widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2016-05-23

Horoskop tygodniowy 23.05.16 - 29.05.16

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 23.05.16 - 29.05.16 oraz Video" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?
"O ile nie zmienisz wewnętrznego przekonania o sobie - nie będziesz umiał zmienić swoich zewnętrznych działań względem innych."
- John C. Maxwell

Baran 21.3-20.4
Mars już od trzech miesięcy stoi w trygonie. Mimo jego biegu wstecznego właśnie Tobie udaje się pozałatwiać i zdobyć to, co było kiedyś ważne. Koncentruj się jeszcze na celu precyzując go bardzo dokładnie. W piątek, bowiem jego pozycja się zmieni i stracisz te pozytywne moce.

Stojąc cały czas w centrum uwagi, przejście Słońca i Wenus do znaku Bliźniaka udoskonala nadal i podkreśla wszystkie talenty. Wspaniały tydzień na spotkania towarzyskie, nawiązanie ciekawych kontaktów. Single są od razu brane serio pod uwagę. Czas lekkość i swobody ułatwia poznanie nowych ludzi, omówienie interesujących projektów, w miłości, braterstwach nastaw się na tydzień bardzo pięknego oddziaływania inspiracji. Zawodowo i osobiście można rozwijać skrzydła. Aktualnie wszyscy patrzą na Ciebie czerpiąc energię, biorąc przykład oraz słuchając, co masz do powiedzenia. Nie denerwujesz się z byle czego, przecież nie ma potrzeby! Saturn już wskaże innym, kto jest autorytetem, gdzie są Twoje granice mówiąc ,,nie" do tego, co jest Ci zbędne. Jego trygon gwarantuje premie i gratyfikacje. Świat nabiera respektu do Baran ceniąc jego pracę oraz zaangażowanie.

Pluton dla drugiej dekady dat urodzonych 5.4-7.4 zaleca odchodzić od przeszłości. Zachowaj zimną krew i pełne opanowanie. Ty musisz mieć pod kontrolą swoje życie sterując swój los nawet w nieznane jeszcze drogi.
Wykorzystaj przy tym moce trygona swojego Marsa. Jego power, powróci, ale wciąż służy do zdobycia postawionych sobie celów.Byk 21.4-20.5
Słońce i Wenus odchodzi zostawiając pozytywne wpływy, dobre energie i cierpliwe nastawienie, że Byk osiągnie wszystko, co sobie zaplanował. Do piątku masz przed sobą otwarte wszystkie drogi. Następnie Mars ze Skorpiona ustawia się w opozycji dla końca trzeciej dekady urodzonych. Z tym aspektem należy liczyć na trudności, konflikty i uważać przede wszystkim na zdrowie nie wdając się również w dramaty. Opanowanie i spokój są najlepszymi doradcami.
Tymczasem Neptun, Jowisz, Pluton i Węzeł Księżycowy zajmują dalej krzepkie stanowiska.

Neptun pozwala wczuć się w innych, zrozumieć sytuacje, poznać prawdziwe intencje, które są na początku zawsze ukryte. Rozumiesz od razu potrzeby każdego. To dobrze, że potrafisz innych wysłuchać. Pomoc dana innym będzie do Ciebie powracać w korzystnej formie. Merkury, który wyruszył w bieg prosty pozwoli drugiej i trzeciej dekadzie urodzonych pozałatwiać spawy przeszłe, nawiązać ważne współprace i zainicjować ciekawe zamysły. Kto zdaje egzaminy może liczyć na świetne informacje. Rozpoczęcie nauki czy kursów stoi także pod wpływami przychylnych gwiazd. Planeta komunikacji zgadza się na spełnienia zawodowe i prywatne, dając przy tym z pewnością dobrą sytuację gospodarczo-materialną. Wykonuj swoje szkice, realizuj idee. To, co zapoczątkujesz od poniedziałku jest już na stałe.

Pluton i Jowisz w trygonie decydują przyszłościowo za Byka kierując go do powodzenia. Instynktownie trafiasz za pierwszym razem do celu. Nie słuchaj tylko swojego rozumu, ale daj posłuchu poza tym duszy i sercu. Węzeł Księżycowy w trygonie spełnia Twoje marzenia. W przyjaźnie nastawionym otoczeniu najbliższych doceniasz radości z istnienia oraz jego optymistyczne, przyjemnie strony.

Pamiętaj, że Mars będzie od soboty przeszkadzał. Do tego dnia pozałatwiaj to, co ma dla Ciebie największe znaczenie.Bliźniak 21.5-21.6
Słońce i Wenus w Twoim znak to czas, na który od dawna czekałeś!
Razem z tymi symbolami jest Ci gwarantowana siła, radość dnia codziennego, możliwość zlikwidowania przeszkód w zdobyciu celów.
Prywatnie i profesjonalnie możesz wyjść na prostą oczekując więcej czasu na przyjemności, uciechy i sympatie otoczenia.

Jeszcze należy uwzględnić opozycję Saturna i Marsa do końca tygodnia. Saturn w kwadracie do Jowisza w środku siedmiu dni może przemienić nagle Twój nastrój. Szczególnie druga dekada urodzonych jest pod jego wpływem. Gdy nie wszystkie marzenia się spełnią -nie zwieszaj głowy, ale od raz przechodź do szukania sposobów odejścia od skomplikowanych uwarunkowań. To, co nie jest Ci dane zrealizować należy wykreślić ze swojej głowy. Wychodź z cienia, dopasuj do siebie ciekawe wizje nawiązujące do otaczającej Cię rzeczywistości. Słuchaj Saturna! On nakazuje przestrzeganie prawa, ścisłość i dokładność do milimetra. Twoja sytuacja zdrowotna także powinna być sprawdzona. Nie ociągaj się. Przejdź się do medyka, wykonując to, co jest Ci zalecone. Krytyka z zewnątrz może się przydać. Konstruktywne myśli spożytkuj do swoich idee nie uciekając za daleko od realu.

Mars opozycja dla pierwszych dat urodzonych sprzyja stworzeniu miejsc do namysłów i medytacji. Nie wchodź i nie daj się namówić do złośliwych rozgrywek. Prowokacje z zewnątrz mogą, bowiem rozpętać olbrzymie konflikty.

Inspiracje, radosne fluidy zsyła na Ciebie planeta miłości z Uranem. Nowe zamysły spełnisz gwarantowanie niekonwencjonalnością. Przychyl się do tego, co mówią do Ciebie najbliżsi sercu, ale Ci autentyczni. To, co się nie dojdzie do wykonania trzeba zamykać. Progresywność wzywa Bliźniaka. Z Wenus należy obchodzić się nie tylko dobrze z innymi, ale jednocześnie zwrócić uwagę na swoje własne uczucia oraz potrzeby...Rak 22.6.-22.7.
Konstelacja trudnego Saturna z Jowiszem nie dotyczy Raka, ale i Ty usłyszysz z otoczenia wiadomości, które mogą wpływać na Twój nastrój dnia codziennego. Kieruj twarz do swojego Księżyca, który dobrze Ci życzy. Piątkowe wejście Marsa do Skorpiona można przywitać kieliszkiem szampana! Jego trygon znowu będzie dostarczał wielkiej mocy i pozytywnej energii, abyś przeszedł z rozmachem i wiarą w sercu do realizowania swoich planów oraz zadań!

Koncentruj się na tym, co jest dla Ciebie najistotniejsze. Nie wszystko, co się dzieje zewnątrz będzie obchodzić Ciebie, więc nie odpowiadaj za cały świat, ale tylko za siebie. Naucz się w końcu opanować swoje wielkie emocjonalności. Gdy nie jest to potrzebne wrzucaj na luz sortując wszystkie nabywające do Raka informacje. Merkury proteguje, ochrania i namawia do zajęcia się sprawami zawodowymi. Tu widzę poprawy gospodarcze, ciekawe kontakty, wstawiennictwo ze sfer wyższych.

Z Neptunem w trygonie zostaw już strach i obawy na boku! Musisz zaufać i wierzyć, że wszystko dobrze się ułoży. Twoja siła leży w umyśle i jego formowaniu. Jeżeli pragniesz spełnić swoje świetne scenariusze, rozpocznij je w głowie. Nawet to, co dziwne i nierealne będzie też urzeczywistnione. Daj szanse Neptunowi...on jest twoim największym parasolem ochronnym.

Opozycja Plutona dla dat urodzonych 7.7.-9.7 zmusza do walki, a nie chowania głowy w piasek i podaniu się napastnikom bez walki! Spójrz prawdzie w oczy, rozwiązuj problemy. Zaakceptuj jednocześnie, że Twoje życie także się liczy. Każdy ma do wykonania swoja misje oraz zadnie. Tak, Twoją jest rodzina, ale równolegle własne, osobiste zamierzenia.

Jowisz jest jeszcze do jesieni u Twojego boku. Jego sextil przesortuje to, co piękne, a z czego nie będzie pożytku. Potrzebujesz więcej miłych słów? Niech Słońce z Bliźniak wskaże nowych, interesujących przyjaciół i znajomych. Z ufnością w dzień następny zdobywasz wszystko! Tylko patrz już do przyszłości.


Lew 23.7.-23.8
Z Wenus i Marsem w znaku Bliźniaka oraz trygonem tych planet nagle poczujesz się lepiej i znajdziesz od raz informacje, wiadomości i ludzi potrzebnych do realizacji zamierzonych konceptów i pomysłów.

Merkury jeszcze stoi dla Ciebie w kwadracie, jednak ruszył już do przodu. Zakańczaj to, co jest nie przydatne, wychodzi z bezsensownych, nic nieprzynoszących kooperacji. Polegaj na sobie i swoich zdolnościach oraz komunikacji. Znak Bliźniak zapowiada, bowiem ciekawych ludzi, układy oraz powiązania. Teraz możesz wypróbować nawet nieznane. Gwiazdy będą dawać dużą ilość możliwości oraz szans do spełnienia. Zawodowo i prywatnie dostajesz talon do zwycięstwa. Z Wenus w sextilu i Marsem jeszcze do końca tygodnia w trygonie można będzie pogodzić się nawet po wielkich kłótniach, znaleźć wspólne mianowniki tworząc bardzo przyszłościowe plany.

Życie może być piękne, gdy gwiazda wartości poprawia zawartości portfela, dodaje miłego nastawienia otoczenia, a sytuacje i decyzje ocenisz z dokładnością zegarmistrza. Koncentruj się przy tym na drobiazgach.

Zimny wiatr może powiać dla końca trzeciej dekady urodzonych od soboty, gdy Mars ustawi się w kwadracie. Od tego momentu nerwy trzymaj na postronku, nie pozwalając na prowokacje i wejścia w trudne, konfliktowe uwarunkowania. Czerwona planeta będzie do tego zabierała energię, dobrze, że masz po swojej stronie swoje Słońce. Miej na uwadze, nawet krytyczne sytuacje szybko mijają bez powrotu. Uwaga na zdrowie.

Nawet, gdy będzie trudno oddziel ziarno od plewy i ważne od mniej istotnego. Jednym, nieprzemyślanym, zbyt szybko wypowiedzianym słowem możesz zrobić nie tylko sobie, jak również najbliższym przykrości. Zwracaj, więc uwagę na to, co wysyłasz do świata...Niech Uran pozwoli w pozycji trygona kierować się wyobraźnią, fantazją dając kolejne szanse.
Bez błędów i pracy nad sobą nie jest możliwe zostanie mistrzem świata!Panna 24.8.-23.9
Z pozycji Słońca, Wenus, Neptuna i Saturna wynika, że tydzień raczej zapowie się pracowicie.
Najważniejszym punktem będzie przede wszystkim sytuacja prywatna. Układy partnerskie wszelkiego rodzaju wymagają spokoju i opanowania. Otwórz się na nieznane Ci rozwiązania, nawet skomplikowanych sytuacji. Wypadniesz jeszcze bardziej negatywnie, jeżeli nieżyczliwe i nieprzyjaźnie nastawiasz siebie samą do otoczenia. Z ważnymi decyzjami i ostatecznymi rozstrzygnięciami, może nawet zakończeniami poczekałabym do soboty. Mars ustawi się wtedy w pozytywnym aspekcie, aby ułatwić Pannie podejmowanie nieodwołalnie środków i metod kolejnych czynności.

Trzymając się starego, nie pozwalając na zmiany tracisz sposobność na większe okazje. Środek tygodnia z aktywnym kwadratem Jowisza z Saturnem zatrzaskuje pewnie etap nakazując tworzenie i wybory następnych, bardziej innowacyjnych ścieżek do przyszłości. Pozwól jeszcze z rozwagą i w skupieniu na funkcjonowaniu czasu. Kolejny miesiąc zapowie nieobliczalnie pozytywne modyfikacje. Z czerwoną planetą w zręcznej konstelacji jest prawdopodobieństwo, że to, co nadchodzi będzie dużo, dużo lepsze! Twój Merkury w trygonie da argumenty ,które będą nie do podważenia. Protekcja ludzi na wyższych stanowiskach da Ci wolną rękę na postawienie czegoś przeogromnego na porządnym, tym razem bardziej stabilnym fundamencie.

Ufając w dzień następny wykorzystaj Plutona i jego boski trygon do Jowisza w Twoim znaku. Samokontrola, zrównoważenie jest najlepszym, biegłym mentorem. Niech odejdzie to, co nie jest możliwe do spełnienia, a Panna otworzy przed sobą bardziej perspektywiczne drzwi do przyszłych losów.Waga 24.9.-23.10
Słońce i Twoja Wenus w radosnym Bliźniaku rozjaśnia tło, nastawia optymistycznie do przyszłości i zapowiada wiele przyjemnego czasu!

Mars jeszcze do końca tygodnia stoi w pozytywnym aspekcie. Jeżeli chodzi o sprawy rozkoszy i miłości nagle wiele się dookoła zmieni, a dużo propozycji, zainteresowania Twoją osobą doda animuszu i śmiałości. Z Merkurym już w biegu prostym warto nawiązywać nawet szybkie znajomości. Single zakochują się w jednym momencie. W związkach panuje pogodny nastój, aby przeżyć w końcu coś dobrego. Pokaż innym swoje interesujące strony wykorzystując osobisty czar, tudzież talent komunikacji oraz retoryki. Gdy zabłyśniesz do tego wiedzą, wszystkie oczy skierują się od raz na Wagi! Bardzo piękne siedem dni przed Tobą!

Zbierając przyjaciół dookoła siebie czujesz już dobrą energię do rozpoczęcia nietuzinkowych planów. Jesteś odważna, zdecydowana i zmotywowana nawet widząc przed sobą ogromne zadania. Z trygonem Saturna nie ma dla Ciebie niemożliwego! Pracą, wytrwałością i profesjonalnością przewyższasz teraz każdego. Zaprezentuj się innym, niech wiedzą, z kim mają do czynienia! Magiczne spotkania, niecodzienne wydarzenia i sploty miłych wydarzeń dają możliwość przeżycia czegoś ważnego. Nie wygłaszaj tylko monologów najbliższym, o tym jak np. Ty zrobiłabyś daną rzecz inaczej...daj innym przestrzeń do myślenia i rozwijania swojej fantazji. Uczymy się życia na błędach, a nikt nie jest idealny.
Konstelacja Jowisza w kwadracie do Saturna nie dotyczy Wagi. Możesz spokojnie się odprężyć i rozpocząć plany na wakacje.

Daty urodzenia 8.10-10.10 z kwadratem Plutona powinny wierzyć i polegać na słowach partnera. Zbyt wielka nadzór, zazdrość nie sprzyja tworzeniu związków. To, co ma nie istnieć i tak doczeka epilogu. Niech Wagi przemyślenia będą stworzone przez wysyłanie pewności i nadziei do swojego otoczenia.Skorpion 24.10.-22.11
Słońce i Wenus opuszczają opozycję do Twojego znaku.
Łatwiej będzie się koncentrować na zadaniach przygotowując na porządki wszelkiego rodzaju. Merkury jeszcze stojąc na przeciw rozpoczyna dla drugiej i trzeciej dekady urodzonych rozwiązywanie tego, co się wcześniej nie udało. Przeznacz dużo czasu do połowy tygodnia na przeprowadzenie priorytetowego. Czwartek może być trudnym dniem w kwestii dogadania, przekazu informacji czy wykonania odgórnych wytycznych. Nie wygadaj się z czymś lub nie powiedz jednego słowa za wiele. Może to spowodować fale nieporozumienia kończącą się całkowitą, niekonieczną finalizacją. Księżyc w Wodniku pod koniec tygodnia także nie nastawia optymistycznie. Za dużo chaosu oraz nieładu nie sprzyja Skorpionom podczas robienia tego, co potrzeba.

Zaprzestań może nie wierzyć w nic i nikomu. Trochę zaufania wysłane do świata pozwoli spojrzeć w przyszłość z nutką optymizmu. Mars wraca do Twojego znaku dostarczając Ci potężną energię! Ostanie daty urodzonych w trzeciej dekadzie mogą już korzystać z jego mocy do transformacji i przerobienia dni minionych. Wszystko, co jest związane z poprzednią aktywnością jeszcze raz wchodzi na pierwsze plany. Ludzie, sytuacje z dawnych czasów sięgając aż do roku 2000 mają ogromne znaczenie dla Ciebie. Tu będzie Ci dana możliwość naprawienia historii, a Węzeł Księżycowy i Lilith w Twoim znaku prezentuje na tacy nowe zadania. Przyjmuj je z wdzięcznością.

Zanim schowasz się do swojego bezpiecznego zakątka wysłuchaj, co mówi otoczenie bez krytyki i podejrzliwości. Trygon Neptuna oraz sextil Jowisza przyciąga prze-znaczeniowe wydarzenia. Skorzystaj z szans danych przez planety szczęścia. Gdy bóg morza wskazuje Ci bez słowa drogi, przyjmuj za dobrą monetę jego zaufanie położone w Ciebie. Nawet, jeżeli nie ma konkretów i namacalnych dowodów on zapewni Ci osobiste spełnienie i mnóstwo magicznych momentów.Strzelec 23.11.-21.12
Planety w opozycji informują o tym jak bardzo jesteś potrzebny dla świata.
Wszystko, co jest związane z Tobą, partnerstwami i nawet niemożliwymi dla Ciebie wyobrażeniami podlega teraz przemianom. Gdy po pełni Księżyca w Twoim znaku czujesz, czego trzeba się pozbyć ,pożegnaj się od razu z minioną bolesną historią. Saturn pragnie abyś był cierpliwy, stabilny, a Twój los nabrał dojrzałości.

Siedem dni otwiera oddzielną fazę, jakiej jeszcze nie znałeś. Miłość, praca, poświęcenie i spełnienie osobiste podlega od raz przekształceniom. Rozpocznij od siebie i stawianiu nowych zadań. Do czwartku może się wiele wydarzyć, o czym nawet nie śniłeś. Najważniejsze, abyś sam trzymał wszystko pod osobistą kontrolą. Wenus informuje, jak wszyscy patrzą na Ciebie. Propozycje, podane ręce, zaproszenia i wyznania przyjmuj z radością. Czas skończyć z tym, co nie dobre, bez silnego fundamentu.

Nowe kontakty nie będą sprawiać Ci trudności. Otwierasz się od razu na nieznane, single mogą spotkać ważne osoby w swoim życiu. Mars jeszcze do soboty da korzystać z wielkiej mocy. Marzenia, wizje, wyobrażenia i pragnienia są wtedy do spełnienia, gdy mają odzwierciedlenie w realności!

Urodzony, aby pokazać innym wszechświat z tej optymistycznej strony jesteś zmuszony do sprawdzenia najpierw siebie. Uranus obudzi w Tobie tęsknoty za nieznanym, oryginalnym i jeszcze nieokreślonym. Tajemnicą i kluczem do szczęścia jest od zaraz cierpliwość i celowość w osiąganiu postawionych sobie zadań. Gdy wszyscy życzą Ci jak najlepiej stwórz swój życiowy scenariusz, gdzie Ty będziesz stał na pierwszym miejscu, a uczuciowo i emocjonalnie dostaniesz w końcu to, o czym marzysz od bardzo, bardzo długiego czasu.

Wenus z naprzeciw niech zsyła na Strzelca radość i optymizm. Uzyskasz możliwości realizacji osobistych. Miłość, praca i ciekawe wyzwania czekają na Strzelca.
Nowe drogi Twojej egzystencji prowadzą do asygnowanego zamierzenia.


Koziorożec 22.12.-20.1
Planety w Bliźniaku nie mają na Ciebie większego wpływu, ale ich energia i aktywności będą określać również nastrój, nastawienie i reakcje środowiska. Zbyt luzacka postawa nie za bardzo Ci odpowiada, chociaż pewnie i tego jest teraz potrzeba. Spójrz na świat z innej perspektywy.

Nie wszystko da się załatwić od raz, a usłyszane informacje, komentarze oraz wiadomości nie muszą się zgadzać z prawdą. Merkury stoi już do Twojej dyspozycji w trygonie i biegu prostym. Warto przyjrzeć się tym ideom, których jeszcze nigdy nie wypróbowałeś. Twoim stanowiskiem, argumentem oraz wiedzą przekonujesz wszystkich od razu zdobywając nowych fanów i wielbicieli. Jowisz jest Twoim szczęściem i radością. Jego pogodne usposobienie spełni lekką ręką to, co sobie tylko zamyślisz.

Mimo trudnych wieści dochodzących z Twojej okolicy pozostajesz spokojny ufając, że wszystko będzie miało dobre zakończenia. Neptun jest tym, który daje nadzieje i wiarę. Pluton wyzwala definitywnie z uzależniających okoliczności. Czekając na osobiste spełnienia i poczucie bezpieczeństwa masz to zagwarantowane od Węzła Księżycowego. Wydarzenia aktualnego tygodnia, mimo kwadrat Jowisza z Saturnem, który bezpośrednio nie ma ważności dla Koziorożca, prowadzą i tak w te dobre miejsca.

W piątek będzie dostarczona Ci pozytywna energia. Przejście Marsa do Skorpiona można już uczcić przygotowując kluczowe zamiary. Sprzyjające fluidy i gwiazd konstelacje ułatwiają samorealizację. Jeszcze weź tylko wszystko w swoje ręce, bowiem czeka Cię bardzo dużo sumiennej i skoncentrowanej pracy. Powodzenia!Wodnik 21.1.-19.2
Słońce i Wenus w trygonie od samego poniedziałku to świetny czas do zakochania, sprawienia sobie czy rodzinie radości! Profesjonalnie i materialnie wiele się pozytywnie wyjaśni, oczywiście dając przy tym ogromne korzyści.

Planeta miłości otworzy drzwi wszystkim singlom. Jestem pewna, że od tego momentu znikną Twoje kłopoty czy faza samotności. Konkretyzuj swoje wartości, założenia przygotowując do realizacji każdego marzenia. Mars jeszcze w boskim położeniu do piątku to wielka moc i siła. Decyzje podejmuj po namysłach bez kierowania się wpływami otoczenia. Lekkością i radością odnajdziesz wkrótce te przyjemniejsze strony życia. Barometr uczuć podnosi się wraz z wiosenną pogodą. Wiele emocje rozpalą Twoje serce, a przy okazji sextil Saturna utwierdzi to, co ma pozostać przy Tobie na wieki.

Druga dekada urodzonych jest dalej ograniczona przez kwadrat Merkurego. Dobrze byłoby pozbyć się tego, co i tak nie przynosi odpowiednich wyników. Uwaga na słowa, które wypowiadasz. Obrażaniem możesz stworzyć sobie niepotrzebnych wrogów. A tu trzeba nowe budować i sumienność, rzetelność dokładnie badać.

Uranus chce ciągle przemiany. Jego świetnia lokalizacja wita z mądrością niecodzienne idee!
Przypatrz się od piątku przejściu Marsa do Skorpiona. Jego kwadrat może dać się już we znaki trzeciej dekadzie urodzonym. Cierpliwość ma być Twoim głównym założeniem.

Mając pod rękę Wenus w błogim trygonie będziesz potrafił z galanterią i kurtuazją owijać otoczenie dookoła palca! Skorzystaj z tego rozpromienionego aspektu! Tam, gdzie będziesz słuchał głosu serca zdobędziesz najbardziej bezcenne suweniry.Ryba 20.2.-20.3
Konstelacje są takie sobie..
Dlatego należy czekać ze wszystkim do piątku przyszykowując się z radością w sercu na wejście Marsa do intensywnego Skorpiona. Jego trygon nie tylko wskaże te odpowiednie decyzje i rozstrzygnięcia, ale też nie podda się, jeżeli czegoś poważnego nie dokona!

Jego olbrzymia energia będzie Ci służyć aż do 2 sierpnia. Zastów się , gdzie należy posprzątać, co załatwić i jakie kierunki wybrać. Tylko Ty osobiście możesz decydować o losach dalszej przyszłości nie pozwalając się ściągać trudnym tranzytom w skomplikowane, bez wyjścia sytuacje.

Słuchaj ciągle, co mówi Twój Neptun! Jego wielkie wizje, mimo, że czasami zapominasz w nie wierzyć spełnią się, nawet gdybyś miała podążać objazdami. Twoja ostatnia niepewność, brak energii i mocy do normalnych czynności niebawem zniknie. Do kwadratu Saturna potrzebna jest cierpliwość. Druga dekada urodzonych Ryb stoi pod jego wpływami. Jego negatywne połączenie będzie zabierać iluzje i marzenia, które nie mają podłoża w rzeczywistości. Planeta karmy w układzie z Jowiszem nakazuje szukać innych, odważnych idei, gdzie Ryba będzie mogła się całkowicie zrealizować! Doświadczenia i przeżycia przymuszają do pozostania w warunkach ziemskich, bez odlotów do niepotrzebnej utopi.
Trzymając papier i ołówek w ręku od czwartku należy stworzyć nowe kredo oraz plany.

Nie, nic nie będzie spadało samo z nieba, jednak sextil Plutona pokaże, co potrafisz prezentując Twoje bezzaprzeczalnie zdecydowane, królewskie walory.

Od pierwszego dnia tygodnia zajmij się tymi partnerstwami i związkami wszelkiego rodzaju, na których najbardziej Ci zależy. Liczy się Twój impuls, koncept, mądrość i odwaga.
Jaki będzie tydzień dla wszystkich? Video


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
Zadzwoń na
zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji