widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-27

Odpocznij prawdziwie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Odpocznij prawdziwie" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.


Warto znać sens odpoczynku. Odpoczywać bez poczucia winy i zanim skrajne zmęczenie sprawi, że odpoczynek będzie leżeniem w pozycji horyzontalnej, a nie realizacją marzeń. Dlaczego ? Chcesz, żyć zgodnie ze swoją misją, zgodnie z Boskim Planem, jakkolwiek Go pojmujesz. Jak więc odpoczywać ?

Zdarzenia wokół nas "dzieją się", a potem naturalnie wyciszają. Po burzy świeci słońce. Ptaki, które śpiewają w ciągu dnia, śpią nocą. Te, które są aktywne nocą, odpoczywają w ciągu dnia.

My dziś mamy problem z odpoczynkiem, bo wszystko ma być szybko. Nawet odpoczywać mamy szybko i zgodnie z planem. Tylko, że twój organizm wie swoje. Kiedy posłuchasz go i odpoczywasz, możesz mieć poczucie winy, albo skrócisz czas wolny jak najbardziej.

Trzy fazy odpoczynku, które podpowiadają karty :

Pierwszą fazą jest płomień. Paląca ambicja, która mówi "zrób to" pomimo, że Ty nie masz siły. Paląca potrzeba działania z zaniechaniem sygnałów ciała, które mówi dość. Płomień, który ogrzewa jedno działanie ale pali inne, na przykład zaniedbasz miłość kosztem pracy, bo na obie nie wystarczy ci już siły. Nie daj się palącej ambicji, palącemu przymusowi zrobienia więcej, żeby mieć więcej.

Druga faza to zaproszenie do ochłodzenia uczuć i emocji, które mówią zrób coś jeszcze, miej coś jeszcze. Kiedy przychodzi zima, bierze w posiadanie wszystko. Pod białym puchem odpoczywa Twoja ziemia, która w tym stanie do ciebie "nie należy", twoje drzewa i kwiaty, których nie zmusisz, żeby zakwitły. Puść, bo to jest czas, żeby poczuć, że z życia masz prawo korzystać, ale o no nie jest twoje jak własność. Ciesz się tym co masz. Na chłodno zobacz, że nic nie jest na zawsze i nic do Ciebie nie należy. Korzystasz z tego.

Trzecia faza, to obietnica, że wypoczęty umysł i ciało rozświetlą idee, natchnienia. Będziesz wiedzieć co robić. Zobaczysz z Boskiej perspektywy wolnego umysłu to, czego "niewolnik zmęczenia" nie zobaczyłby. Twój Boski wymiar chce mieć czas na dojście do głosu. Wewnętrzny głos, wewnętrzny dialog słychać w wyciszonym, wypoczętym tobie. Światło, które jest w tobie, pokaże ci kolejny właściwy krok, na twojej drodze.

W dywinacji Mądrości Ukrytych Królestw :

Etap _ Książę Ognia _ wyzwanie
Karta mówi o ogniu, ale nie takim pozytywnym, który ogrzewa twój optymizm. Mówi o ogniu negatywnym. On może mieć wymiar palącej cię ambicji, wypalenia zawodowego. Ten płomień nie rozświetli ci drogi. Wypali cię w działaniu za wszelką cenę, często w jednej sprawie z pominięciem wszystkich innych. Tak zgubisz się w ciemności. To jest informacja "Już teraz odpocznij".

Etap _ Królowa Lodu _ wyzwanie
Zima odsuwa nas od życia więc Królowa Lodu zaprasza, spójrz na iluzję posiadania, działania. Oderwij się od wszystkich aspektów życia. Pozwól na przemijanie czasu, daj sobie spokój z własnością. Odpuść i ciesz się tym co już masz. To jest informacja "Tak odpocznij".

Etap _ Królowa Światła _ sprzymierzeniec
Królowa Światła jest pięknym sprzymierzeńcem. Przynosi tobie boskie światło. Olśnienie. Że jesteś boską istotą, że zostaną zaspokojone wszystkie twoje potrzeby, że już znasz najgłębszą prawdę o swojej sytuacji i wartości. Wiesz jak. To jest informacja "Dlatego odpocznij".


WOLNY
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.80 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji