widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-04-17

Jak żyć w towarzystwie ludzi z negatywnymi wibracjami?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak żyć w towarzystwie ludzi z negatywnymi wibracjami?"Toksyczni ludzie, relacje wampiryczne, niskie wibracje czy negatywne energie. Chyba każdy zna kogoś, kto potrafi sprawić, że czujemy się znacznie gorzej. Będąc obok takiej osoby czujemy niższą energię. Zdarza się nawet, że ją przejmujemy. Nie możemy tego oszukać, każdy z nas ma swoją energię - mniejszą, większą, dobrą lub złą. Przebywanie z ludźmi o mniejszych wibracjach lub przepełnionych negatywną energią może na nas wpłynąć. Jak taki wpływ się przejawia? Najczęściej po takich spotkaniach boli nas głowa, tracimy chęci do działania, przestajemy się uśmiechać czy jesteśmy podirytowani. Czasem odczuwamy smutek lub mamy ochotę położyć się spać. Co jednak możemy zrobić w takich sytuacjach? Najprostszą odpowiedzią byłaby ta, aby się nie spotykać z takimi ludźmi. Wybierać tylko tych naładowanych pozytywną energią. I być może uda Ci się jakoś wykręcać ze wszystkich spotkań, będziesz miał setkę wymówek, lecz nie zawsze znajdziesz odpowiednią. Zaczniesz się spotykać z coraz mniejszą grupą ludzi. Jest to możliwe i najczęściej jest to najlepsze rozwiązanie. Gorzej jednak, jeżeli toksyczny okaże się ktoś z Twojego bliższego otoczenia - ktoś z rodziny lub pracy. Wtedy ciężej się wykręcić ze spotkań. Warto wtedy przyjrzeć się takiej relacji z tymi osobami i spojrzeć także na siebie. Nawet ogólne zauważenie problemu pozwoli Tobie coś z tym zrobić i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Nie wszystkich relacji możemy przecież unikać.

Jeżeli źle się czujemy przy konkretnych osobach, to może się okazać, że jest więcej powodów takiej sytuacji. Te niskie wibracje, które tak mocno odczuwamy, mogą wynikać z różnego rodzaju czynników. Może się zdarzyć, że ta osoba czuje się przy nas źle lub niepewnie. Brzmi to trochę kuriozalnie ponieważ to, że my przejmujemy negatywną wibracją spowodowane jest - jakby nie patrzeć - przez nas samych. Być może powodem tych wibracji jest choroba lub jakieś złe doświadczenie tej osoby, a te niskie wibracje są poniekąd prośbą do nas o pomoc. Jak więc zachować się w sytuacjach, gdy ewidentnie spotykamy kogoś na pozór toksycznego?

Po pierwsze staraj się nie nastawiać od razu negatywnie. Poczuj, że jesteś czystą białą kartką i pozwól sobie poznać całą sytuację, zanim ją ocenisz. Pomimo, że czujesz złą energię od tej osoby obok, to spójrz na siebie samego. Może się okazać, że ta osoba jest tak naprawdę naszym odbiciem. Co robisz, co się z Tobą dzieje, kiedy jesteś z tą osobą? Czy tylko w sytuacji, gdy jesteś obok tej konkretnej osoby, to się tak czujesz czy może także w innych sytuacjach? Może masz jakiś wewnętrzny opór, blokadę przed akceptacją tej osoby. Być może ta osoba przypomina nam o czymś z dzieciństwa lub przeszłości - związki z partnerami, relacje z rodzeństwem i rodzicami, różnego rodzaju życiowe doświadczenia. Nasz umysł jest przepełniony doświadczeniem i płynącymi za nim skojarzeniami. Może zachowanie, wygląd czy postawa danej osoby przypomina Tobie kogoś, kto w jakiś sposób Cię skrzywdził? Jeżeli na to pytanie odpowiesz twierdząco - zadbaj o oczyszczenie swoich myśli i energii. Wykonaj rytuał oczyszczający dla swojej energii i zamknij rozdziały z przeszłości. To pomoże Ci odnaleźć się w nowych relacjach.

Oczyść swoją aurę. Nie pozwól, aby emocje wzięły nad Tobą górę. Szczególnie ważne jest oczyszczenie aury w sytuacjach, gdy nie jesteśmy pewni czy emocje, które są w nas, rzeczywiście są nasze. Przykład? Wracasz do domu po spotkaniu z koleżanką, która ciągle mówiła o jej ciężkim życiu. Czujesz zmęczenie i boli Cię głowa. Czujesz, że jest Ci ciężko i najlepiej byłoby pójść spać. Jednak uświadamiasz sobie, że jeszcze kilka godzin temu w głowie było tyle planów na wieczór - kino, kolacja czy zakupy. Nie wiesz więc czy rzeczywiście jest już późno i Twój organizm domaga się odpoczynku czy przypadkiem nie jest to energia koleżanki. Do oczyszczenia możesz użyć kadzideł z białą szałwią lub palo santo, a także wziąć prysznic (nie kąpiel! Ważne jest to, żeby woda płynęła i oczyszczała, a nie stała w miejscu). Pozwól unieść się lub spłynąć wszystkim emocjom i dopiero zastanów się nad tymi swoimi. Pamiętaj, aby nigdy nie iść spać z takimi niepewnymi emocjami. Wywietrz sypialnię, zmień pościel na świeżą i pachnącą, włącz muzykę relaksacyjną. Stwórz przestrzeń dla Twojej energii i Twojego odpoczynku.

Po takim oczyszczeniu możesz iść spać. Może się jednak tak zdarzyć, że powrócą Ci siły witalne, to wykorzystaj je i realizuj swoje plany. Sen możesz wykorzystać do kolejnego etapu pracy nad toksycznymi znajomymi. Możesz poprosić swojego Anioła stróża o pomoc i znak. Poproś go o radę i wsparcie w znalezieniu odpowiedzi czy na pewno możesz zaufać tej osobie. Pamiętaj jednak, aby później mieć oczy i uszy szeroko otwarte! Znak może się pojawić niespodziewanie. Na wszelki wypadek trzymaj też coś do pisania obok łóżka, gdyby odpowiedź przyszła we śnie. Dzięki temu będziesz mieć możliwość ją zapisać, aby nie zapomnieć.

Powyżej ogólnie podane zostały sposoby na dłuższą i silniejszą pracę nad sobą, tą osobą i ogólną relacją. Ważne jest jednak, aby "nie zwariować" i nie opaść z sił zanim to wszystko zostanie przerobione przez nas. Jako doraźną pomoc możesz wykorzystać sposób na szybką ochronę. Polega to na tym, że w momencie, gdy już poczujesz negatywne emocje i niskie wibracje drugiej osoby, to wyobrażasz sobie otaczającą Cię bańkę białego światła. Niech stworzy ona Twoją bezpieczną kopułę, która chroni Cię przed czyjąś energią. Nic złego nie ma prawa przez nią przejść. Wizualizuj ją podczas rozmów z tą osobą i przywołuj, kiedy poczujesz się znów nieswojo.

Pamiętaj też, że Twoja energia ma znaczenie. Staraj się pozostawać na wysokim poziomie energetycznym. Twój umysł i ciało powinny być zrelaksowane i spokojne, a wewnątrz powinna panować radość. Wówczas trudniej będzie komuś ściągnąć Cię na niskie wibracje, a po drugie będziesz nieść radość i szczęście innym. Być może uda Ci się ,,zarazić" radością tą toksyczną osobę i cały problem zniknie. Kiedy Twoja praca nad relacją nie przynosi skutku i wciąż szukasz właściwych dla siebie odpowiedzi - skorzystaj z porad naszych Ekspertów. Skonsultuj swoją sytuację, zapytaj o właściwe dla Ciebie działania, aby na nowo odzyskać radość w życiu.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki

Poniedziałek 14 października 2019


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji