widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-19

Kryształowe dzieci - czy je znasz?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Kryształowe dzieci - czy je znasz?"



Przez wiele lat w różnych kręgach przewijało się pojęcie "kryształowych dzieci". Kim one są, dlaczego są wyjątkowe i dlaczego znalazły się na Ziemi? Są to dzieci, które mają bardzo ważny cel do zrealizowania w życiu. Dążą do tego, by zapanował na świecie szacunek i miłość. Zarówno do natury, otaczających nas istot, jak i tej międzyludzkiej. Kryształowe dzieci dążą także do harmonii i jedności. Pokazują, że wszyscy mamy wzajemne połączenia ze wszystkimi. To, że nikt nie jest sam, a razem tworzymy całość. Zacznijmy jednak od początku.

Kryształowe dzieci zaczęły się rodzić po roku 1995. Zawsze rodzą się w bardzo kochających się i wspierających rodzinach. Dobro, ciepło i miłość jest ich budulcem i katalizatorem do stania się osobą kryształową. Ich rodzicami często są dzieci indygo, ale nie jest to regułą. Są nowym, istniejącym już pokoleniem. Można śmiało powiedzieć, że jest to kolejny etap istnienia świata. Kryształowe dzieci mają swoje cele i zadania do zrobienia.

Ich przeznaczeniem jest poprowadzenie ludzkości ku nowemu etapowi. Wskazanie drogi prowadzącej do miłości i zaufania drugiej osobie. Pokazują, że ważne jest połączenie strefy intelektualnej z uczuciami. Uczą przebaczenia i zrozumienia innych ludzi. Wprowadzają bezwarunkową, nieograniczoną i piękną miłość. Pokazują co zrobić, aby na świecie panował ład i harmonia. Uczą dbać o naturę i Ziemię.

Jak jednak odróżnić kryształowe dziecko od innych? Po pierwsze kryształowe dzieci mają kryształową aurę (stąd w ten sposób zostały nazwane). Ich aura przypomina opalizujące światło, a wszystko to ze względu na bardzo wysoką wibrację auryczną. Ich oczy.. można się w nich zanurzyć! Są ogromne i przenikliwe. Spojrzenie wydaje się głębokie i mądre. Kryształowe dzieci są także niezwykle inteligentne i chłonne świata. Mają stare dusze, przez co już będąc bardzo małym dzieckiem pokazują zaskakującą inteligencję.

Kryształowe dzieci są bardzo delikatne i empatyczne. Nie potrafią przejść obojętnie obok nieszczęścia. Często przynoszą do domu biedne lub skrzywdzone zwierzęta. Rozmawiają z osobami bezdomnymi i biednymi. Pomagają starszym. Bardzo kochają naturę i potrafią się z nią porozumiewać. Można powiedzieć, że mówią w języku wszystkich istot czujących. Kochają wszystkich i wszystko, nie lubią konfrontacji i dążą do pokoju.

Spotykając takie dziecko od razu ma się pozytywne wrażenie. Wielu mówi, że czuje jakby znało to dziecko od zawsze. Kryształowe dzieci potrafią komunikować się w sposób niewerbalny. W wielu przypadkach werbalnie mówić zaczynają bardzo późno, nawet po drugim roku życia. Są to dzieci bardzo delikatne, często z wieloma alergiami. Często zdarza się, że ludzie nie potrafią zrozumieć ich daru i diagnozują u kryształowych dzieci autyzm.

Mając lub znając kryształowe dziecko należy bardzo dbać o jego rozwój. Po pierwsze należy bardzo dużo okazywać mu miłości i wsparcia. Trzeba uznać je za dar i tak z nim postępować. Należy tolerować i nie starać się na siłę zmienić lub upodobnić do siebie takiego dziecka. Ważne jest, by zawsze go kochać niezależnie jakie jest. Pozwoli to wyrosnąć dziecku w zgodzie ze sobą. Słuchaj dziecka, rozmawiaj z nim i szanuj jego zdanie. Bądź asertywny i ustal zasady. Nigdy nie używaj przemocy wobec dziecka.

Kryształowe dziecko to dar, któremu możesz pomóc się rozwinąć. Kochaj, szanuj i wspieraj takie dziecko na każdym kroku. Traktuj to zarazem jako przygodę jak i wyzwanie dla Ciebie. Pomyśl, że to dziecko jest tu, żeby nauczyć ludzi miłości. Nie złość się na nie jak będzie robić coś, co Tobie wydaje się nie na miejscu. Może się bowiem zdarzyć, że będzie zaczepiać ludzi w pociągu, chcieć przytulać się do nieznajomych i nieść pomoc tym w gorszej sytuacji.

Przeznaczeniem kryształowych dzieci jest pokazanie bezwarunkowej miłości na świecie. Nic więc dziwnego, że one same bezwarunkowo kochają wszystko i wszystkich. Pozwól dziecku wykonać swój cel i zaakceptuj jego wyjątkowość. Kryształowe dzieci to przyszłość pełna miłości.


Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji