widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-01-13

Czy rodzaj talii kart z której wróżymy ma wpływ na naszą przepowiednię?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy rodzaj talii kart z której wróżymy ma wpływ na naszą przepowiednię?" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Beatrix.Zdecydowanie tak, mogę to śmiało stwierdzić stosując kartomancję od ponad 25 lat i używając w mojej pracy wielu talii : tarota, kart klasycznych, cygańskich, runicznych, sybilli, lenormand, kipper.

Po pierwsze największy wpływ na naszą przepowiednie ma rodzaj talii kart z której wróżymy, a mianowicie czy jest to tarot czy inne karty np lenormand, kipper itd itp. Dlaczego tak jest można zapytać?, ano dlatego, że każda z wymienionych powyżej talii zawiera w sobie zupełnie inną charakterystyczną tylko dla niej osobliwą energię. Ja jestem osobą bardzo wyczuloną na wszelkie energie krążące wokół nas i tak też postrzegam świat w którym żyję. Jest to dla mnie dużo bardziej przemawiające niż to co widzę lub słyszę, czyli sygnały niewerbalne w zetknięciu z kimś bądź czymś działają na moje postrzeganie otoczenia dużo bardziej niż sygnały werbalne. Dlatego też każda z talii wpływa na mnie indywidualnie.

By bardziej zobrazować temat podam przykład: karty lenormand, są bardzo przejrzyste w swojej wymowie, aczkolwiek postrzegam je jako trochę archaiczne (nie ze względu na czas powstania tych kart, ale na symbole w nich zawarte, odnoszące się do archetypów z początków naszego rozwoju cywilizacyjnego, bo z czymże może się kojarzyć wizerunek pierścionka lub np myszy ;) - myślę, że każdy domyślił by się takiego jednoznacznego przekazu, to coś na zasadzie symboli sennych, łatwych do zrozumienia). Ta prostota jest właśnie ich plusem, a przepowiednie z nich płynące, są czytelne i jednoznaczne w swojej wymowie, lecz wbrew pozorom ta ich łatwość zrozumienia absolutnie nie umniejsza ich siły i wartości.

Jako drugi przykład przytoczę karty runiczne, no cóż, to już zupełnie inna bajka, jest to energia zgoła inna niż ta lekka, przejrzysta i zrozumiała praktycznie dla większości z nas jak w przypadku kart lenormand. Karty runiczne dla mnie przynajmniej to energia bardzo poważna żeby nie powiedzieć ciężka, w styczności z nimi mam wrażenie, że spotykam się z Odynem osobiście, a w jego obecności trudno o nawet malutką żartobliwość, bo jest to czas na powagę i szacunek. Takie też są przepowiednie z ich udziałem, poważne, dokładne, choć też inspirujące - zawsze mam wrażenie, że zawierają w sobie jakieś drugie dno i należy się głębiej zastanowić nad ich wymową.

Na koniec zostawię sobie moją perełkę, a mianowicie tarota, którego uwielbiam i mogę o nim mówić godzinami :) : według mnie to najbardziej precyzyjne narzędzie do przepowiadania przyszłości. Osobiście posługuję się tarotem w mojej profesji od ponad 25 lat i był pierwszą talią, którą zgłębiłam i używam tarota do dziś najczęściej ze wszystkich talii. Fenomenem tarota wg mnie jest dostosowywanie się wręcz do czasów w których egzystujemy, środowiska w którym się obracamy, ludzi z którymi zetknął nas los...Można było powróżyć z tarota tak samo dobrze 200 lat temu jak i dzisiaj w teraźniejszych czasach, nie tracąc nic na ich wymowie, ponieważ rydwan kiedyś wskazywał na powiedzmy pojazd konny, a dzisiaj jest symbolem np samochodu, nie mówiąc już o samolocie jaki może symbolizować karta 8 kijów ;), czyli jaki z tego wniosek?, ano taki, że tarot ewoluuje wraz z naszym rozwojem technologicznym, psychologicznym, mentalnym itp itd. To narzędzie ewidentnie rozwija się wraz z nami i postępem cywilizacyjnym, dokładnie tak samo królowie kiedyś jak i zwykły człowiek teraz otrzymuje z tarota tę samą precyzyjną odpowiedz. Łączy on w sobie archaizmy i nowoczesność, dlatego jest też jedyny w swoim rodzaju i przekazie, można przy pomocy tarota wyczytać wręcz wszystko, nie ma pytań na które nie uzyskałby odpowiedzi.

Reasumując, talie z których wróżymy oczywiście mają wielki wpływ na nasze przepowiednie, jedne mogą być proste, przejrzyste lekkie, inne poważne mające głębszy przekaz a pozostałe tak precyzyjne, że widać w nich nawet kolor włosów przyszłego małżonka i wiele innych detali jego wyglądu ;).

W związku z powyższym życzę Wam samych prawdziwych i pozytywnych wróżb :)

Tarocistka Beatrix


Tarocistka Beatrix Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Czekanie na połączenie ze mną może trwać dłużej ze względu na przekierowania, łączy Cię nawet gdy nie słychać sygnału więc nie trać cierpliwości ;) :)
Zadzwoń na
708 788 239708 788 239 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7890048 224 179 789 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji