widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 699708 788 699 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0530048 227 184 053 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 053 lub 0048 227 184 053

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
staram się być
Wtorek
jak najczęściej
Środa
do waszej
Czwartek
dyspozycji
Piątek
serdecznie
Sobota
zapraszam
Niedziela
do kontaktu

Informacje

Witam was serdecznie, nazywam się Arkadia. Wróżbiarstwo to mój zawód, to moja pasja. Zapraszam na profesjonalną poradę. Tarot, numerologia, karty Anielskie,Runy, Reiki, Biała magia.
od wielu lat zdobywam wiedze z dziedziny ezoteryki, bioenergoterapii czy rozwoju duchowego. Ukończyłam 2,5 letnia szkołę bioenergoterapii z dyplomem Bioenergoterapeuta, 2 letnią szkołę psychotroniki z dyplomem Wróżbita, roczną szkołę regresingu, roczną szkołę świadomości. Zdobyłam uprawnienia zawodowe z Izby Rzemiosła w zawodzie Mistrz Bioenergoterapii, Czeladnik Naturopata. jestem Wielkim Mistrzem Reiki. Poza tym brałam udział w wielu jeszcze innych szkoleniach. Tarotem zajmuję się od prawie 30 lat i nie tylko udzielam porad ale także prowadzę kursy.

Należy pamiętać, że wróżby to tylko możliwości a nie pewniki, że wróżba to nie wyrok rzucony na nasze życie a jedynie wskazówki, podpowiedź, dokąd zmierzamy, także pamiętaj, że Ty jesteś kowalem swojego losu i właśnie dzięki wróżbom możesz uniknąć wielu przykrych wydarzeń w swoim życiu.

W swojej pracy z kartami nauczyłam się , że z nimi nie dyskutuję, zawsze przekazuje to co widzę a nie to co chcielibyście usłyszeć, nie koloruję rzeczywistości, nie cukruję aby klient był zadowolony.

Mam w sobie ogrom pozytywnej energii którą przekazuję osobom zwracającym się do mnie o pomoc.

Przez wiele lat pogłębiam swoją wiedzę, posiadam stopień Wielkiego Mistrza Reiki, jestem także Mistrzem bioenergoterapii i Czeladnikiem Naturopatą.

Czujesz się samotny, zagubiony, nie wiesz, jaką decyzję podjąć - zadzwoń lub napisz do mnie a przekażę Ci pozytywną energię, która Cię wesprze w działaniu, doda wiary i siły, znajdę dla ciebie najkorzystniejsze drogi rozwiązań.
Serdecznie zapraszam.

Usługi jakie możecie zamówić u mnie poprzez email;
- indywidualny skrypt Runiczny w celu ochrony czy przyciągnięcia do siebie miłości, finansów, dobrych sytuacji;
- oczyszczenie z klątw, uroków, rytuałów czarnej magii i każdej negatywnej energii;
- oczyszczenie i harmonizacja czakr i ciał subtelnych;
- uzdrawianie dolegliwości ciała fizycznego;
- Reiki - uzdrawianie, oczyszczanie wszelkich spraw z życia codziennego, przekazy Reiki;
- rytuały poprawiające sytuacje w każdej dziedzinie życia.
Serdecznie zapraszam, koszt ustalany indywidualnie, zapytaj w emailu.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji