widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-02-27

Horoskop tygodniowy 27.02.17 do 5.03.17

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 27.02.17 do 5.03.17" przygotowanym przez naszego eksperta Honorata Nothdurfter.

Konstelacje tygodnia: Mars łączy się z Uranem 26.2.17 ustawiając jednocześnie w opozycji do Jowisza w Wadze. Słońce przechodzi Neptuna w środę. Jowisz ustawia w dokładnej opozycji do Urana w czwartek. Merkury przechodzi Neptuna w piątek. W sobotę Wenus zatrzymuje się, aby rozpocząć bieg wsteczny w kierunku Ryby, a Mars kształtuje trygon do Saturna.

Pusty bieg Księżyca: (Księżyc przechodzi do następnego znaku)

Podczas pustego biegu Księżyca unikaj: ważnych terminów, podpisów, rozmów kwalifikujących, egzaminów, podróży, sportu, przeprowadzek, dużych zakupów....itp.

-wtorek 28.2.17 od godziny ;09 do 5; 53 godziny.
-czwartek 2.3.17 od godziny 3;20 do 8; 44 godziny.
-piątek 3.3.17 od godziny 16; 21 do 4.3.17 godziny 11; 07."Można kamień rzucić w powietrze. Przez to jednak nie urosną mu skrzydła." Hebbel

Jaki będzie tydzień dla poszczególnych znaków zodiaku?"Nie wzdychaj do księżyca. Sięgnij po niego." Federico Moccia.

Baran 21.3-20.4


Nadchodzący czas ma bardzo różne barwy.
Aby wybrać z tego wszystkiego, coś dla siebie z połączeniem Marsa z Uranem należy jeszcze bardzo uważać oczekując nagłych zwrotów sytuacji czy też innych niespodziewanych okoliczności lub wypadków.
Nie przesadzaj z niczym i zawsze nastaw się na zastanowienie. Jowisz naprzeciw może namawiać do czynów, które z góry źle ocenisz. Ogromna energia powiązania Mars z rewolucyjnym Uranem jest aspektem niecierpliwości i szybkości myśli ,, wysadzenia" czegoś w powietrze, co naprawdę ma dla Barana ogromne znaczenie... Nie śpiesz się. Unikaj bałaganu i chaosu nie pozwalając i nie wchodząc w prowokacje. Mimo, że planety będą naciskały i robiły wszystko abyś zrobił rzeczy niepotrzebne.. Przemyśl w spokoju plany działania i odejdź od tego, co może być jednocześnie zagrożeniem.
Przez zawzięte pobudki możesz, bowiem stracić ważne szansy, które wyprowadziłyby z uzależniających układów Swoje ogromne moce z tymi gwiazdami spożytkuj, więc dla siebie i zajmuj się tym, co nosisz w środku serca. Bez pokazywania już swojej dominacji czy siły. Pluton w kwadracie ma na oku przede wszystkim drugie dekady urodzonych. Zatrzymująca się Wenus liczy w tym czasie dokładnie pieniądze, które ostatnio wydałeś. Koncentruj się na sobie nie przebijając głową ściany. Sam przecież dobrze wiesz, co jest dla Ciebie dobre.
Zostawiaj wszystko to, co jest związane z nieprawdziwą kooperacją. Pozostań wierny osobistym ideałom.

Byk 21.4-20.5


Słońce, Merkury i Neptun w sextilu będzie wpływał pozytywnie na Byka, aby swoją intuicją opanować wszelkie sytuacje. Aspekty pomagają wyczuć każdą chwilę już z daleka i odpowiednio na nie zareagować.
Mimo, trudnych konstelacji gwiazd dla świata, Byk ze spokojem, instynktownie stworzy bardzo dobre taktyczne działania. Nie daj się tylko odwieść innym od swoich konceptów oraz przemyśleń. Masz już bardzo dobre podstawy, aby do końca miesiąca wyjść na prostą i pozamykać zbędne uwarunkowania.
Do wszystkiego potrzeba jeszcze więcej wiary w siebie, przebojowości i nie poddawania się obcym słowom. Trygon Plutona gwarantuje, że każdy cel jest do osiągniecia! Każdy. Nawet, gdy czasami trzeba będzie poczekać i wykorzystać objazdy..
Skoncentruj swoje energie na sobie nie wierząc we wszystko, co nadchodzi z otoczenia. Naiwność nie ma połączenia z dobrocią. Nie pozwalaj się innym wykorzystywać.
Z Merkurym będziesz mógł rozpocząć obiecujące debaty. Zawodowo i prywatnie uniwersum sprzyja nakreślaniu ciekawych konceptów po Nowiu Księżyca.
Węzeł Księżycowy łączy z osobami prze-znaczeniowym, rozwijać zmysł szósty oraz zdolności przewidywania. Nie przestrasz się sam tym przeczuciem, ale spożytkuj dobrze do własnych celów.
Słońce z Neptunem zakłada ochronny płaszcz nad Bykiem. Czujesz się świetnie, ciągle silny i zdrowy. Nawiązuj intersujące kontakty inwestując w siebie. To w przyszłości da największe wynagrodzenia i dobrodziejstwa.

Bliźniak 21.5-21.6


Cztery kwadraty przemieniają aurę dnia pokazując, co rusz, czym należy się zajmować. Dobrze byłoby z priorytetowymi decyzjami spokojnie poczekać i nie śpieszyć z odpowiedziami, na które czeka otoczenie.
Siły Bliźniakom mimo wszystko nie zabraknie. Mars stoi pozytywnie nastwiony, ale żądań może być coraz więcej, podczas gdy atmosfera potwornie zagęszczać. Gdy całokształt musi być zrobione na wczoraj, a przełożeni dorzucają, co rusz inne, dodatkowe prace nie pędź tak szybko! Znajdź sam chwilkę wytchnienia. Jowisz i Uran pilnują abyś nie zrobił błędów, ponieważ może to Bliźniaka bardzo dużo kosztować.
Gdy dobre gwiazdy czuwają nad Tobą dynamiczność oraz szybkość sytuacji może nawet Ciebie zadziwić. Będzie wiele do roboty i tylko z konkretnym, dokładnym planem można będzie opanować trudne uwarunkowania.
Gwiazda szczęścia wysyła pozytywne fluidy, abyś w odpowiednim momencie znalazł czas na relaks, spotkania z najbliższymi oraz ważne rozmowy. Gdy uniwersum biegnie jak błyskawiczne turbiny należy czasami zlekceważyć nowe wiadomości. Nie wszystko, bowiem i tak będzie prawdziwe. Od środy z Merkurym i Słońcem przechodzącego Neptuna nie daj się nabrać wierząc, że gruszki rosną na wierzbie. Pieniądze, portfele, papiery..etc trzeba trzymać przy sobie. Nie podpisuj nic bez sprawdzenia napisów w formie maleńkiego, nieczytelnego druku.
Saturn w opozycji dla urodzonych 16.6-17.6 zamyka pewne etapy życia. Otwieraj się na nieznane, które i tak będzie już dużo lepsze. Wiara i spokój da szasnę przywitania dni cieplejszych. Próbuj innych możliwości pamiętając o własnych marzeniach.

Rak 22.6.-22.7.


Trzy trygon pomogą przetrwać cztery pierwsze dni tygodnia. Połączenie Marsa z Uranem i jego kwadrat do Słońca odczuje najbardziej trzecia dekada urodzonych.
Niepokój, przesada, agresywne sytuacje lub wypadki okolicznościowe mogą zatrzymać pewne wydarzenia na dłużej w Twojej pamięci. Zdystansuj się, więc od tego, co chaotyczne, niepewne i do niczego nie potrzebne.
Nie ma, co do tego na zapas się martwić. Mimo, że Twoją wrażliwością odbierasz na pewno już przesłanki nieba. Spokój, opanowanie oraz unikanie trudnych sytuacji ujarzmi każdą chwilę. Myśl więcej pozytywnie nie przyciągając samoistnie złego. Trzeba wierzyć w swoje moce, a pewność indywidualnych wartości doceni każda osoba.
Z trygonem Merkury podejmiesz właściwe decyzje. Gdy Słońce pomaga omijać błędy, Wenus i Mars spiskują przeciw Tobie. Do czwartku należy być spokojnym, dalej z Neptunem wychodzisz już odważnie z dowolnego, ciemnego labiryntu.
Nie słuchaj Plutona z naprzeciw, który wzywa Marsa cały czas na pojedynek. Oazy spokoju znajdziesz wewnątrz siebie, a pozycja Słońca doprowadzi do ludzi, stojących ręka w rękę przy Tobie.
Niektóre tematy odchodzące nie wymagają zamyślenia. Pożegnaj przeszłe dni programując na super nowoczesną przyszłość.
Aktywność, lekki sport lub chociaż spacery są dobrą metodą na wygnanie negatywnych myśli. Z gwiazdami w Rybie ułoży się wszystko dużo, dużo lepiej w nadchodzących czterech tygodniach.


Lew 23.7.-23.8


Merkury odchodzi z opozycji i to jest świetna wiadomość dla wszystkich spod znaku Lwa. Twoja ogromna siła woli może teraz zająć się tym, co ostatnio się w ogóle nie udało. Mars nie opuści Ciebie przesyłając, co rusz zastrzyk bardzo pozytywnej i przydatnej energii.
Wenus w trygonie ma istotne znaczenie dla Ciebie i dopóki jest w biegu prostym wykorzystaj to dla swoich najbliższych przy okazji organizując więcej pieniędzy. Następnie mogą wrócić tematy przeszłości. Z trygonem jest to dobry omen. Jest pewność, że otrzymasz to, co kiedyś miało priorytetowe znaczenie.
Szanse, nie tylko miłosne, ale również zawodowe mogą pojawiać się z każdej strony. Single nie muszą już marzyc o spełnieniu, ale doświadczać tego na własnej skórze. W partnerstwach jest cały czas ognista atmosfera. Niektórzy z Was mogą nawet usłyszeć swoje własne dzwony weselne.
Czerwona planeta napędza Cię do aktywności. Z Uranem wykorzystujesz nie tylko akcenty, ale każdą swoją niekonwencjonalną idee. Nie ktokolwiek może być w końcu supermanem, ale po skompilowanym ostatnim miesiącu znajdziesz mnóstwo czasu na odpoczynek, radość i zajęcia osobistymi pasjami.
Z Jowiszem w sextilu i trygonem Saturna jesteś dobrze zaopatrzony w podróż do nieznanej przyszłości. Zabezpieczenia, nie tylko materialne są przecież istotą tego procesu. Bierz jeszcze na siebie więcej odpowiedzialność. Dasz wszystkiemu rade. Wszak świecisz, jak zawsze przykładem dla innych!

Panna 24.8-23.9


Planety w opozycji z Marsem i Wenus w Baranie napędzają dynamicznego tempa wydarzeń, które Ty będziesz musiała opanować. Nie bierz się tylko za kontrolę nad otoczeniem i sobą. To nie będzie raczej możliwe, gdy gwiazdy pływają aktualnie w Rybie.
Podejdź od poniedziałku z większą uwagą, a zarazem luzem pamiętając, że nic nie będzie układać się na rozkaz. Emocje przy okazji mogą dosięgać zenitów, gdy wokół Ciebie środowisko tworzy negatywną energię.
Gdy o cierpliwość jest coraz trudniej, Panna powinna sięgnąć do swoich jakości. Dyscyplina, organizacja może także szwankować. Zrezygnuj tym razem z perfekcjonizmu i dokładności.
Po Nowiu i zaćmieniu Słońca na przeciw nadchodzą ponadplanowe przeinaczenia. Może się zdarzyć, że to, co dawno już zapomniałaś przypomni się niespodziewanie otoczone innym, bolesnym klimatem.
Gdy jesteś czegoś niepewna nie wpadaj w popłoch, nie izoluj się od ludzi, ale szukaj i sprawdzaj informacje otwierając na pomoc najbliższych, zaufanych ludzi. Rozczarowania z Neptunem są możliwe. Radzę w środku tygodnia nic nie podpisywać pod wpływem chwili, ale monitorować szczegóły nastawiając siebie jeszcze bardziej krytyczniej do tego, co usłyszysz.
Cierpliwość i spokój pomogą przejść czas niezadowolenia. Wyczujesz sama, kto jest z Tobą szczery, a kogo możesz wykreślić ze swojego kalendarza w telefonie. Nie śpiesz się. Nie musisz być Herkulesem. Szukaj dystansu do spraw, które kradną Twoją energię.

Waga 23.8-22.9


Mars i Uran w koniunkcji w opozycji do Jowisza w Twoim znaku może przynieść niepokój urodzonym przede wszystkim w trzeciej dekadzie. Konflikty wyrastają na drodze Wagi jak grzyby, a Twoim zadaniem jest ich spokojne opanowanie.
Mów to, co myślisz i sądzisz, bez odwracania głowy. To, co się wydarzy będzie dotyczyć Ciebie. Swoim pewnymi, właściwym zachowaniem otrzymasz dużo respektu, jeżeli będziesz autentyczna.
Podejmuj dialogi, nie schodź z drogi krytyce, ale opracuj lepszą taktykę i strategię działania. Przy okazji dobrze byłoby nie tylko opowiadać o sobie, ale zapytać najbliższych, np. jak się czują i co u nich słychać? Każdy potrzebuje uwagi, a co wysyłasz wraca z podwojoną energią do Ciebie.
Saturn i tak zadba o Twój nastrój, a nawet, gdy profesjonalnie jest od Wagi bardzo dużo wymagane. Jeszcze do końca roku masz przy sobie jego przyjemny sextil. Następnie, bowiem przechodzisz już pod obserwację i kontrolę. Spożytkuj mądrze ten aspekt.
Z Jowiszem jest łatwiej, przyjemniej i szybciej możesz spełnić każdy swój zamysł. Miej na uwadze, że Twoja Wenus pod koniec tygodnia wyrusza w opozycji do przeszłych czasów. Minione lata, wartości, miłości i partnerstwa mogą być sporą niespodzianką. Pomagaj sobie samej bogatszymi czynnikami motywacji.

Skorpion 24.10.-22.11


Masz najlepsze wyczucie ze wszystkich znaków i teraz z trzema trygonami, po koszmarnych czterech tygodniach możesz świat ustawać pod swoją komendę. Jeszcze pokieruj się prawdziwymi, pozytywnymi emocjami, a osiągniesz przez następne dni bardzo wiele. Do 10 marca masz dobry czas, potem Mars ustawi się w opozycje i może zabierać energię. Pośpiesz się. Realizuj plany i nawet trudne zamierzenia. Niebo jest z Tobą abyś po tak trudnym Nowiu Księżyca skierował swoje życie na zupełnie inną drogę.
Odwaga bycia sobą czasami jest trudna. Przyznanie do błędów sprawia, bowiem ból i niezrozumienie niektórych przeżyć przeszłych. Nie bądź tylko nadwrażliwy, ale z zaćmieniem Słońca stań się od początku jasnym Feniksem.
Nie uciekaj od trudnych sytuacji. Słuchaj cały czas, co mówi intuicja. Gwiazdy pragną pomoc, wysyłając czarodziejską energię. Sam staniesz na nogi nakreślając budujące plany przyszłości. Zawsze można zacząć od początku.
Stach przed niewiadomym nie jest ułomnością. Sam dużo przeżyłeś, aby przejść odważnie do następnych etapów. Tydzień może być świetny na każdym poziomie. Do tego Węzeł Karmiczne w sextilu konfrontuje z błogosławieństwem losu. Abyś wskoczył na prze- znaczeniowe tory.
Już wiesz, na kogo możesz liczyć, kto wyciąga ręce, gdy robi się czarno przed oczyma. Nie gmeraj w pamięci, ale otwórz do dni następnych. Gdy potrzebujesz czasu lub sam nie możesz poradzić ze sobą, dystansuj do tych, którzy mają bardzo złą energię.
Odwagi, wszystko może się udać. Tydzień zapowiada prywatnie i zawodowo powodzenia. Nie wymuszaj już ze swoich rąk steru do szczęścia. Bądź odpowiedzialnym kapitanem osobistego rejsu. Uda się.

Strzelec 23.11.-21.12


Z czterema kwadratami już od poniedziałku należy uważać. Niepewne podejścia, zagubienie, przyjmowanie postaci "ofiary" miesza się z samokrytycyzmem Saturna. To do niczego nie doprowadzi.
Gdy trudności i zmiany prześcigają się, a rozczarowanie wraca do Ciebie należy ostatecznie obudzić się! Być tu i teraz! Pilnując realnych wymóg otoczenia.
Przejście Słońca i Merkurego przed Neptuna ostrzega przed za wielkim zaufaniem w otoczenie i niesprawdzaniem faktów bez podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Czas jeszcze pokaże, w jakim punkcie znajdujesz się. Z Saturnem nie należy uciekać od odpowiedzialności za siebie i rodzinę.
Straty mogą pojawić się tam, gdzie za szybko reagujesz, nie słuchasz innych pędząc dalej w labirynt ciemności.
Nie wchodź w prowokacje, nie denerwuj się. Ze spokojem, luzem i zaufaniem w przyszłość będziesz potrafił opanować wszystkie epizody.
Gdy brak jest wiary w siebie można popełnić błędy, które po zaćmieniu Słońca w kwadracie mogą przynieść szkody. Stój do swoich własnych mocy, wiedzy i tego, co najlepiej potrafisz! Ratunku należy szukać w sobie nie rozdwajając się gratis i zajmując się tym, co zabiera potrzebne energie.
Spójrz na przeszłość z innej perspektywy, pamiętając, że Saturn zamyka minione dni. Nic się z tego już nie powtórzy. Nowe zacznij budować na jednym, konkretnym, zreformowanym planie trzymając się jasnej, prostej linii. Odpowiedzialność spada na Ciebie. Nie podrzucaj jej swoim najbliższym.
Mars, Uran i Jowisz nastawiają Strzelca bojowa do priorytetowych rozstrzygnięć. Nie przestraszysz się przeciwności w tak dobrej komitywie. O swoje należy walczyć, a nie od razu wywieszać białe flagi. Życie to przebudowy, a zwycięstwa wymagają czasu oraz dużego nakładu pracy.
Nic samo z nieba nie spada.


Koziorożec 22.12.-20.1


Mars w połączeniu z Uranem ostrzega urodzonych od 11.1 do17.1 przed nioczekiwanymi zdarzeniami, które mogą pojawić się już od poniedziałku z rana.
Koncentruj się od zaraz na swoich sprawach nie dopuszczając do prowokacji. Spokój, cierpliwość i opanowanie pozwali wyjść bez szwanku z każdej, konfliktowej sytuacji. Pozostań przy swoich wartościach, ideach oraz wiarach. Będąc pod naciskiem gwiazd możesz poczuć się zablokowany. Merkury oraz Słońce całokształt wyjaśnią poprawiając humor i nastawienie do świata.. Przyjmuj reformy z jasną głową, mimo, że uwarunkowania mogą być chaotyczne.
Kto wierzy w siebie i swoją przyszłość odnajdzie odpowiednie słowa, rozwiązania sięgając do intuicji. Merkury w sextilu wyjaśni niebawem nieprozumienia wyciągając Cię z dezorganizacji.
Bądź spokojny, Słońce jest z Tobą i wie, że potrzebujesz pewności. Mimo, że dyskusje mogą ciągnąć się bez końca, a Mars jeszcze zabiera niezbędną energię. Stwórz w sobie wewnętrzną harmonię.
Z kwadratem Jowisza nie polegaj na innych, ale postaw raczej sam sobie granicę akceptując metamorfozy. Pluton żąda cały czas prawdy i autentyzmu. Nakreśl po Nowiu Księżyca śmiały cel. Napotkasz kompetentnych ludzi, z którymi jest możliwe wszystko do osiągniecia. Nie odpływaj przy okazji w zamyśleniu w świat nielogiczny.. Uwarunkowania wymagają abyś był w realu. Dowolna czynność powinna być wykonana według ustalonego harmonogramu. Tak, jak zawsze.


Wodnik 21.1.-19.2


Bardzo pozytywna energia Jowisza, Urana, Wenus oraz Marsa manewruje Wodniki w odpowiednim kierunku. Chwytaj dobre szanse nie pozwalając na niepokoje i niepewności otoczenia. Czasami może należy jeszcze posłuchać innych, pamiętając o obowiązkach i najbliższych. Rady przyjaciół się przydadzą, gdy Słońce znajduje się w Rybie. Liczy się wspólność, jedność, a nie samotne akcje.
Mars napotykający Twojego Urana da możliwość dokonania niecodziennych, rewolucyjnych czynów, z których będziesz w przyszłości dumny. Koncentruj się od poniedziałku, ponieważ potencjał jest przeogromny abyś dokonał niewyobrażalnych czynów. Decyduj teraz z odpowiedzialnością pamiętając o zabezpieczeniach, także formalnych( na papierze).
Odkrywcze, radyklane wizje oraz plany można będzie uwiecznić już tylko nagrodą.
Wenus wysyła magiczne impulsy. Jej sextil pozwala poprawić sytuacje materialne -gospodarcze, zdobyć to, co może niedawno straciłeś i realnym spojrzeniem na uwarunkowania spełnić niejedno zamierzenie. Podejmuj nowe wyzwania! Nie osiadaj na laurach! Masz w sobie tak dużo siły, której starczy jeszcze na długie miesiące! Z sextilem Saturna można zaufać dalszoplanowo. On pomaga wykonać każdą czynność z dyscypliną i odwagą. Patrzysz jednocześnie do przodu. Już wiesz, stare musi odejść.
Problemy rozwiązują się w błyskawicznym tempie. Przyjaciół i zaufanych ludzi masz wiele, dlatego korzystaj z ich sugestii. Gdy ma się protekcję Jowisza i Urana można liczyć na szczęście. Gwiazdy mają Wodnika pod swoją opieką.

Ryba 20.2.-20.3


Po ważnych wydarzeniach, zaćmieniu Słońca i Nowiu Księżyca w Twoim znaku jedno jest zamknięte, a drugie będzie można szybko rozpocząć. Twoje myśli, wizje, plany pojawiają się może w formie niepokoju. Jednak Ty ze Słońcem i Merkurym wybierzesz już, co trzeba.
Minione dni były trudne, a sam Neptun także potrafi zwodzić wystawiając Cię na ciężkie próby ogania. Do tego kwadrat Saturna domagający się dyscypliny, porządku, prawa, bycia tu i teraz z ludźmi, którzy mają już pozostać przy Rybie na zawsze. Inni muszą odejść... tak zadecydowało przeznaczenie.
Podnosisz głowę, mimo, że Twój patron pływa jeszcze w oparach mętnych i nieczytelnych. Chcesz krzyczeć lub może biec do przodu, ale władca mórz często gra komedię dorzucając jeszcze trudności.
Gdy Księżyc odsłoni już Słońce ( ja) będziesz wiedziała, na czym stoisz gdzie popełniłaś błędy, z czym należy absolutnie skończyć. Dostrzegasz natychmiast szanse i możliwości, które wcześniej były dla Twoich oczu nieczytelne!
Do tego Merkury z Neptunem napełnia się ogromną kreatywnością. Z tą konstelacją jesteś nie tylko wstanie stworzyć wizjonerskie myśli, ale krok po roku przejść do ich realizacji. Pozostawianie w marzeniach, fantazji adie! Zabierasz się do działania przecierając zaspane oczy. Tam, gdzie byłaś, zabrakło osobistego spełnienia i doświadczenia życia w realu. Czasami gubimy się, aby znowu się odnaleźć..
Przy okazji zajmuj się sobą, przeznacz dużo czasu na wypoczynek, zadbaj o siebie zmieniając, coś w osobistym wizerunku. Słońce otacza Ryby całunem protekcji. Już wiesz jak ma przebiegać Twoje życie i gdzie jest przeznaczenie. Długa lista zaćmień na Twojej osi dobiegła zakończeniu. Jasność może razić w oczy, ale z sextilem Plutona stworzysz swoją postać przepełnioną autorytetem. Także dla siebie.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od 27.2.17 do 3.3.2017.

Mars koniunkcja Uran w opozycji do Jowisza. Wenus w biegu wstecznym. Saturn trygon Mars.Ja życzę wszystkim dobrych dni i szybkiego zrozumienia konieczności zmian w świecie. Podejmujcie inicjatywy wykorzystując ogromną siłę napędową gwiazd konstelacji! Zadbajcie o siebie. Konfrontacje z nowym i starych pozwolą każdemu przejść do następnych etapów.
"Cierpienie i ból nieodłącznie towarzyszą szerokim horyzontom myślowym i głęboko współczującemu sercu."Fiodor Dostojewski.


Honorata Nothdurfter Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Większość rzeczy na tym świecie stworzona została przez ludzi, którzy wytrwali, kiedy zdawało się, że nie ma już nadziei." Dale Carnegie
Zadzwoń na
zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji