widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-01-23

Runa Jera - runa opiekuńcza na 2018r.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa Jera - runa opiekuńcza na 2018r." przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.


Moi Drodzy, jak pewnie większość z Was wie, że co roku 1-go stycznia losuję Runę przewodniczkę na cały rok. W tym roku też tak oczywiście zrobiłam, troszkę późno dzielę się tą informacją z Państwem, ale prywatna przestrzeń wymagała więcej mojej obecności. Ale już śpieszę z przesłaniem.

Na ten rok pokazała się Runa JERA.
Przybliżę Wam grafikę tej Runy, zobrazowane jest drzewo a liście na nim pokazują 4 pory roku. Ponadto są pokazane osoby w "procesie", jedne pracują na polu, inne niosą pełne skrzynie owoców, a następne świętują dobre plony.
I tak runicznie przedstawia się ten rok. Będzie wymagał od nas cierpliwości i dokładności w działaniu. Będzie nieustannie nam przypominał, że na wszystko jest właściwa pora, właściwy czas.

Jera pomoże nam w zmocnieniu naszej cierpliwości, przypominając że każde nasze dobre działanie, wytrwałość przyniosą oczekiwane plony zwieńczone fantastyczną ucztą.
Oczywiście tych uczt w ciągu roku może być wiele, czego Wam z całego serducha życzę :)
I jeszcze jeden ważny aspekt Jery, jeżeli macie w planach, bądź budujecie coś nowego w swoim życiu (dom, związek, pracę, firmę, dietę itp), Jera zapewni Wam wytrwałość i konsekwencję w działaniu, wzmocni pokorę i cierpliwość ale też pomoże zbudować bardzo mocne fundamenty wszystkich Waszych przedsięwzięć.

Dobrego Roku :)
Oliwia :)

ps. każdy z Was oczywiście może sam dla siebie wylosować indywidualną wskazówkę na ten rok.


Zadzwoń na 708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z zagranicy 0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Karta dnia 12.10 - Wysoka Wygrana

Karta dnia 12.10.2017 Kochani zapowiada się dziś pozytywny i optymistyczny dzień. Karta Wysokiej wygranej jest kartą obfitości i dostatku - ale nie tylko w sensie materialnym. Jest też kartą farta, szczęśliwych okazji czy zbiegów okoliczności. Dziś sytuacja może obrócić się na Waszą korzyść, warto więc zaryzykować w jakiejś sprawie. Uczucia intensywne i silne aczkolwiek zmienne i niestałe ;) Wolne osoby mogą mieć dziś duże powodzenie u płci przeciwnej i okazje do zawarcia nowych znajomości. W stałych związkach bardzo dobrze, spełnione i satysfakcjonujące uczucie. Dziś jest także idealny dzień na zajęcie się finansami i pieniędzmi, jednak jako ostrzeżenie - nie marnotrawcie pieniędzy! Możecie mieć także dziś czegoś dużo np. telefonów, kontaktów z innymi, może dużo spraw na głowie? Nie martwcie się ze wszystkim sobie poradzicie :) Będzie to dzień pozytywny i energiczny choć może oscylować wokół pieniędzy, które mogą dziś do Was z łatwością przychodzić ;) Rada - dobry dzień na gry losowe, poznawanie nowych ludzi, zabawę i podejmowanie większego niż zazwyczaj ryzyka np. w miłości lub w finansach ;) Powodzenia! Życzę udanego i pozytywnego dnia! Autor: Beata Fortuna

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się