widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-11-02

Magia Odchudzania

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magia Odchudzania" przygotowanym przez naszego eksperta Tamita.Chcę każdą z was, każdego z was zaprosić do zmiany wagi, jeżeli czujecie potrzebę życia piękniej i zdrowiej.

Dlaczego magia ? Tak naprawdę wybrałam wiedzę z psychologii jedzenia, przełożyłam na język prostych instrukcji. Tak, nasza podświadomość potrzebuje prostych instrukcji. Wiedza jest więc tu sednem. Magia jest w tym, że będziemy wybierać z 44 zmian tylko takie i w takiej kolejności, jak kody twojego organizmu potrzebują.

Przejdziemy przez ten projekt razem, powoli. Wprowadzimy jedną albo dwie zmiany, jak organizm się przyzwyczai, kolejną jedną, dwie. Bez stresu, bez dodatkowego kortyzolu. Jeżeli poproszę "Jedz wolniej" "Gryź starannie" "Użyj łyżeczki zamiast łyżki i widelczyka do deseru zamiast widelca" to na pewno jest to dla ciebie możliwe do zrobienia, teraz już od dziś.

Efekty ? Zobaczysz. Waga prawdę ci powie. Polubi cię z wzajemnością.

Na pewno chcesz więcej wiedzieć o projekcie. Słodki pachnący przykład. Dodaj cynamon, albo inny słodki zapach do deseru, a będziesz mogła osłodzić deser mniej. Mniej, a twoja przyjemność będzie większa, bo organizm nie odróżnia dokładnie słodyczy smaku od słodyczy zapachu.

Będę z tobą, program "Magiczne Odchudzanie" ułożymy razem. Dokładnie tak, jak twoje ciało ma dostać, żeby zareagować tak jak chcesz.
Tamita


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 708 713708 708 713 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0630048 227 184 063 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji