loading
Wersja mobilna Wyłącz dźwięki

Pomoc

Jak zamówić rozmowę Jak rozmawiać bez rejestracji Jak dzwonić taniej z kraju i z zagranicy Pytania użytkowników
zamknij

Wróżby MagiczneWrota.pl

pozostań zalogowany
Bezpieczna strona

Wróżby MagiczneWrota.pl

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Obsługiwane formy płatności

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Szukaj Wróżki

Ekspert
Metody
Dziedzina
Płeć

Szukaj Wróżki

Szukaj Wróżki


Poniedziałek 26 czerwca 2017
  1. Wibracje roku: 1
  2. Wibracja miesiąca: 7
  3. Wibracja dnia: 6

Autorstwa: Tarociskta Irena


Przesłanie dnia
Równowaga Sprawiedliwość
Teraz jest czas, kiedy masz wprowadzić równowagę. Równowaga jest wtedy kiedy dbasz o siebie, kochasz i szanujesz. Też akceptujesz i szanujesz innych i sprzymierzasz się z nimi poprzez odpowiedzialne czyny. W ten sposób przyciągasz ludzi podobnych do ciebie. To jest też czas pozytywnego, sprawiedliwego rozwiązania sporów, też prawnych. Jeżeli wokół ciebie jest zamieszanie, które robią inni, albo robisz ty poprzez dumę i egocentryzm, zatrzymaj się. Przywróć harmonię. Wycisz się, odsuń się od ludzi, zachowań, warunków, myśli, które mieszają ci w głowie. Równowaga i sprawiedliwość jest teraz dla ciebie dobra. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw Autorstwa: Tamita


Horoskop

Autorstwa: Agnieszka Bruzgo


Karta dnia
XXI Świat
Dziś świat będzie po naszej stronie. Wiele rzeczy może nas miło zaskoczyć. Wszystko nam się dziś powinno udawać, a sprawy dla nas ważne powinny znaleźć pozytywne rozwiązanie. Możliwe podróże i wyjazdy. To będzie dobry dzień :)Autorstwa: Eve

Szukaj Wróżki

Darmowe Wróżby i Horoskopy

Darmowe Wróżby i Horoskopy

słownik ezoteryczny

menu

metody działania

menu

Wróżby online, karty tarota, astrologa, horoskopy

menu

Wróżki MagiczneWrota.pl

Wróżki MagiczneWrota.pl

Cygański Nowy Rok 2017 dla znaków zodiaku

Cygański Nowy Rok 2017 dla znaków zodiaku

2017-01-02
Zapraszamy do zapoznania się z "Cygański Nowy Rok 2017 dla znaków zodiaku " przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Issi.
Baran

Widzę ,że rok przed Tobą otwiera nowe możliwości . Nie będziesz się lenił ani żałował wyborów. Chociaż wybory będą trudne . Zawsze zostawią jakiś ślad na sercu , który przez lata będziesz wspominać. Z jednych spraw będziesz się śmiał , zaś z innych cieszył ,że choć łez wylałeś sporo to dziś wiesz , że było warto.

Styczeń przewodnia Karta Świętość - Najważniejsza będzie miłość. Wraz z miłością idą wybory. Będziesz zastanawiać się nad tym, czy poświęcić się tylko dlatego, że ona/on kocha; A ja nie wierzę w lepszy los więc mogę się poświęcić dla kogoś? Albo spotkasz osobę o wymarzonej dla siebie idealnej osobie. Będziesz wzdychać planować , a tu nic z tego nie wyjdzie . Ponieważ ten ktoś wcale nie będzie taki święty na jakiego wyglądał . Dlatego bądź ostrożny w opiniach oraz wyborach . Najważniejsze żebyś szanował zdanie innych i docenił poświęcenie bliskich . Pamiętaj ! Co dla Ciebie jest drobnostką , dla innych świętością . Nie przekraczaj granic cudzej prywatności . Szanuj poglądy innych ludzi . Nic na siłę nie zmieniaj zwłaszcza nie przyspieszaj wydarzeń . Czas działa na Twoją korzyść . cierpliwość jest najlepszą lekcją pokory .

Luty Karta Rozważanie . Analizujesz swoje możliwości żeby dokonać słusznych wyborów . Głównym motywatorem na miesiąc luty jest inwestycja w zawodowe sprawy . Czas i szanse zostaną dobrze przeanalizowane . Trafnie dokonasz wyboru w zmianie pracy lub stanowiska . Twoje wysiłki już za kilka miesięcy zostaną docenione .

Marzec - Karta śmierć . Skoro są dokonane wybory , to i zmiana życia codziennego jest absolutna . Teraz duży wpływ na Ciebie mają obowiązki i zobowiązania . Kosztem tego może być brak czasu dla bliskich . Staniesz się bardziej stanowczy i bliscy zauważą Twoją transformację . Nastawienie do życia i różnych spraw będzie przyczyną wielu zmian . Jedni będą nastawieni wrogo i z zazdrością patrzeć na Twoje sukcesy . Zaczniesz się od nich odsuwać - odcinać . Inni zaś będą starać się znaleźć w Twoim zespole .

Kwiecień - Karta Dom . Najważniejsze staną się sprawy rodzinne . Odwiedziny , spotkania ... Ale przede wszystkim sprawy dotyczące kogoś z najbliższych będą priorytetową sprawą . Możesz stać się jedynym wspomagającym członkiem rodziny osobę chorą . Również możesz być zaangażowany w sprawy związane z remontem lub brać bezpośredni udział w wydarzeniach rodzinnych . Staniesz się wrażliwy i zacznie Ci się tęsknić za domem pełnym dzieci .

Maj - Karta Ślub . Piękna karta mówiąca o uczuciach i deklaracjach . Zdarzyć się może , że będziesz brać udział w uroczystości jubileuszowej lub ślubie . Zapragniesz sam stanąć na ślubnym kobiercu .

Czerwiec - Karta wierność będzie przewodnikiem po całym miesiącu Twojego znaku . Wierność nie oznacza tylko uczuć . Często w szerokim znaczeniu oznacza lojalność wobec osób z którymi pracujesz albo się przyjaźnisz . Jednoznacznie podkreśla związek i uczciwość wobec partnera . Warto w związku zwrócić uwagę na drobne szczegóły , które mogą mieć wpływ na późniejsze wasz relacje . Szczególnie , gdy w grę wchodzą trzecie osoby . Całkiem możliwe , że ktoś powierzy Ci jakąś tajemnicę . Kontroluj swoje emocje aby przez nieuwagę nie zdradzić cudzych tajemnic . Sam też uważaj aby nie podzielić się swoimi planami na przyszłość . Nigdy nie wiadomo , kto , jak je wykorzysta .

Lipiec - Kartą przewodnią jest karta Złodziej . Wszystko wskazuje na to , że powinieneś być ostrożny przy różnych sprawach dotyczących dokumentów czy pieniędzy . Jeśli coś kupujesz zwróć uwagę na datę przydatności . Może kupujesz auto lub dom zwróć uwagę na jakość lub na sprawy związane z hipoteką .

Sierpień - Karta Osoba Duchowna . Przy różnych sytuacjach potrzebujemy rad . Właśnie teraz Ty znalazłeś się w takiej sytuacji , że potrzebujesz mędrca w sprawie dotyczącej ważnej kwestii . Idź do źródła nie opieraj się na własnych doświadczeniach ani na radach ludzi nie znających sytuacji . Możesz mieć potrzebę skorzystać z pomocy lekarza . Wsłuchaj się we własne ciało i szukaj odpowiedniego specjalisty . Najważniejsze żebyś nabrał sił do dalszego działania i jeśli musisz rozwiązać poważny problem zawodowy lub nie rozumiesz szyfrem prawnym pisanego dokumentu - Nie zdawaj się na logikę tylko na prawnika .

Wrzesień - Karta Dar . Przepiękna Karta . Jesteś w oknie Pana Boga . Wysłuchano Twoich modlitw . Zdarzył się cud ? Możliwe . Wszystko w życiu ma prawo zaistnieć . Teraz jako wybraniec losu może trafisz w lotto . Ale tak na poważnie darem jest ciąża lub już narodziny dziecka . Darem jest prezent lub spotkanie kogoś po latach . Każda dobra rzecz , która się Tobie przytrafia jest darem losu . wierzę ,że umiesz dziękować .

Październik - Karta Cygańska Kochanek . Brzmi jakoś podstępnie ? Nie . Jesteś w centrum uwagi kogoś , kto nie potrafi albo uznał , że nie czas się jeszcze objawić . Możesz dostawać kwiaty i nie wiesz od kogo . Ktoś może wydzwaniać , ale nie odzywać się . Zaczniesz dochodzić .... Kto i dlaczego . Jeśli jesteś w związku , to warto wziąć pod uwagę ,że każdy flirt czy przygoda zawsze kogoś ranią . Jeśli masz zamiar zakończyć nudny i wypalony związek - To możesz liczyć na pomoc kogoś interesownego .

Listopad - Liść opadł , a Ty ... Karta Cygańska mówi , że możesz wybierać się w podróż . Podróż - karta cygańska sygnalizuje . Przyśpieszenie spraw , podróże , odwiedziny . Ale i nie kontrolowane wydarzenia w życiu . Ktoś wobec Ciebie ma oczekiwania i liczy na dobre zakończenie spraw .

Grudzień - Dziecko . Cygańska karta w ten sposób podkreśla narodziny , powiększenie rodziny . Nowe palny mogące od zaraz się realizować . Wszystko zależy od tego jak bardzo będziesz zmotywowany do działania . Dziecko to troska i odpowiedzialność - Właśnie takim dzieckiem jest owy projekt . spojrzenie świeżym okiem na sytuację mającą dobrą perspektywę .


Byk zodiakalny w cygańskiej przepowiedni na 2017

Zawsze praktyczny i ostrożny . Twoja zachowawczość wiele spraw opóźni , niektórych rozdrażni . Jeszcze innych odsunie . Ten rok jest przełomowy dla Ciebie . Coś zyskasz , coś stracisz . dokonasz świadomych wyborów więc nie będziesz miał żalu do nikogo prócz siebie . Nie uciekaj w świat iluzji bo sam wiesz że takie formy zachowań nie prowadzą do rozwoju . Włącz bieg w przód wtedy poczujesz się lepiej . Pamiętaj , że lepiej z innymi niż samemu pokonać przeszkody . Naucz się korzystać z pomocy innych , zwłaszcza gdy sami proponują .

Styczeń - Cygańska karta Choroba . Sam czujesz się słaby , jakby wypompowano z Ciebie energię . Najchętniej odpuściłbyś wszystko i uciekł gdzieś daleko . Na całe szczęście to nie w Twoim stylu . Zwróć uwagę na zdrowie , zwłaszcza przeziębienia . Nie bagatelizuj chorób przewlekłych . Możliwe , że kasłanie i duszności nie są zwykłym przeziębieniem .

Luty - Karta Nieoczekiwana Radość . Karta sama za siebie mówi . Miło cieszyć się z drobiazgów bo są takie naturalne i nie zobowiązujące . Miesiąc krótki , ale pełen wrażeń . nie będziesz mieć czasu rozważać o tym co wypada a co nie . Zaczniesz cieszyć się chwilą , doceniać okazje do darowania sobie odrobiny luksusu . Sam w swojej prostocie zaczniesz się cieszyć jak dziecko z osiągnięć z których nie spodziewałeś się mieć żadnych profitów ani pochwał .

Marzec - Karta Fortuna . Los zacznie sprzyjać , też zechce zagrać na nosie . Zwykle tak jest z fortuną . Raz na wozie raz pod wozem . Masz nosa do różnych spraw , tylko problem w tym że nie lubisz podejmować decyzji w pośpiechu . Uważaj żeby okazja nie uciekła nim się obejrzysz.

Kwiecień - Karta Oczekiwanie , tęsknota . Tak bardzo pragniesz bliskości kogoś w zasięgu ręki . Upór i duma nie pozwala przełamać blokad nawarstwionych za sprawą niedomówień ? Pomyśl . Czy warto się tak męczyć i trwać przy swojej racji ? Zdaj się na uczucia jakie w sobie nosisz , dopuść do głosu serce i ogrzej się w ramionach kogoś za kim tęsknisz .

Maj - Karta Dom . do jest dla Ciebie wszystkim czego najbardziej potrzebujesz . W domu dzieją się sprawy wymagające dopatrzenia . Urwane drzwiczki , zapchany zlew i rachunki zalegające w szufladzie . Dobry moment na zabranie się od zaraz za te wszystkie sprawy .Teraz najważniejsze żeby ułatwić sobie życie i mieć czas na przyjemniejsze sprawy .

Czerwiec - Karta Wizyta . Jakkolwiek to brzmi , znaczy podobnie . Dobre wieści przyniesie młody człowiek . Zamieszanie za sprawą niespodziewanych gości . kto by chciał znaleźć się w takiej sytuacji . Na pewno nie Ty . Kolega z daleka lub teściowa całkiem przypadkiem potrafią zaskoczyć nie mniej niż niedziela w środku tygodnia . Mimo to właśnie tak się dzieje . Dowód na to , że wszystko jest możliwe . Musisz się odnaleźć w takich sytuacjach . Zwróć uwagę na dokumenty . Warto sprawdzić czy masz ważny przegląd techniczny auta i czy w razie niespodziewanej kontroli masz wszystko w porządku .

Lipiec - Karta Plotka . Wokół Ciebie toczy się życie . Jesteś biernym obserwatorem i na swój sposób odbierasz każdą sytuację . Nie wnikasz w sprawy innych osób , nie słuchasz pomówień . I nie lubisz plotek . Jednak teraz przez okoliczności w których się znajdziesz możesz stać się przyczyna plotek bądź wyrazić opinię , którą inni podchwycą a Ty zostaniesz powodem nieporozumień w otoczeniu zawodowym .

Sierpień - Karta Sędzia . Jesteś w sytuacji gdzie trzeba dokonać wyborów . Dotyczy to spraw zawodowych . Zajdą okoliczności analizy pewnej sytuacji a Ty będziesz głównym osądzającym i na podstawie Twojej opinii zostanie wydana decyzja . Z tego powodu znajdą się osoby wrogo nastawione do Twojej osoby . Staraj się byś sprawiedliwym sędzią .

Wrzesień - Karta Cygańska Klucz - Wszystko wskazuje na to , że jesteś Panem swojego losu . Zdajesz sobie sprawę z powagi obowiązków jakie na Tobie ciążą . Klucz jest symbolem zamykania i otwierania , jako władca możesz sam decydować na jakim etapie życia jesteś . Masz ogromne szanse na rozwikłanie wiele spraw dotyczących życia osobistego . Jak też widać masz wpływ na los kogoś z otoczenia . Mimo , że w przeszłości ktoś Cię zranił , zachowaj klasę i nie uderzaj w słabe punkty przeciwnika . Nie warto przez takie zachowanie pozwolić sobie na utratę dobrej opinii . Skup się własnych sprawach , które są tajemnicą dla innych . Jeśli wiedziesz podwójne życie możesz dużo stracić . Możliwe , że właśnie teraz jesteś gotowy na zdobywanie nowej wiedzy lub odkrywasz własne talenty .

Październik - Karta Pies . Obejrzyj się wokół siebie i zobaczy , ilu masz przyjaciół . Tych prawdziwych poznasz niebawem . Zostaniesz postawiony w sytuacji z której sam będziesz miał trudno wybrnąć . Samotność też jest taką sytuacją , jednak głównie chodzi o to , że doświadczysz nieuczciwego potraktowania . wiele osób będzie Ci współczuć , ale tylko jedna poda pomocną dłoń . Jest to starszy człowiek , który kiedyś także doświadczył niesprawiedliwości i wie jak to jest . Wspólna krzywda chociaż przecięta czasem przybliży wasze relacje .

Listopad - Karta Serce . Kochać ! Jesteś w dobrej formie , gotowy na budowanie szczęścia we dwoje . Spotkałeś właściwą osobę i chcesz z nią przejść resztę życia . przestały liczyć się różnice , które jeszcze niedawno były nie do przeskoczenia . Jeśli jeszcze Twoje serce jest nie czułe na sygnały od kogoś zainteresowanego Toba , to wiedz , że pierwszy krok należy do Ciebie - najważniejsze ,że wiesz w którą stronę .

Grudzień - Duże pieniądze . Przypływ gotówki i radość w związku z tym . Często karta oznacza dwoistość znaczenia tytułowego przesłania . Pieniądze będziesz zyskać ale i wydawać . Trochę mogą opóźnić się sprawy nabycia pieniędzy . Zapłata za pracę , która została wykonana o czasie nie koniecznie musi być wypłacona od razu w całości . Wszystko dzieli się na większe lub mniejsze radości lub przeszkody . Ważne aby zamierzony cel został osiągnięty .


Bliźnięta zodiakalne w cygańskiej przepowiedni na 2017 rok

Dla Ciebie zodiakalny Bliźniaku czas nie stoi w miejscu . Wszystko porusza się z dokładnością zegara . Sam wybierasz swoje drogi , znajomych i czas realizacji marzeń . W tym roku skup się na ostrożnej jeździe samochodem . Uważaj nawet na ruchomych schodach żeby nie obedrzeć nosa . Pęd życia wciągnie Cię w swoją układankę i czasami przestaniesz mieć kontrolę nad swoim życiem . Ciągnąc kilka srok za ogon zmęczysz się i mimo , że dobrniesz do celu każdej ze spraw , to jednak kosztem czegoś . Uważaj na wypadki . Może nie będą groźne , ale z pewnością ze stratami finansowymi . wypadki nie zawsze znaczą dosłownie uszczerbek na zdrowiu . Zdarzają się wypadki inwestycyjne oraz wpadki emocjonalne . Wiem , że ambicje i logiczne podejście z domieszką fartu dają szansę upadku na cztery łapy i właśnie taki masz rok - Pełen atrakcji .

Styczeń - Karta cygańska Dziecko Nowy rok nowe plany . Wkroczyłeś w najlepszy czas dla siebie . Nie muszą sprzyjać gwiazdy , ważne , że Ty wiesz czego oczekujesz od siebie . Na innych można się zawieść więc w ściśle określony sposób będziesz postępował i niewiele o sobie mówił . Od jakiegoś czasu snujesz palny i kreślisz coś w notesie . Nie jeden może pomyśleć , że masz problem z pamięcią . Ale to tylko przez roztargnienie , które dobrze znasz wolisz wszystko zapisać żeby wieczorem spokojnie przeanalizować . W rodzinie można spodziewać się nowego członka w rodzie .

Luty - Karta Okoliczności . Teraz zacznij wypatrywać wszelkich okazji . Głównie w dziedzinie inwestycji i nowych przedsięwzięć . Na rynku możesz stać się liderem w nowych inwestycjach . tam gdzie inni wątpią albo długo myślą , czy warto - Ty masz drzwi szeroko otwarte .

Marzec - Karta Statek . Raz będą brać górę sentymenty a raz rozsądek . Pewne sprawy z przeszłości powrócą aby raz na zawsze dać im finał . Nie ociągaj się bo przecież wiesz ,że skoro sam nie zrobisz to inni tylko znajdą powód aby powiedzieć .... Nie mówiłem . Także staniesz przed decyzją co do pewnej znajomości , którą trzeba przerwać dla dobra Twojego i może bliskich . Wiesz dobrze , że interesy najlepiej robi się samemu . Jeśli kogoś wprowadzasz w biznes , to powinien tez mieć swój wkład . To , że fajnie razem wyglądacie podczas spotkań zawodowych , to nie znaczy , że zyskasz w oczach ludzi współpracujących z Tobą . W uczuciach jesteś gotowy ryzykować , bo ta dziedzina nie jest szczególnie istotna na ten moment . Uważasz , że na wszystko przychodzi czas . Na miłość czas tez przyjdzie .

Kwiecień - Karta Kapelusz . Jest to jedna z bardziej z tajemniczych kart . Miesiąc zapowiadający ostrożność w dziedzinie finansów . Uważaj aby ktoś Cię nie oszukał na wartości rzeczy w jaką inwestujesz . Nie ufaj od razu komuś , kto podszywa się autorytetem . Za nim zrobisz jakiś krok najpierw sprawdź po jakim gruncie stąpasz .

Maj - Karta cygańska Gęsi . Szczęśliwe zbiegi okoliczności , szczęśliwe rozwiązania . Podróż w sprawach służbowych . Idealny czas na zawieranie znajomości biznesowych i towarzyskich . Najprawdopodobniej masz szansę na współpracę z kim o dużym autorytecie . Jeśli szukasz pracy z pewnością trafisz na coś dla siebie .

Czerwiec - Karta cygańska Drogi . Czas dopadł i Ciebie . Teraz musisz stanąć po jednej ze stron , lubisz kompromisy dla dobra ogółu . Tym razem coś trzeba wybrać . Twoje emocje dlatego są nie do zniesienia . Przepraszasz za chwilę to samo . Znajdź bratnią dusze i poradź się , wygadaj - po prostu wyluzuj . Nie masz wpływu na innych , ale masz wpływ na polepszenie swojego komfortu życia .

Lipiec - Karta cygańska Wierność . Dokonałeś wyboru nie ma co rozmyślać . Teraz zacznij wiernie służyć swojemu rozumowi i intuicji . Nie pozwól żeby opinia innych osób miała wpływ na Twoje wybory lub wątpliwości . Zapomniałeś ? Zawsze spadasz na cztery łapy . Po cichu działaj tka żebyś z czasem gdy inni zapomną pokazał , że miałeś racje . W uczuciach staraj się zachować ostrożność . Ktoś bardzo zainteresowany osoba bliską Twojemu sercu zechce zasiać zamęt w jej sercu i zazdrość w Twoim .

Sierpień - Karta Księżyc . Odrobina sentymentu każdemu służy do czasu , aż nie staje się melancholią . Nie dopuść aby Twój zawsze radosny duch osłabiał ciało i rozum . Spadek energii z powodu braku odpoczynku ? cóż za problem . Ty zaraz spakujesz torby i polecisz na drugi koniec świata aby zrelaksować się . Nie daj się przytłoczyć sprawom innych osób . Więcej czasu poświęć najbliższej rodzinie .

Wrzesień - Karta Osoba Urzędowa . Zwróć uwagę na sprawy dotyczące urzędowych pism . Możliwe , że czekają Cie wzmagania z urzędem . Jednak licho nie śpi nie ruszaj na ostania chwilę , nie śpiesz się na drogach bo zapłacisz mandat .

Październik - Karta Dom . Zapragniesz bliskości rodziny . Roztkliwią Cię dzieci i stare fotografie . Aż nie podobne , że zechcesz ciepła i poczucia bezpieczeństwa przy boku najbliższych Ci osób . Zwróć uwagę na zdrowie osób starszych w rodzinie . Spotkania okazjonalne rodzinne będą idealnym miejscem do spotkań pełnych wzruszeń .

Listopad - Karta Świętość . Siła tkwi w ideałach . Ty masz swoje priorytety i wiesz gdzie szukać wsparcia . Jeśli ktoś nie może być taki jak Ty to musi być tym do kogo chcesz dorównać . Bilans osiągnięć satysfakcjonuje , ale pragniesz więcej . Gdy jedni szykują się do odpoczynku , Ty szykujesz nowe priorytety . Optymistyczne podejście służy sukcesowi i lubisz w blasku tych dwóch lśnić bez przerwy . Nowa koncepcja oparta na trwałych fundamentach doświadczeń ma powodzenie w przyszłości . Świętością są zasady bo na nich buduje się nowe formy istnienia . Świętością jest przekonanie o drodze prowadzącej Ciebie do ideału .

Grudzień - Karta Harmonia . Jest czas na wszystko - Na pracę i zabawę . Teraz chcesz się delektować tym co już posiadasz . Zbierasz dobrą energię na kolejny rok pełen wyzwań . Dajesz fory , przymykasz oko . Wszystko Cię cieszy . Zauważyłeś naturalny sposób bycia , doceniasz błogie chwile lenistwa . I w takich chwilach iskry intelektu mają pole do popisu w Twojej głowie . Ciesz się wolna chwilką , bo nie zawsze Twój styl życia pozwala delektować się zwyczajnością .


Rak w cygańskiej przepowiedni na 2017 rok

Wiele osób z pod znaku raka wejdzie w nowy rok sentymentalnym krokiem . Delektujecie się chwilą . w oczach Raka widać wszystko - Miłość i tęsknotę . Radość i smutek Nienawiść i podziw . Najważniejsze , że potraficie zachować się w każdej sytuacji , mimo , że w waszej głowie kłębią się myśli a serce wali jak oszalałe . Składasz wiele obietnic , ale wiele kosztuje Cię ich dotrzymanie . Chcesz rzucić palenie , przejść na dietę . A może masz inne słabości . W każdym razie rok podda Cię próbom w kierunku walki ze swoimi słabościami . Oczyma wyobraźni widzisz siebie silnym , innym niż jesteś . Zdarza się musisz grać żeby lepiej się czuć i pokazać swoje wartości , które są ukryte pod głębią masek zakładanych na co dzień . Transformacja jaką przejdziesz doda Ci pewności siebie , odwagi w wyrażaniu swoich potrzeb . Zawalczysz o pozycje i uczucia . Jedni będą zyskać inni tracić . Wszystko , cokolwiek się dzieje nas wzmacnia i dodaje skrzydeł za sprawą osiągnięć celów na których najbardziej Tobie zależy . Na początku wiosny zadbaj o zdrowie , głównie oczy i ciśnienie . w drugiej połowie roku głównie październik - grudzień zadbaj o układ odpornościowy .

Styczeń - Karta Kłębek nici . Każda sytuacja ma swój początek . Jeśli nawarstwiło się spraw to tylko dlatego , że nie zauważyłeś tego prędzej . Możliwe , że stosowałeś spychologię . Teraz rozwiązać trzeba każda sytuację centymetr po centymetrze . Dasz radę bo możesz liczyć na pomoc bliskich ci osób . Masz nie wyjaśnione pewne kwestie z bliską osobą , więc znajdź chwile i porozmawiajcie bo zależy wam na dobrych relacjach . Tu nie masz szans się wywinąć . Trzeba podnieść głowę i przyznać się do przewinień . Jeśli zachowasz cierpliwość , rozwiążesz wiele spraw jednym pociągnięciem .

Luty - Karta Ognisko Jesteś w centrum uwagi . Kogoś zaciekawiła Twoja osobowość i postawa . Inaczej niż zwykle spojrzała na Ciebie . Ludzie lgną do Ciebie jak magnez przyciągasz otoczenie . Zrób wszystko żeby ten czar nie prysnął . Sam wiesz , że jak jesteś zmęczony lub znużony stajesz się obojętny na otoczenie i brak ci taktowności . Możliwe ,że w ten sposób dajesz do zrozumienia jak bardzo chcesz zostać teraz sam . Cenisz sobie spokój . Dawno niewidziane kuzynostwo lub wujostwo odwiedzi Cię z gromadka dzieci . Bądź przygotowany na tą ewentualność .n

Marzec - Karta cygańska Leśne ptaki . kochasz naturę tam znajdujesz się we właściwym miejscu . Tym razem nie chodzi o to . Jak sama karta wskazuje , cos się dzieje w danym środowisku . Więc dotyczy to środowiska zawodowego . Uważaj na plotki , szczególnie nie wdawaj się w dyskusje ani żadne przytakiwanie żebyś nie został tak zwanym kozłem ofiarnym . Sprawy zawodowe nabierają tempa , ale trzeba rozważyć na ile prawdziwie toczą się sprawy , na ile dodane aby podkręcić sytuację .

Kwiecień - Karta cygańska Morze . Nie wiesz jak postępować w sytuacji w której Cię postawiono ? Zdaj się na intuicję . Głębia wiedzy życiowej i duchowego doświadczenia pozwoli Ci znaleźć się na fali niosącej w dobrym kierunku . Tęsknota za kimś z dzieciństwa z przeszłości spowodowana drobnym szczegółem , pamiątką z tamtych czasów . Spowodowała , że czujesz nieodpartą potrzebę spotkać się z ta osobą . Wtedy miałeś inne podejście do życia inne priorytety . Dzisiaj chcesz przekonać się jak byś odnalazł się w innej roli .

Maj - Karta Kapelusz . Kochasz maj . Zapachy bzu i wieczorem maciejek rosnących przed domem . Obrazy jakbyś malował zmysłami przesuwają się w Twojej głowie . Słabości tego okresu wyrywają Cię z obowiązków , które ciągle odkładasz na później . Może właśnie hormony szaleją - miłość . Coś się rodzi , rozwija z dnia na dzień . Owocem za kilka miesięcy możesz pochwalić się przed rodziną . Osoby starsze także założą kapelusz na swoją głowę , nie koniecznie dosłownie . Wystarczy ,że przykryją troski odrobiną radości . Co z tego , że problemy rosną jak kurz w kącie . Przyjdzie czas i tym się zajmiecie .

Czerwiec - Karta cygańska Gęsi . Gościnność , zabawa i jeszcze raz zabawa . Tam gdzie mnóstwo ludzi tam i sprzyja atmosfera do wielu przyjemności . W śród tych ludzi są osoby mające wpływ na Twój los . Rozglądaj się a znajdziesz co potrzebujesz dla siebie . Uważaj żebyś nie przesadził w przechwalaniu siebie bo za chwilę będziesz rzucony na głęboką wodę musiał udowodnić swoje możliwości

Lipiec - Karta Nadzieja . Nie jesteś gotowy na walkę z wiatrakami . Dobrze oceniłeś sytuację i chcesz przeczekać zawirowania niosące się z zewnątrz . Jeśli to tylko dotyczy Ciebie , to możesz spokojnie spać . Sam przecież wybierasz swoje drogi . Natomiast są jeszcze osoby liczące na Twoją pomoc . Nie zostawiaj ich na skraju problemów żeby nie wpadli w wir z którego Ty uciekłeś . Wspierając możesz liczyć na wdzięczność . Udając , że nie widzisz pamiętaj o prawie karmy .

Sierpień - Karta stary Człowiek . Symbol czasu , mądrości i pokory . Wymowna karta . Drogi Raku człowiek wędruje przez Ziemię i zbiera doświadczenia . Zastanawiamy się po co skoro i tak kiedyś przyjdzie kres wszystkiego . Jednak Ty znasz życie tu i teraz . Na bazie doświadczeń możesz zyskać tylko wiedzę , którą podzielisz się lub wykorzystasz w odpowiednim momencie . Doszedłeś do kresu jakiegoś zadania . Teraz na trwałym fundamencie możesz stworzyć coś nowego . Nadchodzi czas przejścia w inny etap . Zajmiesz się czymś nowym zupełnie odbiegającym od tego co robiłeś dotychczas . Możesz przejść na emeryturę i teraz zacząć żyć dla siebie tak jak Ty chcesz . Może byłeś zwykłym człowiekiem , który teraz stanie się przywódcą dla wielu . Po prostu zapracowałeś na swoja pozycję i jeśli chcesz wykorzystasz ją do celów , które sam sobie zaplanowałeś .

Wrzesień - Karta cygańska Dar . Los znowu rozpieszcza wybranych . Często czujesz się wybrańcem bo potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji i jeszcze dobrze na tym skorzystać . Łap każdą szansę nadarzającą się w życiu . Teraz jesteś w oknie Pana Boga . Proś a będzie Ci dane . Błogosławieństwa płynące z różnych stron trafia w każdą dziedzinę . Przybędzie gotówki więc pomyśl w co zainwestować . Dobre samopoczucie sprawi , że zaczniesz inaczej podchodzić do życia .

Październik - Karta Podróż . Wyjedziesz ? Możliwe , ale głównie chodzi o podróż w głąb siebie . Masz takie skłonności więc wcale nie jestem zdziwiona , że lubisz uciekać od zgiełku codzienności . Taka forma odpoczynku dodaje sił , ładuje akumulatory na jesienne wieczory . W podróży duchowej odnajdziesz swoje ścieżki ukrytych talentów . Stałeś się silny i gotowy aby oznajmić światu swoje potrzeby , chcesz pokazać nowego siebie . Krótka podróż pokrzyżuje jakieś plany . Miej pod kontrola emocje i słabości . Tylko Ty wiesz z czym się pilnować .

Listopad - Urzędowa Osoba . Jesteś gotowy zaryzykować w walce z przeciwnikiem . Tylko nie wiesz jak . Zacznij rady szukać u kogoś w urzędowym stroju . Jeśli dotyczy spraw prawnych u prawnika . Jeśli dotyczy wizyty u lekarza to u specjalisty . Nie wątp w sprawiedliwość i wiedzę u źródła . Dużo radości , załatwisz dawno wyczekiwaną sprawę . Straciłeś nadzieję na sukces w kwestii odszkodowań lub wypłaty należnych pieniędzy , aż tu nagle ktoś Cię wzywa . I . . . Tylko mała formalność i wreszcie koniec oczekiwań .

Grudzień - Karta Miłość . Rok 2017 pozwolił przejść transformację . Doświadczałeś skrajnych emocji , mimo wszystko nie było tak źle . Dzięki temu zrozumiałeś jak bardzo serce tęskni za kimś bliskim. W końcu spotkałeś i pokochałeś . Jedynie formalność ugruntowania związku pozostawiłeś na najpiękniejszy czas . Zimne dni i noce rozgrzeje miłość . Ciemne i długie zimowe wieczory będziesz delektować się szczęściem we dwoje . Związki trwałe mają szansę na potomstwo w sam raz pod choinkę . Osoby samotne wpadną w ramiona zupełnie przypadkowej osobie , która zaczaruje miłością serce nie jednemu raczkowi . Pozamykasz stare sprawy i będziesz gotowy na krok w kolejny nowy rok .


Lew W cygańskiej przepowiedni na 2017 rok

W nowy rok wkroczysz z dobrym poczuciem humoru . Sylwestrową noc będziesz pamiętał jeszcze jakiś czas. Byłeś w dobrym towarzystwie , tam poznałeś kilka nowych osób do których zachowałeś numer telefonu . Rok 2017 nie będzie rokiem szczególnym . Wiele spraw toczyć się będzie w naturalnym rytmie . Przychylnym okiem będą na Ciebie patrzeć osoby do których zwrócisz się o radę lub konkretną pomoc . W połowie roku możesz obawiać się decyzji szefa . Główną najsłabszą stroną w Twoim życiu będą uczucia a raczej ich brak . Trochę zaniedbałeś tę sferę i czas nadgonić braki . W finansach będzie nie najgorzej więc na wiele rzeczy możesz sobie pozwolić . Zdrowie też dopisze więc korzystaj z łaskawości losu .

Styczeń - Karta cygańska Parasol . Styczeń otoczy Cię ochronną aurą . Będziesz mógł czuć się swobodnie w podejmowaniu ważnych decyzji . Szczególnie jeśli są to sprawy trudne . Jeśli nie wejdziesz drzwiami to spróbuj pchać się oknem . Każdy chwyt dozwolony . Łatwo wybrniesz z wielu zawirowań w które czasami lubisz się wpakować .

Luty - Karta cygańska - Strumyk . wszystko ma swój poważny początek , jak ten strumyk wolno płynący . Z drogą jaką musi przemierzyć nabiera wartkości i drąży coraz to głębsze koryta . Zdajesz sobie sprawę , że pewnych spraw nie wolno odkładać na później żeby nie wymknęło się nic z pod kontroli . panuj nad emocjami i słowami . Zacznij analizować swoje plany , które są na Twoje możliwości gotowe do realizacji . Nie szastaj pieniędzmi . Wszystko do póki jest pod ścisłą obserwacją przynosi korzyści .

Marzec - Kata cygańska Bochen chleba . Jedna z piękniejszych kart . Chleb to owoc naszej pracy . Zachowaj umiejętność dzielenia się z bliskimi oraz innymi ludźmi . Staraj się być czujny i sprawiedliwy w ocenie sytuacji , która przytrafia się innym . Możesz być w tej kwestii najważniejszą osobą ku której zwrócą się oczy wszystkich . Możliwe , że zechcesz udzielać się w wolontariacie . Twoja wrażliwość jest duża , tylko nie daj się wciągnąć w manipulację .

Kwiecień - Karta cygańska Obrączki . Uczucia nie istnieją jeśli słowa nie pokrywają się z działaniem . Serce nie sługa umysłu , każde rządzi się swoimi prawami i czasami tu popadają w konflikt . Tak właśnie jest teraz z Tobą . Analizujesz i dajesz z siebie . W chwilach słabości poddajesz się i mówisz -A niech się dzieje . Tak dłużej nie może być tym bardziej , że uczucia dla Ciebie są bardzo istotne . Właśnie teraz pomyślisz o z formalizowaniu związku .

Maj - Karta cygańska Kobieta . Wielo znaczeniowa karta , możesz snuć marzenia o kobiecie jeszcze nie dostępnej fizycznie . Ale oczy i serce w brew Tobie kierują się w jej stronę . Wzdychasz , myślami krążysz blisko jej osoby . Tylko odwagi brak na kolejny krok . Kobieta w cygańskiej karcie na ten miesiąc ,odciśnie się w Twoim życiu dość znacząco . Ktoś z bliskiego otoczenia - kobieta będzie mieć duży wpływ na plany , które mogą być nagle po krzyżowane .

Czerwiec - Karta cygańska Szczur . Nie jest to łatwy miesiąc . Zwłaszcza , gdy w grę wchodzi jakaś urzędowa sprawa . Tak też drogi Lwie uważaj na osoby na wysokich stanowiskach - Po prostu zostaniesz poddany próbie i ocenie . Ponieważ komuś zależy na tym by wydać sprawiedliwą ocenę na Twój temat . Szczur jest inteligentny i eliminuje najsłabsze ogniwa . Nie możesz stać się słabym ogniwem . Sytuacja dotyczy pracy lub urzędowego dokumentu , który chcesz aby wydano na korzyść Tobie .

Lipiec - Karta cygańska Dziecko . Pięknie się składa . Nowe perspektywy wnoszą pozytywną energię do działania . Cieszysz się każdym drobiazgiem i nie zwracasz uwagi na potknięcia innych . Stałeś się wyrozumiały i szczodry dla bliskich . Zaplanuj wakacje na okres jesienny , bo teraz w ogóle nie będziesz mieć czasu na takie przyjemności . Duży wpływ na Twoje życie mogą mieć dzieci , wnuki i zwierzęta . Czasem warto po obserwować mniejszych i słabszych od siebie jak sobie radzą w poważnych dla nich sprawach . Zacznij czerpać pełną piersią radość z chwil , wszak z chwil składa się życie w jedną długa historię .

Sierpień - Karta cygańska Księżyc . Cyganie siądź na trawie i spójrz w niebo na którym panuje księżyc . Widzi tylko tyle , na ile chce dostrzec . Wszak ciemność senne ogarnia Ziemie . Tak tez jest z Tobą . Siądź i spójrz spokojnie przed siebie . Nie patrz ogólnikowo . Znajdź szczegóły wyróżniające i pozwól sobie odczuć , tak szczerze sytuację która Cię trapi . Tęsknota i melancholia są złymi doradczyniami . Osłabiają naszą motywację do działań . Kieruj się intuicją i ciekawością świata . Zamiast się zamartwiać zacznij działać . Każdy krok do przodu to krok w jakimś kierunku . Nie poddawaj się złudzeniom . Przyglądaj się sytuacjom i okazjom . Nie ma okazji bez celu . Pamiętaj , że lepiej żałować , że się pomyliłeś niż rozpaczać że straciłeś .

Wrzesień - Karta cygańska Klucze . Nie wdawaj się w cudze konflikty , żeby nie przeniosły się na Ciebie . Najlepiej zachować umiar w doradzaniu i próbowaniu rozwiązać cudze zagadki rodzinne . Sam tez możesz mieć nie łatwo , bo ktoś zechce rozszyfrować Twoje sprawy . Zwłaszcza te które głęboko chcesz zachować dla siebie . Możliwe , że sam będziesz dociekać słuszności wyboru , na przykład kupna działki czy samochodu . Najważniejsze żeby nie było ukrytych wad i usterek niby szybkich do naprawienia .

Październik - Karta cygańska Statek . Odejścia i powroty , to takie banalne a rani . Wszystko wskazuje na to , że znów spotkasz się ze sprawami z przeszłości . Może na chwile powrócisz do starych miejsc lub sytuacji żeby przypomnieć sobie kim jesteś i dokąd zmierzasz . przypomnisz sobie wzorce swoich rodziców i zaczniesz opowiadać z nutką sentymentu swoim dzieciom . Na ulicy możesz spotkać kolegę ze szkolnej ławy i wzruszy Cię ten widok . Jednak skup się głównie na sprawach najważniejszych aby nie popaść w dołek finansowy lub przeszkody wiązane z nieuregulowanymi sprawami . Bieżące sprawy są najistotniejsze . Reszta sama znajdzie swoje miejsce .

Listopad - Karta cygańska Latarnia . Targany sprawami dnia codziennego , nie możesz skupić się innych kwestiach na osobistych i rodzinnych . Ma to ogromny wpływ na samopoczucie i atmosferę w domu . Postaraj się o odrobinę cierpliwości bo już widać światełko we mgle . Nie możesz się rozdwoić , ale możesz pokazać jak bardzo zależy tobie na innych . Daj im na to dowód . Porozmawiaj i w biegu powiedz miłe słowo za chwilkę to wszystko zaprocentuje . Dla samotnych , samotność też niech nie jest wyrocznią . Nadchodzi czas miłosnych uniesień w ramionach osoby , która zawalczy o Ciebie i cierpliwie poczeka , aż mgła opadnie i sam dostrzeżesz swoja jasna latarnię , przy której zacumujesz swoje uczucie .

Grudzień - Karta Gniazdo . Zadbasz o swoich najbliższych , o ich samopoczucie i zaczniesz czerpać radość ze szczęścia którym się otaczasz . Czego więcej chcieć . Jak tylko dzielić się wspólną radością z innymi . Chcesz aby każdy uśmiechem witał dzień i z uśmiechem kładł się spać u boku kochanej osoby . Każdy miły gest i dobre słowo niewiele kosztuje a oddane jest podwójnie . wierzysz w to głęboko , bo na własnej skórze właśnie w tym roku doświadczasz szczodrości losu . Delektuj się dobrym czasem i dobrym zdrowiem , które nie opuszcza Cię nawet na chwilę . Nie bez powodu mówi się w zdrowym ciele zdrowy duch . Zdrowy duch to zdrowe ciało i umysł .
Ciekawostka została napisana przez: Wróżka Issi


Połączenia telefoniczne
    Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:
708 588 504 3.69 zł brutto za minutę rozmowy
224 605 504 3.08 zł brutto za minutę rozmowy .
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 605 504 lub 0048 224 605 504
Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconwych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.
Usługi dodatkowe
SMS na 7255 o treści początkowej int.219 koszt to 2.46 zł brutto.
SMS na+48 799 599 539 o treści początkowej int.219
Opłata za SMS w wysokości 1.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).
CHAT koszt to 1.50 zł/min brutto.
Uwaga: Korzystanie z funkcji chat jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym - tak jak działo się to dotychczas. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych i statystycznych. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce.