widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2019-05-28

Energetyczne narzędzia pomiarowe - wahadła i biometry

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Energetyczne narzędzia pomiarowe - wahadła i biometry"W świecie techniki i komputerów często odrzuca się coś, czego nie da się dokładnie wytłumaczyć. Nie rozumiemy czegoś, co subiektywnie odpowie nam na nasze pytania. Czegoś małego, co nie ma procesora i zapamiętanych funkcji, tylko po prostu czuje i wie. Przez to właśnie w wielu dziedzinach, takich jak paramedycyna, parapsychologia czy inne "para-", ciężko jest zaakceptować różnego rodzaju narzędzia pomiarowe. Dlaczego? Ponieważ niełatwo jest wytłumaczyć skąd wahadło "wie" co jest dla nas dobre, co szkodliwe i co nam dolega. Po prostu trzeba w to uwierzyć i nauczyć się interpretować poszczególne znaki. W związku z tym, że już samo narzędzie - wahadło - jest niedoceniane, to trudno docenić jego "uzupełnienia", czyli diagramy i skale. Jednak te niezwykłe narzędzia pomiarowe są i działają. Dlaczego więc z nich nie korzystać?

Wahadło jest podstawowym narzędziem pomiarowym. Przynajmniej z widzenia zna je niemal każdy, ponieważ często wykorzystywane jest w filmach o magii czy wróżeniu. Najczęściej jest ono zawieszone na sznureczku. Aby je stosować wystarczy opuścić je nad czymś i w zależności od jego ruchu, interpretować wyniki. Nad czym jednak je opuścić? To zależy od tego, co chcielibyśmy "zbadać" i o co chcemy zapytać. Możemy stosować je dla siebie i w związku z tym opuścić je na przykład nad produktem jakiego chcemy stosować, nad jedzeniem czy danym przedmiotem. Przy stosowaniu wahadła dla siebie - jedną rękę kładziemy na splocie słonecznym, a drugą wahadełkujemy. Zadajemy pytanie. Jeżeli chcemy sprawdzić coś dla kogoś, to wówczas lewą ręką trzymamy tę osobę, a jeżeli mamy tylko jej zdjęcie, to kładziemy ją na zdjęciu i najpierw wahadełkujemy nad tą osobą, później nad daną rzeczą. Zadajemy pytanie - przykładowo: "Czy te zioła są dobre dla Anny?", "Czy ten pokarm jest dla mnie właściwy?", "Czy ten przedmiot przyniesie mi szczęście?" itp. Z pytaniami oczywiście możemy przejść również do pytań życiowych - zapytać o czyjeś intencje, uczucia, nasze plany życiowe i pomysły. Możemy zadawać wahadłu pytania.

Jak już zadamy pytanie, to wahadło zawsze da nam odpowiedź. Trudno jest jednak zastosować się wobec niej, jeżeli jej nie zrozumiemy. Podstawowa interpretacja nie jest zbyt trudna. Jeżeli wystarczy ci odpowiedź "tak", "nie" lub "może", to wystarczą ci najprostsze zasady interpretacji. Jeżeli opuszczone wahadło nie będzie wykonywać ruchów, to może oznaczać, że zadane pytanie jest niejasne lub wewnętrznie sprzeczne. Drgania wahadła mogą oznaczać zastanowienie się. Ruch liniowy pionowy jest odpowiedzią twierdzącą, natomiast poziomy odpowiedzią negatywną - niczym potwierdzający lub zaprzeczający ruch głową. Pozostają jeszcze ruchy koliste i eliptyczne. Ruch kolisty w prawo, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, to odpowiedź "tak" na zadane pytanie. Ruch eliptyczny w prawo, to odpowiedź "może", ale taka z przewagą na tak. Ruch kolisty w lewo, odwrotnie do wskazówek zegara, to odpowiedź "nie". Natomiast eliptyczny w lewo. to odpowiedź "może" z przewagą na nie.

Właściwe zrozumienie "zachowania" wahadła, wymaga wielu ćwiczeń, czyli działa to dokładnie tak, jak w każdej innej dziedzinie. Korzystajmy z niego jak najczęściej, spróbujmy zrozumieć, co ma Nam do przekazania. Możemy także skorzystać z biometrów, czyli narzędzi pomocniczych. Są to różnego rodzaju wykresy i skale, które wspierają, ułatwiają i przyspieszają naszą pracę. Nie musisz przy tym pamiętać wszystkich znaczeń i ułożeń, tylko od razu możesz mierzyć energię. Sam biometr niczego samodzielnie nie zmierzy, nadal potrzebne jest wahadło do pracy. W tym jednak wypadku wahadełko używamy tuż nad nim i od razu mamy zinterpretowane wyniki.

Diagramy są często bardzo spersonalizowane, można nimi badać na przykład alergeny, skuteczność ziół, swoje zdrowie czy przyczyny złego samopoczucia. Są także biometry uniwersalne, które można stosować niezależnie od pytania. Diagramy takie to najczęściej koła - choć nie zawsze - z różnymi skalami i podziałkami. Wystarczy wydrukować taki diagram, aby móc z niego swobodnie korzystać. Jeżeli chcemy go zachować na dłużej, to warto jest go zafoliować, ale wtedy ważne jest, aby zrobić w nim dziurkę na samym środku, dla swobodnego przepływu energii. Do pracy wystarczy więc nam wahadełko, diagramy i pragnienie nauki, aby zacząć korzystać z dobrodziejstw tej metody pomiaru energii :)


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Promocja 20%

20% do każdego doładowania na wszystkie usługi. Podczas doładowania wpisz kod PROMO20. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.


Promocja trwa od 2019-12-13 12:00 do 2019-12-15 00:00.


Promocyjne doładowania można wykorzystać na dowolne usługi na naszym portalu w dowolnym czasie. Doładowania nie przepadają.

Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji