widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-03-13

Runa Eihwaz - brama naszej świadomości

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Runa Eihwaz - brama naszej świadomości" .Runa Eihwaz jest trzynastą runą Furtharku. Jest to odpowiednik litery "E". Wyglądem przypomina stojący patyk, którego końce są wygięte czy złamane - górny koniec zgięty jest w prawo, a dolny w lewo. Nazwa tej runy oznacza "cis". Cis to iglaste drzewo, które jest bardzo elastyczne,lecz również niezwykle silne. Wiecznie jest ono zielone. Nie poddaje się warunkom pogodowym i nie zrzuca swych igieł. Przetrwa wiele i dalej będzie zachwycało swym pięknem.

Runa Eihwaz łączy w sobie elementy z dwóch światów, zarówno tego fizycznego jak i duchowego. Można śmiało określić, ze łączy to co jest sobie przeciwne - biel i czerń, ziemię i niebo, puste i pełne. Eihwaz ma za zadanie uczyć nas znajdowania równowagi pomiędzy skrajnościami. Nawet takimi jak życie i śmierć. Śmierć jest bowiem naturalnym etapem życia. Nie możemy na nią wpłynąć i każdego z nas dosięgnie - niezależnie od wszystkiego. Tak naprawdę bojąc się tego, że kiedyś umrzemy przestajemy żyć. Nie potrafimy cieszyć się tym, co mamy i tym, co jest nam dane. Myślimy tylko o końcu - naszym efekcie i naszej przyszłości. Żyjąc tak nie będziemy się dostrzegać naszego obecnego otoczenia i nie będziemy potrafili się nim cieszyć. Strach weźmie górę i zabierze nam wszystkie dobre emocje. Tego właśnie uczy nas Eihwaz - nie myśl o tym, co będzie. Nie bój się przyszłości, ponieważ czyniąc to - już teraz nie zaznasz szczęścia.

Runa ta uczy nas elastyczności i radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Pozwala nam poczuć się dobrze ze sobą samym. Pokazuje, że porażki mogą się zdarzyć każdemu - ważne jest jednak to, jak na nie zareagujemy i co zrobimy z tym później. Czy wyciągniemy z nich lekcję. Najważniejsze jest, aby nawet najgorszą i najtrudniejszą rzecz przerodzić w myśl pozytywną. Do tego potrzebne są zmiany, proces, nieustanne rozwijanie się i poszukiwania dobrych rozwiązań.

Eihwaz znane jest również z silnego działania ochronnego. Broni nas przed nieprzechylnymi energiami. Chroni także przed urokami i klątwami. Uczy wytrwałości w dążeniu do celu. Przygotowuje do transformacji i każdego rodzaju zmiany. Pokazuje nam, co powinno odejść, żeby móc w pełni się zrealizować. Warto jest korzystać z tej runy w czasie, gdy mamy do czynienia ze zmianami życiowymi. Nie ważne na jakiej płaszczyźnie by one nie były. Można więc korzystać z jej mocy w kwestii kariery - poszukiwanie nowej pracy czy otworzenie działalności gospodarczej. Sprawdzi się także przy zmianach w miłości - zamieszkanie razem, decyzja o zaręczynach, wejście na wyższy poziom znajomości.

Runa Eihwaz może być używana w formie talizmanu. Odpędzi tym samym złe energie i niskie wibracje. Ochroni przed chorobami ciała oraz duszy - przede wszystkim wspomoże walkę ze stresem. Nauczy wytrzymałości i pewności siebie. Dodaje nam wiary w swoje umiejętności, wiedzę i siłę. Pokazuje, że wszystko możemy osiągnąć, kiedy działamy przemyślanie i właściwie. Wystarczy chcieć i działać. Uczy, że całą siłą jesteśmy właśnie my. Eihwaz pomaga także wyjść na prostą w wypadku różnego rodzaju chorób psychicznych jak depresja, manie, melancholie. Runę można także stosować we wróżbach. To, jaką nam pokaże przyszłość - zależy oczywiście od jej ułożenia.

Runa w pozycji prostej

Eihwaz w pozycji prostej pokazuje, że wszystkie trudności losu będziemy w stanie pokonać. Na pierwszy rzut oka problemowe sytuacje będą się rozwiązywać bez większych zgrzytów. Jest to wsparcie w osiągnięciu celu. Eihwaz pokazuje nam, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Może również symbolizować to, że potrzebujemy jakichś zmian w życiu, aby żyć lepiej, radośniej i pełniej. Przy chorobach symbolizuje ich koniec. W pracy odczytujemy ją jako podpisanie umowy, zmianę zawodową, podwyżkę lub awans. W miłości zapowie nam zmianę priorytetów i rozwiązanie problemów.

Runa w pozycji odwróconej

Eihwaz w pozycji odwróconej symbolizuje chaos. Nic nie będzie się chciało ułożyć po naszej myśli. Będzie panował nieład i trudno będzie się nam odnaleźć. Runa pokazuje nam rezygnację w trakcie drogi do celu. W zdrowiu możliwe problemy z nastrojem - może pojawić się smutek, przygnębienie, a nawet depresja. Niekiedy zwiastuje choroby, które mogą nawet skończyć się śmiercią. W pracy stagnacja, niechęć w zdobywaniu nowej wiedzy, problemy czy degradacje. W miłości kłótnie i nieporozumienia. W rzadkich przypadkach mogą pojawić się również decyzje o rozstaniu.

Eihwaz zwana jest również bramą do naszej świadomości. Otwórzmy ją, aby zacząć żyć pełniej i radośniej - tu i teraz. Nie myślmy o tym, co nastąpi, lecz skupmy się na teraźniejszości. Doceńmy to, co posiadamy i odrzućmy lęk przed tym, co może się przydarzyć. Zastanówmy się, co możemy zrobić lepiej w chwili obecnej.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji