widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-31

Magiczny Alfabet Adepta Magii cz.3 - C

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny Alfabet Adepta Magii cz.3 - C" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.C
CAYCE EDGAR ( 1877-1945 ): uzdrowiciel, jasnowidz i prorok zagłady, amerykański "śpiący wizjoner". Od udzielania porad medycznych przeszedł do przepowiadania losów poszczególnych ludzi za pomocą "czytania życia". Przepowiedział też losy świata, wiele z tych przepowiedni się nie sprawdziło.

CHANNELLING: otrzymywanie informacji pochodzących od istot z innych bytów przez ludzi o zdolnościach parapsychicznych.

CIAŁO ASTRALNE: zdaniem okultystów, kiedy śnimy, opuszczamy ciało fizyczne i przenosimy się do astralnego, lewitując lub trafiając w odległe miejsca. Jest to rodzaj ciała energetycznego, różniącego się od fizycznego. Na płaszczyźnie astralnej myśli i pragnienia nie są spowalniane przez prawa fizyczne. Jesteś tym, co myślisz i robisz to, o czym śnisz.

CIEŃ: dusza zmarłego, która nie chce opuścić świata ziemskiego. Magiczne odebranie cienia żyjącemu człowiekowi sprowadzało na niego nieszczęście.

CINGULUM: konsekrowany czerwony sznur o długości około 2,70 m, używany do podniesienia siły. Dziewięć węzłów zawiązanych na sznurze służy do przechowywania energii. Aby uwolnić tę energię należy rozwiązać węzły w kolejności, w jakiej uprzednio były zawiązane.

CZAKRAM: sanskrycki termin oznaczający "koło". We wschodniej magii określa centra energetyczne umieszczone wzdłuż pionowej osi ciała. Uważa się, że czakramy pośredniczą w absorbcji, transformacji i rozprowadzaniu uniwersalnych energii pranicznych po psychofizycznym ciele.

CZARCIE MLEKO: wydzielina przypominająca mleko sutków męskich (ludzi i zwierząt). Oznacza, że ta istota znajduje się we władzy szatana.

CZARNA MAGIIA: magia praktykowana do destrukcyjnych lub samolubnych celów, aby dominować nad innymi lub ich krzywdzić, z chciwości lub innej niskiej przyczyny.

CZARY: polegają na systematycznym posługiwaniu się mocami parapsychicznymi, pozazmysłowymi lub magicznymi za pomocą zaklęć, rytuałów, wywarów i symboli, w celu manipulowania "ukrytymi siłami" dla własnych potrzeb.

CZERWONY SMOK: osławiona średniowieczna księga opisująca zaklęcia i rytuały czarnej magii.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji