widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-05-31

Horoskop tygodniowy 31.05 - 06.06

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem tygodniowym 31.05 - 06.06" .Baran
Wykorzystaj nadchodzący tydzień na chwilę odpoczynku i złapanie oddechu. Zadbaj o codzienne małe przyjemności jak kąpiel, spacer czy pachnący kosmetyk. Poszukaj dla siebie jakiegoś hobby - czegoś co sprawi, że odpoczniesz od codziennych trosk i obowiązków. Znajdź zajęcie, które przywoła uśmiech na Twojej twarzy. W sferze zawodowej panuje mała monotonia, jednak niech Cię ona nie zniechęca - Twoje starania przyniosą efekty. W miłości poczujesz za to dużo wsparcia i zrozumienia od swojego partnera. Samotne Barany mają również dużą szansę na spotkanie ciekawej osoby.

Byk
Na horyzoncie dużo spotkań towarzyskich. Wokół ciągle będą się pojawiać nowe propozycje. Możesz wśród nich przebierać i znaleźć coś dla siebie. W zdrowiu dawno nie było tak dobrze jak teraz, wykorzystaj dobre samopoczucie i zajmij się rzeczami, które od tak dawna odkładałeś na później. W miłości również będzie gorąco. Nie zdziw się szybkim tempem wydarzeń. Jeżeli jesteś w związku, to być może to będzie czas przejścia na jego wyższy poziom. Samotne Byki będą miały wokół wiele nowych osób i zaczną przyciągać spojrzenia.

Bliźnięta
Niech Cię teraz nie przerazi ogrom spraw, rzeczy do zrobienia i decyzji koniecznych do podjęcia. Wszystkiemu dasz radę i nic nie będzie tak straszne jak wydawało się na początku. Będziesz mieć dużo energii i odnajdziesz chęci do działania. Kierować Tobą będzie intuicja - pozwól jej podpowiadać, co jest dla Ciebie najlepsze. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem, lecz powinieneś zwrócić szczególną uwagę na to, co spożywasz. Zaniedbania w tej kwestii mogą doprowadzić do niemiłych dolegliwości. W pracy mogą pojawić się niewielkie zmiany, które zyskają z czasem większe znaczenie. Dbaj o dobre relacje z innymi. W miłości bądź otwarty na stare znajomości, ponieważ ktoś może nieoczekiwanie wrócić do Twojego życia.

Rak
Rak może liczyć na sporo przyjaznych osób wokół siebie. Jeśli tylko potrzebujesz rozmowy, wsparcia czy pomocy - nie bój się prosić o to innych. Nie musisz być samotnym super bohaterem, który radzi sobie ze wszystkim sam. Wykorzystaj najbliższy czas również po to, żeby załatwić wszystkie zaległe sprawy. Teraz warto zrealizować odkładane spotkania, znaleźć terminy na wizyty lekarskie i uporać się z urzędami. Planuj wszystko na spokojnie i pamiętaj żeby się nie przeforsować. Jeśli poczujesz brak sił to odpocznij. Nie wszystko musisz zrobić w jednym tygodniu. W pracy nie doświadczysz większych zmian, lecz w finansach - wstrzymaj się z ważnym wydatkiem. Na rynku może pojawić się niedługo bardziej korzystna oferta. W miłości otwórz się na nowe - nie odmawiaj randkom czy spotkaniom, bo mogą się przerodzić się one w coś poważnego.

Lew
Dla Lwa będzie to czas na przyjrzenie się relacjom z osobami, które są wokół. Wsłuchaj się w to, co mówią inni i obserwuj zachowanie swoich najbliższych, a odkryjesz ukryte intencje tych osób. Oceniaj nie tylko po słowach, lecz również po czynach. Zyskasz dla siebie cenne informacje, dzięki którym będziesz wiedzieć komu możesz zaufać, a na kogo nie powinieneś liczyć. W tym tygodniu będzie Tobie sprzyjać szczęście w sprawach zawodowych oraz finansowych, więc wykorzystaj dobrą passę. Rozmawiaj, negocjuj i ustalaj, a szybko zobaczysz dobre efekty swojej pracy. W miłości chwilowy przestój, ale nie zniechęcaj się. Wykorzystaj tą chwilę wolności na poznanie siebie, ponieważ ułatwi Ci to późniejsze zawieranie znajomości.

Panna
W najbliższym tygodniu poczujesz przypływ energii i kreatywności. Znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i rozwiązania dla swoich problemów. Będziesz pewny siebie i swoich zamierzeń. Poczujesz wiatr w żaglach i śmiało ruszysz do przodu. Wykorzystaj ten czas na podejmowanie trudnych decyzji i zajmij się odkładanymi sprawami. W pracy będziesz mieć dokładnie to, czego pragniesz, więc nie bój się rozmawiać o awansie, podwyżce czy zmianach. Jeśli szukasz pracy lub dodatkowego zajęcia - ten tydzień będzie temu sprzyjał. W miłości będziesz wsparciem dla Twojego partnera, pomożesz mu przezwyciężyć niedogodności i trudności. To tylko umocni Wasz związek.

Waga
Wszystko będzie szło po Twojej myśli, wobec czego spokojnie możesz się zastanowić na czym naprawdę Ci zależy. Będziesz mieć teraz więcej czasu na swoje zainteresowania oraz spotkania ze znajomymi. Powinieneś teraz czuć się lekko oraz przyjemne. Momentami możesz być wręcz rozpromieniony tym, że wszystko będzie się układało po myśli. W pracy wszystko będzie przebiegać spokojnie i bez większych niespodzianek. Pozostawaj otwarty na nowe znajomości, ponieważ wniosą one coś ważnego do Twojego życia. Wolne Wagi mogą też rozejrzeć się za nową miłością - warto zwrócić szczególną uwagę na osobę, która będzie miała podobne pasje.

Skorpion
Najbliższy tydzień, to nie jest do końca "Twój czas". Możesz czuć jakiegoś rodzaju niedosyt, przemęczenie lub przygnębienie. Wszystko będzie się wydawało trudne, a każda decyzja niemalże niemożliwa do podjęcia. Ta energia może dotykać zarówno spraw materialnych, zawodowych jak i uczuciowych. Postaraj się jednak, aby nie pozwolić temu mrokowi przejąć władzy nad Tobą. Nie twórz kolejnych czarnych scenariuszy i nie rób teraz niczego na siłę. Odpocznij, odpuść i postaraj się jak najszybciej wrócić na dobre tory. Nie przejmuj się wszystkim wokół. Znajdź chwilę dla siebie i zrób coś przyjemnego. Wyjdź na długi spacer, posiedź w parku lub obejrzyj swój ulubiony film. Zadbaj o siebie i swoje emocje oraz ciało. To co złe minie i ponownie dostaniesz zastrzyk energii do działania.

Strzelec
Strzelec będzie miał idealną passę w pracy! Wszystko będzie szło po Twojej myśli i nie zabraknie czasu na kilka chwil odpoczynku czy miłych rozmów. Będziesz wysłuchany, rozchwytywany i doceniony. Być może znajdzie to nawet odzwierciedlenie w dodatkowej gotówce lub awansie. Twoje zaangażowanie i sukcesy sprawią, że będziesz bardzo radosny i wzmocni się Twoja pewność siebie. Wykorzystaj również wolny czas i zrób coś, co zawsze chciałeś zrobić. Nie odkładaj przyjemności. Samotny Strzelec właśnie poprzez działanie będzie miał szansę poznać kogoś bardzo ciekawego. Strzelce będące w związku poczują większą temperaturę uczuć i przeżyją romantyczną chwilę.

Koziorożec
Dla Koziorożca to czas naprawiania złych relacji. Będziesz mieć szansę pogodzić się z kimś, kto kiedyś Cię zranił. Nie unikaj tej rozmowy i nie bój się powiedzieć tego, co leży Tobie na sercu. Wykorzystaj tę szansę, żeby zamknąć przeszłość i na dobre się z nią uporać. Pozwoli Ci to ruszyć do przodu i zająć się czymś nowym. W pracy będziesz odczuwać głównie monotonię wykonywanych zajęć. W finansach może pojawić się małe zawirowanie, ponieważ nadarzą się okazję do wydawania większych ilości gotówki. Ktoś z Twoich bliskich może jednak zechcieć Cię wesprzeć - zapytaj o to nim pojawi się minus na koncie. Będziesz mieć również wiele okazji do zawierania nowych znajomości, więc nie zamykaj się przed nimi. Koziorożce w związkach powinny podgrzać namiętność i wykorzystać każdą chwilę, aby być tylko ze sobą.

Wodnik
Wodnik zdecydowanie może teraz potrzebować czasu dla siebie. Musisz na chwilę się zatrzymać i zobaczyć czy wszystko, co robisz i co Cię otacza sprawia Ci przyjemność. Mogą pojawić się nagłe zmiany planów, które okażą się dla Ciebie bardzo korzystne. W relacjach towarzyskich możesz jednak onieść wrażenie, że jesteś niezrozumiany lub źle oceniany. Przyjrzyj się swoim znajomościom i oceń, które z nich naprawdę wnoszą coś dobrego w Twoje życie. Jeżeli jesteś w związku, to zadbaj o siebie w tej relacji. Nie poświęcaj się całkowicie, lecz pamiętaj, że nie powinieneś zapominać o swoich przyjemnościach i potrzebach. Bez miłości i dbałości wobec samego siebie - nie zbudujesz niczego trwałego. Wolne Wodniki mogą niestety nie znaleźć obecnie nikogo interesującego.

Ryby
Ten tydzień to Twój czas i wszyscy dookoła to zauważą. Ryby będą w centrum uwagi. Możesz teraz zaznać relaksu, przyjemności i radości. Na każdym kroku będziesz robić wrażenie. To nie będzie czas odpowiedni na siedzenie pod kocem i oglądania seriali. Życie towarzyskie ma szansę w pełni się odrodzić. Flirty, randki, żarty, namiętność to sprawy, które na Ciebie czekają i są na wyciągnięcie ręki. W sprawach zawodowych będziesz radzić sobie doskonale, choć może Cię drażnić niekompetencja innych. Zachowaj spokój i jasno mów o swoich potrzebach. Nie daj się niczemu sprowokować, spokój i dyplomacja będą Twoimi najlepszymi doradcami. Ryby w związkach mogą się spodziewać romantyzmu, deklaracji oraz dużej namiętności ze strony swojego partnera. Wolne Ryby powinny poświęcić czas na rozmowy i rozejrzenie się dookoła siebie.


Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji