widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2017-12-05

HOROSKOP 4.12.2017 - 10.12.2017

Zapraszamy do zapoznania się z "HOROSKOP 4.12.2017 - 10.12.2017 " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Noma
HOROSKOP 4.12.2017 - 10.12.2017

Baran

Najbliższy czas dla Ciebie będzie bardzo zabiegany. Nowe obowiązki okażą się bardziej absorbujące niż myślałeś/aś. Adrenalina doda Ci siły. Uważaj, żeby w tym czasie czegoś nie zgubić ponieważ będziesz bardziej roztrzepany/a niż zawsze. Jednak w tym wszystkim nie zabraknie Ci humoru.

Byk

Dobry czas dla Ciebie będzie pod względem finansowym. Uda Ci się zdobyć nowe zlecenia na które od dłuższego czasu czekałeś/aś. Twój związek będzie przeżywał renesans uczuć. Dawne problemy odejdą w zapomnienie. To czas, kiedy czeka Cię wiele niespodzianek.

Bliźnięta

Uważaj z wydatkami. Najbliższy czas może przynieść Ci problemy finansowe jeśli nie będziesz ostrożny/a. Zastanów sie, czy wszystkie rzeczy, które kupujesz są na pewno Tobie potrzebne. Czeka Cię miła niespodzianka od partnera. Spojrzysz na niego/nią łagodniejszym okiem.

Rak

Zakochasz się od pierwszego wejrzenia. To będzie jak strzał, który powali Cię na kolana. Nowa osoba odmieni Twoje spojrzenie na życie. Uczucie doda Ci skrzydeł. Bardziej optymistycznie będziesz patrzył/a w przyszłość.

Lew

Kłótnie rodzinne w najbliższym czasie nie będą miały końca. Od dawna Twoi domownicy dają Ci w kość. Rozmowa może oczyścić atmosferę. Nachodzące święta będą dobry pretekstem do zgody. Jednak będzie Cię to kosztowało bardzo dużo nerwów.

Panna

Wszystkie problemy się kiedyś kończą. Doprowadzisz wszystkie sprawy do końca. Będziesz duszą towarzystwa, która będzie błyszczała. Na nowo Twój partner będzie widział w Tobie gwiazdę. Ty zaś spojrzysz na niego łagodniejszym okiem i przeżyjecie miłosny czas.

Waga

Zacznij myśleć nad tym, co mówisz. Pochopnie kogoś ocenisz. Doprowadzi to do konfliktu, który w przyszłości może Ci zaszkodzić. Pohamuj się przed złośliwościami. Czeka Cię podwyżka, która poprawi Ci humor. Jednak w pracy bardziej się skup nad obowiązkami.

Skorpion

To tydzień, kiedy będziesz miała nowych znajomych. Twoja błyskotliwa osobowość wielu będzie przyciągała. Dawne stany przygnębienia odejdą w zapomnienie. Czeka Cię wiele flirtów. Masz szansę wśród nowych osób poznać kogoś na dłużej.

Strzelec

Szykuje się dla Ciebie cudowny czas. Zupełnie od innej strony spojrzysz na swoje życie. Podejmiesz decyzję dzięki, którym będziesz szczęśliwy/a i zadowolony/a. Twój partner/ka będzie Cię rozpieszczała w najbliższym czasie. Ty w końcu docenisz to, co masz.

Koziorożec

Powinieneś/aś pomyśleć o odpoczynku. W ostatnim czasie jesteś na najwyższych obrotach. Masz coraz mniej energii a relaks, by Ci się przydał. Uważaj na nowe znajomości. Zbytnia otwartość może Cię zgubić.

Wodnik

To czas, kiedy dostaniesz nową ofertę pracy. Okaże się ona całkiem dla Ciebie korzystna. Jeśli postanowisz ją zmienić wyjdziesz na tym bardzo korzystnie. Dzięki temu zapomnisz o problemach finansowych. Będzie to czas, który ustabilizuje Twoje życie.

Ryby
Zdasz sobie sprawę, że możesz stracić osobę, którą kochasz. Postanowisz bardziej zadbać o swój związek. Opłaci Ci sie to ponieważ zapadną ważne deklaracje dzięki, którym zmieni sie Twoje życie. Powoli zaczniesz szykować się na wymarzony urlop. Teraz tak jak nigdy potrzebujesz odpoczynku


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się