widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-03-15

Czas panowania runy Ingwaz od 6 - 21 marca

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czas panowania runy Ingwaz od 6 - 21 marca" przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.

Czas runy Ingwaz od 6 - 21 marca :)
No i zaczął się czas ostatnich przygotowań do wiosny :) Ingwaz, zwraca uwagę na ziarno dojrzewające w ziemi i w odpowiednim momencie, w swojej gotowości objawiające się światu. Jest to moment kiedy nasza zewnętrzna aktywność może być wyciszona, za to bardzo aktywne jest nasze wnętrze.

Czas panowania runy Ingwaz wspomaga nas w zrobieniu wewnętrznych porządków ale również dojrzewania, nabierania mocy i siły do działania. Warto ten czas poświęcić na skupienie się na swoich pragnieniach, celach. Poświęcając im uwagę i swoje zaangażowanie w czasie Ingwaz, możemy być pewni, że będzie "w nas" dopieszczony a w pełnej krasie, bardzo przemyślany wiosną objawimy światu. Teraz jest czas planowania długoterminowego.

Ingwaz sięga bardzo głęboko do naszego wnętrza, odnajduj teraz odpowiedzi na życiowe pytania w sobie, słuchaj intuicji.
Życzę:
Dobrych porządków wiosennych :)
Dobrze wykorzystanego czasu Ingwaz :)

Ingwaz - runa opiekuńcza dla osób urodzonych od 6 do 21 marca.
Grafika runy fantastycznie oddaje energię Ingwaz. Zwraca uwagę na wewnętrzny świat, intuicję, przeczucia które są Twoim przewodnikiem w życiu. Zanim podejmiesz działania w świecie zewnętrznym, sam w sobie musisz mieć wszystko przemyślane i poukładane, być pewien że na tyle jesteś pewien swojego działania, że możesz przejść do czynu. Wolisz objawiać światu gotowy projekt niż koncept.

Jak nasionko, musi przez pewien czas dojrzewać pod ziemią aby w pewnym momencie przebić się przez skorupę ziemi i w całej okazałości ukazać się na zewnątrz.
Osoby urodzone w tym czasie charakteryzują się cierpliwością, są zdecydowane i stanowcze.
Jesteś osobą, która lubi konkrety, nie rzucasz słów na wiatr, mówisz głośno to co myślisz.
Jesteś typem pracowitej pszczółki, która z cierpliwością dąży do celu ufając sobie i swoim działaniom.

Potrafisz doskonale wykorzystywać doświadczenia z przeszłości, wyciągać wnioski i podejmować dojrzałe, przemyślane decyzje.
Pięknego czasu urodzinowego :)

Oliwia :)


Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji