widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2016-12-29

Zaczarowany Sylwester czyli jak rozpocząć Nowy Rok

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zaczarowany Sylwester czyli jak rozpocząć Nowy Rok" przygotowanym przez naszego eksperta Amber.

Sylwestrowa noc potrafi zauroczyć swą magią każdego z nas - niezależnie czy jesteśmy na balu, rodzinnym spotkaniu czy w zaciszu własnego domu - sylwestrowy nastrój i feeria barw rozświetlających niebo zawsze jest czymś wyjątkowym. Każdy z nas pragnie tego, aby nadchodzący rok przyniósł nam szczęście, zdrowie, miłość czy pieniądze, dlatego dziś poznamy kilka zwyczajów, które mogą nam w tym dopomóc. Jaki Sylwester, taki cały rok! - głosi znane nam przysłowie, dlatego właśnie w tę noc powinniśmy szczególnie zadbać o to, aby przygotować się do czasu, który dla nas nadejdzie. Chcesz, aby fortuna uśmiechnęła się do Ciebie w nadchodzącym roku, tylko jak to zrobić? Spójrzmy na to ezoterycznym okiem :)

Uporządkowanie starych spraw
Ostatnie dni starego roku warto poświęcić na refleksję, uporządkowanie starych spraw, uregulowanie długów i wyjaśnienie nieporozumień. Porządek powinien zapanować w naszym otoczeniu, a także w naszym sercu. Każdy negatywny rozdział z Twojego życia, który możesz zamknąć - zamknij jeszcze w grudniu. Starodawnym zwyczajem jest wypisanie swoich zmartwień, problemów i trudnych sytuacji na czerwonych kartkach. Wszelkie niezałatwione sprawy, które chciałbyś, a nie możesz jeszcze domknąć - również dopisz na czerwoną kartkę. Nie spiesz się, lecz skrupulatnie przemyśl czego chciałbyś pozbyć się ze swojego życia, a kiedy już to zrobisz - spal wszystkie kartki. Ogień symbolicznie odcina od nas trudne sytuacje, a także pozwala nam oczyścić skołatane myśli. W najtrudniejszych dla Ciebie kwestiach warto również skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, a przede wszystkim: rytuałów odcięcia, rytuałów ochronnych oraz oczyszczania energetycznego.

Spacer noworoczny z drobnymi w kieszeni
Każdy z nas zna zwyczaj wkładania łuski wigilijnego karpia do portfela, aby przyniosła ona szczęście i bogactwo, lecz niewielu z nas mogło słyszeć o spacerze noworocznym z drobniakami. Kiedy północ wybije już na zegarach, złożymy sobie życzenia i wzniesiemy sylwestrowy toast, wtedy oficjalnie Nowy Rok możemy uznać za rozpoczęty. Znajdźmy wtedy chwilę dla siebie - do torebki, portfela czy kieszeni włóżmy tyle monet, ile tylko uda nam się zgromadzić i udajmy się na spacer. Idźmy powoli, oddychajmy głęboko, powitajmy Nowy Rok ze spokojem, uśmiechem i brzęczącymi monetami. Spacer nie musi być długi, a kiedy już wrócisz do domu - przyszykuj czerwoną miseczkę lub talerzyk i ułóż na nim monety. Od tego momentu będą one przyciągać do Ciebie bogactwo i urodzaj. Nie pozwól im się zakurzyć - dbaj o nie - a od czasu do czasu dorzucaj kolejne monety, aby wzmocnić magię noworoczną. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również zaplanowanie wszelkich rytuałów bogactwa, które wniosą właściwą, dobrą energię do naszego życia.

Wróżby noworoczne
Nowy Rok zbliża się do nas wielkimi krokami, niosąc ze sobą nowe plany, pragnienia i postanowienia. Pragniesz dowiedzieć się jak będzie wyglądał dla Ciebie kolejny rok? Finanse, uczucia, zdrowie, relacje rodzinne i zawodowe - warto poświęcić chwilę, aby zastanowić się co jest dla nas ważne i czemu chcemy przyjrzeć się uważniej w nadchodzącym czasie. Planując swoją przyszłość warto wziąć pod uwagę rady, które niosą ze sobą doświadczeni eksperci ezoteryczni - wróżbici, runiści, szeptunki czy jasnowidze.

Niech Nowy Rok zabłyśnie dla Was tęczy kolorami i rozsypie się nad głowami szczęście i uśmiechów moc, niech zostanie na dwanaście miesięcy z Wami - nie tylko w tę piękną Sylwestrową noc

Pozdrawiam gorąco,
Amber


ZAJĘTY
Zadzwoń na 708 788 598708 788 598 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy 0048 227 184 0470048 227 184 047 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się