widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-12-12

Wszystko, czego potrzebujesz od świata, to... miłość

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Wszystko, czego potrzebujesz od świata, to... miłość" .Miłość otacza nas, choć jej nie widzimy. Miłość jest nam potrzebna, choć czasem o nią nie dbamy. Nie można żyć bez miłości. To słowa, które możemy usłyszeć od innych. Co ciekawe, są to całkowicie prawdziwe stwierdzenia. Nie chodzi jednak o taką miłość jaką przedstawia nam telewizja czy gazety. Nie powinniśmy myśleć o miłości jako jedynie tej do drugiej osoby. Dużo ważniejszy jest bowiem sposób życia w miłości.

Miłość jest najwyższą energią jaka nas dotyka czy otacza. Jest emocją najbardziej pożądaną i najpiękniejszą. Serce, oprócz dawania nam życia, daje także wszystkie dobre uczucia, dzięki którym życie staje się przyjemniejsze. Daje nam poczucie błogości, jedności, radości i szczęścia. Za miłością wszyscy gonią i chcą ją dostać. Jednak nie jest to łatwe, ponieważ prawdziwe uczucie wymaga od nas otworzenia się na świat i wszystko to, co nas otacza. Miłość nakazuje żyć zgodnie z zasadą - ja jako część świata. Polega to zatem na dzieleniu się swoimi doświadczeniami czy samym sobą. Uczucie nakazuje nam otworzyć serce i żyć w zgodzie z innymi.

Słysząc słowo "miłość" większość osób wyobraża sobie sceny z hollywoodzkich filmów, gdzie mężczyzna zdobywa kobietę i żyją ze sobą szczęśliwie w blasku drogich rzeczy. Przez tak wykreowany obraz, większość z nas może wiązać miłość tylko z obrazem innego człowieka, czyli ze znalezieniem swojej drugiej połówki. Jest to co najmniej błędne myślenie. Owszem miłość do drugiej osoby jest ważna i piękna, ale nie możemy miłości ograniczać tylko do tego. Miłość to zdecydowanie coś większego.

Wszystko jest energią, która nas otacza. Każde słowo, myśl i czyn zostają obok i dalej pędzą ze swoją energią. Miłość jest energią najbardziej pożądaną, która jest bardzo, bardzo silna. Pozwala uporać się z blokadami energetycznymi, dodać sił czy nawet uzdrowić. Warto jest więc nauczyć się szerszego pojęcia miłości, aby móc wysyłać taką energię w świat i taką też energię ze świata odbierać.

Miłość to przede wszystkim głębokie zrozumienie. To całkowita akceptacja otaczającego świata, innych ludzi i wydarzeń. Jest ona wolna od spisków i osądów. Nie jest ona materialna i interesowna. Jest to uczucie przepełnione harmonią i tolerancją. Nie chowa się za czyimś ego i nie poddaje się chwilowym pragnieniom. Pozwala zobaczyć drogę ku doskonałości całego świata. Jest to prawda. Pokazuje, że sami jesteśmy za siebie odpowiedzialni, za swoje myśli i uczucia. Miłość nie pozwala zrzucać winy na innych.

Miłość możemy przyciągnąć do siebie. Należy tutaj podkreślić, że nie chodzi tu o uwiedzenie płci przeciwnej, tylko o miłość w szerszej perspektywie. Chcąc przyciągnąć więcej miłości, musisz zacząć od siebie samego. Otwórz się na świat, bądź elastyczny i wyjdź ze swojej strefy komfortu. Naucz się medytować i spędzać czas z samym sobą. Dbaj o ciało - uprawiaj sport, zdrowo się odżywiaj i szanuj swoje ciało. Naucz się być wdzięcznym za to, co już masz. Wybacz wszystkim i wszystkiemu, pogódź się z przeszłością. Korzystaj z energii kryształów, oczyść swój dom, pozbądź się niepotrzebnych rzeczy. Doceniaj każdy dzień, bądź pogodny i uśmiechnięty. Jak tylko możesz, to pomagaj innym - nie musi to być coś wielkiego. Możesz zanieść starszej pani zakupy, pomóc wnieść wózek do autobusu czy zrobić komuś mały prezent. Zbliżają się już Święta, które są ku temu doskonałą okazją.

Miłość to wielka energia, którą możesz dawać światu. Nie oczekuj jej od innych, ponieważ powinna ona być bezinteresowna. Zmień swoje nawyki i przyzwyczajenia, naucz się dawać miłość, a zobaczysz że wróci ona także do Ciebie. Każdego dnia, w każdej chwili, staraj się żyć w pełni miłością, aby zagościła ona na stałe w Twoim życiu.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji