widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-01-30

Horoskop tygodniowy 30.01 - 5.02.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 30.01.17 do 5.02.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia:
W środę Merkury ustawia się w kwadracie do Urana, w czwartek do Jowisza. W piątek Wenus przechodzi do Barana. Konstelacje: Jowisz opozycja Uran, Uran kwadrat Pluton, Saturn kwadrat Chiron i Wenus są aktywne.
Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)
Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.
-wtorek 31.1.17 od godziny 18; 37 do 22; 48.
-czwartek 2.2..17 od 17; 51 do 3.2.17 godziny 2; 51.
-sobota 4.2.17 od godziny 23; 43 do 5.2.17 godziny 5; 45


"Nie chcemy upaństwowienia człowieka, lecz uczłowieczenia państwa." Pestalozzi.

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?


"Bo zwyciężyć mogą ci, którzy wierzą, że mogą." Wergiliusz.


Baran 21.3-20.4Mars i Wenus w Twoim znaku w nowym tygodniu zmienia radykalnie wszystkie uwarunkowania! Pokazujesz się silny, odważny i pełen ognistej energii. Twoja postaw bojownika może być już w całkowicie ukazana!

Słońce z Wodnika przy tym dodaje pewności siebie i nie ma już celu, którego nie mógłby zdobyć. Gdy czujesz, że od czegoś musisz lub powinieneś się uwolnić jest na to odpowiedni moment. Nie zapominaj tylko o dyplomacji i sprawiedliwości. Słuchając innych można wiele dowidzieć się o sobie, świecie i następnych możliwościach. Aura nowego tygodnia nie tylko doda Baranom skrzydeł, ale również osiągnąć to, co sobie zaplanowaliście. Już z daleka świecisz niesamowitą mocą oraz siłą. Nie trzeba już czekać na nic! Uniwersum stoi przed Tobą otworem.

Trzecia dekada urodzonych z opozycją Jowisza i kwadratem Merkurego powinna przed każdą czynnością przemyśleć swoje plany. Zbyt szybkie decyzje, nie zwracanie uwagi na słowa przełożonych lub kolegów może się nie opłacić. Nie śpiesz się. I tak na końcu wszystko zbędziesz z ogromna łatwością.

Saturn w trygonie pilnuje, aby Twoje kardynalne zadnia były wykonane z przekonaniem. Będąc wzorem dla innych nie wchodź raczej w kłótnie czy też niepotrzebne konflikty. Skupiałbym się raczej tylko na sobie.

Wenus od piątku nie da, aby ominęło Cię to, co piękne i przyjemne!


Byk 21.4-20.5Trzymając się ciągle swoich starych przyzwyczajeń zatrzymujesz wiele możliwości nie dając poznać i przejść do rewolucyjnej przyszłości. Tak, nawyki dają nam poczucie bezpieczeństwa, jednak nowo nadchodząca era żąda od każdego zmian i spojrzenia na świat dookoła w zupełnie innych wymiarach.

Słońce z Wodniku w kwadracie zabiera poczucie pewności hamując dopływ pozytywnej energii. Byk mimo wszystko znajdzie na każde wyzwanie rozwiązanie. Pluton i Merkury z Koziorożca już z daleka podpowiadają w boskim trygonie, co należy kolejne zrobić. Znajdź jeszcze w sobie odrobinkę odwagi, aby razem z dobrymi konstelacjami wykorzystać swoje talenty i w kreatywny sposób przejść do spełnienia indywidualnego. Wenus jeszcze do piątku w pozytywnym nastawieniu prezentuje Cię w blaskach jasnej aury. Jest szansa, że do końca tygodnia w szybkim tempie odszukasz źródła pozytywnej energii.

Profesjonalnie jest sposobność, że staniesz na chwilę przed jakąś przeszkodą. Nie zrażaj się drobnym problemami, ale w skupieniu przeczekaj korzystając z niecodziennie dynamiki wszystkich konstelacji. Merkury jest po ta, aby Byk każdego przekonał do swoich projektów. Robisz duże kroki w kierunku ekspansji. Sprawdzaj przy tym szczegóły stawiając na oryginały i prawdy.


Bliźniak 21.5-21.6Saturn znajdujący się jeszcze w opozycji zabiera dużo siły oraz pewności siebie. Twoje uczucia są związane na pewno z miejscem, w którym jesteś. Szukanie bezpieczeństwa, miłości i czułości będzie przez Bliźniaka odnalezione, gdy Mars i Wenus stoją pozytywnie nastwione!

Nie pozwól się Saturnowi z naprzeciwka oceniać niżej aniżeli na to zasługujesz. Zmienne emocje, niewiara w siebie i swoje siły czyni Cię, bowiem jeszcze słabszym, niż w rzeczywistości jest to prawdą. Gwiazdy w nowym tygodniu przesyłają do Twojego domu ogromną, ognistą, pozytywną energię! Będzie się, z czego cieszyć, stworzyć porządek w domu i zagrodzie oraz znaleźć więcej gorsza na przyjemności!

Jeżeli jesteś w trudnej sytuacji, na przykład niektórzy urodzeniu w trzeciej dekadzie, poszukaj dobrych doradców, pomocników czy przyjaciół, na których możesz polegać. Nie mieszkasz sam na wyspie. Jest wiele ludzi, którzy Ci chętnie pomogą.

Polegaj przy tym na Marsie i Uranie, którzy są przy Tobie 24 godziny. Gdy Twój Merkury przymusza do impulsywnych, nerwowych decyzji nie daj się zwieść emocjom czy chaotycznym uczuciom. Podchodź do wyzwań z rozwagą. Patrz do przyszłości. Od piątku idziesz już pod rękę z Wenus, która na pewno nie chce ryzykownych interesów. Znajdź czas na przemyślenia.

Ważne podpisy przenieść na kolejny tydzień.


Rak 22.6.-22.7.Twoja radość życia jest na pewno uzależniona od nastawienia rodziny, domowników i przyjaciół. To im dajesz odpowiedzialność za swoje nastroje, szczególnie wtedy, gdy Mars stoi już w kwadracie przynosząc agresję.

Nie daj się ponieść nerwom czy wpływom złych konstelacji. Merkury do tego w opozycji w trudnych powiązaniach z Uranem i Jowiszem może, bowiem doprowadzić do starty.

Daty urodzonych od 12.7 do 19.7 z opozycją planety Merkury powinny w nadchodzące dni szczególnie uważać. Omijaj świadomie trudne dyskusje. Ekstremalne powiązania gwiazd mogą, bowiem Raka zaprowadzić w uliczki tylko jednego kierunku. Nastaw się lepiej sam na optymizm przyjmując nowe oferty i propozycje. Profesjonalnie nadszedł na pewno czas posprzątania niektórych układów. Rób to z głową i spokojem dając sobie więcej przestrzeni oraz możliwości wykorzystania inspirujących całkowitych odnów. Kto nie posłucha intuicji i wejdzie w emocjonuje konflikty może doznać przykrości. Spokój, opanowanie, kalkulacja i mądre metody działania mogą stworzyć inne warunki. To, co wygląda na pierwszy rzut oka całkiem czarno, może, bowiem w krótkim czasie całkowicie się przemienić.

Koalicje uzależnień nie są dalej do kontynuacji.

Od Ciebie zależy jak to w domu i pracy rozegrasz. Nie proponowałbym walk zaczepnych. Patrz przed siebie szukając innych rozwiązań, niecodziennych wyjść i przyjemniejszych przyjaciół.

Tylko działaj. Nie czekaj aż planety zmuszą Cię do reakcji.


Lew 23.7.-23.8Chcesz świecić na ornamencie nieba, pragniesz być podziwiany i doceniony za swoją mądrość i nakład pracy. W tym tygodniu będzie wiele okazji, abyś tego doświadczył. Mars, Uran i następnie Wenus pozwolą zamienić Lwa w najpiękniejszą gwiazdę!

Pracy będzie dużo, ale tego się nie boisz. Gdy poświęcasz się czemuś, robisz to, bowiem całym sercem. Nie jest możliwe, że aktualnie nie dosięgniesz uniwersum.. Mars dodaje skrzydeł, silnej woli i mocy, z którą realizujesz cios za ciosem nawet bardzo znaczące plany.

Nawet Wenus pozwala rozjaśnieć Twojej aurze. W relacjach partnerskich możesz sortować wedle Twojego gustu przyjaciół i znajomych. Sytuacje rodzinne się szybko poprawią. Z radością wybierzesz się pewnie w sobotę na zakupy. Nie zapomnij o sobie. I Ty zasłużyłeś na nagrody oraz upominki.

Profesjonalnie z opozycją Słońca będzie na pewno wiele wymagane. Jowisz w sextilu i Saturn w trygonie pomoże wykonać każde zadanie w skupieniu i ogromną dyscypliną. Nie wtrącaj się tymczasem do problemów innych. Nie daj sprowokować do sytuacji, które nie mają przyszłości. Gdy od środy na niebie może pojawić się chaos, zajmuj się swoimi sprawami. Motywuj siebie oraz innych, aby weekend można było spędzić już w ramionach osoby ukochanej!


Panna 24.8-23.9Bardzo ważne spawy profesjonalne wymagają Twoje szczególnej uwagi. Rozmowy podchodź, dlatego bardzo poważnie przygotowując skrupulatnie. Jest możliwe, że spodziewasz się niecodziennej szansy. Pluton i Merkury w pozytywnym trygonie daje możliwość wybicia się z szarej masy i objęcia jednym susem wysokiego podium!

Twoja organizacja i zaangażowanie będzie docenione. Mimo, że trzeciej dekadzie urodzonych Saturn zabiera raz po raz pewność siebie! Koncentruj się na swoich talentach i tym, co najlepiej potrafisz. Nie trzymaj przy tym na starym. Ryzyka należy w nowych dniach unikać, ale wysłuchałbym przedstawionych Ci konceptów, które w krótkim czasie mogą przeinaczyć się w przeogromne sukcesy.

Myśli przewodnie innych mogą być także Panny, gdy nadal pozostaniesz jasno przy swoich wartościach. Pluton, bowiem w trygonie zabiera strach i obawy. Jesteś sobą do końca, a kreatywne predyspozycje będą światu z precyzją i rozsądkiem śmiało ukazane.

W partnerstwach może nie jest Ci łatwo mówić o uczuciach. Wyjdź na przeciw osobom, która są Twojemu sercu bardzo bliskie. Wenus znika na krótki czas z opozycji abyś dostrzegała moce priorytetowych relacji. I osoba z naprzeciwka może mieć dusze na ramieniu...

Przedstawiaj się, jaką jesteś trzymając ciągle prawdy. Energia trygonu Merkurego i Plutona chroni Panny. Nie czekaj już. Zamykaj przeszłość i przechodź odważnie do następnego rozdziału swojej życiowej książki.


Waga 23.8-22.9Dla Ciebie, nawet, gdy byłaś dzieckiem najważniejszy jest spokój, pokój i harmonia. Szukanie odbicia i potwierdzenia w najbliższym środowisku nie raz utrudniało odnalezienie się otoczeniu.

W nowym tygodniu jeszcze za pan bart z Jowiszem wchodzisz z radosną miną oczekując szczęścia. Mars w opozycji daje jednak już sygnały, z czego należy zrezygnować. Pokój, bowiem jest dobry tylko tam gdzie nie ma intryg, zmowy i chaosu za plecami.

Sympatię możesz zdobyć tylko wtedy na długo, gdy zostaniesz sobą, bez naginania się do tego, co mówią inni. Czasami trzeba powiedzieć ,,nie", gdy tak potwierdza serce i głowa. Twoje wartości niech pozostaną święte. Nie należy przekraczać pozycji w uzależniających układach, które niebawem mogą dać poczucie zaduszenia.

Jowisz w domu, to wielki pomocnik, obrońca sprawiedliwości i prawdy. Stojąc naprzeciw Urana będzie złościł się, a może nawet wyciągnąć miecz, aby Cię obronić przed napastnikami. Nie chowaj, więc głowy w piasek, ale wiernie walcz do końca o swoje ideały. To da Ci przyszłość, bezpieczeństwo i respekt na długie laty.

Gdy Merkury w kwadracie może jeszcze utrudniać urodzonym miedzy 12.10 do 21.10 sprawdzaj nawet najmniejsze drobnostki. Nie daj sobie podsuwać błędy innych, nie pozwól na prowokacje. Koncentrując się na własnych sprawach razem z trygonem Słońca każda Waga znajdzie oryginalne rozwiązania nawet na trudne kwestie. Życie jest ciągłym wyzwaniem i należy nawet, jeżeli w pierwszym momencie się przestraszysz, dążyć do powstania jak feniks z popiołu.

Nie jesteś sama. Saturn zapewnia, że punkt po punkcie ze swobodą będzie wypełniony. Od piątku trzymaj pieniądze przy sobie.


Skorpion 24.10.-22.11Ciągła niewiara w innych czasami dopada również Ciebie. Co wyślesz do świata będzie, bowiem bez przerwy wracało. Myśląc, że najbliżsi, przyjaciele przed Tobą, coś ukrywają robisz sam dla siebie ciężkie uwarunkowania. A Tu Neptun w trygonie jeszcze przez wiele lat nakazuje po prostu zaufać....hmmm.

Obawiając się, na przykład zdrady, chaosu a może oszustwa zapominasz, że Twój Pluton do roku 2024 stoi w pozycji odbudowy. On razem z Merkurym w kolejnym tygodniu daje jasności pewnych ważnych dla Ciebie sytuacji. Zgadzaj się teraz nawet na trudne rozmowy. Jest możliwość, że wszystko sobie wyjaśnisz i usłyszysz nawet przeprosiny lub informacje, na których Ci bardzo zależy.

Swoim taktycznym podejściem, rozsądkiem oraz intuicją od zaraz wiele zrozumiesz rozwiązując w jednym momencie nawet Węzły Gordyjskie. Działaj, nie czekaj! Nawet, gdy Słońce w kwadracie prezentuje Skorpionom skomplikowane, drażliwe uwarunkowania jest szansa, że pokażesz światu, kim oryginalnie jesteś. Nie daj się przy tym zastraszyć lub wciągnąć w jakieś czarne machinacje. Stój przy prawdzie. Przecież wiesz, dokąd dążysz i co pragniesz osiągnąć.

Dobrze jest już od wtorku spojrzeć na środowisko z odmiennej perspektywy. Nie wracaj do przeszłości, nic to nie da. Teraz należy wypróbować szósty zmysł oraz intuicję. Wenus w trygonie do końca tygodnia pozwoli zaplanować przyszłość w różnych relacjach. Z Merkurym przekonasz każdego do swojej osoby, wiedzy oraz przedstawionych faktów. Walcz o siebie. Małe trudności nie mogą przecież zrzucić magicznego Skorpiona na kolana!


Strzelec 23.11.-21.12Będąc wiecznym optymistom pragniesz ciągle przedstawić się innym z tej dobrej, tolerancyjnej strony. Niestety, Saturn w Twoim znaku do końca roku 2017 będzie jeszcze napomniał, z czego należy zrezygnować nie pozwalając na wykorzystywanie swojej osoby przez innych! Twoja promienna strona w nowym tygodniu będzie jednocześnie bardziej podkreślona. Planety, bowiem dodają Strzelcom nie tylko blasku, ale również ogromnej siły przebicia i pewności, że świat leży przed Tobą otworem! Wenus, Mars i Uran w trygonie to świetne wiadomości po tak długim, trudnym czasie.

Już od zaraz sporządź porządny plan, aby po Nowiu Księżyca zdobyć to, na czym Ci bardzo zależy. Nie pozwól innym na niesprawiedliwe traktowanie, nietolerancję, czy też różne ograniczenia! Wszak żyjemy jeszcze w wolnym świecie i każdy sam wybiera swoje drogi życiowe!

Saturn nakazuje objąć odpowiedzialność za samego siebie. Od Strzelca teraz zależy następne 30 lat i jego kierunki osobistego rozwoju. Nie pozwól nikomu się zatrzymać na drobnych głupotkach! Fakty masz mieć przed oczyma, jasny cel i spokój w plecaku. Nikt nie jest wstanie teraz Cię przystopować.

Ważne decyzje serca będą sowicie wynagrodzone. Czy to profesjonalnie czy prywatnie możesz spokojnie walczyć o pierwsze miejsca. Marzenia się spełniają, ale walka o nie należy do Ciebie. Do dzieła. Piękne konstelacje pragną abyś w nowych dniach Ty był faworytem!


Koziorożec 22.12.-20.1Wieczna praca, nabieranie na siebie niezliczonych odpowiedzialności, obowiązków mogą czasami ciążyć i zabierać radość życia. Twoja świadomość, że sam masz ratować wszystkich dookoła jest błędna. Kiedy sam myślałeś o sobie? Co z Twoim losem? A gdzie podziały się piękne uczucia spełnienia?

Mars w kwadracie zabiera siły. Jesteś zmuszony zająć się sobą zmniejszając liczbę postawionych Ci zadań. Nie wymagaj od siebie już perfekcjonizmu, mimo, że Pluton ciągle naciska, żąda i jednocześnie dodaje ogrom energii. On jednak wskaże każdemu Koziorożcowi, z czego należy zrezygnować, z kim nie jest Ci po drodze w następnych latach. I od tego nie ma odwołania.

Pluton pokazuje też złych przyjaciół, ludzi, którzy Cię oszukali, wykorzystali czy sprowadzili na niepotrzebne tory. Merkury w nowych dniach jeszcze będzie zakańczał i wystawiał rachunki tam, gdzie nie masz obowiązku się trudzić.

Kto ma z decyzją trudności powinien w kolejnych dniach skorzystać z pomocy doradców, osób profesjonalnych czy zaufanych przyjaciół. Nie eksploatuj się teraz za wiele profesjonalnie. Należy przeczekać i nie podejmować istotnych wyroków. Czas zrobi wiele za Ciebie.

Strach i obawy zabierze i tak Neptun w pozytywnym aspekcie. Zaufaj, więc w przyszłość oddając spod swojej kontroli, co nieco. Gdy pierwsza dekada urodzonych walczy z kwadratem Marsa potrzebna jest cierpliwość. Daty urodzonych od 11.1 do 13.1 nie mogą pozwolić na działanie przypadków. Ty ponosisz odpowiedzialność za siebie. Niektóre Koziorożce mogą doczekać się tłumaczenia czy przeprowadzenia spraw polubownie. Zdecyduj spokojnie jak sobie dalej przyszłość wyobrażasz. Postawa spokoju i rozluźnienia umożliwi przejść z podniesioną głową środek tygodnia! Powodzenia.


Wodnik 21.1.-19.2Urodzinowe pasmo szczęścia w ogóle nie ma końca.. Planety ustawiają się po Twoje myśli, abyś nie tylko przedstawił się innym, jako wspaniały człowiek pełen niecodziennych idei. Słońce, Mars, Wenus, Uran i Saturn grają na Twoją komendę. Nie musisz się już do nikogo dopasować, ale wybrać swoje drogi, gdzie znajdziesz ludzi o takim samym myśleniu. Jowisz znajdujący się w Wadze, w trygonie do Twojego Słońca znajdzie czas abyś nie tylko zawodowo, ale również prywatnie zrealizował marzenia serca.

Nie trzeba się już chować po kątach z obawy, że nie zostaniesz dostrzeżony. Wręcz przeciwnie. Wenus już od piątku serwuje Wodnikom wszystko to, co piękne pamiętaj również o dobrej zawartości portfela.

Środek tygodnia, gdy Twój Uranus tworzy niekorzystne aspekty, przeznacz mimo wszystko na spokój i harmonię ograniczając dyskusje lub też wchodząc w awanturnicze uwarunkowania. Dobry nastrój nie da się niczym zastąpić, a przecież pragniesz iść dalej nie zatrzymując się na prowokacjach, które w ogóle Ciebie nie dotyczą. Wycofaj się także z niepewnych uwarunkowań. Swoboda zachowania i sextil Saturna niech zabezpiecza każdy dzień kolejny. Gwiazdy zsyłają dla Wodnika tylko wyjątkowe wiadomości. Daj się pozytywnie zainspirować wykorzystując to do stworzenia całkowitej, życiowej odnowy.


Ryba 20.2.-20.3Raz po raz wpadasz w rolę ofiary. Czy to zawodowo czy prywatnie dążąc pozbycia się karym nieustannie doświadczasz podobnych sytuacji. Miłość jest, czymś jedynym, wyjątkowym, nadzwyczajnym..ale tylko wtedy, gdy dostajesz tyle samo, co dajesz. Gdy zabraknie tego trzeba, bowiem mówić o iluzji czy złudzeniu.

Wenus pod koniec tygodnia opuszcza Twój znak, ale powróci niebawem przypominając przeszłe, dawne lata. Tymczasem dobrze byłoby z układami gwiazd zająć się sferą profesjonalną bez mieszania uczuć, emocjonalności czy fantazjowania.

Jeszcze będzie potrzeba dużo pewności siebie, zdecydowania i wyznaczenia jasnego celu. Wtedy Merkury i Pluton w sextilu stworzą dla Ryb takie życie, jakie sobie nawet nie wyobraża. Z Neptunem należy włączyć intuicję i w ciszy zapytać uniwersum, gdy masz wiele pytań. Niech Pluton dodaje wiary w siebie. Bez tego ani rusz, gdy Saturn stoi w kwadracie. Daty urodzonych 14.3-17.3 muszą więcej pilnować zdrowia zważając na przepisy, reguły i wszelkie wytyczne odgórne. Leczenie się samej nic nie pomoże. Tylko dyscypliną możesz uratować swoje ciało i duszę.

Pluton programuje swój katalizator, aby każda z was zawodowo wybiła się na najlepsze pozycje. Zmiany nadchodzą nie tylko, zewnątrz, ale również w Tobie. Twoje argumenty będą przy tym bardzo przekonywujące. A każdy będzie słuchał Ryby. Ty, także musisz dać samej sobie posłuchu! Nie bierz w środku tygodnia kilka srok za ogon. Chaos na niebie może spowodować, że pogubisz, co nieco. Pełna koncentracja i zdecydowanie niech wyprowadzą Cię z Neptunowych labiryntów!Jaki będzie tydzień dla wszystkich?


Ja życzę wszystkim szczęścia i powodzenia!


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
Zadzwoń na
zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji