widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-05-23

Jak mądrze korzystać z ezoteryki

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak mądrze korzystać z ezoteryki" przygotowanym przez naszego eksperta IKKA.


Pogotowie ezoteryczne? Mam problem....

Zwalniają Cię z pracy albo obecna już Cię nie zadowala. Rozstajesz się z partnerem albo właśnie jesteś na etapie poszukiwania kandydata do związku, szukasz mieszkania, działki pod budowę, martwisz się o zdrowie bliskich, wydaje Ci się, że wszystko wali Ci się na głowę, masz wrażenie, że przyjaciółka nie jest wobec Ciebie szczera - te i tysiące innych powodów sprawiają, że udajmy się po poradę do wróżki, numerologa, astrologa czy konsultanta.

Do wróżki czy do psychologa?
Kiedy coś w naszym życiu dzieje się źle - naturalnym zachowaniem jest, że szukamy sposobów zmiany tego stanu. Bezradność, poczucie braku wpływu, niemocy zrobienia czegokolwiek i wrażenie, że wszystko "sprzysięgło się przeciwko nam" - powoduje iż udajemy się w kierunku osób i działań o charakterze ezoterycznym.
Wszystkie osoby zajmujące się poradnictwem psychologicznym czy ezoterycznym - psycholog, terapeuta, numerolog, astrolog, konsultant Feng Shui czy specjalista od run albo kalendarza Majów - to są nasi Przewodnicy na drodze samorozwoju, a ich rady czy diagnozy to Narzędzia służące dotarciu do Naszego Celu.
Oni nie przeżyją za Ciebie Twojego życia, ani nie podejmą za Ciebie - decyzji.

To dlaczego są potrzebni? Ponieważ pomagają podjąć decyzję i sposób dotarcia do celu!
Dobrze, że radzimy się innych. Słusznie, że konsultujemy podejmowanie ważnych decyzji. Jednak w ślad za tym nie może iść Przekierowanie Odpowiedzialności na tę osobę, jakby samo przedstawienie naszemu doradcy problemu z nas - osobiście - obowiązek jego rozwiązania - zdejmowało!

Chirurgia energetyczna.
Co jeszcze jest potrzebne? Twoje osobiste zaangażowanie i wysiłek! Bez tego ani rusz! :)
Jest o podobne do sytuacji jakbyśmy po zbadaniu przez lekarza i wysłuchaniu diagnozy oraz przepisaniu określonego leczenia i medykamentów - czekali na samoistne zmiany nie angażując się osobiście. Jakbyśmy czekali na to, że cudownym zrządzeniem losu - choroba sama minie.

Podobnie jest przy naprawianiu czy "leczeniu" energetycznym. Wymaga ono osobistego wkładu. Czynniki zewnętrzne czyli konsultacja nie zwalnia nas z odpowiedzialności za samych siebie! W ramach tej odpowiedzialności jest również działanie. I to zarówno na planie duchowym, jak i fizycznym. Owszem - bywa ze doświadczamy nagle pozytywnej zmiany, przychodzi jakaś informacja, ktoś dzwoni, dostajemy propozycję. Ale trzeba być przygotowanym, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.
Powodzenia i odwagi w działaniu!
IKKA


IKA Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Jestem dostępna w dni powszednie i w weekendy w godz.9:00-20:00 (oczywiscie czasem robię przerwy :) ), jeśli potrzebujesz kontaktu ze mną - a chwilowo mnie nie ma - zostaw wiadomość. Na zamówione rozmowy oddzwaniam w godzinach dostępności -lub następnego dnia, jeśli zamówione zostaną później. Jeśli nie odpowiadam na tel.chat lub sms - prowadzę równolegle rozmowę - proszę o cierpliwość :).
WOLNY
Bliźnięta więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 297708 788 297 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0070048 227 184 007 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji