widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-01-23

Runa Jera - runa opiekuńcza na 2018r.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa Jera - runa opiekuńcza na 2018r." przygotowanym przez naszego eksperta Runistka Oliwia.


Moi Drodzy, jak pewnie większość z Was wie, że co roku 1-go stycznia losuję Runę przewodniczkę na cały rok. W tym roku też tak oczywiście zrobiłam, troszkę późno dzielę się tą informacją z Państwem, ale prywatna przestrzeń wymagała więcej mojej obecności. Ale już śpieszę z przesłaniem.

Na ten rok pokazała się Runa JERA.
Przybliżę Wam grafikę tej Runy, zobrazowane jest drzewo a liście na nim pokazują 4 pory roku. Ponadto są pokazane osoby w "procesie", jedne pracują na polu, inne niosą pełne skrzynie owoców, a następne świętują dobre plony.
I tak runicznie przedstawia się ten rok. Będzie wymagał od nas cierpliwości i dokładności w działaniu. Będzie nieustannie nam przypominał, że na wszystko jest właściwa pora, właściwy czas.

Jera pomoże nam w zmocnieniu naszej cierpliwości, przypominając że każde nasze dobre działanie, wytrwałość przyniosą oczekiwane plony zwieńczone fantastyczną ucztą.
Oczywiście tych uczt w ciągu roku może być wiele, czego Wam z całego serducha życzę :)
I jeszcze jeden ważny aspekt Jery, jeżeli macie w planach, bądź budujecie coś nowego w swoim życiu (dom, związek, pracę, firmę, dietę itp), Jera zapewni Wam wytrwałość i konsekwencję w działaniu, wzmocni pokorę i cierpliwość ale też pomoże zbudować bardzo mocne fundamenty wszystkich Waszych przedsięwzięć.

Dobrego Roku :)
Oliwia :)

ps. każdy z Was oczywiście może sam dla siebie wylosować indywidualną wskazówkę na ten rok.


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 788 594708 788 594 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7740048 224 179 774 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji