widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-03-12

Oczyszczenie domu z negatywnej energii

Zapraszamy do zapoznania się z "Oczyszczenie domu z negatywnej energii" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Ewa.


Każde pomieszczenie w którym przebywasz, mieszkasz, pracujesz potrzebuje energetycznego oczyszczania.

Tak jak kurz i brud podobnie gromadzą się ciężkie negatywne energie. Negatywne energie mogą być po poprzednich lokatorach, po ostrych kłótniach, chorobach lub inne negatywne pozostałości. Energie te maja negatywny wpływ na Ciebie.

Pamiętaj, że sprzątanie mieszkania jest ściśle powiązane z porządkowaniem życia. Twój dom, ciało i umysł stanowią jedność.

Wszelkie zmiany mają wpływ na twoje życie.

Do oczyszczenia mieszkania wykorzystaj słońce i wiatr. Świeże powietrze i światło słoneczne ma oczyszczającą cudowną moc oczyszczania, każdego poranka otwieraj okna ,drzwi wykorzystuj dar natury do wymiany energii na pozytywny w twoim mieszkaniu. Otwieranie okien, drzwi to najprostsza metoda na oczyszczanie pomieszczeń. Wiatr sam oczyści pomieszczenie, również słonce oczyszcza i doładowuje pozytywnie nasze pomieszczenie. To skuteczna i tania metoda oczyszczania oraz energetycznego doładowania mieszkania.

Do oczyszczania pomieszczeń można użyć: biała szałwia która ma doskonałe właściwości oczyszczające, wymiata wszystko co negatywne. Zamknij drzwi, okna zapal biała szałwię i okadź najpierw siebie a potem całe mieszkanie.

Zaczynając od drzwi wejściowych, stań do nich tyłem i poruszaj się z ruchem wskazówek zegara. Kiedy zakończysz oczyszczanie dobrze wywietrz mieszkanie, otwierając okna i drzwi. Sama weź prysznic. Mieszkanie i ty będziesz oczyszczona, poczujesz harmonizująca energie, poczujesz się dużo lepiej. Te proste metody nie zajmą ci dużo czasu, a efekty pozytywne odczujesz już za kilka dni.


Wróżka Ewa Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jesli nie moge odebrac polaczenia tzn.ze rozmawiam na innej linii ,polacz sie za kikanasie min .zapraszam serdecznie
nowy numer! Zadzwoń na
708 708 725708 708 725 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0790048 227 184 079 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się