widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-05-13

Przegląd znaków zodiaku cz.3

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Przegląd znaków zodiaku cz.3" przygotowanym przez naszego eksperta Igor Vasilias-York.Strzelec - liberalny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Dziewiąty z nich - Strzelec - zmierza ku zimie, a więc oscyluje między czymś starym a czymś nowym, stąd jego liberalność. Do zodiakalnych Strzelców zaliczają się osoby urodzone między 22 listopada a 21 grudnia.

Osoby urodzone w znaku Strzelca cechuje liberalność. U Strzelców to, co cielesne ściera się z tym, co duchowe i dopiero pogodzenie tego zapewnia mu szczęście. Do ich zalet należą: prostolinijność, entuzjastyczność, otwartość. Do ich wad należą z kolei: bezpardonowość, pyszałkowatość, nieczułość.
W miłości szybko zakochujący się Strzelec stawia na wrażenie. Wymaga on relacji, w której nie brakuje wrażeń, bo lubi rozpalać i czuć się rozpalony. Aby go zdobyć nie powinno się narzucać. Najmocniejsze więzi Strzelec przeważnie tworzy z Baranem, Bliźniętami, Lwem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem.
Strzelec wraz z Baranem i Lwem należy do trygonu ognia. Trygon ognia określa się też mianem entuzjastycznego. Znaki zodiaku w trygonie ognia odznaczają się aktywnością i optymizmem.

Koziorożec - konserwatywny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Dziesiąty z nich - Koziorożec - otwiera zimę, czyli coś starego, stąd jego konserwatyzm. Do zodiakalnych Koziorożców zaliczają się osoby urodzone między 22 grudnia a 19 stycznia.

Osoby urodzone w znaku Koziorożca cechuje konserwatyzm. U Koziorożców nie powinny następować przemiany i przełomy, bo one burzą u niego pewność. Do ich zalet należą: odpowiedzialność, konsekwentność, dyscyplinarność. Do ich wad należą z kolei: autorytarność, apodyktyczność, zamkniętość.
W miłości wolno zakochujący się Koziorożec stawia na to, żeby do niej dorosnąć, dojrzeć. Wymaga on relacji, która okazywałaby się pragmatyczna, ale choć na zewnątrz wydaje się chłodny, wewnątrz pozostaje gorący. Aby go zdobyć należy zdobyć jego zaufanie. Najmocniejsze więzi Koziorożec przeważnie tworzy z Bykiem, Rakiem, Panną, Skorpionem, Koziorożcem, Rybami.
Koziorożec wraz z Bykiem i Panną należy do trygonu ziemi. Trygon ziemi określa się też mianem konkretyzującego. Znaki zodiaku w trygonie ziemi odznaczają się pasywnością i realizmem.

Wodnik - wolny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jedenasty z nich - Wodnik - reprezentuje mróz i wynikające z tego unikalność, wyalienowanie, bo panuje w środku zimnej zimy, gdy życie zamiera. Do zodiakalnych Wodników zaliczają się osoby urodzone między 20 stycznia a 18 lutego.

Osoby urodzone w znaku Wodnika cechuje wolność. Do ich zalet należą: autonomiczność, ekscentryczność, kreatywność. Wodniki jako zabawowe stworzenia dobrze się czują w towarzystwie i sam na sam ze sobą. Do ich wad należą z kolei: niecierpliwość, paradoksalność, upartość.
W miłości szybko zakochujący się Wodnik stawia na wolność. Choć pragnie trwałej relacji, to jednocześnie czuje głęboką potrzebę życia w samotności. Aby go zdobyć trzeba mu zaimponować. Najmocniejsze więzi Wodnik przeważnie tworzy z Baranem, Bliźniętami, Lwem, Wagą, Strzelcem, Wodnikiem.
Wodnik wraz z Bliźniętami i Wagą należy do trygonu powietrza. Trygon powietrza określa się też mianem wartościującego. Znaki zodiaku w trygonie powietrza odznaczają się aktywnością i realizmem.

Ryby - melancholijny znak zodiaku


Babilońscy mędrcy podzielili całość nieba na dwanaście części analogicznych do dwunastu znaków zodiaku. W ich kole znajdują się: Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Dwunasty z nich - Ryby - tak jak przystało na coś ostatniego, kończącego się, pozostaje w cieniu melancholii. Do zodiakalnych Ryb zaliczają się osoby urodzone między 19 lutego a 20 marca.

Osoby urodzone w znaku Ryb cechuje melancholijność. Do ich zalet należą: tolerancyjność, empatyczność, lojalność. Sprawia to, że Ryby potrafią inne osoby zrozumieć i w nie uwierzyć, ale jednocześnie ceniąc ich nie zawsze doceniają samych siebie. Do ich wad należą z kolei: nieustępliwość, przewrażliwienie, zdolność do popadania w nałogi.
W miłości szybko zakochujące się Ryby stawiają na romantyzm. Wymagają one relacji, która pod żadnym pozorem by ich nie zraniła. Aby je zdobyć trzeba zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, ale jednocześnie ich nie stłamsić. Najmocniejsze więzi Ryby przeważnie tworzą z Bykiem, Rakiem, Panną, Skorpionem, Koziorożcem, Rybami.
Ryby wraz z Rakiem i Skorpionem i należą do trygonu wody. Trygon wody określa się też mianem emocjonalnego. Znaki zodiaku w trygonie wody odznaczają się pasywnością i pesymizmem.


Igor Vasilias-York Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam! Zapraszam do moich kart. Odpowiedzą na Państwa pytania. Zadzwoń na 708 708 006 4.92 zł/min brutto I. V.-Y.
Zadzwoń na
708 708 006708 708 006 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0840048 227 184 084 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji