. Karty mogą nam doradzić ale nie decydować za nas.
Drodzy Państwo wykonuje również rytuały na każdą dziedzinę życia, oczyszczenia, przygotowuje skrypty runiczne odpowiednie do każdego problemu;)
Zapraszam serdecznie;)
Noma