widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-07-05

Kamień Aniołów - angelit

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kamień Aniołów - angelit" .


Angelit to substancja krystaliczna o barwie niebieskiej, białej lub lekko kremowej. Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny, przez co nie można znaleźć dwóch takich samych kamieni. Jego nazwa pochodzi od słowa "Anioł" i wiele z jego niezwykłych właściwości jest powiązane właśnie z Aniołami. Odkryty został w XX wieku w Peru. Jest to dość delikatny kamień, od uderzenia może się rozpaść na wiele kawałków. Potrafi wchłaniać wodę i to w dość dużych ilościach - może od wody zwiększyć swoją objętość nawet o 60%. Angelit rozpuszcza się w wodzie. Może pękać, rozwarstwiać się, a nawet zamieniać w gips. Jest on stosowany w jubilerstwie jako ozdoba, jednak trzeba uważać na niego, żeby się nie popsuł.

Jest to kamień, który pomaga znaleźć spokój i wewnętrzną równowagę. Przywraca także w życiu harmonię i jasność umysłu. Można śmiało powiedzieć, że dodaje nam tak zwanego anielskiego spokoju, nawet wtedy, gdy ciężko go utrzymać. Ułatwia także znalezienie idealnej równowagi pomiędzy ciałem i duszą, a także utrzymanie jej przez długi czas. To wszystko ma nastąpić poprzez połączenie z Aniołami, z którymi Angelit jest łącznikiem. Anioły są silniejsze niż człowiek i mogą zdecydowanie więcej. Między innymi mogą wskazać drogę i poprowadzić nas do Prawdy.

Angelit można użyć do medytacji i pracy nad sobą. Wzmacnia on naszą medytację, afirmacje i ułatwia rozmowę ze swoją podświadomością. Jest to portal do wyższej świadomości i zrozumienia. Dzięki niemu widzimy jaśniej i to, co mogłoby wydawać się trudne staje się osiągalne. Podczas medytacji przy pomocy Angelitu można wezwać Anioły, aby prosić je o pomoc i prowadzenie. Ułatwia on także podróże poza swoje ciało, ale dba, aby te podróże nie odbywały się zbyt daleko. Pomaga więc znaleźć drogę powrotną do ciała i ułatwia kontakt z rzeczywistością, która jest tu i teraz. Jest to nasze wsparcie, które nas kieruje i pokazuje co powinniśmy robić, aby dotrzeć do swojego celu. Dzięki niemu możemy zagłębić się w swojej duszy i odciąć od problemów dnia codziennego. Odblokowuje przepływy energii, wzmacnia wytrzymałość i dodaje pewności siebie.

Działa on także bardzo dobrze na nasze zdrowie. Pomaga poprawnie funkcjonować układowi krwionośnemu z sercem na czele. Wspiera kości i stawy. Potrafi nawet uśmierzyć ból. Reguluje pracę tarczycy. Pomaga także przy bólach gardła. Jednak co bardzo przydatne dla wielu kobiet Angelit potrafi wspomagać gospodarkę wodną organizmu. Oznacza to, ze poprawia działanie nerek, ale można go stosować także przy zatrzymywaniu w ciele wody. Dzięki temu zmniejsza on obrzęki i opuchnięcia - szczególnie w okolicach trwania miesiączki. Pomaga też kontrolować masę ciała.

Angelit warto mieć zawsze przy sobie. Pomaga wtedy na kwestie ciała i ducha. Przy różnego typu intencjach i w medytacji wystarczy trzymać Angelit blisko siebie, najlepiej w ręce. Można także kawałki Angelitu zostawić w różnych miejscach domu, wówczas kamień ten utworzy dla nas pole ochronne. Takie pole energetyczne warto jest zrobić w miejscu gdzie śpimy, ponieważ podczas snu jesteśmy trochę bardziej odkryci na złe energie niż w ciągu dnia. Trzymany obok Angelit chroni także przed złymi intencjami innych ludzi i przez tak zwanymi wampirami energetycznymi, którzy żywią się naszą energią.

O Angelit, jak o każdy magiczny kamień trzeba odpowiednio dbać. Oznacza to jego oczyszczanie i energetyzowanie. Angelit nie może być jednak oczyszczany pod bieżącą wodą, ponieważ może ona go uszkodzić, a nawet całkowicie zepsuć. Do oczyszczania tego kamienia wystarczy wrzucić go na noc do suchego ryżu (nie ugotowanego) albo możemy go okadzać szałwią. Energetyzujemy go natomiast promieniami słońca - jednak trzeba uważać, aby nie nagrzał się za bardzo.

Na koniec jeszcze jedna właściwość i możliwość wykorzystania Angelitu. Kamień ten ma na celu połączenie telepatyczne. Można go więc wykorzystać w przypadku, gdy druga połówka musi wyjechać gdzieś dalej. Podaruj więc swojej ukochanej osobie kawałek tego kamienia, a drugi trzymaj u siebie. Utrzymacie w ten sposób połączenie duchowe, pomimo rozdzielenia fizycznego. Będziecie mieć wrażenie, ze jesteście cały czas obok siebie i chwilowa rozłąka nie będzie tak bolesna i trudna. Angelit to wyjątkowy kamień dla wyjątkowych ludzi.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji